Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
Earn With RoZeNbaL

 • wpisów
  10
 • komentarzy
  12
 • wyświetleń
  10941

O blogu

Blog poświęcony zarabianiu w internecie!

Wpisy na tym blogu

RoZeNbaL

Witam wszystkich!

 

Zamieszczam małe ogłoszenie dotyczące akademi TheAdsTeam o której możesz przeczytać

pod tym linkiem :)

 

Poszukuję 3 konkretnych osób które wejdą na max. czyli za $1020 i będą aktywnie polecać akademię TheAdsTeam, co oferuje w zamian?

 

 

1. Bardzo dobrą pozycję na starcie, pod największymi liderami w Polsce!

2. Posiadam statyczną reklamę loginową w TheAdsTeam od 19 do 20 lutego! Przewiduję tym samym dużą konwersje i liczne spady na starcie!

:)

 

 

 

Tak więc podsumowując, przygarnę pod siebie 3 konkretne osoby, jeżeli spełniasz powyższe warunki zapraszam na kontakt PW bądź za pomocą FB!

RoZeNbaL

Przeczytaj, poniższy tekst:

Jeżeli chciałbyś być na bieżąco z moimi wpisami na blogu, kliknij u góry na tej stronie przycisk Obserwuj ten blog oraz polecam zaznajomić się z tym wpisem zanim zaczniesz czytać dalej.


 

 

 

 

Witam wszystkich serdecznie!

Pierwszy Polski Event TheAdsTeam za nami i pora na małe podsumowanie tego co miało miejsce... że była wypełniona sala po brzegi nie muszę chyba pisać, bo każdy kto śledzi odrobinę temat wie, że było obecnych ponad 500 osób :) ale do rzeczy, nie będziemy się rozwodzić nad frekwencją :)

Miałem przyjemność być na zamkniętym spotkaniu liderów przed głównym wydarzeniem, atmosfera była bardzo przyjemna, admini programu wypadli w moich oczach bardzo przekonująco i myślę, że można ufać tym osobą, wszelkie uwagi które padały od liderów na temat platformy TAT zespół administracyjny przyjmował z uwagą i dyskutował z nami o nich, przykład informacja o ilości poleconych którzy wykupili paczki za $50 została wprowadzona praktycznie zaraz po evencie :) świadczy to tylko o tym, że naprawdę nas słuchają i zależy im na programie aby się dalej rozwijał.

Zapewne już wiecie, będą wprowadzone 2 nowe platformy do sieci TAT, najbliższa bo za 2 tygodnie zostanie wprowadzona Akademia TheAdsTeam kilka zdań o niej poniżej:

 

Produktami w akademii będą Ebooki, webinary, nagrania, sesje szkoleniowe odnośnie marketingu online. Jak sprzedawać, jak szukać klientów, gdzie się reklamować itp itd. a co ważniejsze, będą dostępne w języku również polskim!

Jeżeli chodzi o koszty przystąpienia do tego programu, będą wyglądały następująco:

- $20 - najtańszy pakiet

- $100 - drugi pakiet

- $300 - trzeci pakiet

- $600 - najdroższy pakiet

każdy kolejny pakiet będzie nam odblokowywał dodatkowe materiały i ma to być nie byle co.

Teraz do rzeczy na czym tutaj dodatkowo zarobimy, będą to 4 osobne matryce 3x9 o wartościach powyżej co napisałem i otrzymujemy za nie następujące wynagrodzenie:

1 bonus: dostajemy w pierwszym miesiącu 25% od bezpośredniej rejestracji, później to będzie 20%

2 bonus: 5% od wszystkiego co spadnie pod nas aż do 9 poziomu, nie ważne kto jest sponsorem, zawsze dostaniemy pieniądze

3 bonus: zarabiamy 50% bonusu numer 1 od naszego poleconego. Jeśli on kogoś zarejestruje i dostanie załóżmy 20$ to my dostaniemy 10$ :)

 

To tak w skrócie o nowym produkcie ze stajni TAT, szykuje nam się naprawdę coś fajnego i warto się do tego przygotować!

 

 

Dodatkowy depozyt:

po evencie naprawdę jestem zaskoczony na plus i postanowiłem dołożyć $2000 do tego programu, jak sami wiecie rzadko mi się zdarza dokładać do jakiegokolwiek programu na tym etapie, ale tutaj jestem przekonany na 99%, że jeszcze da zarobić nie jednej osobie.

df8BJew.png

 

 

 

 

 

PROMOCJA

każda nowa osoba która zapisze się do 7 lutego z mojego polecenia (bądź jeszcze nie wpłaciła, a jest zarejestrowana z mojego linku) otrzyma 100% zwrot prowizji od depozytu którą za nią otrzymam, płatne od razu!

 

 

 

RoZeNbaL

Przeczytaj, poniższy tekst:

Jeżeli chciałbyś być na bieżąco z moimi wpisami na blogu, kliknij u góry na tej stronie przycisk Obserwuj ten blog oraz polecam zaznajomić się z tym wpisem zanim zaczniesz czytać dalej.

 


 

Witam wszystkich ponownie!

Dzisiaj chciałbym się z Wami podzielić pewnym skryptem, który napisałem w grudniu na swoje potrzeby, ponieważ nurtowało mnie podstawowe pytanie ile już tak naprawdę moje paczki by zarobiły w TheAdsTeam gdybym wszystko wypłacił, a ponieważ próżno szukać takiej informacji w panelu, to naskrobałem to parę linijek kodu!

Tak więc, jeżeli chciałbyś/chciałbyś sprawdzić jak wygląda Twoja sytuacja na froncie w TAT, udostępniam Wam ten skrypt poniżej.

Podobał Ci się skrypt? Zostaw komentarz bądź LIKE! :)

 

Postępujesz identycznie jak ja w tym filmiku:

 

 

Skrypt który należy wkleić do konsoli w przeglądarce!

var deposit = prompt("Wysokość Twojego depozytu: ", 0);var withdraw = prompt("Ile wypłaciłeś: ", 0);var totalLeft = 0;var table = $('.divtbody');var tr = $('.divtr', table[1]);$.each(tr, function(n, obj) {	var td = $('.divtd', obj);	$(td).text(function (_, ctx) {		return ctx.replace(" USD", "");	});	var position = $(td[2]).html();	var amount = $(td[3]).html()	amount = amount.substring(1, amount.length);	var AdPackAmount = amount/position*1;	switch (AdPackAmount) {		case 10: var roi = 1.1; break;		case 25: var roi = 1.15; break;		case 50: var roi = 1.2; break;		default: var roi = 1;	}		var earning = $(td[4]).html()	earning = earning.substring(1, earning.length);	var left = amount * roi - earning;	totalLeft += left;});alert('Twój depozyt: $' + deposit + '\nWypłaciłeś już: $' + (withdraw) + '\nTwoje paczki zarobią jeszcze: $' + (totalLeft) + '\nTwój całkowity zarobek po odjęciu depozytu: $' + (totalLeft-deposit+withdraw*1));

RoZeNbaL

7pErtgR.jpg

 

 

Witam wszystkich po dłuższej przerwie!

liście z drzew już dawno spadły i zdążyły zasilić nasz ekosystem, a nowego wpisu na moim blogu próżno szukać :) a co więcej śnieg za oknem już za rogiem... tak więc postanowiłem się troszkę poprawić i znaleźć dzisiaj odrobinę czasu na aktualizacje i małe nowości, postaram się dodać dzisiaj 4 wpisy dotyczące:

- TheTrafficIncome

- TheAdsTeam

- AdvertiseOrMakeMoney

- oraz programu w który wszedłem ponad miesiąc temu, ale z braku czasu nie zamieściłem go tutaj, a myślę, że nadal warto się jemu przyjrzeć

 

Więc jeżeli interesuje Cię to, jak wypadły moje poczynania w wyżej wymienionych tematach, STAY TUNED wpisy niebawem się ukarzą

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich razem jak i z osobna co obserwują mój blog!

 

 

 

Ważna informacja!

Mój blog ma charakter edukacyjny i informacyjny, nie namawiam nikogo do deponowania środków w programach które na łamach niego będę umieszczał.

Proszę również pamiętać, że są to programy dużego ryzyka, które mogą spowodować utratę środków.

Nie ponoszę, żadnej odpowiedzialności za straty wynikające z Twoich decyzji.

RoZeNbaL

Przeczytaj, poniższy tekst:

Jeżeli chciałbyś być na bieżąco z moimi wpisami na blogu, kliknij u góry na tej stronie przycisk Obserwuj ten blog oraz polecam zaznajomić się z tym wpisem zanim zaczniesz czytać dalej.

 


TheAdsTeam

Start 15 październik 2016r.

20160908075546.gif

 

 

Witam wszystkich!

Nadszedł czas na większą inwestycje na moim blogu, postanowiłem w program The Ads Team ulokować 3000 jednostek, praktycznie reszta jednostek które mam przeznaczone na tego bloga :)

Co mnie skłoniło do takiej inwestycji akurat w ten program? Głównym powodem było to, że zainteresowało się tym tematem dużo większych promotorów, którzy wcześniej działali w takich programach jak MAPS, MX, TM etc. więc na brak nowo napływających osób do programu nie powinniśmy narzekać. Drugim powodem mojego wysokiego depozytu jest to, że osoby dołączające tutaj, lokują nie małe środki, a to już jest dla mnie kolejny sygnał, że można zaryzykować coś więcej niż 100 jednostek :)

Kolejnym ważnym powodem, jest niskie ROI paczek od 110% do 120% i przy stosunkowo niskich naliczeniach max. 2.5% pozwoli to temu programowi nabrać rozpędu.

Reszta, to już dla mnie tylko pozytywne dodatki... jak między innymi event otwarcia który ma się odbyć w hotelu Hilton w Londynie, link dla chętnych TUTAJ

 

 

Depozyt:

W dniu startu zdeponowane: 3000 jednostek

Ł

RoZeNbaL

Przeczytaj, poniższy tekst:

Jeżeli chciałbyś być na bieżąco z moimi wpisami na blogu, kliknij u góry na tej stronie przycisk Obseruj ten blog oraz polecam zaznajomić się z tym wpisem zanim zaczniesz czytać dalej.

 


TheTrafficIncome

Wystartował 25 wrzesień 2016r.

20160831112912.gif

 

 

 

Witam wszystkich!

Przyszła pora na kolejny wpis odnośnie TheTrafficIncome, nadal znajduje się on u mnie w kategorii Monitoruje, ale to nie przeszkadza, aby napisać parę słów :)

Dobrze, więc do rzeczy, jak na razie w programie nie zauważyłem żadnych problemów, wypłaty mam praktycznie instant zlecam codziennie po 10 rano. Jeżeli chodzi o depozyty oraz użytkowników tendencja jest nadal wzrostowa, więc program powinien jeszcze troszkę podziałać.

A co najważniejsze w tym wpisie? Jestem już na 0 i zaczynam zarabiać, co prawda małe kwoty, ale nie jest to program w kategorii Inwesuję. Większa pierwsza inwestycja, w którą zamierzam ulokować między 3000 a 4000 jednostek, pojawi się jeszcze dziś na blogu i ujawnię co to za program :)

Reasumując, jestem na 0 i zaczyna mi wpadać parę jednostek, głownie dzięki temu, że zająłem 5 miejsce w konkursie i zgarnąłem $50 oraz to, że mam poleconych. W sumie to mi dało dodatkowe $150 czyli 100% mojego wkładu.

 

 

Czy poleciłbym wejście obecnie w ten program?

Można próbować, ale małymi kwotami, nadal nie zauważyłem jakiś większych depozytów w tym programie, więc jedynie radzę opierać się na paczkach bez wymogu repurchase, a takich paczek możemy kupić za max. $150.

Osobą które chcą zaryzykować, oddam 100% prowizji którą dostanę od wpłaty, ale pamiętaj ryzyko utraty środków jest obecnie większe niż na samym starcie!

 

 

Depozyt:

Mój łączny depozyt: 150 jednostek

 

 

Strategia:

Nadal bez zmian, wypłacam środki z Earning Balance, natomiast to co się uzbiera w Commission Earnings reinwestuje wraz z Repurchase Balance, strategia w każdym momencie może ulec nadal zmianie, jeżeli tak się stanie poinformuję niezwłocznie na moim blogu.

 

 

Czas na przyjemności!

Zgodnie z obietnicą, którą złożyłem w tym poście, osoby uprawnione do otrzymania $5, proszę podesłać swój adres payza na PW, dla przypomnienia są to osoby:

- dariklon

- Plemnik

- thoomas87

- Raynevan (dodatkowa osoba, którą pominąłem)

 

 


Aktualny stan mojego konto:

dX7ECTI.png

 

 


 

uDsFRZS.png

 

 


Wpisy o TheTrafficIncome:

1. Wpis otwierający

2. Pierwszy zarobek...

RoZeNbaL

Przeczytaj, poniższy tekst:

Jeżeli chciałbyś być na bieżąco z moimi wpisami na blogu, kliknij u góry na tej stronie przycisk Obseruj ten blog oraz polecam zaznajomić się z tym wpisem zanim zaczniesz czytać dalej.

 


Game Loot Network

Oficjalny start 14 październik 2016r.

GLN-728-X-90.png

 

 

Witam wszystkich!

Przyszła pora na pierwszy program z dziedziny MLM na moim blogu, czyli jak zarobiłem 545 jednostek w 6 dni :)

Zdecydowałem się dodać Game Loot Network do swojego portfolio, z jednego prostego powodu... można na nim dużo zarobić niskim kosztem oraz małym nakładem pracy!

 

 

Czym jest Game Loot Network?

Game Loot Network jest platformą gier na urządzenia mobilne (tablety, smartfony itp.) na której możemy sobie pograć w mniej lub bardziej fajne gierki, w zależności od gustu ;)

Ale przy okazji daje nam możliwość zarobienia i to nie małych pieniędzy oraz możliwość uczestniczenia w turniejach organizowanych przez firmę z fajnymi nagrodami.

Oficjalny start programu, ma się odbyć w dniach 14-16 października 2016 w Las Vegas

HiIlgnw.png

 

 

Kto stoi za sterami firmy?

nJ93kye.png

Lance Baker od 20 lat jest związany z branżą IT i produkcją gier mobilnych. Jest przedsiębiorcą z wieloletnim doświadczeniem. Założył kilka firm w branży nowych technologii.

Napisał między innymi książkę na temat gier mobilnych: link tutaj!

 

 

Co jest misją firmy?

Misją firmy Game Loot Network jest stworzyć najlepszą na świecie społeczność graczy i twórców gier.

W ciągu najbliższego roku chce stworzyć oddzielną platformę, która obsłuży te podmioty, a ciągu najbliższych 5 lat dzięki pracy i planom Game Loot Network platforma ta ma szansę stać się swoistym „ITUNES’em†dla graczy i dla ich twórców.

W ciągu roku chce skoncentrować się na Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Europie. Za dwa lata mają skupić się na Azji.

Lance Baker ma dalekosiężne plany związane z rozwojem firmy Game Loot Network.

 

 

Ale nas interesują $$$!

Dokładnie, nas interesuje to w jaki sposób możemy tutaj zarobić :)

Niema nic niestety za darmo, aby móc zarabiać z firmą Game Loot Network, musisz zostać Ambasadorem firmy... jest to koszt niecałe $125, patrząc pod kontem branży RevShare i jej nie uwłaczając w żaden sposób, ponieważ sam w niej działam jest to koszt w tym wypadku znikomy, aby móc zacząć zarabiać tutaj konkretne pieniądze.

W tym biznesie niestety tak to już jest, Twoją dźwignia albo będzie czas który poświęcisz na dany program bądź $$$, ale nie oszukujmy się nie każdy ma wypchany portfel po brzegi, więc większości z nas pozostaje dźwignia własnego czasu.

Tak więc... dźwignię do zarabiania już mamy, możemy nasz czas spieniężyć w tym właśnie programie, wszystko co potrzebujemy aby zacząć się kwalifikować do wynagrodzeń, to zaproszenie 3 bezpośrednich osób!

Mi to zajęło aby nie skłamać niecałe 24 godziny, dzięki temu zarobiłem $150 oraz zacząłem się kwalifikować do stałego dziennego wynagrodzenia $5, na chwilę obecną moja struktura rozwinęła się na tyle prężnie, że kwalifikuje się do wynagrodzeń $20 dziennie oraz dostałem kolejny bonus za awans $300 :), tak więc jak widzisz... wykorzystując dźwignię czasu można również zarobić i to nie mało, ale musi być wytrwałość i chęci. Teraz skupiam się tylko i wyłącznie na pomaganiu osobą w moim zespole, aby mogły uzyskać również szybko dobre rezultaty.

Poniżej moja ranga RUBY II:

jArECOH.png

 

 

Czy ja się do tego nadaję?

Odpowiedź brzmi TAK (poza pewnym wyjątkiem), a dlaczego? Ponieważ posiadasz czas, aby zdobyć tych 3 poleconych, program jeszcze de-facto na dobre nie ruszył, więc potencjał projektu i możliwości są ogromne

Wyjątkiem może być jedynie to, że nie potrafisz rozmawiać z ludźmi na tyle dobrze, aby przedstawić im ten program.

Dla ułatwienia prowadzone są również webinary każdego dnia na które możesz zaprosić zainteresowane osoby, prowadzą je między innymi, takie osoby jak: Cezary Puczyłowski czy też Grzegorz Góra

 

 

Jak mogę dołączyć?

Najlepiej napisz do mnie za pośrednictwem FB bądź tego forum, wyślę Ci wtedy aktualny link do WEBINAR, abyś mógł dokładnie zapoznać się z programem oraz jego planem marketingowym, gdzie chłopacy wszystko po kolei tłumaczą.

Po obejrzeniu webinar'u podejmujesz decyzję czy jest to biznes dla Ciebie.

Od siebie mogę jeszcze jedynie dodać, że warto poświęcić to kilkadziesiąt minut na zapoznanie się z programem na webinar, aby móc potem na spokojnie podjąć decyzję czy się rzeczywiście do tego nadaję :)

 

 

Małe podsumowanie programu:

Wpłaciłem: 125 jednostek

Zarobiłem: 545 jednostek (pewne w tym miesiącu mam 965 jednostek, gdy dostanę wynagrodzenie dzienne z każdego dnia 20 jednostek)

 

 

 

GLN-350-X-350.png

RoZeNbaL

Jeżeli chciałbyś być na bieżąco z moimi wpisami na blogu, kliknij u góry na tej

stronie przycisk Obseruj ten blog oraz polecam zaznajomić się z tym wpisem

 


AdvertiseOrMakeMoney

Wystartował 04 październik 2016r.

banner4.gif

 

Witam wszystkich!

AdvertiseOrMakeMoney jest pierwszym programem na moim blogu w kategorii Inwestuje, jest to typowa hybryda łącząca w sobie PTC z RevShare i nie tylko.

Na początku podszedłem do niego dość sceptycznie gdy go zobaczyłem, ale po wpisie na naszego forumowego kolegi @pepperoniss, postanowiłem przyjrzeć mu się jeszcze raz dokładniej.

Więc wbiłem jeszcze raz na stronę... po zarejestrowaniu się w programie i zobaczeniu jakie ogromne możliwości promocyjne on nam oferuje, napisałem do admina tego programu, którym okazał się Haniq Wafi, osoba z którą już byłem w kilku innych programach. Po wymianie kilku zdań okazało się, że jest on również właścicielem serwisu kingkonghits.com, na którym miałem już przyjemność wykupić trafik do swoich biznesów :) tak więc zaliczył drugi plus, po tym jak spodobało mi się jaki wachlarz usług oferuje sama jego platforma AdvertiseOrMakeMoney.

Wraz ze swoim kolegą/wspólnikiem prowadzi również bloga pod tym adresem blog.advertiseormake.money na którym możemy przeczytać o osobach które za nim stoją oraz znaleźć dodatkowe informacje o projekcie. Poprosiłem go również, aby mi napisał w kilku słowach o swoich inwestycjach, bądź swoich projektach, poniżej jego odpowiedź:

 

I mostly do developing for other admin like doing ad ons etc... i have a community with famobi that develop games http://games.advertiseormake.money/ we monetise it with adsense etc alot of other revenues come in from traffic monetization YT etc...

 

Zack who is my partner invole in forex, crypto and just invest in various programs.

Zack not the front man as he do want to mix up his line and our niche its been separated work just the revenue are helping AOMM.

 

There no way or any form we will use members money to invest anywhere what earning from advertiseormake.money will only come from profit AOMMsolutions get.

 

W krótkim podsumowaniu?

W programie znajdą dla siebie wszyscy coś miłego i miłośnicy klikania, jak i osoby lubiące standardowe paczuszki ze zwrotem ;) czyli dla każdego coś... ponawiamy "miłego"

Program jest raczej z tych długoterminowych, więc jeżeli ktoś myśli o zarobieniu tutaj w szybkim czasie kokosów, to raczej nie jest dla niego... no chyba, że będzie posiadał dużą rzeszę poleconych

 

Depozyt:

W dniu dzisiejszym zdeponowane: 200 jednostek

Ł

RoZeNbaL

TheTrafficIncome

Wystartował 25 wrzesień 2016r.

20160831112912.gif

 

 

 

Witam wszystkich!

Program TheTrafficIncome jako pierwszy znalazł się u mnie na tym blogu w kategorii Monitoruje, chodź program już wystartował jakiś czas temu, postanowiłem go dodać również na bloga ze względu na to, że dołożyłem dzisiaj do niego kilka jednostek.

Zainteresowałem się tym programem głównie ze względu na TOP promotorkę, która postanowiła go promować Sima Kumari oraz, że oferuje niskie ROI nie przekraczające 120%, swoje poczynania w tym programie będę uzależniał głównie od ilości depozytu oraz od osób które postanowią wspomóc ten projekt.

 

 

Depozyt:

W dniu startu zdeponowane: 100 jednostek

Dołożenie depozytu dnia 06.10.2016: 50 jednostek (spowodowane zwiększającym się depozytem w programie)

Ł

RoZeNbaL

7pErtgR.jpg

 

 

Witam wszystkich w moim pierwszym dziewiczym wpisie!

z racji tego, że trochę osób się do mnie odezwało po zamieszczeniu wpisu w temacie pewnego programu o tym, że na 15 inwestycji w tym roku zaliczyłem tylko 3 drobne wpadki z małymi stratami, postanowiłem stworzyć na łamach HyipForum otwartego bloga dostępnego dla wszystkich z moimi poczynaniami w tym światku.

Przepraszam z góry, za moją składnie językową oraz błędy mogące wystąpić w wpisach... z prostego powodu mam umysł ścisły, a nie humanistyczny, tak więc proszę o wyrozumiałość i przymykanie oczu na te niedociągnięcia :)

 

 

Postanowiłem bloga podzielić na kilka kategorii, o to one:

 1. Aktualności - będą tutaj zamieszczane istotne informacje odnośnie mojego bloga, jak na przykład wpis początkowy.
 2. Obserwuję - będę tutaj umieszczał tylko programy, które są na mojej liście obserwacyjnej, ale jeszcze ich nie polecam.
 3. Polecam - tutaj natomiast znajdą się programy, które nadal obserwuje ale już je zaczynam polecać, ponieważ mogą okazać się rentowne czyli to co nas najbardziej interesuje.
 4. Inwestuje - tutaj znajdą się programy w które włożyłem swój depozyt i zamierzam na nich zarobić, będę zamieszczał również info początku wyjścia z danego tematu :)
 5. Monitoruje - tutaj są programy w które wszedłem z małą kwotą, bądź mam poleconych, nie wykluczona późniejsza inwestycja
 6. Portfel - raz w tygodniu będę zamieszczał podsumowanie moich inwestycji, ze wszystkimi szczegółami, o których się dowiesz w dalszej części wpisu.

 

Co będę umieszczał w kategorii portfel?

Będę umieszczał tutaj aktualny stan mojego portfela, zamiast dolarów czy też innej waluty, będziemy używać jednostek, ponieważ dla jednego jedna jednostka może mieć wartość $100 dla drugiego $1, a jeszcze dla następnego 1PLN, tak więc dla ułatwienia przyjmuję to właśnie rozliczenie.

Mój portfel otwieram wartością: 5000 jednostek

W każdym wpisie, podsumowującym tydzień, będę podawał ile jednostek zostało ulokowanych w danym programie, ile zostało użytych na wykup reklamy do promocji oraz ile jednostek oddałem w ramach oferty RefBack czy też otrzymałem od kogoś innego w tej formie, aby wszystko było transparentne.

Dzięki takiemu rozwiązaniu będziecie mogli zobaczyć i ocenić czy ruchy które wykonuje są słuszne oraz zobaczyć jak poleceni, płatne reklamy wpływają na wartość portfela.

 

 

 

 

I na koniec... parę słów dla osób, którym może się zdarzyć zerknąć na mojego bloga

:)

nie jestem żadnym BIG GURU czy też BIG PROMOTOREM raczej osobą która ma podobny zasięg działania jak Wy, swoim blogiem chce pokazać nowym osobą zanim postanowią zainteresować się tego typu zarabianiem jak to wygląda w realiach... możliwe, że dzięki moim wpisom jak i komentarzom innych użytkowników tego forum, ustrzegą się przed poważnymi błędami w przyszłości.

 

 

 

Ważna informacja!

Mój blog ma charakter edukacyjny i informacyjny, nie namawiam nikogo do deponowania środków w programach które na łamach niego będę umieszczał.

Proszę również pamiętać, że są to programy dużego ryzyka, które mogą spowodować utratę środków.

Nie ponoszę, żadnej odpowiedzialności za straty wynikające z Twoich decyzji.×