Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk

Reklama

GoldenTowns

Przewodnik po grze GoldenTowns, rozwój miasta, wojny i armia, handel, złoto i inne surowce.
Proszę umieszczać przedrostek [GoldenTowns] przed tytułem nowego tematu!

Fora

1. Poradnik gracza i opis programu

Ten dział zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby twoje miasto rosło w siłę. Znajdziesz tu porady jak rozwijać swoje miasto, opisy zależności panujących w grze oraz kwestie związane ze szkoleniem wojsk oraz prowadzeniem wojen.

3796

Informacje techniczne o rejestracji i obsłudze konta oraz zgłaszanie błędów występujących w grze.
    WAŹNE: proszę o nie nabijanie postów wypowiedziami w stylu „działa wam serwer?â€. Wszyscy są świadomi, że często zdarzają się chwilowe przerwy i nie ma sensu o tym rozmawiać, chyba że trwa to zdecydowanie dłużej, niż zazwyczaj

713
  3. Polityka, narodowość i akcje miast/państw

Zaawansowane informacje na temat polityki, obowiązujących praw i zmiany narodowości. Dział zawiera również informacje o akcjach miast oraz państw.

1343

Tutaj rozmawiamy na wszelkie tematy związane z wojnami w grze. Tyczy się to zarówno budynków militarnych, produkcji żołnierzy, jak i sposobów ataku i obrony.

667

Wystawianie jednorazowych ofert o wartości do 10 golda.
    Aby wystawiać oferty większej wartości należy posiadać subskrypcję typu premium, vip lub supervip.

533

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.