Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

GoalTycoon - www.goaltycoon.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

TylkoApator

TylkoApator

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów

Wpisuję nazwę drużyny, zaznaczam, że zapoznałem się z zasadami gry, klikam register i ... nic.

(Nazwa drużyny nie ma polskich znaków)

Ma/miał ktoś też taki problem ?

Edit : udało się, może mieli jakieś problemy techniczne.

Użytkownik TylkoApator edytował ten post 14 styczeń 2014 - 14:47

niktor

niktor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Wygląda na to że oficjalny start gry został przesunięty na 15 lutego.

Ale jeśli ktoś chce to można sobie zbierać kapitał w MarketGlory a później go przelać do GT. Wszystkie produkty które będą dostępne w GT są produkowane w MG wiec można pod tym katem zakładać również biznesy już teraz. Jednak tu trzeba być ostrożnym bo póki GT nie ruszy to zbyt będzie minimalny na takie towary a i koszty produkcji ciężko oszacować bo brak jest podstawowych danych na ten temat.

CitySatoshi - nowa gra twórców farmsatoshi i Cannonsatoshi

rogrip

rogrip

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 4 postów

SPAM

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 12 marzec 2014 - 14:51

rogrip otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

niktor

niktor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Gra wreszcie ruszyła ale wciąż wiele opcji jest jeszcze nie dostępnych.  W tym tygodniu zostały rozegrane pierwsze mecze wreszcie i wygląda na to że powoli gra będzie się rozkręcała. Zapowiada się całkiem ciekawie.

fahamore

fahamore

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • Lokalizacjaundercity

Witam wszystkich graczy i forumowiczów, widzę że temat tej gry trochę rusza się powolutku. Ja gram już drugi sezon i mnie się ta gierka nawet podoba. Co do rejestracji nie trzeba rejestrować się przez Marketglory, można bezpośrednio na stronie gry albo przez czyjegoś reflinka. Jak kogoś interesuje poradnik z kilkoma uwagami i wskazówkami to można poczytać sobie na blogu http://managergoaltycoon.blogspot.com/ , pozdrawiam managery

fahamore

fahamore

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • Lokalizacjaundercity

chciałbym zaktualizować ten temat, gra dość długo startowała i niektóre opcje ma nadal w budowie, ale cały czas się rozbudowuje i moim zdaniem ma coraz lepsze perspektywy. Kilka dni temu zostały wprowadzone kwoty jakie można uzyskać na dodatkowych rozgrywkach kontynentalnych i w tych rozgrywkach europejskich za wygranie finału pucharu Europy wygrana wynosi ok 33000 goldów co przy dzisiejszym kursie daje troszkę ponad 800 euro. Kwoty za niższe pozycje też są całkiem przyzwoite, bo już tylko za przegranie meczu w na początku rozgrywek dostajemy ok. 13goldów co daje nam ok. 0,3Euro (a chodzi o to żeby wygrywać :)  )

Rejuvenate

Rejuvenate

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1949 postów
  • LokalizacjaPolska

Właśnie wygrałem mecz na wyjeździe wiec wiadomo ze nie dostaje kasy z biletów tylko jeszcze płace za transport ale zaciekawił mnie "alert" z biura finansów, oto on: "You did not pay the match bonus because you did not set it."

Mam rozumieć ze nie dostałem bonusu bo nie ustawiłem go ? Gdzie go mam niby ustawić ? może to Państwo ustawia bonusy i u Nas w Ligach ( ja gram w 6 ) nie ma bonusu od wygranego meczu ?

Czy ktoś z Was dostaje taki bonus np. w 2 lidze ?

xeronik

xeronik

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPoland

Bonus za mecz możesz ustawić w zakładce tactic, i polega on na tym, że to ty płacisz swoim zawodnikom, a w zamian za to masz większy GS drużyny. Można do tego ustawić jeszcze bonus za sezon. Wprowadza to trochę realizmu do gry, na szczęście nie za wiele, bo nie chcemy mieć podobnej sytuacji GT do polskiej piłki nożnej :D

Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania możesz spojrzeć na mój poradnik, w którym omówiłem kilka podstaw dotyczących tej gry http://zarabiam.com/...ight=goaltycoon

Użytkownik xeronik edytował ten post 29 czerwiec 2014 - 18:41

Pipstycoon - Gra + trading

matros

matros

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

może ktoś opisać proces wypłacania $

niktor

niktor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Do wypłaty możesz zlecić tylko środki które masz do dyspozycji jako menadżer. Zarobki z meczy, zakupiony gold i euro lądują zawsze na koncie klubu. Dlatego najpierw musisz wypłacić kasę z klubu do menadżera. Musisz mieć minimum 10 euro w klubie. Klikasz na budynek administracji lub z menu : club park -> My transactions. W okienku na dole przy "Withdraw from Club" wpisujesz sumę i klikasz "Withdraw" Minimum to 10 euro. Zabiera chyba 5 % prowizji tutaj.  Jeśli jakaś waluta u ciebie będzie na minusie to wywali błąd, musisz wtedy sprawdzić która i wyrównać bilans.

Z głównego konta możesz już normalnie zlecić wypłatę.

Ja akurat samej wypłaty nie zlecałem tu tylko robiłem transfer kasy sobie z GT do marketglory, ale wydaje się być proste.

Klikasz u góry po prawej "withdraw euro" następnie "Add new Method", uzupełniasz dane i "send request" Minimum do wypłaty to 20 €.

matros

matros

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 471 postów

Mając na myśli "któraś waluta" mówisz o tych z rozwijanego menu, czy o PLn,gold bądź euro ? 

By zakupić jakiś sprzęt na stadion tak samo trzeba mieć środki w koncie menadżera ? 

dobra wszystko jasne, jedna z walut (węgierska ) była na minusie

Użytkownik matros edytował ten post 26 sierpień 2014 - 11:25

niktor

niktor

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

Właśnie o tym myślałem. Na starcie gry wszystkim chyba potracili u nas koszty w węgierskiej walucie i teraz tam minus jest.  Najprościej to kupić ja sobie za golda i po sprawie. A jak ktoś nie wie o tym to może bardzo długo szukać rozwiązania.

antwan99

antwan99

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

Witam mam pytanie 

jak wymienic  pieniądze  z kasy klubu

przy wymianie euro wyskakuej komunikat ze musi byc 80 procent budynku  to rozumiem

a jak wymienic   gold

i tą polska walute

nie moge  z tego skorzystac ciągle wyskakuje błąd

BeeFighters

BeeFighters

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

Jak z wypłatami ?

antwan99

antwan99

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 184 postów

jak  naprawic budynek  administrative

zeby mozna bylo  przesłac pieniadze 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.