Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


SolidTrustPay

SolidTrustPay

SolidTrustPay Systemy płatności

SolidTrustPay
- - - - -
SolidTrustPay was designed so that anyone with an email account can send or receive SolidTrust funds. The company launched in April, 2006 and has grown to serve millions of clients worldwide. In addition to providing exceptional EWallet services, SolidTrust provides direct merchant credit card processing accounts designed for the online entrepreneur. Additionally, SolidTrust Pay has assumed its corporate responsibility in the world and donates significantly to recognized charities AND provides financial aid assistance to its own members!

SolidTrust Pay believes that online business professionals need advanced payment systems - we will strongly compete to be your provider of choice. Additionally, individuals wishing to interact quickly and easily online need solutions to allow them to do so. New members can signup and use their accounts immediately. SolidTrust is the most flexible and user-friendly payment processor online today.

SolidTrust Pay will not "freeze" or "suspend" your account for businesses such as Network Marketing or MLM Income Opportunities. We will, however, suspend any account that is found to be involved in any fraudulent or malicious activity, including but not limited to, impersonating a SolidTrust Pay representative, accessing the account of any member without their authorization or attempting to gain SolidTrust Pay member passwords, personal information or emails by any methods whatsoever. Any decision made by SolidTrust Pay, its officers, or representatives will be final.
Nasza recencja SolidTrustPay:

Dołączona grafika


Serwis SolidTrustPay zbudowany został w 2006 roku, i umożliwia transfer pieniędzy pomiędzy użytkownikami systemu. Pierwotnie skierowany był on głównie do programów typu MLM czy struktur afiliacyjnych. W Polsce rozpowszechnił się głównie dzięki współpracy z takimi programami jak BannersBroker czy JustBeenPaid.
STP bywa również środkiem płatności w programach typu 'hyip', ale ich konta są często limitowane lub blokowane. Coraz trudniej też programom jest zweryfikować swoje konto w tym systemie. Dodać rownież trzeba, że STP nie należy do tanich serwisów płatności. Mało też kantorów oferuje wymianę tego systemu a prowizja jest zawsze wyższa niż za inne systemy. Krążą też opinie o bardzo długiej realizacji wypłat poprzez przelew bankowy. System ten nie należy więc do naszych faworytów, choć jak do tej pory nie mieliśmy większych problemów z tym systemem.


Nazwa: SolidTrustPay
Rozpoczęcie działalności: 2006
Kraj rejestracji: Kanada
Wpłaty: przelew bankowy, karta kredytowa, kantor
Wypłaty: przelew bankowy, karta kredytowa, karta debetowa (STPCard) kantor
Weryfikacja konta/limity: dla kont osobistych - nie (aczkolwiek przy wypłacie, albo przy operowaniu większymi kwotami możesz zostać poproszony o weryfikację), dla kont biznesowych - tak
Opłaty:
- przelew wewnętrzny: osobiste: 1.50% + $0.25, biznesowe: 2.5%+0.30$
- depozyt z banku: $10-20; depozyt z karty kredytowej: 5%-6.9% + $1.50
- wypłata na konto bankowe: $15 to $50; wypłata na kartę kredytową: $5 lub $5 + 3% za priorytet
- wypłata na kartę debetową (STPCard): $3-$5 lub $3 + 2% za priorytet

Odwracalność transakcji: nie
Bepieczeństwo:
weryfikacja IP i przeglądarki
sekretne pytanie
karta kodów TrustCard (opcjonalnie). Koszt: $30

Rejestracja:
 • Kliknij na button:
  Dołączona grafika
 • Wybierz typ konta osobiste i kliknij przycisk "submit":
 • Dołączona grafika
 • Następnie wypełniamy formularz:
  • Your first name - imię
  • Your last name - Nazwisko
  • Your date of birth - data urodzin
  • Select your present occupation - wybierz swój zawód
  • Legal Citizenship - obywatelstwo
  • Country of residence - kraj zamieszkania
  • Province/State - województwo
  • City - miasto
  • ZIP/Postal Code - kod pocztowy
  • Address Line 1 - adres
  • Address Line 2 - druga linia adresu
  • Daytime phone number - nr tel. dostępny w dzień
  • Cell phone number - tel. komórkowy
  • Select a username - wybierz swoją nazwę konta
  • E-mail address - adres e-mail
  • Confirm e-mail address - potwierdź adres e-mail
  • Select a login password - wybierz hasło
  • Confirm login password - potwierdź hasło
  • Select a secondary password - wybierz drugie hasło
  • Confirm secondary password - potwierdź drugie hasło
  • Secret question - sekretne pytanie
  • Secret answer - sekretna odpowiedź
  • Confirm secret answer - potwierdź sekretną odpowiedź
  • Spam block question - weryfikacja antyspamowa
  • Yes, I have read the Terms and Conditions prior to signing up - Potwierdź zapoznanie się z regulaminem i kliknij przycisk SIGNUP
 • pola zaznaczone gwiazdką * są obowiązkowe w wypełnieniu
 • Jeżeli wszystkie pola wypełniłeś prawidłowo, powinieneś zobaczyć komunikat potwierdzający założenie konta i informujący o przesłaniu linka potwierdzającego na adres e-mail.
 • Otwórz skrzynkę mailową (sprawdź też skrzynkę SPAM) i kliknij link aktywacyjny. Twoje konto jest już aktywne i możesz się zalogować i z niego korzystać
Zalety:


Dołączona grafika względna anonimowość konta
Dołączona grafika możliwość wpłat/wypłat z karty kredytowej
Dołączona grafika karta debetowa

Dołączona grafika support telefonicznyWady:

Dołączona grafika wysokie opłaty
Dołączona grafika niska wiarygodność serwisu
Dołączona grafika nieprecyzyjny regulamin

Dołączona grafika częste weryfikacje kont
Dołączona grafika mała ilość programów akceptujących ten system

Nasza ogólna ocena: 4/10


Link rejestracyjny

Folder dyskusyjny

Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.