Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock Extension Detected!

sketch-logo.png

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

Reklama

GoldenTowns

Przewodnik po grze GoldenTowns, rozwój miasta, wojny i armia, handel, złoto i inne surowce.
Proszę umieszczać przedrostek [GoldenTowns] przed tytułem nowego tematu!

Fora

1. Poradnik gracza i opis programu

Ten dział zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby twoje miasto rosło w siłę. Znajdziesz tu porady jak rozwijać swoje miasto, opisy zależności panujących w grze oraz kwestie związane ze szkoleniem wojsk oraz prowadzeniem wojen.

3796

Informacje techniczne o rejestracji i obsłudze konta oraz zgłaszanie błędów występujących w grze.
    WAŹNE: proszę o nie nabijanie postów wypowiedziami w stylu „działa wam serwer?â€. Wszyscy są świadomi, że często zdarzają się chwilowe przerwy i nie ma sensu o tym rozmawiać, chyba że trwa to zdecydowanie dłużej, niż zazwyczaj

713
  3. Polityka, narodowość i akcje miast/państw

Zaawansowane informacje na temat polityki, obowiązujących praw i zmiany narodowości. Dział zawiera również informacje o akcjach miast oraz państw.

1343

Tutaj rozmawiamy na wszelkie tematy związane z wojnami w grze. Tyczy się to zarówno budynków militarnych, produkcji żołnierzy, jak i sposobów ataku i obrony.

667

Wystawianie jednorazowych ofert o wartości do 10 golda.
    Aby wystawiać oferty większej wartości należy posiadać subskrypcję typu premium, vip lub supervip.

533

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.