Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Exbino - opcje binarne - exbino.com


Nasza recencja:
 
exbino Exbino jest firmą zarejestrowaną na Gibraltarze jako Exclusive LTD, Exbino jest firmą zarejestrowaną na Gibraltarze jako Exclusive LTD, i ten broker posiadał pierwszą polskojęzyczną platformę z pełnym polskim wsparciem klienta. Z tego chociażby powodu warto wziąść pod uwagę tego brokera przy wyborze platformy do gry. Platforma, (a właściwie strona internetowa, gdyż serwis nie udostępnia oddzielnej aplikacji) jest bowiem przetłumaczona na język polski, a sam serwis oferuje polskie wsparcie klienta a także co istotne rachunek w polskiej walucie. Dzięki temu nie tracimy pieniędzy na prowizjach przy przewalutowaniu.
Exbino, jako że posiada siedzibę na terenie Unii Europejskiej (Wielka Brytania), jest regulowany przez cypryjski CySec (Cyprus Securities and Exchange Commission), odpowiednik polskiej Komisji Nadzoru Finansowego, co jest dodatkowym atutem jeśli chodzi o bezpieczeństwo serwisu.
Platforma serwisu jest dostępna z poziomu przeglądarki, co skutkuje tym, iż nie jest konieczne ściąganie żadnego oprogramowania. Przez to jednak pewne funkcje podlegają ograniczeniom jak np. wyświetlanie wykresów.
Oprócz tradycyjnych form płatności takich jak przelew bankowy, karta kredytowa, skrill, Exbino oferuje wpłaty poprzez kryptowalutę Bitcoin oraz szybkie przelewy bankowe za pośrednictwem serwisu transferuj.pl 
Wypłaty w Exbino realizowane są w krótkim czasie (czasami nawet tego samego dnia) na te same formy płatności co i przy wpłatach.

Exbino pozwala na zawieranie transakcji w czasie rzeczywistym, z możliwością uzyskania zysków wynoszących od 30 do 85% w opcjach binarnych lub nawet do 700% w opcjach typu one touch.

Ciekawym narzędziem jest również kreator opcji, które pozwala na dokładniejsze konfigurowanie opcji przed zakupem. Dzięki temu można lepiej spersonalizować swoje transakcje i wybrać np. stawkę, czas zakończenia inwestycji czy wartość zabezpieczenia.
Natomiast oferowane narzędzie Pro Trader umożliwia odsprzedaż zakupionej wcześniej inwestycji. Odsprzedaż jest możliwa w ciągu ostatnich 60 minut trwania opcji.
Serwis oferuje również interesujące bonusy (do 100%), w tym także bonus rzeczowy - iPad. Aby otrzymać iPada należy złożyć depozyt min 2500 EUR wyrazić mailowo zgodę na otrzymanie bonusu 100% (2500 EUR) oraz przesłać akceptację regulaminu promocji "iPad od eXbino”


Nazwa: Exbino
Rozpoczęcie działalności: 2011
Kraj rejestracji: Wielka Brytania (Gibraltar)
Regulacja: tak (CySec)
Platforma: SpotOption
Rynki: Forex, Indeksy, Akcje, Towary
Rodzaje opcji: Rodzaje opcji: High/Low, One Touch, Short Term, Pro Trader
ilość aktywów: 80
   
Opcje wpłaty: karta kredytowa, przelew bankowy, transferuj.pl (błyskawiczne przelewy bankowe), skrill, bitcoin
Opcje wypłaty: karta kredytowa, przelew bankowy, skrill, bitcoin
Min. Depozyt: 150 EUR, 200 USD, 125 GBP lub 600 PLN
Min/Max Transakcja: 25 EUR/USD/GBP lub 50 PLN
Min. wypłata: 10 EUR / 10 USD / 10 GBP / 40 PLN
Prowizje za wpłaty/wypłaty: Zwrot środków na kartę kredytową raz w miesiącu jest darmowy. Za każdy kolejny, dokonywany w tym samym miesiącu kalendarzowym prowizja wynosi 10 EUR/USD/GBP lub 40 PLN, w zależności od waluty przypisanej do konta Exbino. Przelew bankowy raz w miesiącu jest darmowy, za każdy kolejny prowizja wynosi 10 EUR/USD/GBP lub 40 PLN.
Zysk: 30-85% opcje binarne, 700% one touch
Bonus: Do 100%, iPad
Zwrot z nieudanych Inwestycji: do 10%
   
Demo: tak
Wsparcie klienta on-line: tak, również w j. polskim
Obsługiwane języki: polski, angielski, rosyjski, portugalski, francuski, hiszpański, włoski, niemiecki
Akceptacja traderów z USA: nie
 
 
 
Zalety:
 
regulacja prze Cysec
polski język serwisu i polskojęzyczny doradca
wysokie zwroty przy opcjach one-touch
możliwość wyboru polskiego konta walutowego
szybkie przelewy z polskiego konta bankowego
możliwość odsprzedaży opcji
materiały szkoleniowe dla początkujących

 
 
Wady:
 
mało przejrzysty interfejs strony
mała ilość par walutowych
 
 
Link rejestracyjny ze 100% bonusem! (przy min. wpłacie 300 euro). Szczegółowe warunki

 
 
Folder partnerski


Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.