Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

SCAM Folder

Tu możesz ostrzec innych inwestorów przed niepłacącymi programami

Subfora

Zawieszone programy

W tym miejscu będą umieszczane programy zawieszone.

 • 12 tematów
 • 11011 odpowiedzi
[SCAM] Helix- ponad 200% ro... - ostatni post przez ka0

Zamknięte programy

Tu będą umieszczane zamknięte programy.

 • 37 tematów
 • 556 odpowiedzi
RobotikFX - robotikfx.pl - ostatni post przez WskoczPodKoc

SCAMY

W tym miejscu będę umieszczał programy niewypłacalne.

 1. AdClickXpress
 2. LucreLab - LucreLab.com
 3. Sportarb
 4. Autosurfon - Autosurfon.pl
 5. [SCAM] Recyclix
 6. (SCAM) Palmills (Bio Palm Oil Plantations)
 7. JustBeenPaid/ProfitClicking
 8. Bannersbroker
 9. Pośrednictwo
 10. Uinvest
 11. FeonPay
 12. TrafficMonsoon
 13. [SCAM] BetTradingClub
 14. NordeBank
 • 2814 tematów
 • 302953 odpowiedzi
[SCAM] exxe.me - 1% dzienni... - ostatni post przez pepperoniss

SCAM Folder dla autosurfów

Tu możesz ostrzec innych inwestorów przed niepłacącymi surfami

 1. Zawieszone programy
 2. Zamknięte programy
 3. SCAMY
 • 37 tematów
 • 1354 odpowiedzi
[Zawieszony] eliteearners -... - ostatni post przez zeno13


 • Zaloguj się, aby dodać temat
  Temat Autor Podsumowanie Ostatni post
REKLAMA (do 11.05.2016)

 • Zaloguj się, aby dodać tematAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.