Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

VIABUY - Konto bankowe i MasterCard bez KONTROLI


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21
jocker

jocker

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 1 postów
 • Lokalizacjapoland

Powiem tak zrobiłem 2 wpłaty pierwsza została wpłacona na kartę po 22 dniach i 10 e-male!!! A 2 wpłata w ogóle nie przechodzi bo znajomy dodał moje imie i nazwisko i dupa pieniądze wiszą !!,oczywiście na ich koncie !!!Teraz on wystąpi o zwrot może odzyska!!! Ale nie to jest fajne jak w tytule dodacie jakiś znak to za zaksięgowanie tego zabiorą wam 99 zł (nawet przecinek) a jeśli wypłacicie kasę z bankomatu to 22zł też wam leci z konta. Moim zdaniem złodzieje i tyle !!!Nie polecam totalnie dajcie se na luzz bo szkoda nerwów!!!!A ja dalej walczę z odzyskaniem 1200 zł!!

Ps.Koszt otrzymania karty to 375 zł !!!!


Użytkownik jocker edytował ten post 23 marzec 2017 - 14:06


#22
Tomasz74

Tomasz74

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 1 postów
 • Lokalizacjapl
Witam moja pierwsza wpłata szła 20 dni !!!Druga wpłata idzie bez końca wpłacone 1200 zł.zaginęły podane dobre konto tytół też ok a wpłaty brak 2 wa miesiące oszuści i.t.d zgłaszam sprawę na policję.Nie dajcie się zrobić jak ja!!!

#23
Dindo

Dindo

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 1 postów
Ta firma to oszust . Mam konto viabuy w Niemczech przez okolo 2 miesiace wplaty normalnie dochodzily , ale od 1 czerwca 9 wplat od klientow na okolo 600 euro nie doszlo. Firma ktora wczesniej odpisywala na maile teraz nie odpisuje.
W Niemczech sa setki skarg na ta firme ,np tu :www.reclabox.com , glownie dotycza tego ze pieniadze gina i nie dochodza na konto.
 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.