Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Jak inwestować


Jak inwestować w hyipach?
 


Na początku powinieneś założyć wirtualne konto systemu płatności, przez które będziesz mógł dokonywać wpłaty/wypłaty (najpopularniejszy obecnie jest PerfectMoney). Każdy program oferuje swój zestaw akceptowanych form płatności, ich dostępny wachlarz dla każdego monitorowanego programu opisany jest w money-monitorze. Więcej na temat wirtualnych systemów płatności tutaj. Proponuję również założyć osobny e-mail dla inwestycji, najlepiej w serwisie gmail, gdyż jest on najmniej problemowy. Osobny e-mail jest jest konieczny ze względu na spam, który zacznie do nas przychodzić, po zapisaniu się do paru programów. Nie jest bowiem tajemnica, ze często bazy e-mail użytkowników są sprzedawane spamerom.
Uwaga! Nie stosuj tych samych haseł do systemów płatności, e-maila i do programów!

Po zasileniu konta za pomocą kantoru, albo poprzez wymianę z innym użytkownikiem forum, należy zarejestrować się w programie i po zalogowaniu zainwestować w odpowiedni plan inwestycyjny, a jeżeli rejestracja nie jest dostępna, zainwestować bezpośrednio ze strony programu. Korzystaj z reflinków osób polecających! W ten sposób i on zarobi parę groszy na Twoim depozycie.

Programy są dostępne w monitorze a także na forum.

Warto przed inwestycją zapoznać się z FAQ programu oraz regulaminem, aby dowiedzieć się, jak szybko realizowane są wypłaty, jakie jest minimum do wypłaty, czy zwracany jest depozyt po zakończeniu planu, co wolno a czego mi nie wolno robić. Dodatkowe pytania można zadać przez support (zazwyczaj po angielsku).

Następnie pozostaje nam tylko czekać na zyski. Zysk ten, który zostanie dodany nam na konto zgodnie z planem inwestycyjnym, najczęściej można wypłacić przez odpowiednie żądanie (withdraw, cashout). W autosurfach, trzeba wysurfowac odpowiednia ilość stron dziennie, aby zysk został naliczony na konto.

Warto czytać wszelkie updaty i komentarze na forach, aby na bieżąco sprawdzać aktualne informacje i weryfikować kondycję programu.
Często w programach pojawia się opcja compounding, którą zazwyczaj możemy ustawić od 0 do 100%. 0% właściwie nie czyni żadnych zmian, natomiast jeśli byś ustawił na 100%, oznacza to, że każdy Twój zwrot kapitału nie jest wypłacany, lecz automatycznie dodawany do Twojego depozytu. Jeżeli więc zarobiłeś $1 przy inwestycji $100, to następnego dnia na zysk pracuję już nie $100 ale $101, i tak aż do zakończenia planu albo wyłączenia tej opcji. Przed ustawieniem tej opcji, warto sobie obliczyć prognozę zysku za pomocą kalkulatora compounding.

Gdy uznamy, że zarobiliśmy już wystarczająco dużo i chcemy zrealizować zyski, zlecamy wtedy za pomocą znowu kantorów lub innych użytkowników, sprzedaż wirtualnej waluty.

TEMAT DYSKUSYJNYAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.