Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

GoalTycoon - www.goaltycoon.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

maladama

maladama

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów

Witam,

15 grudnia rusza nowa gra w przeglądarce za realne pieniądze. Będzie to manager piłkarski, wiec może kogoś z Was zainteresuje. Gra jest polaczona z inna gra. Market Glory, wiec kto ma już tam konto automatycznie może się zalogowac 15 grudnia do nowej gry. Będzie podobno możliwość przesylania pieniędzy miedzy grami. 

jeśli gra ruszy, będę tu na bierzaco starala się pisać co się dowiedziałam i o co chodzi :)

Kto zostanie lepszym managerem?? Sprobuj ze mna swoich sil :)

zapraszam:

http://www.goaltycoon.com

Gra zapowiada się calkiem fajnie, lubie nowe wyzwania :)

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 10 grudzień 2013 - 19:07

zuzek gamblerek

maladama otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

WisniaQ

WisniaQ

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaPoland

daj link do tej gry menedzerskiej

maladama

maladama

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów

Niestety trzeba się rejestrować przez ta gre Market Glory i automatycznie będą one polczone 15 grudnia. Wtedy tez staruje manager

zuzek gamblerek

matros

matros

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

Przeczytałem gdzieś krótkie info ze osoby posiadające (aktywne) konto w market glory będą miały znaczą przewagę na poczatku gry.Możesz coś więcej na ten temat przeczytać, jak to będzie wyglądać ??

Byku86

Byku86

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 218 postów
  • LokalizacjaPoznań

Server dziś ruszył, ale póki co nic nie można zrobić poza wpłatą realnej gotówki

http://classica.e-sim.org/lan.9152/    Kontakt do mnie: https://web.facebook...wid.janicki.393

http://ethnica.e-sim.org/lan.756/                          

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3759 postów
można już się logować i poklikać po koncie. jeszcze nie wiem do końca o co w tym chodzi. póki co ustawiłem sobie skład (prawie) i strategię;>

EMGOLDEX - zarabiaj na złocie w programie partnerskim. Tu nikt nie traci! Zarobisz nawet 7000 lub odzyskasz wkład!

GoldenTowns - zarabiaj grając bez inwestycji! Zbuduj miasto i sprzedawaj wydobyte złoto za prawdziwe pieniądze      

maladama

maladama

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów

no to zaczynamy :) jeśli będzie się pojawialo jakies info o i jak, to będę pisala na bierzaco. Proszę także Was jak macie jakies spostrzeżenia i uwagi to piszcie. Razem może cos madrego wyklikamy ;)

[spam]

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 06 wrzesień 2014 - 00:35

zuzek gamblerek

zeluzg

zeluzg

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3893 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

załozyłem konto a market glory ale nie mogę sie tymi samymi danymi zarejestrować w GoalTycoon o co biega?

matros

matros

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

załozyłem konto a market glory ale nie mogę sie tymi samymi danymi zarejestrować w GoalTycoon o co biega?

logujesz się na stronie marketglory, prawy górny rog masz przeniesienie do menadzera :)

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów

mój nick maladama, druzyna zwie się Ruch Chorzow :))

no to będziemy mieli derby, bo ja gram Katowicami;)

EMGOLDEX - zarabiaj na złocie w programie partnerskim. Tu nikt nie traci! Zarobisz nawet 7000 lub odzyskasz wkład!

GoldenTowns - zarabiaj grając bez inwestycji! Zbuduj miasto i sprzedawaj wydobyte złoto za prawdziwe pieniądze      

zeluzg

zeluzg

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3893 postów

Nie mogę sobie poradzić wpisuje nazwę druzyny i potwierdzam regulamin i wyskakuje mi:  "Please fill this form and Have fun "

Ok już mam. Nie można używać Polskich znaków. Falubaz Zielona Góra do boju :)

Użytkownik zeluzg edytował ten post 15 grudzień 2013 - 17:12

maladama

maladama

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 214 postów

marcin82, no to bedzie ciekawie.

Pisales ze ustawiles druzyne, a jak to zrobiles bo ja wchodzę w line up i nic tam nie mogę ustawiac :(

zuzek gamblerek

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów

ustawia się w tactics. wybierasz ustawienie całego zespołu i można przeciągać piłkarzy między pozycjami... niestety trzeba też chyba jednocześnie patrzeć właśnie w line-up i jest to ogólnie średnio wygodne;/

phiszka

phiszka

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 27 postów

siemka, oprócz taktyki i treningow nie działa nic także trzeba poczekac

matros

matros

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

skład po ustawieniu i tak się nie zapisuje z tego co widze ;/

liga 3.1 Acid Dogs ;)

Użytkownik wojownik edytował ten post 17 grudzień 2013 - 11:56
Cytat bezpośredniej wypowiedzi

matros otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

marcin82

marcin82

Maniak inwestycyjny

• Stażysta
  • 3759 postów

jak dla mnie póki co tak gra wygląda niestety na wielki niewypał;/ interfejs jest bardzo niewygodny, zabugowany i w dodatku wygląda mi na to, że bez inwestycji nie da się w zasadzie pograć. szkoda, bo tematyka akurat dla mnie bardzo interesująca....

no ale jeszcze jej nie skreślam. będę obserwował w jaką stronę to idzie

• matros lubi to

zeluzg

zeluzg

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • 3893 postów
mnie rowniez tematycznie gra odpowiadałaby ale teraz za bardzo nie ma jak pograć. A inwestowanie aby pograc mija sie chyba z celem. Za darmo tez powinna byc taka mozliwosc.

Skowron

Skowron

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 388 postów

Wydaje mi się, że póki co mamy grę we wczesnej fazie beta - dlatego jeszcze dużo rzeczy nie działa. Z tego co rozpoczęcie sezonu ma być bodajże 15 stycznia i wtedy wszystkie niezbędne opcje powinny już działać.

stockpair.ck-cdn.com_.gif

BDSwiss - zacznij zarabiać u najlepszego brokera opcji binarnych i odbierz bonus!

Darmowe Bitcoiny | Opcje Binarne Jak być anonimowym w Internecie? Steganografia

TeamFactory

TeamFactory

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 346 postów
  • LokalizacjaNetherlands

Gdzie można znaleźć link polecający i gdzie można sprawdzić osoby które sie już zapisały ?

niktor

niktor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Nie można jeszcze. Ta opcja ma być aktywna dopiero po 15 stycznia tak jak oficjalny start gry. Rejestracja jest możliwa jeszcze chyba tylko przez marketglory wiec jedynie tam zobaczysz kto się zarejstrowal ostatnio. Do tego wszystkie produkty sprzedawane w GT będą produkowane w marketglory.

CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.