Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


Soft – Mining

Soft – Mining

Soft – Mining programy wysokodochodowe

Soft – Mining SoftMining soft-mining.net
- - - - -
Soft – Mining is a new field of cloud mining services brought to you by the HashCoins team of mining algorithm experts.
Our team began to participate in the field of digital currency mining from Bitcoin three years ago.
Our goal is to allow all users to participate in the mining to come, regardless of your age, location, investment, whether the technology or have experience. We would like to offer our clients an opportunity to try to encrypt the currency mining to get Bitcoin. More broadly, as an economic system, we hope to contribute to the development of mining machinery services and subsequently develop, establish and adopt bit currency exchange rates.
It is the only mining method that offers low entry cost, low risk and low cost. It is different from the traditional mining model which needs to purchase high-configuration hardware and maintain it professionally.
Due to the complexity of mining and external factors (such as mining difficulties, bit currency exchange rates, equipment costs, etc.), it is almost impossible to predict how much the individual’s income. It is not difficult to predict the existence of Bitcoin as a major disruptive technology for decades.
Dołączona grafika


Link: www.soft-mining.netOpis ogólny

Wiosna nadchodzi szybkimi krokami, porządki odbywają się też na rynku hyip. Nowe programy nadchodzą, stare się wykruszają. Soft-Mining to nie jest nowy program. Publicznie istnieje i wypłaca już od początku roku i jest reklamowany na topowych miejscach w wielu serwisach. I jak na razie trzyma się dzielnie.
Zarejestrowany jest w Wielkiej Brytanii pod nr rejestrowym: 10515887. Osoba będąca dyrektorem w rejestrze: Steve Bacon. Data rejestracji to grudzień 2016. Z opisu na stronie wynika, że działalność programu istniała jeszcze przed założeniem spółki. Chwalą się bowiem na stronie, że istnieją od drugiego kwartału 2016.

Skrypt wykorzystywany w programie to klasyczny GoldCoders (licencjonowany). Dodatkowym zabezpieczeniem dla użytkowników jest green SSL z identyfikacją właściciela strony a także firewalle serwerowe.

Video promujące:Serwis korzysta z usług serwera typu anty-ddos: DDoS Guard.

Domena programu zarejestrowana jest aż do roku 2026.

Co wygląda imponująco, to liczba tłumaczeń strony. Jest ich bowiem aż 14: włoski, arabski, urdu, malajski, japoński, chiński, hiszpański, niemiecki, francuski, rosyjski, portugalski, wietnamski, hindi. Nie ma pośród nich jednak języka polskiego.

Statystyki z momentu pisania recenzji:

Ilość użytkowników: 12339
Ilość depozytów: $ 3896551.30


Czym się firma zajmuje

Kopanie w chmurze (cloud mining). Czy coś ci to mówi czytelniku? Zapewne spotkałeś się już z tym pojęciem, ale czy zastanawiałeś się nad jego istotą?
Krótko mówiąc kopanie w chmurze oznacza wykorzystanie wspólnej mocy przetwarzania z odległych centrów danych. To czego więc potrzebujesz to własnego komputera do komunikacji oraz portfela BTC.
Cloud minnig jest więc formą kopania bitcoinów w takiej formie, w której nie musimy budować własnej infrastruktury sprzętowej czy programowej. Jest też alternatywą dla osób, które mają wysokie rachunki za prąd. Kopanie bowiem odbywa się na stworzonej infrastrukturze przez inną osobę. Minusem jest to, że taka osoba pobiera prowizję za swoją działalność a także to, że w większości przypadków nie możemy zweryfikować fizycznej obecności maszyn do kopania w danej firmie oferującej cloud mining. Hitstoria pokazuje też, że tego typu programy upadają, istnieje więc duże ryzyko inwestycyjne. Firmy tego typu mogą bowiem działać jak klasyczne struktury ponzi, które udają jedynie, że posiadają odpowiednią infrastrukturę. Nie ma bowiem zazwyczaj przejrzystości w działaniach administratora chmury.

Firma Soft-Mining deklaruje właśnie taką aktywność. Deklaruje również, że w ostatnim miesiącu finałem tej aktywności było wygenerowanie średniego zysku dziennego na poziomie 5%. Soft-Mining ma również tworzyć strukturę sieciową dla swojej kopalni powiązaną z takimi krajami jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Niemcy, Francja, Myanmar (Birma) i Tajwan, co ma zapewniać wysoki poziom wydajności i niezawodności.


Plany inwestycyjne

Program oferuje 3 plany inwestycyjne:

MH/s
min. depozytu: $10
max. $500
zwrot: 0.95%

GH/s
min. depozytu: $501
max. $1500
zwrot: 1.05%

PH/s
min. depozytu: $1501
max. bez max.
zwrot: 1.25%

Jak z planów wynika minimalny depozyt to $10 i nie ma maksymalnego. Zwrot kształtuje się w zakresie 0.95-1.25% dziennie. Co jest charakterystyczne dla wszystkich planów, to nie ma końcowego okresu ich trwania. Zarabiamy więc codziennie aż do naszej śmierci lub ... do zakończenia działalności programu :)Depozyty/wypłaty

Program akceptuje PM, Advcash, Payeer, NixMoney i Bitcoin.

Minimum do wypłaty wynosi $5 a do wpłaty $10.
Wypłaty są realizowane w trybie instant.
Rejestracja


Rejestracja w programie jest standardowa dla skryptu GC: imię i nazwisko, login, hasło, e-mail i już jesteśmy uczestnikami programu.


Program polecający

Program polecający jest nieskomplikowany, osoby na 1 poziomie otrzymują 5% od depozytów osób poleconych.

.

Support

Swoje pytania możemy kierować poprzez formularz kontaktowy albo telefonicznie: +442035148919 (dla osób mówiących po angielsku) / +74991124752 (dla osób mówiących po rosyjsku)


Podsumowanie i opinie o programie. Czy Soft Mining to scam?

Program jak na razie płaci i ma się dobrze. Nie jest jednak moim zdaniem wystarczająco transparentny. Jest prosto zbudowany, brakuje więc filmów albo wyjaśnień jak szczegółowo wygląda struktura programu. W dużej mierze opiera się więc na zaufaniu inwestorów. Z drugiej strony program jak na razie nie zawodzi i ciągle się rozwija (nowe tłumaczenia strony czy systemy płatności). A przecież stabilność wypłat jest w tego rodzaju programach kluczowa. To co jeszcze możemy dodać, to fakt, że administrator wykupił w naszych serwisach reklamy na okres 3 miesięcy, co dobrze świadczy o wierze administratora programu we własny program.

Plusy
  • zarejestrowana firma w UK
  • multi-tłumaczenia strony
  • szeroki wachlarz metod płatności
  • wysoki stopień bezpieczeństwa strony
  • brak prowizji za wpłaty/wypłaty
  • wypłaty typu instant
Minusy
  • brak polskiego tłumaczenia
  • mało informacji na stronie
  • długi okres oczekiwania na zwrot depozytu
  • wysokie minimum do wypłaty
Link do programu


www.soft-mining.net

Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.