Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

Reklama
Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  u mnie wystapil skok o te 15-20 % ,w tym jedna osoba z cesji wyrownała i zeszla z windy i jest na biezaco. mam same pozyczki na 2 lata, jedną na 3 lata-ta nie placi, mniejsze raty to tez moze miec wplyw.
 3. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Rzecz w tym, że DasCoin najprawdopodobniej nadal nie istnieje. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego by dogadać się z giełdą tego pokroju (mocno trącącą scamem) na wymianę informacji z bazy sql, bo i tak przecież finalnie dascoina trzebaby "przesłać" na webwallet żeby go sprzedać. To jest nadal wewnętrzna giełda. Jakiś imbecyl jakby się znalazł i kupić DasScam na tej scamgiełdzie to mógłby go wymienić wyłącznie na BTC znowu. Chyba, że planowałby zarejestrować się w NetLeaders, przesłać swój dokument tożsamości, poczekać miesiąc na walidator i rzekomo sprzedać go za webeuro, które później wymieniłby na euro. Z zewnętrzną giełdą to ma tyle wspólnego co płetwonurek z pilotażem wojskowego śmigłowca.
 4. Dzisiaj
 5. To mamy komplet giełd. Dupy nie urywa ale będzie można się pochwalić przed gawiedzią przy powszechnym aplauzie. Oczywiście komplet mam na myśli wątpliwej jakości BTC-Alpha, hybrydową eubx.io która wystartuje dopiero i trzecia to będzie publiczno-prywatna samych adminów netleaders.
 6. Grid ilość reklam: 3+ wartość: $0.0025 - $0.001 klik poleconego: 0 max. DR: 50 max. RR: 100 minimum do wypłaty: $3 metody wypłat: PM, Payeer, BTC czas oczekiwania: Manual odstęp między wypłatami: 10 dzienny zarobek: $0.006+ link polecający: http://www.nbclix.com/?ref=eszmal
 7. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  to może niech się wypowie ktoś komu wzrosło o te 15% o których mówi PZ. Może wzrosło prezesowi o 15% z pożyczek z ich wkładem własnym ale średnia jest.
 8. No ta giełda bardziej trąci scamem niż sam Dascoin
 9. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  DOMAIN INFORMATION Domain:eubx.io Registrar:GoDaddy.com, LLC Registration Date:2018-03-12 Expiration Date:2021-03-12 Updated Date:2018-04-13 Status:clientDeleteProhibited clientRenewProhibited clientTransferProhibited clientUpdateProhibited serverTransferProhibited Name Servers:ns59.domaincontrol.com ns60.domaincontrol.com Z tego co widze to Pretto bardzo lubi rejestrowac domeny przez GoDaddy
 10. nowy ilość reklam: 7+ wartość: $0.0002 klik poleconego: 20% max. DR: 20 max. RR: 100 minimum do wypłaty: $5 metody wypłat: PM, STP, Payeer czas oczekiwania: Manual odstęp między wypłatami: 7 dzienny zarobek: $0.0014+ link polecający: http://rev4all.com/?ref=eszmal
 11. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Potwierdzam, u mnie też systematycznie przybywa kolorów na stronie pożyczek trwających. Myślę, że tych co przestali płacić, po wpłacaniu np 10 rat uda się skutecznie zwindykować?
 12. btw z rana jak pisalam posta to ten temat przegladala kancelaria kufieta, komus pogrozono paluszkiem?
 13. Pierwsza wypłata na koncie
 14. Bitnova (120% w 10dni i inne plany)

  Wpada kolejna wypłata, 80% wpłaconej kwoty
 15. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie widzę tego na swoim portfelu. Być może macie 15% więcej na pożyczkach które się nie spłacały, ale w kwietniu doszły kolejne przeterminowane. Zostały jeszcze 2 dni ale będzie cud jeżeli wynik spłat będzie podobny do marca a o 15% to można pomarzyć - przynajmniej u mnie. Portfel przeterminowanych powiększył się o 7% przez ostatnie 30 dni.
 16. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  Bernard Madoff ma licencjata z politologii i tez sie zna na finansach. Ale to jakos w niczym nie przeszkadzalo zeby prowadzil najwiekszy przekret Ponzi w historii tej czesci galaktyki. Zlodziej to zlodziej i to niewazne czy nosi dres czy garnitur.
 17. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  Nie widzę prawie żadnego efektu na cesjach powierniczych (spłaty przedsadowe po wypowiedzeniu umowy) po za tym że ich przybywa, mam ich naprawdę sporo. Co mnie martwi to to że w kwietniu wzrosła ilość przeterminowanych pożyczek które spłacały się reguralnie do marca włącznie - czyli nie mówimy tu o klientach którzy nie wiedza gdzie płacić . Cieszę się że PZ zaprzeczył przypuszczeniom że działania zmierzają do jak największej windykacji sądowej teraz czekam na efekty które to potwierdzą.
 18. Litetarde.org -różne plany

  Wypłata na portfelu
 19. Rex Bitcoin Limited -różne plany

  wypłata na portfelu
 20. AK47.Capital-różne plany

  dziś tez kasa na koncie
 21. Dzis juz mozna zauwazyc liczne zameldowania na fejsie o podrozy do londynu wsrod wyznawcow dasa.. sa rowniez osoby z wyksztalceniem ekonomicznym i znajace sie na finansach.. jedna z osob sie pochwalila, ze zostala kierownikiem w firmie ubezpieczeniowej niedawno. O ile nie mozna za ubezpieczenie u niej placic dascoinem, powinna poleciec na zbity pysk za swiadome oszustwo.
 22. Dziwicie się, że polscy liderzy rozmawiają przez telefon z Matim? Przecież Mati ma w globalnej, ogólnoświatowej rewolucyjnej firmie Dascoin udziały o równowartości około 5 tys. zł. Ile może kosztować godzina rozmowy z nim? Raczej niewiele.
 23. DasCoin - www.coinleaders.com - obecnie netleaders.com

  To w oczekiwaniu na ten wielki event proponuję chwilę rozrywki...
 24. Ryzyko inwestycji w pro-zysk

  @Wojto U mnie również w porównaniu do marca poziom spłat spadł. Nie neguję tego 15% wzrostu, ale może faktycznie niech inni też się wypowiedzą, to będzie jakikolwiek punkt odniesienia.
 25. Program daje teraz możliwość otrzymania bonusu za stworzenie video z opinią na temat Oil-Sands.
 26. Zostały dodane nowe bannery reklamowe programu.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×