Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


EcoCoins

EcoCoins

EcoCoins programy wysokodochodowe

EcoCoins EcoCoins.io
- - - - -
Why EcoCoins?
EcoCoins has put an end of the oil millionaires epoch: now you need nothing but green energy to make your own fortune. The future has come at last!
 • Benefit from the most eco-friendly way to earn
 • Participate in optimization of Bitcoin mining cost
 • Take care of the planet’s ecology and environment
 • Enjoy making money of nothing but solar energy
Dołączona grafika


Link: www.ecocoins.ioOpis ogólny

Program EcoCoins należy do brytyjskiej spółki ECOMINING & CRYPTOTRADERS LIMITED, która została założona 22 grudnia 2016 r. Choć zarejestrowanie spółki UK nie ma większego znaczenia dla wiarygodności programu to świadczy jednak o dobrym przygotowaniu wizerunkowym.
Program charakteryzuje się nienaganną grafiką i starannym przygotowaniem. Zadbano i o odpowiednią atrakcyjność wizualną jak i funkcjonalną. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na zadbanie o stronę promocyjną poprzez ciekawe filmy video, okresowe konkursy czy aktywność na portalach społecznościowych jak i profesjonalnie prowadzony blog. Na blogu jest kilka artykułów nawiązujących do eko-kopalni kryptowalut a także ostatnie aktualności programu.

Strona jest przetłumaczona na język niemiecki, hiszpański, wietnamski, rosyjski i chiński. Administrator programu zadeklarował nam, że zainteresowanie ze strony Polaków będzie skutkowało również dodaniem języka polskiego.

Witryna posiada zainstalowany certyfikat SSL w opcjach konta dostępne ma być wkrótce podwójne uwierzytelnianie konta.

Obecny ranking popularności wygląda następująco:

Dołączona grafika


Ciekawą opcją jest możliwość skredytowania depozytu. W momencie składania depozytu gdy mamy niewystarczającą ilość środków możemy skorzystać z kredytu. Jest on przydzielany na okres 5 dni a jego oprocentowanie to 0.5% dziennie. Wzięcie kredytu blokuje możliwość wypłaty i składania depozytów z salda konta. Spłata kredytu następuje poprzez późniejsze zasilenie konta kwotą kredytu.Czym się firma zajmuje?

Jak sama nazwa programu wskazuje, firma deklaruje ekologiczny profil działalności powiązany ze światem kryptowalut. Skonkretyzowany profil tej działalności to opracowanie i realizacja metody kopania BTC z wykorzystaniem zielonej energii oraz inwestycje w elektrownie słoneczne do zasilania farm kopalni bitcoinowych.
Właściwie to ta działalność jest tylko wspomniana na stronie, dlatego i my nie będziemy się na ten temat za bardzo rozpisywać. Każdy, kto bliżej poznał świat hyipów wie, że na te deklaracje trzeba patrzeć z przymrużeniem oka.
,

Plany inwestycyjne

W programie dostępne są trzy plany inwestycyjne:

JuniorPlus

Dołączona grafika

Plan JuniorPlus rekomendowany jest przez administratorów programu jako początkowy plan inwestycyjny. Wyróżnia się niskim minimum depozytu (Ƀ0.007) a także niewysokim maksimum (Ƀ0.1). Na stronie programu te wartości są na bieżąco przeliczane na $dolara wg aktualnego kursu, który jest publikowany w topce strony.
Oferowany zysk w tym planie to 1.45% dziennie przez 14 dni, a więc ROI tego planu to 20,3%. Naliczanie w tym planie jest godzinne. Po zakończeniu planu depozyt jest zwracany do wypłaty.

Common

Dołączona grafika

Plan Common to podstawowy plan programu, gdzie minimum depozytu jest również przystępne (Ƀ0.015) a max. wynosi Ƀ2. Plan trwa jednak dłużej bo 42 dni i przez ten czas zamrożony mamy depozyt. Dzienne naliczenie wynosi 1.65%. Czysty zysk to więc 69.3% a wliczając zwrot depozytu 169.3%.

Guru

Dołączona grafika

Ostatni plan do wyboru to plan Guru. Tutaj minimum inwestycyjne jest już całkiem wysokie Ƀ1.4 i nie ma limitu max. depozytu. Rośnie za to stopa zwrotu aż do 4% dziennie przez 54 dni (ROI 216%). Wysoka stopa zwrotu wynika z tego, że wliczony już w nią jest zwrot depozytu. Po zakończeniu tego planu nie otrzymujemy więc zwrotu tak jak to ma miejsce w przypadku poprzednich planów.


Depozyty/wypłaty

Minimalny depozyt w programie to Ƀ0.007 a więc równowartość około $9. Wartość ta może się zmieniać zgodnie ze zmianą kursu Bitcoina.

Główną formą zasilania naszego salda jest Bitcoin. Wszystkie transakcje w tym również wypłaty realizowane są w tej kryptowalucie w tym i wszystkie wypłaty. Program zadbał jednak o osoby, które nie mają zasilonego salda BTC i umożliwił składanie depozytu z systemów PerfectMoney oraz Advcash. Nie można jednak wypłacać poprzez te systemy, dlatego posiadanie portfela bitcoinowego będzie konieczne.

Minimum do wypłaty wynosi Ƀ0.001.

Warto również podkreślić, że w trakcie wypłaty za każdym razem musimy ręcznie wklejać adres naszego portfela BTC. Wg administratorów programu ma to związek z zasadami bezpieczeństwa w programie.

Ciekawą opcją jest również możliwość zażądania wypłaty z wyższym priorytetem, co gwarantuje ekspresową realizację wypłaty (do 30 min biznesowych). Taka opcja wiąże się jednak z dodatkową opłatą (3% fee). Składałem wypłatę w standardowy sposób i wypłata była realizowana bardzo szybko, więc nie widzę sensu korzystania z tej opcji. Regulaminowo program ma jednak 3 dni robocze na realizację wypłaty.

To czy nasza wypłata została zrealizowana decyduje status w historii transakcji. "Pending" oznacza oczekujący a "complete" zrealizowany.


Program polecający

Program afiliacyjny w programie może być aktywny na różnych szczeblach: podstawowym, rozszerzonym i profesjonalnym.

Na poziomie podstawowym, który jest dostępny dla wszystkich, składa się on z 3 poziomów i oferuje następujące prowizje: 1 poziom: 3.15%, 2 poziom 2.21% i trzeci poziom 1.18%.

Drugi poziom rozszerzony oferuje dodatkową prowizję od zysków osób poleconych na 3 poziomach: 2.4% od zysków osób poleconych na 1 poziomie, 1.9% od zysków osób poleconych na 2 poziomie i 0.7% od zysków osób poleconych na 3 poziomie. Aby korzystać z drugiego poziomu należy posiadać depozyt w wysokości Ƀ0.5 i minimum 15 osób poleconych z depozytami na poziomie Ƀ2.5.

Ostatni poziom profesjonalny uzyskujemy inwestując minimum Ƀ5 a poleceni z 1 poziomu zainwestowali Ƀ15 lub jeżeli poleceni z 1 poziomu zainwestowali Ƀ50. Korzyści to prowizja 7.12% z pierwszego poziomu, 4.9% z drugiego poziomu i 1.97% z trzeciego. Dodatkowo zarabiamy prowizję od zysków naszych poleconych: 15.3% z 1 poziomu, 7.19% z drugiego i 3.17% z trzeciego.

Aby mieć pewność prawidłowego zapisu mamy również opcję podania kodu polecającego podczas rejestracji nowego użytkownika.

Support

Wsparcie klienta stoi na wysokim poziomie. Oprócz dostępnego czatu mamy możliwość skorzystania z formularza kontaktowego albo maila: info@ecocoins.io lub support@ecocoins.io. Support pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 18:00. Wsparcie odbywa się tylko w j. angielskim. Z naszego doświadczenia wynika, iż support pracuje bardzo sprawnie. Otrzymujemy odpowiedzi w przeciągu max. 1 godziny.
Zrobiliśmy też małą prowokację na czacie i zapytaliśmy o możliwość osobistego spotkania z przedstawicielem programu i odwiedzenia biura w przypadku złożenia wysokiego depozytu.
A oto odpowiedź:
Dołączona grafika

No cóż, chyba więcej nie mogliśmy się spodziewać :rolleyes:

Portale społecznościowe: facebook, twitter, google+.


Podsumowanie i opinie o programie. Czy Ecocoins to scam?

EcoCoins to solidnie przygotowany program, za którym stoi aktywny i pomysłowy administrator. Program posiada kilka unikalnych rozwiązań (kredytowanie, różne poziomy struktury afiliacyjnej, atrakcyjne konkursy) co wróży dobrą jego przyszłość. Wkrótce będziemy przeprowadzać wywiad z administratorem, gdzie zadamy kilka pytań dotyczących tego programu. Plany inwestycyjne posiadają całkiem wysokie ROI i szczególnie plan typu JuniorPlus wydaje się być przystępny i relatywnie bezpieczny biorąc pod uwagę okres działania pozostałych planów. Trzeba jednak brać pod uwagę, że program już jakiś czas funkcjonuje. Nie do końca przepadam też za stronami, które emanują tyloma "uśmiechami", ale czy to rzeczywiście powód, aby się od niego odwrócić? Rozważ sam czytelniku :)


Plusy
 • zarejestrowana firma w UK
 • staranne przygotowanie programu
 • wysoki stopień bezpieczeństwa strony
 • innowacyjne rozwiązania
 • szybka realizacja wypłat
 • przyjazny i szybko reagujący support
 • aktywność na portalach społecznościowych
 • okresowe konkursy
Minusy
 • brak polskiego tłumaczenia strony
 • każdorazowa konieczność podawania portfela BTC przy wypłacie
 • ograniczenie metod wpłat/wypłat
 • brak kontaktu tel.
Link do programu


www.ecocoins.io

 

która została założona 22 grudnia 2017 r.

 

Chyba 2016? ;)

Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.