Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


Skrill

Skrill

Skrill Systemy płatności

Skrill moneybookers
- - - - -
Skrill has been making digital payments simple, secure and quick since 2001. We’re an acknowledged world-leader in developing global payment solutions for people’s business and pleasure, whether they’re depositing funds on a gaming site, buying online or sending money to family and friends. We also meet the needs of businesses worldwide, helping them build a global customer base and drive growth. Skrill is a truly global company. Based at our London headquarters and our offices throughout Europe and the US, our staff of over 500 represents more than 30 nationalities.
Dołączona grafika


Skrill (dawna nazwa Moneybookers) nie jest bankiem, jak niektorzy mylnie sadza, a tylko systemem przekazu środków pieniężnych, podlegającym przepisom prawa Wielkiej Brytanii.

Dzieki temu systemowi mozna wysylac i otrzymywac pieniadze na calym swiecie natychmiastowo.
System ten rozpowszechnil sie glownie w Europie, szczegolnie upodobaly go sobie systemy bukmacherskie.

Strona jest dostepna w jezyku polskim co znacznie ulatwia zalozenie i zarzadzanie kontem, dostepna jest rowniez polska waluta.[Nazwa: Skrill
Rozpoczęcie działalności: 2001
Kraj rejestracji: Wielka Brytania
Wpłaty: przelew bankowy (w tym z polskiego konta bankowego), PaySafeCard
Wypłaty: przelew bankowy, karta kredytowa, karta debetowa
Weryfikacja konta/limity: nie, ale konto jest limitowane
Opłaty: wysyłanie pieniędzy - 1% ale nie więcej niż
7.05 funtów brytyjskich. Otrzymanie pieniędzy nie kosztuje.
wpłata: konto bankowe - 0-1.9%, PaySafeCard - 5.5%; wypłata: 2.95 euro
Odwracalność transakcji: tak
Bepieczeństwo:
indentyfikacja ip
token - dla użytkowników typu VIP

Rejestracja:
strona posiada polską wersję językowa.

Zalety:


Dołączona grafika wiarygodny serwis
Dołączona grafika szybkie przelewy bankowe

Dołączona grafika niskie koszty
Dołączona grafika support


Wady:

Dołączona grafika narażenie na cofnięcie środków z karty kredytowej
Dołączona grafika rygorystyczny regulamin


Nasza ogólna ocena: 7/10


Link rejestracyjny

Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.