Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


Investment Dragons

Investment Dragons

Investment Dragons programy wysokodochodowe

Investment Dragons Investment Dragons LTD Investment Dragons scam
* * * * *
Investment Dragons Limited is a large trading company, the main focus of its activities is making trade in exchange of assets in the Asian stock and cryptocurrency markets. Given the huge volume of transactions, which consist of 17 key Asian markets, such an approach makes the business profitable and commercial viable.
The main objectives, which are the fundamental basis of our strategy - is to create the safest possible investment for our customers and at the same time to receive the maximum profit for clients and for the company.
Dołączona grafika


Link: www.investment-dragons.cn.com

Reklama na forum wykupiona do 4 czerwca 2017 r.Opis ogólny

Chiński smok atakuje rynek inwestycji. Investment Dragons Limited to firma z siedzibą w Hong-Kongu czego potwierdzeniem mają być prezentowane na stronie programu certyfikaty założenia spółki: link1 link2. Dla potwierdzenia autentyczności tych certyfikatów sprawdziliśmy rejestr firm zarejestrowanych w Hong-Kongu i rzeczywiście w tym rejestrze znajduje się firma Investment Dragons Limited pod numerem rejestrowym 2394195.Potwierdzenie:

Dołączona grafika

Mamy już więc wiedzę, że strona działa od czerwca jako oficjalna chińska spółka. Czy ta wiedza pozwala nam bezpiecznie inwestować w tym programie? Moja odpowiedź jest negatywna, skoro mało bezpiecznym jest trzymanie gotówki pod poduszką to tym bardziej mniej bezpieczne jest powierzanie środków chińskiej spółce, o której wiemy naprawdę niewiele. Bo czy w razie problemów w programie stać nas będzie na odwiedzenie chińskich sądów czy adwokatów? :) Zapomnijmy więc o słowie "bezpieczne inwestowanie" pomimo iż wiele razy przeczytamy o nim na stronie programu.

Jest jednak podstawowa różnica pomiędzy środkami zainwestowanymi a środkami pod poduszką. Te drugie nigdy się nie pomnożą a dodając poziom inflacji to właściwie przynoszą stratę. Ryzyko utraty środków jest jednak znacznie wyższe w chińskiej spółce niż pod poduszką. Ale jak to się mówi: no risk, no fun :) Co wiec nam daje ta wiedza, że spółka jest oficjalnie zarejestrowana w Chinach? A no to, że administratorzy programu włożyli wiele wysiłku i energii w to, aby ten program powstał i działał. Jest to więc pozytywny sygnał bo suma sumarum Hong-Kong jest znany jako nowoczesne centrum finansowe i nie jest tam tak prosto założyć spółkę jak np. na Seszelach.

Bardzo pozytywnym sygnałem jest też to, że administrator programu wykupił długoterminową kampanię reklamową (na okres 4 miesięcy) na forum oraz w monitorze, zamawiając najlepsze miejsca reklamowe i usługi, co świadczy o bardzo wysokim budżecie programu oraz nastawieniu na długowieczność. Data zakończenia tej kampanii dostępna jest na górze recenzji. Biorąc pod uwagę, że plany inwestycyjne trwają od 25 dni to oceniam, że jest realna szansa obrócenia conajmniej kilku cykli.
Poinformował nas również, że z dużym zainteresowaniem spogląda na polski rynek i chciałby do swojego programu przyciągnąć inwestorów z Polski czego potwierdzeniem jest praca nad polską wersją językową strony.


Czym się firma zajmuje?

Główna deklarowana działalność firmy to handel na najważniejszych giełdach w Azji, głównie na Hong Kong Stock Exchange. Dodatkową deklarowaną formą działalności jest zakup akcji dużych firm i inwestowanie w obiecujące start-upy oraz spekulacja walutami a także kryptowalutami jako forma dywersyfikacji źródeł dochodu. Trudno jednak w jakikolwiek sposób zweryfikować te formy działalności a patrząc na wysokość oferowanych zwrotów inwestycji to realność tego typu działalności rodzi dużą wątpliwość..


Opis techniczny

Otwierając stronę po raz pierwszy jej odbiór jest zdecydowanie pozytywny. Żywe i ciepłe kolory, intuicyjne menu i od razu na powitanie otrzymujemy film prezentacyjny, którego intro nawiązuje do kina hollywoodzkiego:Przedstawia się nam na nim pan Gustav Olsson, dyrektor firmy, który prezentuje biuro firmy, jej pracowników oraz plany inwestycyjne w programie. Oglądając ten film wyczuwa się pewną sztuczność tak jakby wszystkie te osoby były bardziej aktorami niż biznesmenami, pan dyrektor wydaje się być mocno spięty i poddenerwowany i jest wyjątkowo smutny ale i tutaj wyciągam głównie jeden pozytywny sygnał: zainwestowano w ten film nie małe pieniądze co świadczy o dobrym przygotowaniu marketingowym programu. Pan dyrektor występuje jeszcze na kilku innych filmach video głównie przy okazji świąt składając swoim inwestorom życzenia oraz prezentując formy kontaktu ze spółką.

Strona posiada również zweryfikowany green SSL, dzięki czemu mamy pewność bezpiecznego szyfrowanego połączenia podczas logowania na nasze konto. Całość zbudowana jest na unikalnej grafice oraz skrypcie.

Program przetłumaczony jest na j. rosyjski oraz chiński a wkrótce ma również zaprezentować polską wersję językową.


Plany inwestycyjne

Przejdźmy do meritum, czyli oferty inwestycyjnej programu.
W programie dostępnych jest 5 planów inwestycyjnych. Ich prezentacja w programie odbywa się w nowoczesny i intuicyjny sposób. W tę prezentację wbudowany jest również kalkulator inwestycyjny, który pozwala nam wyliczyć dzienne i całościowe zyski.

Plan 1

dzienny zysk: 1.2%
okres inwestycji: 25 dni
min/max depozytu: $ 20 - $ 500

Plan 2

dzienny zysk: 1.5%
okres inwestycji: 35 dni
min/max depozytu: $ 501 - $ 3,000

Plan 3

dzienny zysk: 1.8%
okres inwestycji: 50 dni
min/max depozytu: $ 3,001 - $ 10,000

Plan 4

dzienny zysk: 2-2.5%
okres inwestycji: 60 dni
min/max depozytu: $ 10,001 - $ 30,000

Plan 5

dzienny zysk: ustalany indywidualnie
okres inwestycji: ustalany indywidualnie
min/max depozytu: $ 30,001 i więcej

We wszystkich planach depozyt jest zwracany po zakończeniu okresu inwestycji. Zyski naliczane są od poniedziałku do piątku.

Nasza inwestycja to kwota $501 gdyż od tej kwoty można wskoczyć na wyższy drugi plan.

Depozyty/wypłaty

Minimalny depozyt w programie to $20.

Akceptowane systemy płatności to: Perfect Money, Advcash, Bitcoin, Payeer i OkPay.

Prowizja od wypłaty w programie wynosi 3%. Możemy zmniejszyć tę wartość do 1% weryfikując swoje konto potwierdzając nasze dane osobowe, adres zamieszkania i nr telefonu.

Aby zainwestować w programie należy się zalogować na konto i najpierw zdeponować środki (Refill of account balance) a potem je zainwestować w odpowiedni plan (Invest).
W momencie pisania tej recenzji statystyki programu wyglądają następująco:

Poziom inwestycji: $ 6,934,942.65
Poziom wypłat: $1,514,412
Liczba użytkowników: 8511


Program polecający

Wyjątkowo atrakcyjnym produktem jest system afiliacyjny w programie. Mamy kilka opcji współpracy w tym zakresie: od standardowego 8-poziomowego programu polecającego po możliwość zostania partnerem i otwarcia oddziału programu we własnym mieście z oficjalnym pełnomocnictwem ze strony Dragons investment.

Standardowy program polecający oferuje nam aż 8 poziomów polecania:

Dołączona grafika


Support

Wsparcie klienta może odbywać się poprzez mail, skype, telefonicznie (co ciekawe, jeden z numerów telefonów to tel. kierunkowy do Polski), a także poprzez dostępny na stronie czat.Wywiad z przedstawicielem programu

Wkrótce


Link do programu


www.investment-dragons.cn.com

Zdjęcie
turboonostrilvision
25 mar 2017 20:24

Pewnie ze piramida. :)

Zdjęcie
ChristoEN
15 mar 2017 01:16

Trzeba im przyznać, że mieli sporo chęci i zaangażowania w promocję patrząc na filmik.
Natomiast... :D no nie mogę się powstrzymać :D dyrektor poważnej firmy a nosi za krótki krawat, gestykulację i mowę ciała ma... no cóż, jakby na tym stanowisku znalazł się "od dziś", do tego biuro gdzie każdy ma innego laptopa a wszedzie na potęgę rozmieszczone malutkie flagi z ich logiem. Szacuneczek za starania, ale jakbyśmy mieli szukać zaufania to niestety kłuuuuje w oczy powyższe :)

Zdjęcie
BartoszBartosz
28 lut 2017 19:12

będą dodawać Payze?

Eee, kurde zarejestrowalem sie z linka..a tam tylko BTC :(  A ja operuje Advcash :(

hm

Zdjęcie
WskoczPodKoc
04 lut 2017 12:30

Zwykła piramida... :)

    • turboonostrilvision lubi to
Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.