Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Najważniejszy krok w karierze?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

kampo

kampo

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów

Co oceniacie jako najważniejszy krok w swojej karierze?

U mnie na pewno tym momentem był ten kiedy zamiast pracy w banku wybrałem dalsze rozwijanie firmy.

Wtedy firma przynosiła grosze, które... były i tak większą kasą niż oferowano mi w banku.

Po latach stwierdzam, że ta decyzja była znakomita...

• baro lubi to

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Rezygnacja z inwestowania w HYIPy i wzięcie spraw w swoje ręce co zaowocowało paroma mini biznesikami , które są opłacalniejsze i pewniejsze niż HYIPy ;)

• baro lubi to

MariuszG

MariuszG

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 15 postów

Najważniejszym krokiem było, gdy zacząłem inwestować w siebie, w swój rozwój.

Wiedzę, szkolenia itp.

• baro lubi to

kampo

kampo

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów

mariusz - ale co konkretnie? U mnie tym krokiem było Executive MBA w Wielkopolskiej Szkole Biznesu. Niby aż dwa lata, ale masa praktycznej wiedzy, umiejętności, no i przede wszystkim kadrę stanowili fachowcy. Większość zajęć w języku angielskim. I to człowieka przygotowało pod dalszą karierę. Nie powiem, że wszystko poszło mi łatwo, bo nauki było mnóstwo, ale ostatecznie cel został zrealizowany. Teraz zarządzam już głównie własnymi biznesami - ale nie są to duże firmy.

Smario

Smario

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

u mnie chyba konsekwencja w działaniu - kombinuję tyle razy aż uda mi się osiągnąć zaplanowany cel. Co chwilę mam do czynienia z ludźmi - którym jak nie idzie ("bo się nie da", "to niemożliwe", "klienci nie chcą" itd.) to rezygnują z pracy i idą "pracować" gdzie indziej.

Działaj dla swojego sukcesu! E-papierosy w branży MLM! Ponad milion użytkowników w Polsce! Strona wizerunkowa: www.mylime.pl , strona mlm: www.system.mylime.pl

kampo

kampo

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów

To jest największy problem Polaków - "nie da się", "nie chce się" i narzekanie jak w Polsce jest źle, przecież tutaj nie da się normalnie żyć.

Ja również zaczynałem od całkowitego zera, wszystko co w życiu zarobiłem, zrobiłem sam. Nikt mi nie dawał gotowych pomysłów.

Żeby cokolwiek osiągnać najpierw trzeba przynajmniej spróbować, bo w przeciwnym wypadku całe życie będziemy gadali o tym, jak w Polsce jest źle.

Smario

Smario

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

najgorsze jest to że w ten sposób myśli wielu młodych ludzi - "czy się stoi, czy się leży...",

Działaj dla swojego sukcesu! E-papierosy w branży MLM! Ponad milion użytkowników w Polsce! Strona wizerunkowa: www.mylime.pl , strona mlm: www.system.mylime.pl

kampo

kampo

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów

I później po studiach szukają przez kilka lat pracy, na początku naiwnie chcą stanowisk, później schodzą coraz niżej i niżej, aż cieszą się ze znalezienia jakiegokolwiek etatu.  Ale u nas jest tak od dawna. Polacy nie potrafią sobie ustanawiać celów. Wiedząc jak trudno w Polsce coś osiągnąć, mimo wszystko nie robią nic, aby zmienić swoją przyszłość. Nie powinno to wyglądać w ten sposób - przecież sami sobie robią po prostu krzywdę...

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

Przepis na sukces:

Po pierwsze pomysł na to co chcesz robić. Nie rób tego co wszyscy, i rób to co lubisz oraz to co będzie przydatne innym.

Po drugie wiara (w siebie i w to co robisz). Nie myśl, że sukces należy się tylko innym. Choć z drugiej strony, nie każdy potrafi go osiągać, nawet jeśli mocno w siebie wierzy. Warto jednak spróbować, aby się przekonać do której grupy należysz :)

Po trzecie praca, a więc ciągła analiza rynku, dbałość o spełnianie jego zapotrzebowań.

I po czwarte konsekwencja. Jeżeli masz słomiany zapał i wynika on z tego, że sukces nie przychodzi od razu, to ciężko będzie o jakikolwiek sukces. Warto traktować pierwsze niepowodzenia jako nabywanie doświadczenia.

Uświadomienie sobie tego co wyżej, to był dla mnie najważniejszy krok w "karierze" :)

• rivenmag i baro lubią to
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

onetwo

onetwo

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 3 postów
  • LokalizacjaPolska

@Ivaho i... po piąte nie wszyscy czy może nie każdy nadaje się do pewnych biznesów.
Żadna wiara i mozolna ciężka praca nie zrobi z humanisty matematyka i tak samo ciężka praca nie zawsze da wymierne efekty w swoim biznesie.
Nie umie układać bukietów z kwiatów to ten bukiet nigdy nie będzie taki jak wykona go florysta.

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki

Czyli jednym słowem talent :)

Enigmatycznie poruszyłem tę kwestię w drugim punkcie.

Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

malka

malka

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 108 postów

u mnie chyba konsekwencja w działaniu - kombinuję tyle razy aż uda mi się osiągnąć zaplanowany cel. Co chwilę mam do czynienia z ludźmi - którym jak nie idzie ("bo się nie da", "to niemożliwe", "klienci nie chcą" itd.) to rezygnują z pracy i idą "pracować" gdzie indziej.

Niestety na początku nigdy nie jest łatwo. Ale jeśli na początku zrezygnujemy, nie będziemy dążyć do celu- nigdy niczego nie osiągniemy. Będziemy przez całe życie pracować na kasie i to nam będzie odpowiadało, bo o nic innego nie będzie nam się chciało walczyć. Ale gdzie tu sens? Nie rozumiem takiego myślenia...

nielimitowana

nielimitowana

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 16 postów

A co jest złego w tym ze ktoś pracuje na kasie?Wiele osób chciałoby mieć tak mało strsującą pracę. Ta praca nie jest reprezentatywna, ale jest przynajmniej święty spokój czego inni moga tylko pozazdrościć.

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Co oceniacie jako najważniejszy krok w swojej karierze?

U mnie na pewno tym momentem był ten kiedy zamiast pracy w banku wybrałem dalsze rozwijanie firmy.

Wtedy firma przynosiła grosze, które... były i tak większą kasą niż oferowano mi w banku.

Po latach stwierdzam, że ta decyzja była znakomita...

Rezygnacja z inwestowania w HYIPy i wzięcie spraw w swoje ręce co zaowocowało paroma mini biznesikami , które są opłacalniejsze i pewniejsze niż HYIPy ;)

Najważniejszym krokiem było, gdy zacząłem inwestować w siebie, w swój rozwój.

Wiedzę, szkolenia itp.

Brawo chłopaki. Moim dużym błędem były hyipy. Też z tego wychodzę. Nie ma sensu powierzać swoich ciężko zarobionych pieniędzy obcym ludziom, niepewnym biznesom albo raczej powiedziałbym bardzo ryzykownym biznesom. Ja przez takie coś straciłem naprawdę sporo... Trudno, widocznie taka miała być lekcja. Lepiej pomyśleć nad tym co sam mogę zrobić żeby zarobić tyle ile chcę, marzę, potrzebuję i to robić. Tak, nie będzie to takie łatwe jak przelanie kasy z procka do hyipa, ale na pewno bardziej rozwijające, mniej ryzykowne a co najważniejsze mogące przynieść sukces, radość, dumę z siebie itp. Tego życzę sobie i wszystkim szukającym. 

kampo

kampo

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 48 postów

Większość biznesów jest ryzykowna, ale jeśli inwestować środki to wyłącznie samodzielnie.

Ja np. działam w branży walutowej, przy czym jednak mam już doświadczenie. Ryzyko w branży jest spore, ale dobrze można też zarobić.

No i właśnie to jest w biznesie najważniejsze - wiedza, doświadczenie i umiejętności. A podejmowanie ryzyka czasami niestety jest konieczne.

baro

baro

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 640 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ryzyko zawsze jest, ale warto podejmować takie, nad którym możemy mieć jakąkolwiek kontrolę. wpłacanie kasy hyipom nie daje nam w ogóle kontroli. pozostaje tylko wiara, że program pociągnie na tyle długo, że zdążymy wypłacić wkład i może zarobić. a ile razy było tak, że się nie zdążyło?

Poza tym poziom podejmowanego ryzyka można samemu regulować poprzez podejmowanie mądrych decyzji. I dopóki my sami zarządzamy naszymi środkami to ta regulacja jest możliwa w jakimś stopniu. W przypadku hyipów jesteśmy zdani na łaskę bądź niełaskę adminów tych złodziejskich programów. 

arabella

arabella

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

Podjęcie decyzji o założeniu firmy i wybranie rodzaju działalności :)

Mitja

Mitja

Aktywny inwestor

• Premium
  • 238 postów

rezygnacja z pracy na etacie i otwarcie swojego sklepu internetowego

początki były trudne, teraz minął rok i wszystko idzie w dobrą stronę :)

pozdrowienia dla wytrwałych :)

lisek

lisek

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

ja prowadzę własną firmę od kilku lat i powiem: podziwiam śmiałków, którzy rzucają wszystko i otwierają firmę i to bez pewnych przychodów - tylko z pewnymi kosztami :)

u nas w kraju prowadzenie firmy nie jest łatwe, a zdobywanie klientów jeszcze trudniejsze,

--------------

wg mnie najlepszą szkołą w robieniu biznesu dla początkujących biznesmenów jest sprzedaż w mlm lub pp,

jeżeli zacznie ktoś na studiach czy szkole średniej i spełni się w tej branży to ustawiony jest do końca życia i to bez kończenia MBA :)

hackmaniak

hackmaniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 936 postów

u nas w kraju prowadzenie firmy nie jest łatwe, a zdobywanie klientów jeszcze trudniejsze,

Czasami to prowadzenie firmy przypomina zatrudnienie się u kilku pracodawców w niepełnym wymiarze godzin i za dużo większe pieniądze. Zależy od konkretnego przypadku. Gdybym zakładał firmę to na pewno nie w Polsce po tym co się tutaj zaczęło dziać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.