Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

MagneticExchange - www.magneticexchange.com


4rZ5107.png

 
MagneticExchange - www.magneticexchange.com
 
Webmoney identyfikator WMID: 211561442046
Webmoney Business Level BL: 904 (aktualizacja 29 listopada 2015 r.)
 
Dane dotyczące firmy
MagneticExchange nie jest zarejestrowaną firmą. Rejestrator domeny, funkcjonującej już ponad 5 lat, ukrywa się za serwisem anonimizującym z Australii. Jedyne dostępne ślady właścicieli serwisu prowadzą do Rosji. Webmoney jako administratora zweryfikowanego do obsługi płatności z tym serwisem identyfikuje Rosjanina:
Leonid Babienko
г. Омск, ул. Масленникова 28, оф. 407
644010 Omsk
 
Serwis działa nieprzerwanie od roku 2008 roku.
 
MagneticExchange jest kantorem świadczącym automatyczne i półautomatyczne usługi wymiany ewalut oraz wypłaty środków na rachunek bankowy.  Serwis nie jest dostępny dla Amerykanów i rezydentów Stanów Zjednoczonych.
 
MagneticExchange jest oficjalnie współpracuje z:
WebMoney,
Payza,
PerfectMoney,
SolidTrustPay,

OKPay
 
 
Obsługiwane waluty:
Payza USD EUR ,
PerfectMoney USD EUR,
SolidTrustPay USD,
OKPay USD,
MoneyPolo USD EUR,
Neteller USD EUR,
Paxum USD EUR,
PayWeb USD
YandexMoney RUB,
WebMoney USD EUR,
przelew bankowy a także
przelewy na karty płatnicze Visa USD, EUR
oraz wiele innych popularnych w Rosji i na Ukrainie kanałów płatniczych.
 
Wymiany na niektórych kierunkach możliwe tylko w przypadku rozszerzonej weryfikacji tożsamości uczestnika. Podobnie przelewy na rachunek bankowy i na karty płatnicze Visa wymagają pełnej weryfikacji i posiadania konta w systemie.
 
Korzystanie z MagneticExchange nie wymaga rejestracji ale bez rejestracji wiele kierunków wymiany może być niedostępnych. W niektórych przypadkach wymagana będzie standardowa lub rozszerzona weryfikacja tożsamości.
 
Weryfikacja tożsamości nie jest obowiązkowa ale jej brak wiąże się z zarówno z mniejszymi limitami transakcji ale uniemożliwia też dokonywanie transakcji w niektórych kierunkach.
Osoby niezarejestrowane mogą wykonywać transakcje do kwoty 3.000$ jednorazowo i 10.000$ dziennie.
Konto niezweryfikowane umożliwia transakcje do kwoty 5.000$ jednorazowo i 15.000$ dziennie.
Konto zweryfikowane pozwala na transakcje do kwoty 5.000$ jednorazowo i 20.000$ dziennie.
 
Program lojalnościowy
W ramach programu lojalnościowego użytkownicy uzyskują rabat od marży kantoru zależny od skumulowanej wielkości obrotu. Po rejestracji wynosi on 3%, jednak na stronie serwisu brak jest szczegółów programu lojalnościowego. Udzielany upust lojalnościowy widoczny jest po zalogowaniu się do serwisu.
 
Program partnerski
W ramach programu partnerskiego za polecenie możemy uzyskać prowizję zależną od ilości poleconych liczoną od zapłaconych przez nich prowizji.
RJI22Hn.pngPoczątkujący - od 0 do 99 poleconych
6ct8AAs.png Srebrny - od 100 do 299 poleconych
asgEBx9.png Złoty - od 300 do 499 poleconych
rw5NTeg.pngPlatynowy - od 500 poleconych

 
Support
 
Możliwy za pośrednictwem:
- czatu online,
- formularza kontaktowego
- support techniczny (nie dotyczący transakcji) skype: magnetic.support
 
Czas pracy supportu:
codziennie 5 - 20 GMT
 
Inne informacje
Serwis jest dość przejrzysty i łatwy w obsłudze.
Po wejściu na stronę serwisu widzimy tabelę prezentującą poszczególne kierunki wymiany, kurs wymiany i posiadaną przez serwis rezerwę walutową

FUN4Day.png

 

Wskazując państwo, z którego jesteśmy powyższa tabela uaktualni się wskazując dostępne kierunki wymany.

ZWGijAv.png

 

Większość transakcji odbywa się automatycznie bądź półautomatycznie.
 
 
Zalety:
pros.png akceptowalny poziom marż
pros.png duża ilość kierunków wymiany
pros.png oficjalne certyfikaty największych procesorów
pros.png wymiany bez rejestracji

pros.png program lojalnościowy
 
Wady:
 
cons.png
niska wiarygodność właścicieli serwisu

 
Nasza ogólna ocena: 6/10
 
  

en_728_90.gif

 

 
Link do rejestracji
 
Link do wątku dyskusyjnego
 
 
_____________________
Niniejsza recenzja ma wyłącznie charakter informacji i nie stanowi rekomendacji do korzystania z usług tego serwisu.
Jeśli dostrzegasz w recenzji błędy lub nieaktualne informacje zgłoś je Administracji za pomocą formularza kontaktowegoAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.