Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


Resonance Capital

Resonance Capital
 • , Centre Office 58A, Broughton Street, EH1 3SA Edinburgh
 • Strona: www.resonance-capital.eu
 • Hyip monitor
 • Telefon: +371 6700 6471
 • Telefon2: +1 929 214 1192
 • Akceptowane płatności:Resonance Capital programy wysokodochodowe

Resonance Capital Resonance-Capital.eu
* * * * *
Finance Company Resonance Capital Group LP has developed for its customers a range of optimal investment solutions, which allow to invest for medium and long term in order to maximize their profits. As a financial instrument, we use the shares of undervalued companies – Penny Stocks, trading them on US stock exchanges (NYSE, NASDAQ, AMEX) and in OTC markets.
With extensive experience in the financial market, we can confidently offer you a reliable way to invest in Resonance Capital Group LP, which will enable you not only to receive a guaranteed weekly income, but also to be master of your personal time until your finances work.
The main objective of the company is an increase in working capital under management by involving a wide range of investors. By controlling not only our capital, but also by bringing investment from outside, we significantly increase our total profit, out of which we pay interest to our investors.
Dołączona grafika


Link: www.resonance-capital.euOpis ogólny

Resonance-Capital to dzisiejszy bohater naszej recenzji i jest się nad czym pochylić - program nie tylko z zapowiedzi ale i z naszej analizy oraz pozyskanych informacji ma zatrząść rynkiem. Czy to się uda? Na pewno nie będzie to takie proste, inne programy oferują wyższe zwroty oraz prowadzą bardziej agresywny marketing. Dlaczego więc warto rozważyć dodanie Resonance Capital do swojego portfolio inwestycyjnego? Postaramy się na to pytanie odpowiedzieć w tej recenzji.

Tradycyjnie opiszemy najpierw formę prawną działania programu. Pomimo, iż krajem rejestracji jest Wielka Brytania, to cechy tej rejestracji nie są typowe jak w przypadku innych programów. Po pierwsze firma Resonance Capital Group LP działa jako spółka typu Limited Partnership (LP). Jest to w prawie anglosaskim odpowiednik polskiej spółki komandytowej.

Sprawdziliśmy w rejestrze spółek, że partnerami w tej firmie są 2 inne firmy: UK Popular Holding LTD (główny partner) oraz EuroCapital Management Limited, obie spółki zarejestrowane na Seszelach. Taka struktura ma zapewne zapewnić anonimowość spółki, gdyż dyrektorami spółki są właśnie inne spółki z siedzibą na Seszelach, gdzie rejestr dyrektorów nie jest już jawny.

Adres rejestracyjny firmy to Szkocja:

Centre Office 58A, Broughton Street, EH1 3SA
Edinburgh

Na stronie podane są też również 2 biura, gdzie mają być przyjmowani klienci firmy:

Jedno na Łotwie:

4th floor, 57a Dzirnavu street, Riga, LV-1010
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek od 8:30 do 17:30
Telefon +371 6700 6471

Drugie w USA:

140 Broadway, Manhattan, New York, 10005
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek od 8:30 to 17:00
Telefon +1 929 214 1192

Tak wygląda pierwsze biuro (obok kasyna ;) )

Dołączona grafika

A tak drugie:

Dołączona grafika

Ktoś się przejdzie? :D

Zgodnie z zapowiedzią, którą otrzymaliśmy będą organizowane różne eventy w wielu krajach, gdzie możliwe będzie bezpośrednie spotkanie z zarządem firmy.

Sam program przygotowany jest z odpowiednią pompą i a graficznie program ma pobudzać naszą wyobraźnię. Migawki pozwalają nam więc poczuć się właścicielami najnowszego Porsche Panamera w wersji hybrydowej (realnie dostępny jako bonus dla najlepszych promotorów!) a także pozazdrościć szybkiego sukcesu takich inwestorów jak Timothy Sykes czy inwestycyjnych dziadków rodem z serialu "dynastia" jak Warren Buffett, George Soros czy Carl Icahn. Brakuje tylko Charlesa Ponzi :wub:

Stronka jak każdy szanujący się portal inwestycyjny, posiada zainstalowany certyfikat SSL. Dodatkowym zabezpieczeniem są przychodzące PINy na nasz telefon komórkowy. Sam numer telefonu służy nam do logowania się. Witryna programu w tym momencie przetłumaczona jest na język rosyjski. A już wkrótce mają być dodane nowe języki (około 10) w tym język polski. Prawdopodobnie będzie też polski support oraz organizowane seminaria. To istotne, szczególnie dla osób, które nie znają języka angielskiego.


Czym się firma zajmuje?

Wg. deklaracji zajmuje się inwestycjami na rynku typu Penny Stock, czyli rynku akcji groszowych (akcje o niskim nominale i małej wartości rynkowej). Na stronie programu prezentowane są też screeny z platformy MT4 z przykładowymi najlepszymi zagraniami handlowymi.
Czy rzeczywiście firma zarabia na tym co deklaruje? No cóż, rynek akcji potrafi być dochodowy, natomiast utrzymywanie regularnej wysokiej stopy zwrotu nie jest łatwe. To czy więc spółce Resonance Capital udaje się tego dokonywać nie jest możliwe do zweryfikowania przy aktualnym dostępie do informacji.

Wg. deklaracji kapitał obrotowy spółki wynosi 9.780.000 dolarów (sierpień).Plany inwestycyjne


Planów inwestycyjnych jest wiele i najlepiej przedstawić je metodą obrazkową i porównawczą:

Dołączona grafika

Co jest istotne, to istnieje limit otwieranych depozytów w danym planie. Oznacza to, że naszą strategię inwestycyjną powinniśmy rozważyć, biorąc pod uwagę te limity. Naliczenie zysków we wszystkich planach odbywa się w piątek. Wszystkie plany oferują więc naliczanie tygodniowe. Jego wysokość waha się od 3 do 6.2%. Okres działania planu to albo 168 albo 336 dni. Pomijam tutaj plan typu TEST, który jest planem bonusowym i trwa 28 dni. O bonusach napiszę szerzej później.

Porównując prezentowane na stronie głównej zyski firmy z planami inwestycyjnymi może zrodzić się pytanie dlaczego są one niższe niż to co firma oferuje inwestorom. Otóż prezentowane zyski firmy nie zawierają kwoty depozytu, której zwrot jest zawarty w planach inwestycyjnych. Jeżeli więc inwestujemy $150 i otrzymujemy 6% tygodniowo, to w tym zwrocie zawarty jest również częściowy zwrot depozytu. Jeżeli więc po zakończeniu planu otrzymamy $223,20 (148.8%), to czysty zysk wynosi $73,20 ($223,20 - $150) a dzieląc go przez liczbę tygodni (24) możemy wyliczyć, że na czysto tygodniowo zarabiamy $3,05 co stanowi około 4.16%.


Depozyty/wypłaty

Konto zasilamy za pomocą opcji "my finances"->"Account Replenishment" i aby zainwestować zasiloną kwotę wybieramy plan oraz kwotę.


Minimum inwestycyjne to $50.


W programie możemy wpłacać za pomocą AdvCash, PM i przelewem bankowym oraz NixMoney. Wkrótce dostępny będzie payeer oraz BTC.
Co ciekawe, dane konta bankowego firmy nie są specjalnie ukrywane:

Bank: JSC „NORVIK BANKA”
Bank address: 21 Ernesta Birznieka Upisha street, Riga, Latvia, LV1011
SWIFT CODE: LATBLV22
IBAN: LV44LATB0006020240974
Correspondent Bank: Bank of Georgia, Tbilisi, Georgia
SWIFT correspondent bank: BAGAGE22
Bank Account: GE20BG0000000726554700


Czas realizacji wypłat to 2-5 dni roboczych.

Minimum do wypłaty dla Perfect Money wynosi $5 a dla przelewu bankowego $1000.


Rejestracja i bonus


Do rejestracji w programie konieczne jest polecenie przez innego użytkownika, inaczej nie zarejestrujemy się w programie. W trakcie rejestracji podajemy nasz nr telefonu. Będziemy otrzymywać na niego notyfikacje smsowe oraz hasła typu PIN. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu otrzymujemy bonus powitalny o wartości $5. Generuje on zysk o wartości $1.4 tygodniowo zaczynając od poniedziałku. Czas trwania planu bonusowego to 28 dni. Całkowity zysk z niego to $5.6. Aby móc wypłacić zyski z programu bonusowego musimy wykupić pakiet inwestycyjny, co najmniej brązowy.
Inwestując w coraz wyższe plany otrzymujemy coraz wyższe bonusy, do max. $500. Ich wypłata działa na podobnej zasadzie co opisana powyżej. Aby móc wypłacić bonus z danego planu należy wykupić pakiet wyższy niż obecny. tak wygląda ich struktura:

Dołączona grafika

Czym więc wyższy zakupiony pakiet tym wyższy bonus, aczkolwiek też konieczność zakupienia wyższego pakietu celem wypłaty bonusa z niższego pakietu.

Podsumowując, po zarejestrowaniu się otrzymujemy automatycznie $5 bonus, z którego zyski możemy wypłacić po zakupie min. pakietu brązowego.
Po zakupie pakietu START otrzymujemy bonus $10, z którego zyski możemy wypłacić po zakupie min. pakietu brązowego.
Po zakupie pakietu BRONZE otrzymujemy bonus $30, z którego zyski możemy wypłacić po zakupie pakietu srebrnego.
Po zakupie pakietu SILVER otrzymujemy bonus $50, z którego zyski możemy wypłacić po zakupie pakietu złotego.
Po zakupie pakietu GOLD otrzymujemy bonus $100, z którego zyski możemy wypłacić po zakupie pakietu platynowego.
Po zakupie pakietu PLATINUM otrzymujemy bonus $300, z którego zyski możemy wypłacić po zakupie pakietu vipowskiego.
Po zakupie pakietu VIP otrzymujemy bonus $500, z którego zyski możemy wypłacić po zakupie nowego pakietu vipowskiego.

Jeżeli wykupimy pakiet BRONZE za minimum $500 i zweryfikujemy nasz profil,automatycznie na swój adres mailowy otrzymamy umowę inwestycyjną i agencyjną z pieczątką firmy i podpisem dyrektora generalnego, certyfikat inwestycyjny czy plastikową kartę z oznaczeniem zakupionego portfolio.


Program polecający

Tutaj się trochę dłużej zatrzymamy, bo struktura polecania jest rozbudowana w sposób imponujący.

Ogólnie rzecz ujmując na poleceniach na 1 poziomie zarobić możemy od 3 do 20%.
Dodatkową formą zarobku na poleceniach są bonusy strukturalne (1-3% od dochodów agentów)
a także bonusy motywujące, od $1,000 do nawet $1,000,000.

Struktura polecania jest podzielona na 12 poziomów:

1. Konsultant

Warunki: ranga początkowa, po wykupie pakietu START

Klasyczny bonus: 3% od depozytów poleconych na 1 poziomie
Strukturalny bonus: brak
Premie bonusowe: brak

2. Manager

Warunki: po wykupie pakietu BRONZE + $2,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 5% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 2% na drugim
Strukturalny bonus: brak
Premie bonusowe: brak

3. Top Manager

Warunki: po wykupie pakietu SILVER + $20,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 7% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 4% na drugim
Strukturalny bonus: 1% od zysków od poleconych na 1 poziomie
Premie bonusowe: $1,000

4. Director

Warunki: po wykupie pakietu GOLD + $50,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 9% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 6% na drugim
Strukturalny bonus: 2% od zysków od poleconych na 1 poziomie i 1% od zysków od poleconych na 2 poziomie
Premie bonusowe: $2,500

5. General Manager

Warunki: po wykupie pakietu PLATINUM + $100,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 11% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 8% na drugim
Strukturalny bonus: 2% od zysków od poleconych na 1 poziomie, 1% od zysków od poleconych na 2 poziomie i 1% od zysków od poleconych na 3 poziomie
Premie bonusowe: $5,000

6. President

Warunki: po wykupie pakietu VIP + $300,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 13% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 10% na drugim
Strukturalny bonus: 3% od zysków od poleconych na 1 poziomie, 1% od zysków od poleconych na 2 poziomie i 1% od zysków od poleconych na 3 poziomie
Premie bonusowe: $15,000

7. Shareholder

Warunki: po wykupie pakietu VIP + $500,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 15% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 12% na drugim
Strukturalny bonus: 3% od zysków od poleconych na 1 poziomie, 2% od zysków od poleconych na 2 poziomie i 1% od zysków od poleconych na 3 poziomie
Premie bonusowe: $25,000

8. Shareholder jednogwiazdkowy

Warunki: $1,000,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 17% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 14% na drugim
Strukturalny bonus: 3% od zysków od poleconych na 1 poziomie, 2% od zysków od poleconych na 2 poziomie i 1% od zysków od poleconych na 3 poziomie
Premie bonusowe: $10,000 + samochód Jaguar F-Pace lub $50,000 w gotówce

9. Shareholder dwugwiazdkowy
Warunki: $2,000,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 19% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 16% na drugim
Strukturalny bonus: 3% od zysków od poleconych na 1 poziomie, 2% od zysków od poleconych na 2 poziomie i 1% od zysków od poleconych na 3 poziomie
Premie bonusowe: $20,000 + samochód Porsche Panamera Turbo lub $150,000 w gotówce

10. Shareholder trzygwiazdkowy

Warunki: $3,000,000 obrotu w strukturze

Klasyczny bonus: 20% od depozytów poleconych na 1 poziomie i 17% na drugim
Strukturalny bonus: 3% od zysków od poleconych na 1 poziomie, 2% od zysków od poleconych na 2 poziomie i 1% od zysków od poleconych na 3 poziomie
Premie bonusowe: $30,000 + samochód Lamborghini Aventador lub $300,000 w gotówce

11. Shareholder czterogwiazdkowy

Warunki: $5,000,000 obrotu w strukturze

Wszystko to co Shareholder trzygwiazdkowy + apartament w każdym europejskim kraju o wartości do $500,000 bez możliwości otrzymania bonusu w gotówce

12. Shareholder pięciogwiazdkowy

Warunki: $10,000,000 obrotu w strukturze

Wszystko to co Shareholder trzygwiazdkowy + luksusowy apartament w każdym miejscu na świecie o wartości do $1,000,000 bez możliwości otrzymania bonusu w gotówce.

Kalkulacje obrotu:

Bezpośrednia sprzedaż daje kalkulację 100% wymaganego obrotu sprzedaży.
Sprzedaż poleconych z 1 poziomu daje kalkulację 50% wymaganego obrotu sprzedaży.
Sprzedaż poleconych z 2 poziomu daje kalkulację 35% wymaganego obrotu sprzedaży.
Sprzedaż poleconych z 3 poziomu daje kalkulację 25% wymaganego obrotu sprzedaży.
Sprzedaż poleconych z 4 poziomu daje kalkulację 20% wymaganego obrotu sprzedaży.
Sprzedaż poleconych z 5 poziomu daje kalkulację 15% wymaganego obrotu sprzedaży.
Sprzedaż poleconych z 6 poziomu daje kalkulację 10% wymaganego obrotu sprzedaży.
Sprzedaż poleconych z 7 poziomu daje kalkulację 5% wymaganego obrotu sprzedaży.

Program prowizyjny jest więc bardzo mocno rozbudowany i atrakcyjny finansowo. Myślę, że jest on gwarantem tego, że do programu będą płynęły duże depozyty. Wielu promotorów powinno się skusić i zachęcić do intensywnej promocji.
To co, zbieramy na Jaguara, Porsche czy Lamborghini? :cheesy: No chyba, że takie auta już u was drodzy czytelnicy już stoją w garażu i szukacie np. apartamentu za granicą :)

Agenci otrzymują też szereg narzędzi do promocji programu, od bannerów i linków afiliacyjnych po filmiki promocyjne i broszury. Najlepsi agenci otrzymają również gadżety z nadrukiem firmowym typu długopisy, kalendarze, foldery i inne darmowe materiały reklamowe.


Support

Podstawową formą komunikacji z programem jest formularz kontaktowy i e-mail. Dodatkowo, możemy skontaktować się telefonicznie z biurem programu albo z osobą polecającą, której dane widzimy w programie.


Podsumowanie i opinie o programie. Czy Resonance Capital to scam?

Program ma duży potencjał by okazać się inwestycyjną bombą i wydaje się być jednym z ciekawszych programów do rozszerzenia swojego portfolio inwestycyjnego. Oferowane zwroty są całkiem przyzwoite, choć jest to program typu long-term. Można dostrzec staranne przygotowanie programu i nastawienie na długi i stabilny rozwój (np. limitowanie pakietów inwestycyjnych). Na każdym kroku spotykamy się z zachętami typu bonusy i motywacyjnymi prowizjami co może przyciągnąć duży kapitał do tego programu. Z zapowiedzi, które otrzymałem program praktycznie dopiero startuje i planuje ekspansje na wiele rynków w tym polski. Jest to też więc dobry moment na rozpoczęcie promocji programu, nie zapominając jednak o tym, jak takie programy potrafią kończyć swoją działalność, choćby ten koniec miałby być i za kilka lat, czego programowi życzę.

ps. tak mi się spodobała ta recenzja, że właśnie postanowiłem wskoczyć w pakiet Silver :grin:


Plusy
 • zarejestrowana firma w UK
 • depozyty poprzez przelew bankowy
 • staranne przygotowanie programu
 • wysoki stopień bezpieczeństwa strony
 • atrakcyjne bonusy
 • rozważne plany zapewniające stabilność programu
 • szybko reagujący support
 • brak prowizji za wpłaty/wypłaty
 • atrakcyjny system prowizyjny
 • zabezpieczenie sms
Minusy
 • wysokie minimum do wypłaty dla przelewów bankowych ($1000)
 • brak możliwości wypłaty depozytu przed zakończeniem planu
Link do programu


www.resonance-capital.eu

Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.