Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


Norde Bank

Norde Bank

Norde Bank programy wysokodochodowe

NordeBank NORDE LTD
- - - - -
NORDEBANK Group vision and values are customer oriented. Our aim – to serve our clients and their needs - is reflected in NORDEBANK vision "The art of client service - our way to create value".

NORDEBANK corporate culture is based on Group’s values:


HELPFUL
 • We are friendly and welcoming.
 • We communicate clearly and effectively.
 • We help others to succeed.
PROFESSIONAL
 • We encourage and make use of our joint expertise.
 • We act responsibly and fulfil our promises.
 • We treat others with dignity.
INITIATIVE
 • When we see that something needs to be done, we do it.
 • We dare to learn from their mistakes.
 • We are looking for new and better solutions.
To embody our vision and corporate values, NORDEBANK implements a customer-oriented business model creating long-term values for our customers, employees, shareholders and general public.
Dołączona grafika


Link: www.nordebank.comOpis ogólny

NordeBank działa jako brytyjska spółka NORDE LTD zarejestrowana pod nr 10599032. Jak szybko można zauważyć, nazwa firmy różni się od nazwy domeny i używanej nazwy na stronie. Dlaczego? Główną przyczyną jest to, że używanie członu "bank" w nazwie firmy jest zarezerwowane tylko dla licenjonowanych banków. A spółka NORDE LTD nie jest bankiem! Skoro jednak tak się firma przedstawia na stronie to takiej nazwy będziemy używać :)

Z tego co możemy wyczytać na stronie, NORDE LTD ma należeć do norweskiej grupy ekonomicznej NORDE ASA a część akcji firmy ma należeć do rządu norweskiego. Raczej podarujemy sobie wysłanie zapytania do tego rządu o tę kwestię :peace: Ponadto NORDEBANK ma posiadać dwie filie oferujące usługi finansowe - Norde Leasing i IPA Norde Asset Management.

Strona NordeBank to połączenie kolorów szarości oraz intensywnego żółtego koloru. W tle migają nam obrazki majestatycznych gór a także ciekawa informacja o tym, że firma jest głównym sponsorem FIA World Rally Championship 2017. Dowodem na to ma być obrazek auta wyścigowego WRC z logiem tego "banku". Przeszukaliśmy bazę aut WRC ze stajni Redbull, ale nie udało nam się znaleźć takiego, które by posiadało przedstawiane logo:

Dołączona grafika

Udało nam się jednak wyszukać to samo zdjęcie auta (pochodzące z gry komputerowej) na stronie Redbull ale bez loga tej firmy:

Dołączona grafika

Albo już moje oczy są przekrwione i nie dostrzegają wszystkich detali, albo jakiś grafik dokonał bardzo żmudnej pracy :knuppel2:

Samo przygotowanie witryny od strony technicznej wygląda profesjonalnie. Zaczynając od certyfikatu typu green SSL, poprzez ochronę przed DDoSem ze strony serwisu ddos-guard.net a kończąc na unikalnej grafice i skrypcie. Domena firmy została zarejestrowana 5 stycznia 2017 a więc całkiem niedawno. Okres rejestracji domeny to aż 5 lat.

Duży nacisk na stronie jest położony na bezpieczeństwo konta. Wszelkie zmiany na koncie wymagają wpisania kodu PIN a dodatkowo możemy uruchomić aplikację Google Authenticator generujący kody weryfikacji dwuetapowej na telefonie.

Po środku strony znajduje się suwak, który pełni rolę kalkulatora inwestycyjnego. Bardzo jednak ciężko było mi wybrać kwotę naszej inwestycji w ten program ($100). Widać, iż skala tego suwaka ma sugerować nam znacznie wyższe kwoty depozytu.


Czym się firma zajmuje?

Opis działalności programu jest bardzo ogólny i trudno wyodrębnić konkretne działy aktywności nawet jeśli są tylko deklarowane. Patrząc na działalność "filii", to ta aktywność mieści się w wynajemie samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i urządzeń przemysłowych jak również usług faktoringowych a także zarządzanie aktywami funduszy emerytalnych i świadczenie usług zarządzania funduszami inwestycyjnymi.
,

Plany inwestycyjne

Inwestorom proponowane są 4 plany inwestycyjne:

Leasing
oferta: 2% dziennie przez 15 dni. Min. depozyt: $25 max. $100,000. Czysty zysk: 30%
Factoring
oferta: 2.5% dziennie przez 30 dni. Min. depozyt: $500 max. $100,000. Czysty zysk: 75%
Real Estate
oferta: 3% dziennie przez 60 dni. Min. depozyt: $1000 max. $100,000. Czysty zysk: 180%
Start Up
oferta: 3.5% dziennie przez 100 dni. Min. depozyt: $10,000 max. $100,000. Czysty zysk: 350%

We wszystkich tych planach depozyt jest zwracany po zakończeniu planu.

Depozyty/wypłaty

Minimalny depozyt w programie to $25.

Akceptowane systemy płatności to: Bitcoin, PerfectMoney, Advcash i Payeer.

Wypłaty w programie są realizowane błyskawicznie.


Program polecający

Program afilacyjny w programie wygląda bardzo atrakcyjnie. Standardowo oferowane są 3 poziomy. Na pierwszym poziomie otrzymujemy 8% od kwoty depozytu poleconego, na drugim 3% a na trzecim 2%. Jeśli zostaniemy przedstawicielem firmy, to nasza prowizja rośnie proporcjonalnie do poziomów 12%-3%-2%. W sekcji afiliacyjnej naszego konta dostępnych jest też szereg bannerów mogących służyć w promocji programu.Support

Z przedstawicielem firmy możemy porozmawiać telefonicznie w godzinach pracy programu tj. 9:00 - 18:00 (czas GMT). Możemy również skorzystać z czatu a także użyć systemu ticketowego.


Podsumowanie i opinie o programie. Czy Norde Bank to scam?

Program przedstawia się jako bank ale nim nie jest. Program przedstawia się jako sponsor WRC ale nim nie jest. Program pisze więc wiele nieprawdziwych rzeczy. Natomiast jako scam określamy program, który przestał płacić. A ta sytuacja jeszcze nie nastąpiła :) Dlatego pomimo tych różnych nieścisłości program może dać zarobić. Jak długo będzie płacił? Nie wiadomo. Pierwszy plan jest krótkoterminowy, więc ryzyko uczestnictwa w nim jest ograniczone. Ponadto administrator wykupił wiele reklam w naszych serwisach, co jest potwierdzeniem tego, że rozpoczął program z dużym budżetem reklamowym. Faktem jest, że sporo osób może się "nabrać" na słowo bank, co również może mieć wpływ na żywotność programu. My jednak mówimy jak jest :)


Plusy
 • zarejestrowana firma w UK
 • wysoki budżet administratora
 • wysoki stopień bezpieczeństwa strony
 • brak opłat za wpłaty/wypłaty
 • wypłaty typu instant
 • unikalny wygląd strony
Minusy
 • wysokie prowizje za polecenie, co może mieć wpływ na stabilność programu
 • brak tłumaczeń strony (wkrótce jednak mają być dodane)
 • brak portali społecznościowych
Link do programu


www.nordebank.com

Zdjęcie
hyipmastel
20 mar 2017 13:30

Warto jeszcze w niego wchodzić?

Oceń sam w... moim zdaniem warto.. oceń sam. Oczywiście opcje 15 dni albo 30 

Bardzo ładna recenzja :)

Warto jeszcze w niego wchodzić?

Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.