Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Co to jest HYIP


HYIP - definicja
 
hyipHYIP to skrót od angielskich slow "High Yield Investment Program" - w prostym tłumaczeniu jest to wysokodochodowy program inwestycyjny, który z założenia inwestuje pieniądze inwestorów w takich miejscach jak giełdy walutowe forex, zakłady bukmacherskie, opcje binarne i we wszystkich innych miejscach które mogą przynieść ponadprzeciętny dochód.

Dlaczego z założenia? Dlatego ze tylko niewielka cześć tych programów, których powstaje dziennie dziesiątki, rzeczywiście stara się inwestować pieniądze inwestorów, większość z nich działa na zasadzie piramidy finansowej (struktura ponzi), która polega na tym, że nowi inwestorzy opłacają zwrot inwestycji pierwszych (wcześniejszych) inwestorów. Zwrot zainwestowanych pieniędzy jest więc pokrywany przyszłymi inwestycjami. Taka struktura nie może trwać wiecznie, dlatego programy typu HYIP często są zamykane (stają się SCAMem - oszustwem). Niektóre programy zamykają się zaraz po powstaniu, a niektóre potrafią wypłacać inwestorom przez kilka lat. Przyczyny tego stanu są różne, poczynając od wielkości zwrotu a kończąc na pazerności administratora programu.

Najlepsze programy są bardzo profesjonalnie przygotowane. Trudno właściwie odróżnić je od dużych poważanych firm inwestycyjnych. Pomijając już przygotowanie samej strony internetowej od strony graficznej czy skryptowej, HYIPy często działają jako zarejestrowane firmy. Zazwyczaj są to kraje z tzw. rajów podatkowych (np. Panama, Belize), które zapewniają dużą anonimowość właścicieli firmy, ale mogą to być także kraje rejestracji w UE (np. Wielka Brytania). Wynika to z faktu, że rejestracja firmy w UK poprzez internet trwa 15 min i wykorzystuje się często nieprawdziwe dane. Zdarza się również, że programy podszywają się pod już istniejące firmy, zmieniając tylko logo i zdjęcia. Należy więc bardzo ostrożnie podchodzić do informacji prezentowanych na stronach tego typu programów. Część programów oferuje również support nie tylko mailowy, ale również telefoniczny czy też na skype. Czasami budowana jest również struktura lokalnych przedstawicieli, którzy za dodatkową prowizją reprezentują program na terenie swojego kraju.

W hyipach powierzamy więc pieniądze osobom, które są całkowicie anonimowe, i wobec których egzekucja pieniężna jest praktycznieniemożliwa, nawet w wypadku podpisania umowy.

FOLDER DYSKUSYJNYAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.