Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[Faucet] Free Bitcoin - darmowe bitcoiny co godzinę - www.freebitco.in

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
318 odpowiedzi w tym temacie

1szymon4

1szymon4

Inwestor

• Zbanowani
  • 53 postów

30ueiyq.png

Serwis Rozdający Co Godzinę Darmowe Bitcoiny

www.freebitco.in

Zasady programu:

1. Możesz wygrać BTC w "Freeplay" co godzię!

2. Możesz spróbować zwielokrotnić BTC grając w MILTYPLY BTC

3. Otrzymywać do 50% zysku z gier swoich poleconych!

4. Możemy posiadać jedno konto na IP.

5. Wypłaty sa zlecane w niedziele!

Link do rejestracji

2mzd2eq.png

• Larmaris lubi to

1szymon4 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

1szymon4

1szymon4

Inwestor

• Zbanowani
  • 53 postów

Niestety zostały zmniejszone stawki :(

ROLL 0 - 9885 9886 - 9985 9986 - 9993 9994 - 9997 9998 - 9999 10000
PAYOUT (BTC) 0.000004 0.00004 0.0004 0.004 0.04 0.4

Ale dalej warto... zapraszam do rejestracji- link w sygnaturce :)

Użytkownik 1szymon4 edytował ten post 18 listopad 2013 - 15:47

UploadereQ

UploadereQ

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 17 postów

Wiem że temacik troszke stary ;) ale czy ten serwis nadal wypłaca, masz jakieś dowodziki? Bo z checią bym poklikał ;)

jujo

jujo

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Wypłaca. Pozdrawiam :)

• 1szymon4 lubi to

evans666999

evans666999

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 702 postów
  • LokalizacjaKraków

Witajcie, zarejestrowany z linka założyciela tematu, i jak tam sprawy się tu mają? faktycznie wypłaca? wszystko działa jak należy?:) jakieś dowody?:)

• 1szymon4 lubi to

!!!! JUŻ JEST. BANANA.FUND !!!!  KLIK 

https://www.facebook.com/ChceTaka/ - torby z Twoim własnym wzorem lub napisem. :) 

1szymon4

1szymon4

Inwestor

• Zbanowani
  • 53 postów

Wypłaca, wszystko działa :)

Załączone pliki

Loder222

Loder222

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaJastrząb
Przeliczając na grosze to ile wychodzi na ten jeden klik na godzinę?

xxll

xxll

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Przeliczając na grosze to ile wychodzi na ten jeden klik na godzinę?

Jakieś 1-2gr, zależnie od kursu.

1szymon4

1szymon4

Inwestor

• Zbanowani
  • 53 postów

I jak Wam idzie ??, Program nadal wypłaca, a to jest najważniejsze :), Zapraszam do rejestracji- Link w sygnaturze 

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce

Klikacie tutaj?
Jakiś czas temu się zarejestrowałem. Czy serwis nadal wypłaca?

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11513 postów
Poradniki

Tak. Automatycznie w poniedziałki

Praxis Boitech Control Finance FexFund  

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Blizniak

Blizniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 548 postów
  • Lokalizacjabdg

Chyba najlepszy serwis wypłacający w satoshi i to na dodatek automatycznie :) w niedzielę idzie wypłata, a w pon-wt już jest.

Moja rada - klikać na telefonie z dostępem do internetu ponieważ przy pierwszym logowaniu, za każdym razem jak wejdziesz na stronę tylko wpisujesz kod captcha i robisz roll. 

Plusy takiej "strategii": możliwość wchodzenia nawet co godzinę (o ile się pamięta), a przynajmiej częściej i szybciej niż przy użyciu komputera (smartphone'a masz praktycznie zawsze przy sobie)

Minusy: brak widocznej kwoty jaką już wyklikałeś oraz brak możliwości korzystania z zakładów (można grać i wygrywać większą ilość - osobiście nie korzystam wcale)

Programy: -
BITCOINY: Darmowe BTC co godzinę? Freebitcoin ; BTCFaucet ; MMOClub! ; CEX.IO ;

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce

Dzięki Peppe. Śmieszna kasa, ale jak załapać trochę poleconych to można czasem poklikać również ;)

MateuszA

MateuszA

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 539 postów

Często gram na stronie w Multiply Btc i zaczynam obstawiać od najmniejszej stawki stopniowo zwiększając , dziennie z grą w Multiply Btc mam średnio 0.00100000 btc , bez poleconych . :)

freebitco - darmowe bitcoiny co godzinę  $$  recyclix - bonus na start 20€ $$

KANTOR - szybko miło i bezpiecznie   $$

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce

No ja też się wczoraj pobawiłem.. biorąc pod uwagę podstawy prawdopodobieństwa.. zyskałem ok 400% tego co miałem, a następnie większość straciłem :D
Jeżeli możesz to podpowiedz na jakich parametrach próbujesz. Bo z tego co rozumiem to na minimalnej, ale co dalej. Gdy wygrasz zwiększasz stawkę?

MateuszA

MateuszA

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 539 postów

Zaczynam od minimalnej i ustawiony suwak na 100x i klikam cały czas non stop  tylko jedno albo bet hi albo bet lo aż do momentu jak trawie , jeśli dłuższy czas nie trafiam zwiększam stawkę z 1 na 10 za klik i znowu cały czas tylko jeden bet hi albo bet lo , jeśli znowu nic zwiększam z 10 na 100 za klik aż trafie .

freebitco - darmowe bitcoiny co godzinę  $$  recyclix - bonus na start 20€ $$

KANTOR - szybko miło i bezpiecznie   $$

reniasht

reniasht

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 590 postów

Czy możecie się zalogować? Bo ja już od pół godziny próbuję i nic, klikam na login i nic się nie dzieje, wszystko w zawieszeniu.

Blizniak

Blizniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 548 postów
  • Lokalizacjabdg

Na komputerze nie próbowałem, ale na telefonie wchodzi bez problemów.

Programy: -
BITCOINY: Darmowe BTC co godzinę? Freebitcoin ; BTCFaucet ; MMOClub! ; CEX.IO ;

reniasht

reniasht

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 590 postów

Już jest OK, nie wiem co to było, ale nie działało ponad 3 godziny.

Jack

Jack

Weteran

• Forumowicz
  • 1702 postów

Czy ta strona jeszcze płaci?... bo u mnie coś się przytkało.

D'AlienGames - 6 płacących faucetów z naliczeniami od 30  do ... (różnie to jest) satoshi co 5-10 minut + Jackpoty  # BonusBitcoin płacący kranik # CryptoMonitor  - naliczenia 15-65 satoshi co 5 minut w zależności od kursu BTC # BtcClicks - stary ale jary - płaci do dnia dzisiejszego

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.