Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] Inwestycja w Zieloną Energię - Tylko jedna linia - one-line-online.com


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

#361
pepperoniss

pepperoniss

  Strażnik regulaminu

 • Moderatorzy
 • 11806 postów
Poradniki

Pozwolę sobie sam siebie zacytować:
 
 

Jak więc odróżnić próbę oszustwa od lepiej lub gorzej skrojonego biznesplanu realnego przedsięwzięcia?
 
To proste!
Wystarczy, by rzetelnie i transparentnie prezentować planowane przedsięwzięcie. Projekt musi być tak prezentowany by było wiadomo, kto z kim jaką umowę zawiera. Kto za co odpowiada i jak jest za to wynagradzany. Kto jest właścicielem i czego jest właścicielem.
Ja rozumiem, że wybrany model pozyskania kapitału jest różny od np. obligacji. 
Jednak inwestor i tak będzie chciał wiedzieć czy to czego dowiedziałby się z tzw. prospektu emisyjnego obligacji korporacyjnej.
Ba, moim zdaniem nawet więcej, gdyż w przypadku obligacji w działa samo prawo. W przypadku tego projektu wszystko musi wynikać z jasnej treści stosunków zobowiązaniowych. I to nie tylko między dubajską spółką a inwestorem ale także między wszystkimi uczestnikami układanki finansowanego biznesu.


 
Rafała zaś bym prosił, by nie traktował postu @Piotera jako ataku na projekt lecz jako kłębowisko myśli i analiz jakie mogą i przychodzą do głowy czytelnikom tego wątku oraz uczestnikom webinarów, czyli potencjalnym uczestnikom programu!
 
To Twoim i Romana zadaniem jest by takie projekcje czy choćby przebłyski w głowach potencjalnych inwestorów się nie pojawiały. A póki co:

Warto też pamiętać, że scenariusz, który [@Pioter wyżej nakreślił - tu zaszła zmiana :)] w jest jednym z możliwych... Z życia jednak wiemy, że już nieraz wizje szybkiego, łatwego zarobku albo stałego długoterminowego zysku wykorzystywane były do oszustw. Często też na wabika pokazuje się namiastki inwestycji...

Więc nie tupać, nie krzyczeć,  nie narzekać tylko WYJAŚNIAĆ, WYJAŚNIAĆ... Tak długo aż wszystko będzie proste, oczywiste i jasnse...

 

To uczciwemu projektowi może wyjść tylko na dobre a być może nawet pomoże otworzyć serca i portfele inwestorów, Ku Chwale i Kondycji Środowiska Naszego Naturalnego...


 • Wpolnik i Pioter lubią to

Ależ Ekspertyza! DasCoin! Wyżyny Logiki i Szczyt Elokwencji! Moc Konkretów!

 

 

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.


#362
Pioter

Pioter

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 565 postów
 • LokalizacjaMokotów

 

Odwiedzając ten wątek na forum odsłuchałem zapis webinaru z postu powyżej. 2 minuty merytorycznej wypowiedzi i 48 minut bzdur dotyczących marketingu i niewyobrażalnych zysków z czegoś czego nie ma.

 

 

 

Więc nie tupać, nie krzyczeć,  nie narzekać tylko WYJAŚNIAĆ, WYJAŚNIAĆ... Tak długo aż wszystko będzie proste, oczywiste i jasnse...

 

 

Przyjmijcie też panowie @RZiemian i @rafalszymanski do wiadomości, że są ludzie niechętni wysłuchiwaniu wykładów - chcą sobie poczytać tekst  (offline, np w pociągu). Dla mnie szukanie tych 2 minut konkretów w 50 minutowym webinarze jest po prostu stratą czasu. Lubię za to guglać.

 

Gentlemen  - the stage is Yours !!#363
Pioter

Pioter

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 565 postów
 • LokalizacjaMokotów

W SOLIS ENERGY (spólka budująca farmę pod Lubartowem) zachodzą zmiany (za KRS z dziś w południe):

 • Roman Ziemian nie jest już udziałowcem
 • Roman Ziemian zostal zastąpiony w Zarządzie przez Stephana Morgensterna
 • Zlikwidowano oddział w Warszawie (nie ma mowy o oddziale we Wrocławiu).

 

Tak więc dzieje się (choć bez informacji na stronie www spółki, czyli zarząd w nowym składzie nadal nie respektuje obowiązków wynikających z KSH)..... ale odpowiedzi na pytania

 • w jaki sposób inwestując w Green Line Zielone Udziały inwestorzy mają zagwarantowaną dywidendę z SOLIS ENERGY - czy są to umowy w łańcuszku SOLIS ENERGY -> Green Line Polska -> Green Line RAKOffshore?
 • czy umowy zawarte przez SOLIS ENERGY w powyższej sprawie są właściwie podpisane przez zarząd Solis Energy (p. reprezentacja Spółki w KRS)
 • w jaki sposób mogą być sfinansowane dywidendy wyższe niż zyski z farmy słonecz nej
 • w jaki sposób inwestując 10.000 € w Zielone Udziały ktoś będzie wymieniony jako udziałowiec kolejnej farmy słonecznej
 • w jaki sposób inwestor jest opodatkowany 

nadal tutaj  brak.

Wiem że @Rafalszymanski i RZiemian zaglądają, tak więc może odpowiedzą ....

 

PS. wg zdjęć budowany jest płot...#364
Wpolnik

Wpolnik

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 999 postów
 • LokalizacjaUkraine

Dywidendę gwarantuje firma One-Line The Green Line (umowa współpracy) a nie Solis Energy która jest jedynie operatorem na podstawie stosownych umów.

 
Wszelkie umowy są zawarte przez zarząd spółki
 
Realizowane Dywidendy z pewnością nie przekroczą dochodu ze sprzedaży (sprzedana ilość udziałów nie jest aż tak duża). Firm posiada znaczną część tej elektrowni i będzie z swoich zarobków pokrywała brakujące procenty.
 
Inwestorzy powyżej 10000 tyś euro będą obejmować udziały notarialnie w nowych spółkach celowych na podstawie umowy inwestorskiej. Inwestorzy powyżej 10000 euro nie zakupują zielonych udziałów a udziały spółki (obiekty przyszłe). Jako udziałowiec naturalnie na podstawie Aktu Notarialnego
 
Kwestie podatków są zależne od formy prawnej inwestora osoba-fizyczne/ firma/ kraj pochodzenia. Firma od dochodu płaci 19% podatku dochodowego a następnie wypłaca dywidendę


#365
Pioter

Pioter

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 565 postów
 • LokalizacjaMokotów

Pozwolę sobie podsumować ten wątek jednym dłuuugim postem z mnóstwem cytatów.

W One Line dzieje się cały czas dużo.... ale czy zawsze do przodu??

 

 

Wczoraj Europejska siedziba firmy została przeniesiona do nowego biura!!
Nowy adres:
Ul. Ułańska 5
52-213 Wrocław
POLAND

 

Jeszcze niedawno One Line The Green Line Sp. z o.o. była Europejskim oddziałem korporacji RAK Offshore, , dziś na stronie jest to już jedynie 

JEDNOSTKA PARTNERSKA W EUROPIE

Poważna firma i już jest przeprowadzany przetarg miedzy dwoa developerami jacy beda budowac elektrownie :)

Wlascicielem jest Dawid Parker (Kanadyjczyk), biznesmen okolo 40-stki.

 

O wyniku przetargu przeprowadzonego przez tą poważną firmę nie dowiedzieliśmy się przez 9 miesięcy nic - a elektrownia (sztuk jedna) jest budowana poprzez zakup spółki zależnej

Ten Pan właściciel pojawił się tylko raz, teraz juz dawno zniknął (a może się mylę).

 

Fermy sa budowane PO jej wspolnym oplaceniu.
Mozliwe ze jedne ferma bedzie w Polsce! :) Ale to nie pewne gdyz polski system nie jest za korzystny. No na pewno bedziemy korzystac z Rumunii tam jest idealny azyl dla takich przedsiewziec.

Koledzy z wschodu zaczynają sie interesować  :)

 

Tu trzeba przyznać - poszło do przodu, choć inwestycja w SOLIS ENERGY i farmę w Wolicy nie została opłacona Zielonymi Udziałami - ruszyła !!

Jest takich kilka programów na tym forum którym też interesowali się koledzy ze wschodu - wszystkie są w innym dziale...

 

 

... równiez w Rumunii gdzie powstanie Pierwszy projekt Elektrowni Fotowoltaicznej. Dokumentacja instalacji bedzie udostępniona na stronie. Roczne oprocentowanie jakie było i jest proponowane dla Takich inwestorów w Polsce to na dzień dzisiejszy około 14-16% Takich firm w PL są dziesiatki.

(...)

 

Produktem są udziały w spółce celowej produkującej energie elektryczna ( każda instalacja to nowa spółka celowa) 

 

INwestycja w Rumunii pojawila się i zaginęła, natomiast 14% zwrotu z inwestycji okazało się prawdą.

Tyle tylko, że pomysł na udziały ewoluował dalej.

 

20% jakie uzyskamy z Zielonych Udziałów ( wysokość oprocentowania nie jest ostateczna i jest jedynie moim wyliczeniem opartym o doswiadczenie) stanowi godziwe oprocentowanie wkładu, pozostały zysk ze sprzedaży będzie przeznaczony na fundusz servisowy 

 

Już następnego dnia z 14do 16 % zrobiło się ponad 20% ...

 

(...) Chociaz tak naprawde bedac akcjonariuszem wybudowanej elektrowni, mozesz pojechac i dotknac swoje panele foto-galwaniczne :)

 

Mamy więc potwierdzenie idei nabywania fizycznych udziałów w spółce celowej ...

dywidenda 20% rocznie bedzie z polowy, czyli w tym wypadku z 100 Euro.
Dywidenda z Zielonych Akcji jest rozbita na miesiace, okolo 1,67% miesiecznie co daje rocznie, okolo 20%.

 

Która ma wypłacać 20% dywidendę.

W równych miesięcznych ratach...

 

Gdyby ktoś nie zrozumiał powyższego, to ....

 

WIEC TERAZ POWTARZAM:
"Zielone Udziały" to udziały w budowanych elektrowniach (słonecznych, wiatrowych).
Kupno takiego Zielonego Udzialu przynosi nam pasywny dochod, na przestrzeni kolejnych okolo 20 lat.
Kazdego miesiaca okolo 1,67% co daje nam rocznie okolo 20%.

 

Inwestycja ruszyła z kopyta ...

 

No i mamy połowę października. Elektrownia (SOLIS Energy sp. z o.o.) pojawiła się w sierpniu (zapowiadana w styczniu)...

Rumuński projekt zaginął w przestworzach...

Udziały w spółce - tak, ale w następnej, i to po wpłacie za 400  Udziałów

Dywidenda - tak, ale w tej wysokości na podstawie decyzji Zarządu, te 20% to wyjątkowa sytuacja

Oddział we Wrocławiu okazuje się niezależną spółką, jedynie jednostką partnerską

Oprócz promotora wątku nikt nie zamieścił jakiegokolwiek potwierdzenia zaplaty ... zresztą, miało to miejsce pół roku temu.

 

 

Jak dla mnie to dyskwalifikacja i czytelna wiadomość, że za programem stoją jakieś gimbusy a nie biznesmeni mający pojęcie o energii odnawialnej  :)

 

Pełna zgoda.

 

Proponuję przeniesienie wątku do działu SCAM.#366
Wpolnik

Wpolnik

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 999 postów
 • LokalizacjaUkraine

 

Jeszcze niedawno One Line The Green Line Sp. z o.o. była Europejskim oddziałem korporacji RAK Offshore, , dziś na stronie jest to już jedynie 

JEDNOSTKA PARTNERSKA W EUROPIE

 

Siedziba w Wrocławiu jest NADAL oddziałem firmy, nawet będąc jak to nazywasz jednostką partnerską. Dlaczego?
Otórz za pomocą stosownych umów między firmami, oddział w Wrocławiu podlega jurysdykcji spółki z Dubaju. (technika stosowana przez wiele firm)

 

 

O wyniku przetargu przeprowadzonego przez tą poważną firmę nie dowiedzieliśmy się przez 9 miesięcy nic - a elektrownia (sztuk jedna) jest budowana poprzez zakup spółki zależnej

Ten Pan właściciel pojawił się tylko raz, teraz juz dawno zniknął (a może się mylę).

Osoby odwiedzające publiczny sposób przekazu aktualnych informacji - tzn webinary wiedziały/wiedzą o wykonawcy wszystko co mają wiedzieć.

 

 

Tu trzeba przyznać - poszło do przodu, choć inwestycja w SOLIS ENERGY i farmę w Wolicy nie została opłacona Zielonymi Udziałami - ruszyła !!

 Wielki plus na stronę firmy. Włożyli swój kapitał. Tylko podziwiać.

 

 

Ten Pan właściciel pojawił się tylko raz, teraz juz dawno zniknął (a może się mylę).

David jest inwestorem jaki włożył pieniądze i czeka na zyski.

 

 

INwestycja w Rumunii pojawila się i zaginęła, natomiast 14% zwrotu z inwestycji okazało się prawdą.

 

Inwestycja w Rumunii jest w dziale oczekujących. Specjaliści znaleźli lepszą ofertę.
Swoją drogą, nie chciałbym współpracować z firmą prowadzoną przez @Pioter, osobę jaka na podstawie swojego widzi mi się tępo trzymałaby się swojej pierwszej oferty, widząc w zasięgu ręki lepszą propozycję (która przyniesie większą korzyść parterom).

 

 

Już następnego dnia z 14do 16 % zrobiło się ponad 20% ...

O 20% była mowa od początku. "Osoby odwiedzające publiczny sposób przekazu aktualnych informacji - tzn webinary" dobrze o tym wiedzą :)

Z drugiej strony, jeżeli procent wzrósł - tylko się cieszyć i znowu chwalić firmę.

 

Wczoraj zlecona wypłata. Doszła na konto po około 5 godzinach po zleceniu jej w back office Green Line

 

10258401_1562158014014110_51248806313249

 

Firma płaciła i płaci ZAWSZE zgodnie z zobowiązaniami jakie na siebie wzięła.
Nigdy nie było nawet momentalnego zatrzymania lub postoju.
Właśnie tym ma się charakteryzować uczciwa firma.

 

 

Proponuję przeniesienie wątku do działu SCAM.

 

Nie ma nawet cienia powodu dla jakiego miałoby się to stać. :)

Plac budowy naszego produktu:

 

10441417_1561140030782575_29082667586106


Użytkownik rafalszymanski edytował ten post 17 październik 2014 - 20:43


#367
Wpolnik

Wpolnik

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 999 postów
 • LokalizacjaUkraine

Artykuł prasowy o elektrowni budowanej przez One Line The Green Line:
http://tech.money.pl...,0,1635849.html


 • turboonostrilvision lubi to

#368
Pioter

Pioter

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 565 postów
 • LokalizacjaMokotów

Siedziba w Wrocławiu jest NADAL oddziałem firmy, nawet będąc jak to nazywasz jednostką partnerską. Dlaczego?
Otórz za pomocą stosownych umów między firmami, oddział w Wrocławiu podlega jurysdykcji spółki z Dubaju. (technika stosowana przez wiele firm)

 

 

Na stronie one-line-online.com/index/contactus widzę jak byk JEDNOSTKA PARTNERSKA W EUROPIE . Dlatego nazywam ją jednostką partnerską w Europie.

Spółka z o.o. zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 461943 - a do informacji o takiej prowadzi link powyżej - podlega jurysdykcji Rzeczpospolitej Polskiej - żadne umowy ze spółką zarejestrowaną nie w Dubaju, ale w Ras Al Khaima tego nie zmienią.

 

Przy wyjaśnianiu programu bądź więc dokładny.

 

A linkowany powyżej post z money.pl jest przepisany w 100% w posta na energiamax.pl przywołanego tu 1.października, tak więc nie jest to nowa informacja.

 

 [edit] @down - spółka pod jurysdykcją RP może być kontrolowana (nie właścicielsko, bo właścielami są osoby fizyczne) przez spółkę RAK Offshore (wirtualną spółkę zarejestrowaną w emiracie Ras Al Khaima, a nie w Dubaju) - to prawda, ale to coś innego niż w cytowanym poście.

 

[edit] @down I jeszcze jedno pytanie, skoro spółka z RAK dopłaca z własnych zysków i funduszy (i ma to robić przez 20 lat) do wypłat dywidend dla inwestorów w ZU, to z czego ma pochodzić zysk na który czeka jej właściciel, Kanadyjczyk David Parker?


Użytkownik Pioter edytował ten post 20 październik 2014 - 12:30


#369
Wpolnik

Wpolnik

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 999 postów
 • LokalizacjaUkraine

 

A linkowany powyżej post z money.pl jest przepisany w 100% w posta na energiamax.pl przywołanego tu 1.października, tak więc nie jest to nowa informacja.

Jest to nowa informacja. Otóż artykuł pojawił się na kolejnym portalu prasowym. (nawet jeżeli informacje są te same).

 

 

podlega jurysdykcji Rzeczpospolitej Polskiej - żadne umowy ze spółką zarejestrowaną nie w Dubaju, ale w Ras Al Khaima tego nie zmienią.

Mylisz pojęcia. Nie napisałem że spółka w Polsce podlega jurysdykcji Dubaju, a jest pod kontrolą spółki w Dubaju, są to dwie róźne rzeczy więc "bądź bardziej dokładny" :)#370
winset

winset

  Bywalec

 • Forumowicz
 • PipPipPip
 • 36 postów
 • LokalizacjaPoznan

Tak jak wcześniej już pisałem struktura staneła w martwym punkcie i od miesięcy nie posuwa się do przodu.
Ale nie dziwi mnie to wcale. Kto bedzie propagował biznes na ktorym nie da sie zarobic tylko stracić?

Samo to że wprowadzono "rewelacyjną innowację", polegajacą na tym, że zainwestowana kasa (udzialy) nie będzie przynosić zysków dożywotnio, lecz max. przez 1 rok. Dla mnie to zagranie poniżej pasa i czyste oszustwo.

 

Elektrownia się może i buduje, ale zyski będą czerpać tylko Pan Ziemian i jego klika. Pozdrawiam wszystkich naiwnych inwestorów, ktorzy włolili kasę i nie zobaczą ani centa.

 

A jesli wyciągneliście kasę tez od Rosjan....to nie chcialbym być w waszej skórze......

 

Dyskusje na temat do kogo należy spółka, gdzie jest zarejestrowana itp., itd. Jest w tym przypadku zbędna. Co za róznica?

 

Panie Ziemian i Szymanski nie tłumaczcie się, bo czasy nagabywania naiwniaków dawno się dla was skończyły….#371
Wpolnik

Wpolnik

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 999 postów
 • LokalizacjaUkraine

 

Samo to że wprowadzono "rewelacyjną innowację", polegajacą na tym, że zainwestowana kasa (udzialy) nie będzie przynosić zysków dożywotnio, lecz max. przez 1 rok. Dla mnie to zagranie poniżej pasa i czyste oszustwo.

Dywidendy z sprzedaży Zielonej Energii będą wypłacane przez 20-25 lat,a nie ROK.
 

 

Elektrownia się może i buduje, ale zyski będą czerpać tylko Pan Ziemian i jego klika.

 

Wyssane z palca.

 

 

Panie Ziemian i Szymanski nie tłumaczcie się, bo czasy nagabywania naiwniaków dawno się dla was skończyły….

Moim zadaniem (jak autor wątku) na tym forum jest wyprowadzanie z błędu ludzi którzy czytają Pana posty.#372
winset

winset

  Bywalec

 • Forumowicz
 • PipPipPip
 • 36 postów
 • LokalizacjaPoznan

Dywidendy będą wyplacane? Nie rozśmieszaj mnie Szymanski! Komu i za co? Najpierw to inwestycja musi się zwroóic zanim zacznie zarabiać. A kiedy powstanie elektrownia i kiedy zacznie się zwracać?? Potrzeba na to lat….

 

A Ruscy, których naciągneliście już się na was szykują…..


Następny naciągaczowy projekt Szymanskirgo – Helix Capital- zapraszamy naiwnych!#373
Wpolnik

Wpolnik

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 999 postów
 • LokalizacjaUkraine

 

Dywidendy będą wyplacane? Nie rozśmieszaj mnie Szymanski! Komu i za co?

Osobom posiadającym Zielone Udziały za ich posiadanie.
 

 

A kiedy powstanie elektrownia i kiedy zacznie się zwracać??

Elektrownia będzie działała do końca roku. Inwestycja z pozycji Klienta zwróci się około po 5 latach, Inwestycja z poziomu Partnera zwróci się w zależności od wykonanej pracy.

 

A Ruscy, których naciągneliście już się na was szykują…..

Jeżeli jeszcze Pan tego nie wie, mam osobisty kontakt z rosjanami bo akurat mieszkam na wschodzie. Kolejna informacja wyssana z palca.

 

 #374
winset

winset

  Bywalec

 • Forumowicz
 • PipPipPip
 • 36 postów
 • LokalizacjaPoznan

:offtopic:


Użytkownik pepperoniss edytował ten post 28 październik 2014 - 23:38
winset otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

#375
winset

winset

  Bywalec

 • Forumowicz
 • PipPipPip
 • 36 postów
 • LokalizacjaPoznan

Ja nie pytam, stwierdzam fakty. Kazdy projekt jest dobry, aby naciągnać naiwnych...#376
Pioter

Pioter

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 565 postów
 • LokalizacjaMokotów

@winset, 

nie masz racji.

Elektrownia w Wolicy przynajmniej 2,5 tygodnia temu się budowała. To, że jest ona (wg zapisów KRS) prywatnym przedsięwzięciem osób nie-wiadomo-czy-i-jak-powiązanych-z-one-line itp. to inna sprawa - wg zapewnień @rafalszymanski umowy zawarte pomiędzy spółkami zapewniają inwestorom one-line itp. wypłaty dywidend.

To ile te zapewnienia są warte, to kwestia indywidualnej oceny.

To, że spółka budująca ma d...użym poważaniu przepisy prawa (KSH)  i np. podaje fikcyjne adresy, to inna sprawa.

To ile tych dywidend będzie, to kwestia rachunków - moim zdaniem projekt się NIE DOPINA, i nie-wiadomo-skąd przyjdzie dopłacać do obiecanych dywidend.

To, że @rafalszymanski i @rziemian robią co najwyżej skrajnie niewiele, aby odpowiedzieć na zadane tu pytania, to inna sprawa

To, że brak ich odpowiedzi stawia pod znakiem zapytania sensowność inwestowania w ten program, to inna sprawa

To, że wytwór mojej psychopatycznej imaginacji opisany stronę temu zdaje się być mniej odległy o rzeczywistości niż sądziłem. to inna sprawa.

To, że zainteresowanie programem pochodzi w dużej mierze z Rosji - to inna sprawa.

 

Ale przynajmniej elektrownia w Wolicy ma szansę dać gminie przychody z podatku od nieruchomości.

A po zainkasowaniu kasy z UE elektrownia ma szansę dać zarobek lokalnym złomiarzom ... - mam nadzieję, że nie...

 

A dwa inne programy promotora tego wątku są jasne - jeden w Hyipach, gdzie jego miejsce, drugi - uczciwie (choć z opóźnieniem) uznany za zamrożony.


Użytkownik Pioter edytował ten post 28 październik 2014 - 22:11


#377
winset

winset

  Bywalec

 • Forumowicz
 • PipPipPip
 • 36 postów
 • LokalizacjaPoznan

:offtopic:


Użytkownik pepperoniss edytował ten post 28 październik 2014 - 23:43
winset otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

#378
iglo

iglo

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 8 postów

Czy elektrownia juz pracuje?


 • Pioter lubi to

#379
Polon

Polon

  Weteran

 • Moderatorzy
 • 2473 postów
 • LokalizacjaWioska Smerfów
 • Grupy:Prywatna
Poradniki

Raczej nie pracuje. Zresztą brak odpowiedzi na to pytanie przez kilka dni wskazywałoby na to że elektrownia nie jest jeszcze zbudowana. Bo sądzę że gdyby była zbudowana to by się ktoś pochwalił.  #380
Pioter

Pioter

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 565 postów
 • LokalizacjaMokotów

Uruchomienie elektrowni słonecznej wymaga prac przez czas kilkunastu tygodni. Skoro miesiąc temu kontynuowano stawianie ogrodzenia, a zarząd jest zaangażowany w nowy projekt - to trzeba cierpliwie czekać ... (na Godota ?!  ;) )


Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.