Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

GoldenTowns

Przewodnik po grze GoldenTowns, rozwój miasta, wojny i armia, handel, złoto i inne surowce.
Proszę umieszczać przedrostek [GoldenTowns] przed tytułem nowego tematu!

Subfora

Poradnik gracza i opis programu

Ten dział zawiera wszystko, co musisz wiedzieć, aby twoje miasto rosło w siłę. Znajdziesz tu porady jak rozwijać swoje miasto, opisy zależności panujących w grze oraz kwestie związane ze szkoleniem wojsk oraz prowadzeniem wojen.

Proszę umieszczać przedrostek [GoldenTowns] przed tytułem nowego tematu!

  • 57 tematów
  • 3739 odpowiedzi
[GoldenTowns]Zaczynasz gre?... - ostatni post przez Darken

Problemy techniczne i obsługa konta

Informacje techniczne o rejestracji i obsłudze konta oraz zgłaszanie błędów występujących w grze.
WAŹNE: proszę o nie nabijanie postów wypowiedziami w stylu „działa wam serwer?”. Wszyscy są świadomi, że często zdarzają się chwilowe przerwy i nie ma sensu o tym rozmawiać, chyba że trwa to zdecydowanie dłużej, niż zazwyczaj

Proszę umieszczać przedrostek [GoldenTowns] przed tytułem nowego tematu!

  • 83 tematów
  • 630 odpowiedzi
[GoldenTowns] Znikające bud... - ostatni post przez Fen855

Polityka, narodowość i akcje miast/państw

Zaawansowane informacje na temat polityki, obowiązujących praw i zmiany narodowości. Dział zawiera również informacje o akcjach miast oraz państw.

Proszę umieszczać przedrostek [GoldenTowns] przed tytułem nowego tematu!

  • 23 tematów
  • 1320 odpowiedzi
[Goldentowns] HAITI - pierw... - ostatni post przez Pankizgora

Wojny i Armia

Tutaj rozmawiamy na wszelkie tematy związane z wojnami w grze. Tyczy się to zarówno budynków militarnych, produkcji żołnierzy, jak i sposobów ataku i obrony.

  • 23 tematów
  • 644 odpowiedzi
Jestem okupowany :( - ostatni post przez Pankizgora

Handel

Wystawianie jednorazowych ofert o wartości do 10 golda.
Aby wystawiać oferty większej wartości należy posiadać subskrypcję typu premium, vip lub supervip.

  • 47 tematów
  • 486 odpowiedzi
[GoldenTowns]Wątek wymiany... - ostatni post przez diabelek1983

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.