Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


OkPay

OkPay

OkPay Systemy płatności

OkPay OkPay opinie OkPay opłaty
- - - - -
OKPAY is a rapidly growing company. Its founders have been working on this project tirelessly since 2007. The company owners are business people with vast practical experience in the field of electronic commerce, financial software development, product marketing, and sales via the Internet. The origins of our expertise in e-currency and payment processing date back at least to the year 2000.
Dołączona grafika


Serwis OkPay to system płatności założony w 2009 roku, i swoimi funkcjami oraz możliwościami wyprzedza sporą część swoich konkurentow.

Strona jest dostepna rowniez w jezyku polskim wiec skupie sie na najwazniejszych cechach pomijajac sposob zakladania konta, wszystko jest dokladnie opisane na stronie.

Pełna nazwa firmy to
OKPAY Inc. i jest ona zarejestrowana na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych pod adresem:
VG1110, Mill Mall Tower
2nd Floor, Wickhams Cay 1
PO Box 4406, Road Town,
Tortola, British Virgin Islands
.


Adres korenspondencyjny jest na Cyprze.

Ten system płatności nie posiada tzw. chargebacks, co oznacza, że nie można cofnąć zrealizowanej transakcji, chyba ze mowimy o escrow. Jest to jednak tylko opcja.
Konto możemy założyć w wielu walutach: EUR, USD, GBP, CHF, RUB, PLN, JPY, CAD, AUD, CZK, NOK, SEK, DKK, HRK, HUF, NZD, RON, TRY, ZAR, HKD oraz mieć kilka wirtualnych portfeli, dzięki czemu możemy rozdzielić je na różne rodzaje aktywności.
OkPay nie jest restrykcyjny jeśli chodzi o akceptację programów typu hyip, można więc swobodnie stosować ten rodzaj aktywności i dokonywać płatności za pomocą OkPay w programach.
System posiada rowniez 2-poziomowy program polecajacy.

Jeśli chodzi o wiarygodność serwisu, to stoi ona pod znakiem zapytania. Znaleźliśmy kilka skarg na ten system a także nieporozumienia jeśli chodzi o naliczanie prowizji od wpłat na konto bankowe. Na pewno wielość funkcji i możliwości jest dobrym prognostykiem na przyszłość, ale mało aktywny support oraz publiczne skargi na temat wypłat bankowych stawiają ten system pod znakiem zapytania.


To co jest dużą zaletą serwisu to możliwość zasilenia konta przelewem na polskie konto bankowe (bank pocztowy).Nazwa: OkPay
Rozpoczęcie działalności: 2009
Kraj rejestracji: Brytyjskie Wyspy Dziewicze
Wpłaty: przelew bankowy, SofortBanking, bitcoin, litecoin, dogecoin,
MoneyPolo, W1, LavaPay, BTC-E, EasyPay, płatności komórką, systemy transferu środków (Caspian, Faster, Intel Express), kantory wymiany
Wypłaty: serwis bankowy OkPay, karta kredytowa, bitcoin, litecoin, dogecoin, Qiwi, W1, WebMoney, Yandex, RBK, LavaPay, BTC-E,
OOOPay, RBKMoney, karta debetowa.
Weryfikacja konta/limity: brak weryfikacji konta osobistego oznacza limity na koncie (miesięczny limit wysyłania - 300 euro/miesiąc, limit wypłat - 0).
Opłaty:
- 0.5% (min. $0.01, max. $2.99)
- wplata przelewem (tylko koszty banku $12-20)
- wyplata przelewem (1%, min. $15)
Opłaty systemów płatności:

Dołączona grafika

Odwracalność transakcji: nie
Bepieczeństwo:
PIN smsowy (darmowy)
Sekretny kod


Rejestracja:
  • Wybierz język polski strony i postępuj zgodnie z komunikatami.
Zalety:


Dołączona grafika Duży wybór walut (w tym polska złotówka)
Dołączona grafika możliwość założenia wielu portfeli
Dołączona grafika polska wersja językowa

Dołączona grafika escrow
Dołączona grafika wielość form wpłaty/wypłaty
Dołączona grafika Bogata treść strony i ilość funkcji
Dołączona grafika akceptacja użytkowników z USA

Wady:

Dołączona grafika Słaby support

Dołączona grafika Pojawiające się sygnały o problemach z wypłatami


Nasza ogólna ocena: 6/10


Link rejestracyjny

Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.