Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Rchange - www.rchange.net


XpQtThJ.png

 

 
 
RCHANGE.NET - Rchange Limited
 
Webmoney identyfikator WMID: 112371692642
Webmoney WMID addministratora: 131840101143
Webmoney Business Level BL: 650 (aktualizacja 29 listopada 2015 r.)
 
Dane dotyczące firmy
RCHANGE LIMITED twierdzi, że jest zarejestrowaną firmą. Na jej stronie jednak próżno szukać certyfikatu inkorporacji spółki czy choćby informacji gdzie firma została zarejestrowana aczkolwiek WebMoney potwierdza, że firma jest zarejestrowana pod nr 1727326 nie wskazując jednak kraju rejestracji. W różnych sieci miejscach pojawiały się nieweryfikowane informację, że spółka zarejestrowana jest w Hong Kongu. Informacje te zgadzają się ze strefą czasową pracy supportu.
Niestety przegląd chińskiego rejestru handlowego dał wynik negatywny. Pod ww. numerem zarejestrowana jest inna spółka. W rejestrze widniała pod innym numerem identyfikacyjnym spółka o tej nazwie ale została z niego wykreślona 24 lutego 2014 roku. 
Tożsamości spółki nie da się też potwierdzić korzystając z certyfikatu SSL gdyż spółka nie korzysta z certyfikatu pozwalającego weryfikującego tożsamość podmiotu lecz jedynie serwera. Podobnie też posiadacz domeny ukryty jest za serwisem aninimizującym.
Serwis działa nieprzerwanie od października 2012 roku.
 
RCHANGE jest kantorem świadczącym zautomatyzowane usługi wymiany małych i średnich ilości ewalut oraz wypłaty środków na rachunek bankowy.  Kantor nie jest dostępny dla obywateli i rezydentów amerykańskich nawet jeśli przebywają za granicą. 
 
RCHANGE jest oficjalnie współpracuje z:
WebMoney,
Payza,
PerfectMoney,
SolidTrustPay,

OKPay
 
 
Obsługiwane waluty:
Payza USD ,
PerfectMoney USD,
SolidTrustPay USD,
OKPa USD,
WebMoney USD EUR RUB UAH,
Tether USD,
AstroPay USD,
PayPal USD,
przelew bankowy.
 
Wymiany na PayPal i AstroPay możliwe tylko z niektórych systemów płatności i tylko z innej waluty elektronicznej na PayPal lub AstroPay.
 
Korzystanie z RCHANGE wymaga rejestracji.
 
Są dwa rodzaje kont indywidualne i firmowe.
Weryfikacja nie jest obowiązkowa ale jej brak wiąże się z mniejszymi limitami transakcji dokonywanych przy pomocy rachunku bankowego:
Konto niezweryfikowane umożliwia wpłatę i wypłatę przez rachunek bankowy do 1.000$ dziennie i 15.000$ miesięcznie,
Konto zweryfikowane umożliwia wpłatę i wypłatę przez rachunek bankowy do 50.000$ dziennie i 300.000$ miesięcznie.
 
Program lojalnościowy
W ramach programu lojalnościowego użytkownicy uzyskują rabat od marży kantoru zależny od skumulowanej wielkości obrotu. Wynosi on:
Konto zarejestrowane - obrót 0$ - 999$ - 0%,
VIP1 - obrót 1.000$ - 2.499$ - 2,5%,
VIP2 - obrót 2.500$ - 9.999$ - 5%,
VIP3 - obrót 10.00$ - 49.999$ - 7,5%,
VIP4 - obrót pow. 50.000$ - 10%.
 
Program partnerski
W ramach programu partnerskiego za polecenie możemy uzyskać prowizję zależnej od skumulowanego obrotu poleconych w następujących poziomach:
Normalny - obrót 0$ - 999$ - 5%,
Srebrny - obrót 1.000$ - 9.999$ - 7,5%,
Złoty - obrót pow. 10.000$ - 10%.
 
Support

Możliwy za pośrednictwem:
- czatu online,
- systemu ticketowego,
- za pośrednictwem maila [email protected]

Czas pracy supportu:
od poniedziałku do piątku 10 - 22 GMT+8
oraz w sobotę od 12 - 20 GMT+8

Inne informacje
Serwis jest dość przejrzysty i łatwy w obsłudze.
Po wejściu na stronę serwisu widzimy tabelę prezentującą poszczególne kierunki wymiany, kurs wymiany i posiadaną przez serwis rezerwę walutową

nZGb2JP.png

 

Większość transakcji odbywa się automatycznie.
 
Dla bezpieczeństwa możliwe jest włączenie dwustopniowej weryfikacji konta przez Google Authenicator
 
Zalety:
pros.png akceptowalny poziom cen
pros.png duża ilość kierunków wymiany
pros.png oficjalne certyfikaty największych procesorów
pros.png anonimowość i limity konta niezweryfikowanego
pros.png poziom bezpieczeństwa konta

pros.png program lojalnościowy
 
Wady:
 
cons.png 
anonimowy właściciel
cons.png obowiązek rejestracji

Nasza ogólna ocena: 5/10
 
 


 

728x90.gif

 

 
Link do rejestracji
 
Link do wątku dyskusyjnego
 
 
_____________________
Niniejsza recenzja ma wyłącznie charakter informacji i nie stanowi rekomendacji do korzystania z usług tego serwisu.
Jeśli dostrzegasz w recenzji błędy lub nieaktualne informacje zgłoś je Administracji za pomocą formularza kontaktoweho Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.