Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Reklama na forum


REKLAMA NA FORUM
 
 
 
Konto firmowe
 
 Cena za abonament - do negocjacji w zależności od wybranych opcji

Właściwości
 
- oznaczenie profilu jako firmowy z informacjami takimi jak nazwa i logo firmy, opis działalności, adres, forma kontaktu
- własny folder supportowy na forum z możliwością moderacji oraz ustanowienia forum prywatnego
- dodanie firmy do katalogu stron forum
- możliwość dodania lub zamówienia recenzji do katalogu
- możliwość dodawania wydarzeń w kalendarzu oraz tworzenia listy chętnych do uczestnictwa w wydarzeniu
- możliwość dodania poradnika o charakterze reklamowym
- możliwość stworzenia własnej grupy społecznej na forum
- możliwość dodania bloga
 
 
Bannery (zapytaj o dostępność, ceny orientacyjne)
 
250  /miesiąc za prawą kolumnę głównej strony ( statyczny, 250px x 250px)
500  /miesiąc za stopke, wszystkie strony ( statyczny 728px x 90px)
200  /miesiąc za stopke, wszystkie strony ( rotacyjny 728px x 90px)
top, wszystkie strony ( statyczny 728px x 90px) - zarezerwowany
 

Przy dłuższym okresie zamówienia min. 2 miesięcy dodatkowa zniżka 10%.
Przy dłuższym okresie zamówienia min. 3 miesięcy dodatkowa zniżka 15%.
 
Wielkość bannera do 150 KB
 

 
Inne formy reklamy
 
Przyklejony temat: 100-300 zł /miesiąc (w zależności od folderu) 
 
Własny folder supportowy: 400 zł /opłata jednorazowa/
 
Wpis firmy do katalogu stron - 200 zł
 
dodania poradnika o charakterze reklamowym - 100 zł
 
Folder grupy lidera jako grupa społeczna (prywatna lub publiczna) - 300 zł /opłata jednorazowa/ 
 
Wsparcie foldera firmowym logiem: cena zależna od wybranego foldera. Szczegóły
 
 
 
Recenzja
 
Recenzja napisana przez współpracującego z forum dziennikarza + publikacja na forum - 240 zł
 
Nie oferujemy mailingu

 

 

Kontakt w sprawie reklamyAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.