Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.


Payza

Payza

Payza Systemy płatności

payza payza opinie payza weryfikacja payza prowizje
* * - - -
Payza is the leading global online payment platform that specializes in e-commerce processing, corporate disbursements, and remittances for individuals and businesses around the world. The e-wallet platform provides Payza members worldwide with convenient and flexible loading and withdrawal options, such as localized bank transfers, global bank wires, credit/debit card, checks, prepaid cards, among others.
With over 9 million members, Payza offers its services in 197 countries and in 21 different currencies. Payza is proud to provide its merchants around the globe a complete solution for accepting payments and managing their businesses. In addition, Payza offers foreign exchange services, fraud screening services, email invoicing, mass and single remittances and business management tools. Payza also provides under-serviced and emerging markets with an affordable and convenient way to receive international payments, thereby bolstering local economies in a global marketplace.
Payza is a wholly owned subsidiary of MH Pillars Ltd. of London, United Kingdom.
Dołączona grafika


Serwis Payza jest systemem płatności, który powstał w Kanadzie w 2005 roku a obecnie jest zarejestrowany w Wielkiej Brytanii pod firmą MH Pillars Ltd. Rejestracja jest tutaj darmowa. System ten wyróżnia się łatwością użycia, sprawnym supportem, przyjaznym interfejsem użytkownika. Payza posiada konto bankowe w Polsce, dlatego zasilanie tego konta wiąże się z niskimi kosztami. Do założenia konta wystarczy posiadanie adresu e-mail.
Jako użytkownik systemu możesz wysyłać i otrzymywać pieniążki od innych użytkowników (transakcje wewnętrzne są natychmiastowe). Możesz również wysłać pieniążki do osoby, która nie ma jeszcze konta w systemie, zostanie ona poinformowana o otrzymaniu pieniędzy na e-mail (konieczna jest jednak darmowa rejestracja). Możesz także kupować produkty czy usługi w sklepach, które akceptują ten system płatności.

W 2012 radykalnej zmianie uległ regulamin payzy wynikiem czego znacznie ograniczone zostało użytkowanie serwisu przez strony o wysokim ryzyku inwestycyjnym (np hyipy). Payza to system, który cechuje się możliwymi zwrotkami transakcji, dlatego administratorzy programów niechętnie z niego korzystają ze względu na ryzyko cofnięcia transakcji w przypadku upadku programu. Chargebacks umożliwiają bowiem odzyskanie częściowej lub całkowitej kwoty inwestycji w przypadku blokady odpowiedniej kwoty środków na koncie administratora. Musimy również uważać na źródło przelewów na nasze konto, gdyż np jeżeli otrzymane pieniądze pochodzą z kradzieży, to mogą one nam zostać cofnięte z konta (pomimo dostarczonej usługi lub towaru). Powinniśmy więc akceptować płatności od zaufanych osób czy podmiotów.Nazwa: Payza
Rozpoczęcie działalności: 2005
Kraj rejestracji: Kanada Wielka Brytania
Wpłaty: przelew bankowy (w tym z polskiego konta bankowego), karta kredytowa, bitcoin
Wypłaty: przelew bankowy (w tym z polskiego konta bankowego), karta kredytowa, bitcoin
Weryfikacja konta/limity: brak weryfikacji konta osobistego oznacza limity na koncie, dla kont biznesowych - tak
Opłaty:
- przelew wewnętrzny: osobiste, biznesowe: otrzymanie przelewu: 2.5%+0.9 PLN, wysyłka przelewu - 0
- depozyt z banku zagr: $20; depozyt z banku polskiego - powyżej 175zł - darmowy. Poniżej: 11 zł. z karty kredytowej: 5%
- wypłata na polskie konto bankowe: 11 zł

- wpłata bitcoin - 0 zł
- wypłata bitcoin - 2%

Odwracalność transakcji: tak
Bepieczeństwo:
weryfikacja IP i przeglądarki
sekretne pytanie
PIN
weryfikacja obrazkowa

Rejestracja:
 • Kliknij na button: Dołączona grafika
 • Wybieramy rodzaj konta.
 • Wypełnij wstępny formularz:
 • Dołączona grafika
 • Salutation - pan/pani
 • First name - imię
 • Last name - Nazwisko
 • E-mail address - adres e-mail
 • Password - hasło
 • i klikamy get started
 • Powinniśmy otrzymać następujący komunikat:
 • Dołączona grafika
  • Postępujemy zgodnie z komunikatem i potwierdzamy link aktywacyjny w mailu: "validate your e-mail" (sprawdź skrzynkę spam).
  • Następnie zostajemy przekierowani do naszego konta. Aby móc z niego w pełni korzystać należy jeszcze uzupełnić swój profil:
  • Dołączona grafika
  • Your industry - branża w której pracujesz
  • Your job - konkretne stanowisko
  • Street address line1 - adres
  • City - miasto
  • Region - województwo
  • Country - kraj zamieszkania
  • I'm citizen of - obywatelstwo
  • Postal Code - kod pocztowy
  • Type of phone (home, work, mobile) - telefon (domowy, w pracy, mobilny)
  • Password recovery - sekretne pytanie i odpowiedź na nie
  • Date of birth - data urodzenia
  • Security PIN - sekretny nr PIN (od 4 do 8 znaków)
 • Jeżeli wszystkie pola wypełniłeś prawidłowo, powinieneś zobaczyć komunikat potwierdzający aktualizację profilu i możliwość korzystania już z konta.
 • po zakończeniu okresu starter warto się zweryfikować, aby zwiększyć limity konta i nie mieć problemów z wypłatami.
Zalety:


Dołączona grafika nieanonimowi właściciele serwisu
Dołączona grafika wiarygodny kraj rejestracji
Dołączona grafika możliwość zasilania z karty kredytowej

Dołączona grafika możliwość zasilania i realizowania wypłat bezpośrednio z polskiego konta bankowego
Dołączona grafika support telefoniczny
Dołączona grafika szybkie przelewy z/do egopay
Dołączona grafika akceptacja użytkowników z USA

Wady:

Dołączona grafika wysokie opłaty

Dołączona grafika mała ilość programów akceptujących ten system

Dołączona grafika względnie niski poziom bezpieczeństwa kont


Nasza ogólna ocena: 8/10


Link rejestracyjny

Powered by (SD) Company Directory 2.4.4 © 2017 by SolutionDEVs.pl


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.