Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

[SCAM] Inwestycja w Zieloną Energię - Tylko jedna linia - one-line-online.com

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
405 odpowiedzi w tym temacie

frania

frania

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 368 postów
  • Lokalizacja@

@rafalszymanski, skąd wziąć kod  dla refa?

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce

W sprawie kodu musisz pisać do swojego sponsora, lub do jednego z liderów.

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4448 postów

Też zastanawia mnie to co napisał @Panda, miesięcznie płacić trzeba dość sporo zainwestować, a korzyści finansowe mogą nie być współmierne do wkładu własnego. Oczywiście też jestem nastawiony pozytywnie nastawiony, ale chciałbym mieć pewność zarobku :) 

Wpolnik

Wpolnik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
  • LokalizacjaUkraine

Trzeba pamiętać o tym ze miesięczny tzw abonament nie jest kupowaniem czegoś wymyślonego lub nam nie potrzebnego, jak to bywa w wielu firmach MLM.
Inwestujesz pieniądze w cos za co przez kolejne około 20 lat będziesz otrzymywał regularny dochód pasywny (rozbity na comiesięczne wypłaty).
W schemacie działania można to przyrównać do polisy inwestycyjnej (chociaż samej polisy nikomu nie polecam! :) ). Każdego miesiąca płacisz na przyszłość :), ale JUŻ KROTKO po oplącie będziesz z tego zarabiał.

Nie liczyłem jeszcze, oczywiscie dochodu z struktury.
Moim zdaniem świetna idea do niezależności finansowej.

ArturZ

ArturZ

Weteran

• VIP
  • 1657 postów
  • LokalizacjaWrocław

Niestety, ja nie jestem pozytywnie nastawiony do programu, a właściwie z każdym następnym przemyśleniem jestem do niego nastawiony coraz bardziej negatywnie
i to co najmniej z 3 powodów.
Na początek jeszcze tylko poinformuję, że zarejestrowałem się do programu jako jeden z pierwszych, opłaciłem 30€ i mam w strukturze w momencie pisania tego tekstu 169 osób - tylko co z tego?

1. Pierwszy powód to skład personalny osób stojących za programem.
W październiku zeszłego roku przystąpiłem do programu, MLM "Somnium-Network oraz Somnium-Games" biznes gier komputerowych online. Program wprowadziłem na Hyipforum.
Miałem to "niebywałe szczęście", że do programu mogłem dołączyć jako jeden z pierwszych, zanim cały świat się o nim dowie. Będę na samym szczycie struktury.
Mało tego, jeszcze w Prelanchu, miałem możliwość dołączyć jako Founder. Skorzystałem z tego i wykupiłem 2 konta po 300€ każde, bo przecież
"Setki milionów ludzi gra codziennie w internecie. Jest to gigantyczny rynek z którego można czerpać korzyści."
Założycielem i prezesem "Somnium-Network oraz Somnium-Games" był Stephan, a program wprowadził do Polski Roman.
No to mamy powtórkę z rozrywki. Wszystko brzmi jakoś tak podobnie, tylko firma nie jest zarejestrowana w Salzburgu w Austrii, tylko w Dubaju.
Piękne miejsce i na pewno "bardzo pomoże" w staraniu się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej,
a jak jeszcze we wniosku aplikacyjnym w biznes planie podamy, iż jednym ze źródeł finansowania inwestycji są środki pochodzące ze struktury MLM to każdy na pewno da pieniądze.
Bez podania jakiegokolwiek powodu, po kilku miesiącach w pierwszej połowie lutego, jeszcze przed prawdziwym startem programu, firma ogłosiła bankructwo.
Straciłem zainwestowane 600€, a moi poleceni kolejne kilkaset Euro.
Jaka była przyczyna bankructwa, nie wiem do dnia dzisiejszego. Po prostu nikt już nigdy nie miał czasu, aby się ze mną spotkać i wyjaśnić.

2. Około rok temu miałem spotkanie z grupą biznesmenów, którzy zaproponowali mi wejście do biznesu, który miał polegać na budowie ferm wiatrowych.
Biznesmenów tych przyprowadził do mojej firmy Roman.
Propozycja współpracy polegała na wykupieniu udziałów przyszłej inwestycji - elektrowni wiatrowej. Były pakiety po 10.000 PLN lub 20.000 PLN, nie pamiętam dokładnie.
Można było kupić dowolną ilość pakietów. Z zainwestowanych pieniędzy miałem czerpać zyski po około 20% rocznie, przez 20 lat.
Aby taka inwestycja miała jakiś sens to należało zainwestować jak największą kwotę. Po analizie stwierdziłem, że nie wejdę do programu, gdyż dopiero po okresie 5 - 6 lat
będę mógł odzyskać zainwestowane środki i to tylko w przypadku gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem. O dofinansowaniu z Unii Europejskiej też była mowa.
Stwierdziłem, że ryzyko jest zbyt duże. Nie byłem programem zainteresowany rok temu to i teraz, kiedy mam więcej informacji, nie bardzo jestem.
Tym bardziej, że należy miesiąc w miesiąc dopłacać po 50€ z których połowa będzie do mnie wracała najszybciej po 5 latach. A jak coś nie wyjdzie?

3. Rewelacyjny plan wynagrodzeń z którego właściwie nic nie wynika.
W tabeli "Die Karrierepositionen und Pool Qualifikationen" w ostatniej kolumnie "Qualification - Personal group / partners" jest podana ilość osób.
Czy jest to ilość osób, która będzie generowała nam zyski? Chyba nie będziemy zarabiali ze struktury do nieskończoności?
Załóżmy, że do programu wejdzie 1000 osób. Każdy wpłaci 1000€, a więc "Gold" i nikogo nie wprowadzi do programu.
Gold kwalifikuje nas do wynagrodzeń z Pool 1, 2 i 3. Dzielimy więc wpłacane co miesiąc 50€ na 50%, 40% i 10%. 40% idzie do struktury, czyli 20€.
Następnie dzielimy 20€ na 10 części. Do każdego Pool trafi 2€. Teraz te 2€ dzielimy na ilość osób, czyli w założonym przypadku na 1000.
W Gold dostajemy wynagrodzenie od 10 osób? Jeżeli tak to 3 x 10 x 2€ / 1000 = 0.06€.
Czy ja coś źle liczę? Mam nadzieję, że tak. Bo jakoś kiepsko to wygląda.

Na koniec jeszcze o produkcie MLM One-Line-Online. Co nim jest? Akcje elektrowni?
Jeżeli jestem w MLM na przykład z suplementami lub kosmetykami to dostaję produkt, który mogę zużyć.
Jeżeli produkt mi nie odpowiada to rezygnuję z danego MLMu, a jeżeli mi odpowiada to kupuję nadal i ewentualnie polecam innym.
Wtedy struktura się rozbudowuje, a ja mogę zacząć dodatkowo zarabiać.
Jeżeli wchodzimy do MLMu tylko po to aby zarabiać, a produkt nas nie interesuje i jest on "kupowaniem czegoś wymyślonego lub nam nie potrzebnego" to ja dziękuję za taki MLM.
Wtedy to nie MLM, a piramida finansowa.

Tak więc powoli żegnam się z moimi wpłaconymi 30€. W porównaniu do straconych wcześniej 600€ to i tak niewiele.

Edit!

Po napisaniu tego tekstu już miałem telefon i kilka elementów dotyczących punktu 3 wyjaśniło się.

Podobno zarobki mają być z całej struktury do nieskończoności. Ostatnia kolumna to niezbędna ilość osób wprowadzona przez nas i naszych poleconych i przez ich poleconych i tak dalej niezbędna do osiągnięcia naszej pozycji Pool.

Tak więc w przykładzie, który podałem zarobki wyniosą: 3 x 1000 x 2€ / 1000 = 6.00€.

Użytkownik ArturZ edytował ten post 28 grudzień 2013 - 12:24

• turboonostrilvision, MateuszA i Inka lubią to

Wpolnik

Wpolnik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
  • LokalizacjaUkraine

Bardzo dobrze ze umiesciles ten post Artur, dzieki temu mamy teraz temat do dyskusji, a tym samym mozliwosc lepszego poznania projektu.

Ad.1
Nie znam twojego projektu, wiec nie bede o nim pisal. Z drugiej strony nie jest to odpowiednie miejsce do dywagowaniu tego tematu.  Powiem tylko jedno, Stephan nie jest właścicielem One Line Online, a firma jak już napisałeś jest zareejstrowana w Dubaju, co zgodnie z moja wiedza ABSOLUTNIE nie wpływa na dofinansowania europejskie.

Ad.2

Myślę ze ten postępek Romana nie jest niczym złym :), a wręcz przeciwnie gdyż facet zajmuje sie biznesem i ma doświadczenie w dziedzinie paneli foto-galwanicznych (zajmuje sie nimi juz wiele lat).

Ad.3

Niestety twoje spekulacje co do zarobków sa absolutnie nie prawdilowe.

Mianowicie te 20 Euro o jakich piszesz z kwalifikacji musisz POMNOŻYĆ razy 1000 osob!
To daje 20 000 Euro! Dopiero teraz mozesz podzielic to na 10 puli co daje 2000 Euro w kazdej puli.
Gdy podzielimy to na 1000 osob, wychodzi 2 Euro dla każdego, czyli 6 Euro z 3 puli.
Oprócz tego, takiej sytuacji nigdy nie bedzie, gdyz nie możliwe jest aby wszyscy brali prowizje z tej samej ilosci puli. Kolejna sprawa to nowe startery jakie będą sie pojawiały i daja o wiele większe obroty.
Jednym slowem musze przygotować swoja, dopracowana spekulacje dzieki jakiej wszyscy zrozumieją na jak wielkie zarobki można tutaj liczyć.
Gdy zrozumiecie jak dziala Plan Marketingowy bedzie normalny wniosek iz zarabiamy z CALEJ struktury.

Jezeli chodzi o produkt to moim zdaniem jest o wiele lepszy produkt niz wspomniane przez Artura suplementy czy kosmetyki, gdyz produkt daje nam pasywny zarobek.... i jak zawsze jestem uczulony gdy ktos z góry twierdzi iz cos jest piramida finansowa, tak naprawdę nie zdając sobie sprawy czym jest piramida!! Artur, proponuje abyś trochę poczytal wyznacznik tego terminu.
Jezeli podoba ci sie kupować soczki, nikt nie broni, ale ja nie nazywam twoich soczkow piramida.

Bardzo dobrze ze pojawił sie tutaj ten wpis który ożywia dyskusje i jak najbardziej sie tego spodziewałem wiec sam jestem zadowolony iz ktos zmusza nas do analizy sytuacji :). Bravo.

Użytkownik rafalszymanski edytował ten post 28 grudzień 2013 - 12:39

RZiemian

RZiemian

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaWrocław

Arturze przykro mi że nie jestes pozytywnie nastawiony do całego programu. Postaram sie w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania które wynikaja z braku rzetelnej informacji oraz nieznajomości Planu Marketingowego.

1: Skład personalny bo zapewne chodzi Ci o moja osobę oraz Stephana Morgenstern oraz projekt Somnium w którym aktywnie działałem jak równiez w innych w których równiez działałem i działam nadal. Somnium upadło to prawda ale uwierz ja również straciłem tam Pieniądze może nie tyle co Ty bo w 6 mc aktywnego działania tez swoje zarobiłem ale straciłem  6 miesiecy rzetelnej pracy na rzecz tej firmy,  czasem bankrutują nawet najlepiej zapowiadajace sie projekty Rynek gier jest świetnym rynkiem i nadal uważam że idea była świetna lecz przebicie sie w świecie potężnych firm działającym na tym rynku pewnie było ponad siły i mozliwości Somnium. Najwięcej stracił właściciel firmy jak to zazwyczaj bywa i Ty jako przedsiebiorca powinienes to wiedzieć. Ze Stefanem działałem również w projekcie LEO który nadal działa i ma sie dobrze Rejestracja odbywała się przez kody rejestracyjne podobnie jak w One Line a płatności również odbywały sie na konto Stephana bo również był liderem na Europę to dzieki LEO Które założył Dann Anderson wcześniejszy prezes zarządu SITE TALK w którym aktywnie działasz a o którym mozna wiele przeczytać w internecie ( nie korzystnie pozytywnie) Stephan poznał Davida który docenił jego 26 letnie doswiadczenie oraz to jakim jest człowiekiem. Ale to moga wiedzieć tylko osoby które zadały sobie trud poznania go.  Czy to że W LEO rejestracja odbywała się w taki sam sposób a pieniądze za kody szły na konto Stephana Morgenstern Lidera na Europę to RÓWNIEZ ZNACZY ŻE BYLA TO POWTóRKA Z ROZRYWKI??? W którą był zaangażowany Założyciel SITE TALK Dann Anderson?

Co do Dofinansowania Przez EU projektów to kolejny brak wiedzy o modelu Biznesowym One Line. Mimo że Inwestorem i Firma Zlecającą jest One-Line to każdy pojedynczy projekt elektrowni będzie spółką celową działajacą na terytorium danego kraju Np Rumunii w tej spółce każdy Partner posiadający Zielone Udziały będzie fizycznym posiadaczem udziałów tej spółki a ta jako wywodząca się z terytorium EU ma prawo do dofinansowania co do kredytowania to nie bedzie ono potrzebne bo One Line jak narazie robi wszystko za własne Srodki bo nie sądzisz Chyba że 200 osób po 30 euro sfinansowało już pierwsze lokalizacje dobór i umowy z firmami deweloperskimi, IT i wiele innych Dodam równiez że teśrodki dużej częśći ( nie wiem w jak dużej części będą przeznaczone na pierwsze wynagrodzenia dla swoich aktywnych Partnerów w Styczniu, nast w Lutym oraz końcowe rozliczenie Ofert specjalnej w kwietniu) . Co do Spotkania i osobostego poinformowania Ciebie o zakończonej działalności Somnium to bardzo Cie przepraszam mnie również to dotknęło i nie mogłem sie jakiś czas otrząsnąć bo jak juz wspomniałem byłem z tym projektem bardzo emocjonalnie zwiazany i dużo serca w niego włożyłem. 

2.

Jak wszystkim powszechnie wiadomo od wielu lat działam w branży energii odnawialnej również w modelu rozproszonym.  To z tego powodu David i Stephan poprosili mnie o pomoc na terenie Europy wschodniej gdzie dzięki swojej pracy posiadam w branży rozliczne kontakty Biznesowe, równiez w Rumunii gdzie powstanie Pierwszy projekt Elektrowni Fotowoltaicznej. Dokumentacja instalacji bedzie udostępniona na stronie. Roczne oprocentowanie jakie było i jest proponowane dla Takich inwestorów w Polsce to na dzień dzisiejszy około 14-16% Takich firm w PL są dziesiatki. To że One Line oparła swój produkt o Energie Odnawialna bardzo mnie cieszy ponieważ na tym polu swietnie sie odnajduję i uważam że jest to idealny produkt. lokalizacja w Rumunii gdzie na dzień dzisiejszy obowiazuje subwencja ( dopłata) 6 zielonych certyfikatów jest wręcz wymarzona z tego powodu Firma może swoim Partnerom zaoferować tak wysoki zwrot.

Niestety, ja nie jestem pozytywnie nastawiony do programu, a właściwie z każdym następnym przemyśleniem jestem do niego nastawiony coraz bardziej negatywnie
i to co najmniej z 3 powodów.
Na początek jeszcze tylko poinformuję, że zarejestrowałem się do programu jako jeden z pierwszych, opłaciłem 30€ i mam w strukturze w momencie pisania tego tekstu 169 osób - tylko co z tego?

1. Pierwszy powód to skład personalny osób stojących za programem.
W październiku zeszłego roku przystąpiłem do programu, MLM "Somnium-Network oraz Somnium-Games" biznes gier komputerowych online. Program wprowadziłem na Hyipforum.
Miałem to "niebywałe szczęście", że do programu mogłem dołączyć jako jeden z pierwszych, zanim cały świat się o nim dowie. Będę na samym szczycie struktury.
Mało tego, jeszcze w Prelanchu, miałem możliwość dołączyć jako Founder. Skorzystałem z tego i wykupiłem 2 konta po 300€ każde, bo przecież
"Setki milionów ludzi gra codziennie w internecie. Jest to gigantyczny rynek z którego można czerpać korzyści."
Założycielem i prezesem "Somnium-Network oraz Somnium-Games" był Stephan, a program wprowadził do Polski Roman.
No to mamy powtórkę z rozrywki. Wszystko brzmi jakoś tak podobnie, tylko firma nie jest zarejestrowana w Salzburgu w Austrii, tylko w Dubaju.
Piękne miejsce i na pewno "bardzo pomoże" w staraniu się o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej,
a jak jeszcze we wniosku aplikacyjnym w biznes planie podamy, iż jednym ze źródeł finansowania inwestycji są środki pochodzące ze struktury MLM to każdy na pewno da pieniądze.
Bez podania jakiegokolwiek powodu, po kilku miesiącach w pierwszej połowie lutego, jeszcze przed prawdziwym startem programu, firma ogłosiła bankructwo.
Straciłem zainwestowane 600€, a moi poleceni kolejne kilkaset Euro.
Jaka była przyczyna bankructwa, nie wiem do dnia dzisiejszego. Po prostu nikt już nigdy nie miał czasu, aby się ze mną spotkać i wyjaśnić.

2. Około rok temu miałem spotkanie z grupą biznesmenów, którzy zaproponowali mi wejście do biznesu, który miał polegać na budowie ferm wiatrowych.
Biznesmenów tych przyprowadził do mojej firmy Roman.
Propozycja współpracy polegała na wykupieniu udziałów przyszłej inwestycji - elektrowni wiatrowej. Były pakiety po 10.000 PLN lub 20.000 PLN, nie pamiętam dokładnie.
Można było kupić dowolną ilość pakietów. Z zainwestowanych pieniędzy miałem czerpać zyski po około 20% rocznie, przez 20 lat.
Aby taka inwestycja miała jakiś sens to należało zainwestować jak największą kwotę. Po analizie stwierdziłem, że nie wejdę do programu, gdyż dopiero po okresie 5 - 6 lat
będę mógł odzyskać zainwestowane środki i to tylko w przypadku gdy wszystko pójdzie zgodnie z planem. O dofinansowaniu z Unii Europejskiej też była mowa.
Stwierdziłem, że ryzyko jest zbyt duże. Nie byłem programem zainteresowany rok temu to i teraz, kiedy mam więcej informacji, nie bardzo jestem.
Tym bardziej, że należy miesiąc w miesiąc dopłacać po 50€ z których połowa będzie do mnie wracała najszybciej po 5 latach. A jak coś nie wyjdzie?

3. Rewelacyjny plan wynagrodzeń z którego właściwie nic nie wynika.
W tabeli "Die Karrierepositionen und Pool Qualifikationen" w ostatniej kolumnie "Qualification - Personal group / partners" jest podana ilość osób.
Czy jest to ilość osób, która będzie generowała nam zyski? Chyba nie będziemy zarabiali ze struktury do nieskończoności?
Załóżmy, że do programu wejdzie 1000 osób. Każdy wpłaci 1000€, a więc "Gold" i nikogo nie wprowadzi do programu.
Gold kwalifikuje nas do wynagrodzeń z Pool 1, 2 i 3. Dzielimy więc wpłacane co miesiąc 50€ na 50%, 40% i 10%. 40% idzie do struktury, czyli 20€.
Następnie dzielimy 20€ na 10 części. Do każdego Pool trafi 2€. Teraz te 2€ dzielimy na ilość osób, czyli w założonym przypadku na 1000.
W Gold dostajemy wynagrodzenie od 10 osób? Jeżeli tak to 3 x 10 x 2€ / 1000 = 0.06€.
Czy ja coś źle liczę? Mam nadzieję, że tak. Bo jakoś kiepsko to wygląda.

Na koniec jeszcze o produkcie MLM One-Line-Online. Co nim jest? Akcje elektrowni?
Jeżeli jestem w MLM na przykład z suplementami lub kosmetykami to dostaję produkt, który mogę zużyć.
Jeżeli produkt mi nie odpowiada to rezygnuję z danego MLMu, a jeżeli mi odpowiada to kupuję nadal i ewentualnie polecam innym.
Wtedy struktura się rozbudowuje, a ja mogę zacząć dodatkowo zarabiać.
Jeżeli wchodzimy do MLMu tylko po to aby zarabiać, a produkt nas nie interesuje i jest on "kupowaniem czegoś wymyślonego lub nam nie potrzebnego" to ja dziękuję za taki MLM.
Wtedy to nie MLM, a piramida finansowa.

Tak więc powoli żegnam się z moimi wpłaconymi 30€. W porównaniu do straconych wcześniej 600€ to i tak niewiele.

Edit!

Po napisaniu tego tekstu już miałem telefon i kilka elementów dotyczących punktu 3 wyjaśniło się.

Podobno zarobki mają być z całej struktury do nieskończoności. Ostatnia kolumna to niezbędna ilość osób wprowadzona przez nas i naszych poleconych i przez ich poleconych i tak dalej niezbędna do osiągnięcia naszej pozycji Pool.

Tak więc w przykładzie, który podałem zarobki wyniosą: 3 x 1000 x 2€ / 1000 = 6.00€.

Odpowiedz na pytanie 3

Plan Wynagrodzeń jest od dzisiaj dostepny w języku polskim teraz wystarczy tylko sie z nim zapoznać, jeśli są pytania to naklepiej skontaktowac sie z liderem napewno odpowie na wszystkie pytania.

Zarabiamy ze struktury w nieskończoności mechanizm będzie szczegółowo omówiony na Webinarach oraz w prezentacji Power Poin która równiez wkrótce bedzie dostępna na stronie w zakładce Informacje.

Pytanie 4

Produktem są udziały w spółce celowej produkującej energie elektryczna ( każda instalacja to nowa spółka celowa) produkt jaki każdy z nas potrzebuje każdego dnia i każdego dnia go używa nawet jeśli nie ma tego swiadomości ( przypomina się przy płaceniu rachunku z prąd ) produkt z rządową gwarancja odkupienia w chwili wyprodukowania, produkt zapewniający stały stabilny wzrost oraz dochód ( ceny energii rosną każdego roku) Znasz Arturze lepszy produkt??? Czy jest to sok za 500 zł? Produkt One-Line jest obiektywnie jednym z sensowniejszych produktów jakie ostatnio poznałem. Myslę że tą odpowiedz uzasadnia różnicę w naszej opinii jeśli chodzi o przydatność produktu. Zielona Energia ma również inne aspekty o których nie napisałeś Arturze.

Jedna farma o mocy 1MW  daja nam Bilans oszczędności przez 20 lat 460 tys drzew 48 milionów litrów wody 16.5 miliona kilo Co2 Network to nie tylko pieniądze mimo że są bardzo ważne i napędzają działania Network to również zmiana świadomości.

Pozdrawiam Wszystkich Partnerów One Line Online Marketingu jednej Linii! Takiej dynamiki rozwoju nie miał jeszcze nikt!

Wpolnik

Wpolnik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
  • LokalizacjaUkraine

Lepiej nikt by tego nie ujął :)

Wspomnę tylko o protokole z Kioto. międzynarodowe porozumienie dotyczące przeciwdziałania globalnemu ociepleniu. Został wynegocjowany na konferencji w Kioto w grudniu 1997.

Ponad 190 państw podpisało umowę o kupowaniu KAŻDEJ ilości energii ekologicznej!
Wiec mamy produkt jaki zawsze sie sprzeda!

ArturZ

ArturZ

Weteran

• VIP
  • 1657 postów
  • LokalizacjaWrocław

Absolutnie nie było moim zamiarem negowanie całego zamierzenia One-Line-Online. Po prostu zauważyłem wielkie podobieństwo do Somnium i czułem się w obowiązku, aby poinformować wszystkim o tym fakcie.
Zgadzam się, że bankructwo jednej firmy nie przekreśla możliwości, osób za to odpowiedzialnych, na działanie w innej firmie. Może nawet z korzyścią, bo są bogatsi o zdobyte doświadczenie.
Natomiast można zbankrutować i choć spróbować coś wyjaśnić, albo można schować głowę w piasek. Prawie rok to chyba dużo czasu, aby się otrząsnąć. Przeprosiny przyjęte.

Co do drugiego punktu mojej wypowiedzi zgadzam się że: "postępek Romana nie jest niczym złym". Nigdy tak nie twierdziłem. Stwierdziłem, że "nie wejdę do programu, gdyż dopiero po okresie 5 - 6 lat
będę mógł odzyskać zainwestowane środki". W przypadku 14% - 16% będzie to jeszcze dłuższy okres. To jest moje stanowisko i nikt nie musi się z nim zgadzać.
Ponadto całkowicie inaczej będę odbierał inwestycję w już zrealizowany i funkcjonujący obiekt w Rumunii, a zupełnie inaczej w jakąś firmę w Dubaju.

Co do punktu trzeciego mojej wypowiedzi to edytowałem post o 12:24 i dopisałem nowe obliczenia jeszcze przed postem @rafała, który został zamieszczony o 12:37, a więc 13 minut później.
Jednocześnie przeprowadzając obliczenia stawiałem znaki zapytania i napisałem "Czy ja coś źle liczę? Mam nadzieję, że tak".
Przynajmniej nasze wyliczenia pokryły się i wynik jest taki sam. Zgadzam się, że jest nieprawdopodobne, aby przykładowa sytuacja miała miejsce, ale przynajmniej pokazuje sposób wyliczania wynagrodzenia.
Czekam więc i przyglądam się rozwojowi programu, życząc aby odniósł sukces. Z polecaniem go jednak się wstrzymam.
Natomiast jeżeli chodzi o moją ewentualną inwestycję to do kwietnia jeszcze sporo czasu i bardzo wiele może się wydarzyć.

Wpolnik

Wpolnik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
  • LokalizacjaUkraine

Dla kazdego z nas ta malutka dyskusja poszla na korzysc, wiec dzialamy dalej :).
Juz na poczatku stycznia, prawdopodobnie 5, odbedzie sie pierwsza oficjalna prezentacj projektu w jezyku Polskim :).
Firma i liderzy przykladaja wielkiego wysilku aby wszsystko bylo dopracowane!

Użytkownik rafalszymanski edytował ten post 28 grudzień 2013 - 15:02

RZiemian

RZiemian

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaWrocław

:) Pozdrawiam i do zobaczenia Arturze

Wpolnik

Wpolnik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
  • LokalizacjaUkraine

Video promujace projekt z NOWYM LEKTOREM!!!! :)

Firma stawia na profesjonalizm :).

dziku1991

dziku1991

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 31 postów

Chciałbym zapytać o osoby które są w tym "kwadraciku" w biurze jako worldwide partner. To z tych osób będzie brana cała pula pieniężna do podziału tak na poole tak?

Im więcej osób tym większa pula pieniędzy dobrze rozumiem?

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Śledzę wątek od początku, znam tematykę elektrowni wiatrowych na rynkyu lokalnym (Polska) i wiem, jakie niesie to z sobą niespodzianki i zagrożenia.

Krótkie podsumowanie mojego, subiektywnego oglądu sytuacji:

1/ Spółlka rejstrowana w Dubaju, pojutrze może (wcale tak być nie musi) się zwinąć i tyle ich widzieli... no i naszą wspólną kasę też; nieważne ile, ważny jest fakt;

2/ budowanie elektrowni bazyhjących na źródłach odnawialnych, niezależnie od ich specyfiki, to znaczne nakłady, kto ma odrobinę pojęcia o technologii, wie o czym piszę; nie będę przynudzał; mniej zorientowanych odsyłam do internetu i prasy fachowej;

3/ część naszej kasy jest zatem udziałem w czymś czego de facto nie ma i bardzo możliwe, że nigdy nie powstanie, ale póki co, kasę co miesiąc trzeba będzie bulić. ;)

4/ zysk, o ile się pojawi, może być zdecydowanie mniejszy niż ten podawany jako szacunkowy w prezentacjach i materiałach, albo może go nie być wcale, dlaczego? Rynek nigdy nie jest constans. Wystarczą wachnięcia cen energii i zwrot z inwestycji będzie trwał nie 5. ale np. 20 lat.

W planie są bardzo wyraźne braki. Na dobrą sprawę nie wiem na pewno, kiedy dokładnie i ile będę zarabiał dywidendy. 

Wem za to na pewno ile będę co miesiąc bulił do kasy tajemniczej firmy z niewiadomym zyskiem.

Wybaczcie, ale przeraża mnie chwilami hurrraoptymizm niektórych osób i kompletna ślepota na ewidentne braki merytoryczne.

Sorry, ale w takiej formie, to wygląda mi na pomysł kilku chłopaków, pt. "Jak nazbierać kasy od ludzi, oddać im połowę z powrotem, a z pozostałą połową to się zastanowimy co dalej..."

Dużo obietnic - mało konkretów.

Trend rynkowy -  jest ok.

Pewność zarobku - żadna.

No chyba, że ktoś ma na myśli podział kasy w ramach w/w. "piramidy". Ale rozmawiamy poważnie. 

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Wpolnik

Wpolnik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
  • LokalizacjaUkraine

Wlasnie tak jak piszesz dziku1991

RZiemian

RZiemian

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaWrocław

Robert jesli odsyłasz osoby do fachowej prasy to podaj mi proszę wyliczenia z ostatnich lat gdzie rynek zareagował jakim kolwiek nawet najmniejszym wachnięciem w tej dziedzinie w dół. To po pierwsze po drugie skoro mianujesz sie specjalista w tej dziedzinie a ja równiez za takiego sie uważam to wymieńmy merytoryczne argumenty np cene instalacji które z kazdym miesiacem staja sie tańsze poniewaz techologia używana do produkcji Paneli zwyczajnie tanieje. Spółka jest zarejestrowana w Dubaju ale nie widzę związku ponieważ KAŻDA spółka bez względu gdzie jest zarejestrowana może ogłosić upadłość te w PL również. Wyprowadz mnie z błędu jeśli się mylę. Co do tego co nam zostaje to odpowiadam Ci: Udziały w spółce celowej (SPV) która jest właścicielem danej instalacji więc pozostaje Ci część firmy z podpisanymi umowami na odbiór energii na kolejne 20 lat. To mało???. Nie musisz niczego bulic co miesiąć bo Plan Marketingowy działa niezależnie od Projektów Elektrowni. Co do jednego się z Toba zgodzę: Wahnięcia Energii: Napisałeś że wystarczą wachniecia energii żeby projekt zwrócił się nie w 5 lat a w 10 jeśli w ogóle  ale podaj JEDEN PRZYKŁAD na przestrzeni ostatnich 20 lat kiedy energia drastycznie potaniała. Teraz ja Ciebie odsyłam do fachowej prasy, w niej znajdziesz że tylko w Pl ceny energii na przestrzeni kolejnych 7-8 lat wzrosną o  około 40% w niej znajdziesz że zużycie energi elektrycznej globalnie rożnie każdego roku, w niej znajdziesz że wiele instalacji produkujacej "Brudną Energię" np w Polsce nadaje się do wyłączenia ponieważ ma 40 a niektóre generatory 50 lat czy wiesz jaki powstanie deficyt energii??

Jeszcze tylko jedno poczytaj w prasie jakie są prognozy na przyszłe 50 lat a póżniej napisz jeszcze raz coś mądrego.

Pozdrawiam. 

• rivenmag i Wpolnik lubią to

Wpolnik

Wpolnik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
  • LokalizacjaUkraine

Śledzę wątek od początku, znam tematykę elektrowni wiatrowych na rynkyu lokalnym (Polska) i wiem, jakie niesie to z sobą niespodzianki i zagrożenia.

Krótkie podsumowanie mojego, subiektywnego oglądu sytuacji:

1/ Spółlka rejstrowana w Dubaju, pojutrze może (wcale tak być nie musi) się zwinąć i tyle ich widzieli... no i naszą wspólną kasę też; nieważne ile, ważny jest fakt;

2/ budowanie elektrowni bazyhjących na źródłach odnawialnych, niezależnie od ich specyfiki, to znaczne nakłady, kto ma odrobinę pojęcia o technologii, wie o czym piszę; nie będę przynudzał; mniej zorientowanych odsyłam do internetu i prasy fachowej;

3/ część naszej kasy jest zatem udziałem w czymś czego de facto nie ma i bardzo możliwe, że nigdy nie powstanie, ale póki co, kasę co miesiąc trzeba będzie bulić. ;)

4/ zysk, o ile się pojawi, może być zdecydowanie mniejszy niż ten podawany jako szacunkowy w prezentacjach i materiałach, albo może go nie być wcale, dlaczego? Rynek nigdy nie jest constans. Wystarczą wachnięcia cen energii i zwrot z inwestycji będzie trwał nie 5. ale np. 20 lat.

W planie są bardzo wyraźne braki. Na dobrą sprawę nie wiem na pewno, kiedy dokładnie i ile będę zarabiał dywidendy. 

Wem za to na pewno ile będę co miesiąc bulił do kasy tajemniczej firmy z niewiadomym zyskiem.

Wybaczcie, ale przeraża mnie chwilami hurrraoptymizm niektórych osób i kompletna ślepota na ewidentne braki merytoryczne.

Sorry, ale w takiej formie, to wygląda mi na pomysł kilku chłopaków, pt. "Jak nazbierać kasy od ludzi, oddać im połowę z powrotem, a z pozostałą połową to się zastanowimy co dalej..."

Dużo obietnic - mało konkretów.

Trend rynkowy -  jest ok.

Pewność zarobku - żadna.

No chyba, że ktoś ma na myśli podział kasy w ramach w/w. "piramidy". Ale rozmawiamy poważnie. 

Robert, nie możesz zapominać że jest to faza PRZED pre launch, co znaczy iż jesteśmy przed ogólnoświatową ekspansją projektu. Myślę iż nie muszę opisywać co to znaczy.
Wchodzimy do firmy jaka dopiero wszystko organizuje, postępowo wykonuje, dodaje, modyfikuje itp.

Tego tematu mogło tutaj w ogóle nie być .... mógł się pojawić za około 2 miesiące lub 4 gdy firma już miałaby WSZYSTKO w tzw. "full wypasie".
Ale jaka wtedy byłaby już struktura???
Nie przyznacie że nad nami byłoby tysiące ludzi (nawet może setki tys.) jacy dzięki założeniu tego tematu TERAZ, mogą być POD nami?

Nie każdy musi tutaj wchodzić ponieważ sama faza pre launch nie jest dla kazdego (znam to z doswiadczenia gdyż brałem udział w takim przedsiewzieciu i wiele osob z was, takze).

Wybór stoi przed kazdym.
Staramy się nawodzic przekonujące argumenty i przedstawiamy firme forumowiczom jak najbardziej prosto aby kazdy mogl przemyslec udział

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Reakcja tak jak się spodziewałem. ;)

Czas pokaże, na ile projekt okaże się wiarygodny.

Kwestia zasadnicza: poszczególne kraje mają obowiązek odkupować energię odnawialną, ale nigdzie i w żadnym kraju nie jest nigdzie obiecane, ile to ma być w poszczególnych latach i jakie to będą ceny. ;)

Życzę Kolegom powodzenia, ale przedstawiajcie projekt w należytym świetle, żeby potem nie było skarg od userów forum, jak to sięostatnio zdarzało, że ten lub ów nagadał komuś głupot, a potem płacz i zgrzytanie zębów.

Kwestia lokacji spółki założycielskiej nie jest bez znaczenia. Polski system nie ma nic do powiedzenia w kwestii spółek, np. lokowanych w Dubaju. A kwestie spółek celowych, to póki co "gruszki na wierzbie".

Rozmawiajmy, jeśli już, to okonkretach, a nie o czyichś bajaniach.

Gdyby biznes był taki pewny i zaje...., to wolałbym jako pomysłodawca projektu, zaciągnąć niskooprocentowany i w większości refinansowany ze środków unijnych, kredyt, zamiast bujać się z organizacją jakiegoś online'owego wehikułu.

Tylko proszę nie chcrzańcie, że ten czy ów, to połączenie Nelsona Mandeli i Matki Teresy z Kalkuty, co to chce nam dobrze zrobić.

Żeby była jasność: jestem entuzjastą ekologii i odnawialnych źródeł energii, tym bardziej będę się przyglądał temu co się w wątku dzieje.

• pshemoNL lubi to

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Wpolnik

Wpolnik

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 999 postów
  • LokalizacjaUkraine

Nie będziemy prowadzili poligonowych potyczek słownych :) .

Życzę miłego obserwowania tematu.
Każdy umie czytać i może świadomie analizować fakty.

:cool:

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8984 postów
Poradniki

Rafale, i o to mi tylko chodzi; znasz mnie już dość długo, a na pewno na tyle, żeby wiedzieć o moim stylu działania i intencjach. ;)

Max rzetelnej informacji i jak najmniej "lania wody" i marketingowego bełkotu, z którego nic konkretnego nie wynika. Tego życzę nam wszystkim.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.