Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Najważniejszy krok w karierze?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

vpeersz

vpeersz

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPolska

U mnie najważniejszym krokiem w "karierze" była chęć do zarabiania. Startowałem od jakiś marnych buxów po hyipy czy ppa. Przez ten czas zdobyłem masę wiedzy i doświadczenia. Teraz posiadając ten bagaż doświadczeń i sporo wiedzy oraz pomysłów jestem spokojniejszy o swoją przyszłość. Wiem że nawet jak bym się nie dostał na żadne studia lub po prostu bym z nich zrezygnował to z głodu bym nie umarł :) Polecam wszystkim nie stawianie całej swojej kariery czy przyszłości na szkołę czy studia. Warto się rozwijać w innych kierunkach.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Ja co prawda nie jestem jeszcze teraz w stanie w stu procentach powiedziec, ze to moj najwazniejszy krok bo jestem w jego trakcie. Studiowałem juz na dwoch kierunkach Politechniki Wroclawskiej (kompletnie roznych, dwa inne wydzialy), w wakacje tego roku postanowiłem, ze to nie ma kompletnie sensu, wzialem dziekanke (zostawiajac sobie furtke na ewentualny powrot), przyjechalem do UK zeby ogarnac kapital i chce sprobowac zyc w inny sposob. Zawsze wiedzialem, ze nie chce pracowac na etacie, kompletnie sie do tego nie nadaje, edukacja takze jakos nie bardzo mi podchodzila (nie bardzo pasowal mi system nauczania, ktory chcial zebys wiedzial wszystko, a jak wiemy jak cos jest od wszystkiego - jest do niczego), poza przedmiotami scislymi, do ktorych mialem smykalke (stad pwr). Zawsze marzylem o takim zyciu - inwestycje, wlasna firma, potem kolejna. Wykorzystywanie wiedzy i umiejetnosci innych ludzi, to cos co chcalbym robic, zamiast samemu wykonywac zadania. Nic z tym jednak nie robilem - wygodniej bylo brac kase od tatusia i udawac ze studiuje :)

Dzis odkladam kase, inwestuje nieco w hyipy i rev share, gromadze BTC, probuje dzialac w programach partnerskich. Uczylem sie sporo o Forexie, bylo to jednak tylko wiedza dostepna za darmo - calkiem duzo sie nauczylem ale wroce do tego jeszcze juz z wiekszym kapitalem i kasa na szkolenia  :)

Mam nadzieje wrocic do Polski w ciagu roku-dwoch, licze ze przepisy i opodatkowanie dot. firmy nieco sie zmienia i bede mogl cos wykombinowac (mysle o jakiejs firmie dzialajacej online, przez programy partnerskie sporo ucze sie o marketingu online - chyba warto to wykorzystac). Jesli nie, otworze cos w UK, nie jestem w stu procentach pewny ale wyczytalem gdzies, ze tutaj mozna zalozyc firme online :P

Podsumowujac, z nieco sfrustrowanego czlowieka, ktory nie bardzo mial cel w zyciu, bylem w 3 roznych ogolniakach, na dwoch kierunkach studiow etc, zmieniam sie powoli w kogos, kim rzeczywiscie chce byc. Mialem juz kilka razy spadek motywacji, wiary w siebie. Ludzie mowia mi, ze to sie nie uda, zebym lepiej zostal w anglii i pracowal w magazynie cale zycie, bo tak jest latwo. Za nic w swiecie nie chce zyc w ten sposob juz zawsze - wole wybrac ta 'trudna' droge.

Pozdrawiam i zycze sukcesow wszystkim! :)

Użytkownik beler edytował ten post 09 listopad 2014 - 23:42

• PanInwestor lubi to

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• SuperVIP
  • 1555 postów

Nie słuchaj co mówią inni - rób to, co uważasz za słuszne. Nikt za Ciebie nie przeżyje życia, nikt później nie weźmie odpowiedzialności za czyny i decyzje które pod wpływem innych podejmiesz. Poczytaj o wielkich tego świata - większość z nich nie poszła na studia a są miliarderami, mają potężne firmy. Sam pracowałem fizycznie żeby zebrać kapitał na inwestycje, wiele osób mi odradzało inwestowanie tłumacząc, że to zbyt ryzykowne itd. Mój ówczesny autorytet również mnie do tego zniechęcał (a sam inwestował coś na giełdzie). Teraz to oni pytają się mnie jak osiągam swoje zarobki skoro nie pracuję. Czasem warto pójść pod prąd a tym bardziej, że lubisz to robić i czujesz że chcesz. 

Pamiętaj, że żadna praca nie hańbi - nawet ta fizyczna na magazynie. Pracuj i stopniowo inwestuj. Praca da Ci poczucie bezpieczeństwa, nie zabraknie na jedzenie, rachunki a w inwestycjach to różnie może być, raz lepiej raz gorzej. Trafisz na te lepsze i gorsze inwestycje, mniej i bardziej rentowne ale zawsze doświadczenie które zbierzesz zaowocuje w przyszłości co z pewnością pozwoli Ci któregoś dnia zrezygnować z pracy i cieszyć się pełnią życia.

A za kilka lat być może wpadniesz na forum i opiszesz nam swoją historię od tego momentu - o baaaa, może nawet napiszesz książkę, która odniesie sukces. Wszystko jest w Twoich rękach - nie zapominaj o tym!

Powodzenia!

• Pekon lubi to

hackmaniak

hackmaniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 908 postów

Dobre studia to również świetna inwestycja, bo człowiek nabiera orientacji w Świecie, wie jak samodzielnie zdobywać wiedzę, zdobywa kontakty itp. Przez dobre studia rozumiem np.: licencjat w SGH albo ALK. Poza tym studia na dobrej uczelni w UK czy USA to naprawdę dobra inwestycja, która się zwraca i przekłada na wymierne korzyści...

beler

beler

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaWrocław

Oczywiscie, ze tak. Porzucajac PWR nie chcialem przekazac, ze uwazam, ze studia sa zle. Sa bardzo dobre ale tylko jesli rzeczywiscie przedmiot ksztalcenia Cie interesuje i potrafisz sie na nim skupic. Ja bladzilem po tej uczelni, sam nie wiedzialem czego chcialem - to byl problem. Biore pod uwage rozpoczecie studiow w wyzszej szkole bankowej we wroclawiu (raczej zaocznie), nie pamietam nazwy kierunku ale zwiazany jest z zarzadzaniem, tworzeniem przedsiebiorstwa, e-commerce, marketing, socjologia sprzedazy, ekonomia. To cos, co rzeczywiscie moglbym wykorzystac w swoim zyciu i mnie interesuje - znacznie bardziej niz konstruowanie maszyn. Sa jednak ludzie, ktorzy jaraja sie na mysl o AutoCadzie i to dla nich jest PWR. Kazdy stworzony jest do czegos innego - ma inne cele i marzenia. Inwestowanie w swoja wiedze to bardzo istotna sprawa, ale trzeba to robic z glowa a nie brac wszystko jak leci :)

Blizniak

Blizniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 547 postów
  • Lokalizacjabdg

Problemem studiowania jest taki, że dzisiaj "przyszłościowy" kierunek, lub kierunek, dzięki któremu powinieneś mieć otwartą ścieżkę kariery "dzisiaj" daje możliwość pracy w wielu miejscach, a "jutro" koniunktura na rynku lub inny problem jaki się pojawił spowoduje, że twoje studia są niestety nieatrakcyjne np. w oczach pracodawcy.

Programy: -
BITCOINY: Darmowe BTC co godzinę? Freebitcoin ; BTCFaucet ; MMOClub! ; CEX.IO ;

hackmaniak

hackmaniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 908 postów

@Blizniak, studia powinny zostawić po sobie ogólną orientacje w danej dziedzinie, zachęcić do czytania, samodzielnego zdobywania wiedzy itp. Wiedzę można zdobyć samemu, a pewnych nawyków już nie. Ja po licencjacie na dobrej uczelni mam podstawy prawa, ekonomii czy zarządzania, które zostaną ze mną do końca życia i cały czas procentują. Mam na myśli sytuację w której mogę nie znać konkretnej ustawy, ale rozumiem jak działa prawo i wiem gdzie szukać. Takie rzeczy docenia się dopiero po latach.

robert88

robert88

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

Licencjat w SGH? Proszę Cię... Jedynie studia techniczne, w szczególności informatyka mają w sobie potencjał i po ich ukończeniu można mówić o zarabianiu pieniędzy.

hackmaniak

hackmaniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 908 postów

@robert88, zależy co chcesz robić. Jak zarabiać przyzwoite pieniądze na etacie to rzeczywiście najlepiej wybrać studia techniczne. Można pracować praktycznie na całym Świecie. Rzecz w tym, że nie każdego to kręci. Niektórzy wolą np.: biznes, a wtedy to co napisałem ma większy sens.

• beler lubi to

manitugg

manitugg

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 842 postów

Jest tak jak pisze robert88. Sam skończyłem elektrotechnike na polibudzie. I mówie wam zostańmy wszyscy inż i najlepiej informatykami ! I będzie pięknie !

robert Proszę Cię.

Disign Partner. Autosurfon. LL. Oraz bardziej klasycznie Lokata. Akcje. Fundusze

hackmaniak

hackmaniak

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 908 postów

Czytałem analizy z których wynika, że w dzisiejszym Świecie duże pieniądze będą zarabiać ci, którzy potrafią programować komputery + co, którzy są na tyle kreatywni, żeby znajdować problemy i ich rozwiązania. Wygląda bardzo rozsądnie. Co raz więcej pracy wykonują za nas komputery, ale nadal to tylko narzędzie, więc trzeba wiedzieć jak je zastosować.

Kaataarzynaa

Kaataarzynaa

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 24 postów

U mnie najważniejszym krokiem było uwierzenie w siebie i to, że jestem sama w stanie coś zrobić. Czasami myślę, że czegoś nie potrafię, a później sobie mówię, ze przecież raz uwierzyłam w siebie i udało mi się raz to i zrobię to kolejny !

• PanInwestor lubi to

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 362 postów

Najważniejszy był u mnie nie pierwszy krok (jakim była hipoteka w wieku 22 lat pod mieszkanie na wynajem), ale pod uświadomienie sobie, że jedna nieruchomość nie rozwiązuje wszystkich problemów - a było to jakieś 4 lata później :) Teraz mam duzo więcej możliwości i wciąż się uczę kolejnych kroków, a na sam koniec zostawiam FOREX - jako taki szczyt góry lodowej gdzie da się sporo zarabiać, ale wpierw trzeba się tego nauczyć ;) więc po kolei, dywersyfikacja przychodów i oszczędności a potem na głęboką wodę (bo jakoś GPW głębokie nie jest ;) )

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1485 postów
  • LokalizacjaBDG / PL

Dla mnie najwazniejszym krokiem w karierze było uświadomienie sobie, że nie musze pracować pod szefem.

Jestem niezależny i uwielbiam to. Kolejny krok to ...... EMERYTURA :P

Jozuel

Jozuel

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 8 postów

Według mnie podjęcie decyzji, że nie chce pracować całe życie dla kogoś i jego marzeń.

pepe

pepe

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

Ja jeszcze stoję przed wielkim krokiem w mojej karierze. Czekam na odpowiedni moment ;) żeby się za wcześnie nie spalić. 

MariuszJosef

MariuszJosef

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów
  • LokalizacjaSuchodaniec, opolskie

SPAM

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 10 kwiecień 2016 - 15:06

Mój ranking Boskiego Rozwoju  https://www.facebook.../CiekawyRozwoj/

MariuszJosef otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Blaze

Blaze

Nowicjusz

• VIP
  • 12 postów
  • LokalizacjaUK

Najważniejszym krokiem było, gdy zacząłem inwestować w siebie, w swój rozwój.

Wiedzę, szkolenia itp.

Zgadzam sie w 100%. Ty sie rozwijasz, to i zawartosc portwela rosnie razem z toba. To dlatego wlasnie biedni biednieja a bogaci sie bogaca. Tu chodzi o umiejetnosci. Debil chocby wygral miliony w totka prawdopodobnie i tak je straci, bo glupio rozszasta. A osoba posiadajaca umiejetnosci, chocby stracila wszystko, to i tak sie odbije.

Dla mnie najwazniejszym krokiem byla paradoksalnie utrata pracy. Wiecie zawsze myslalem o czyms wiecej, ale wygona posadka, lenistwo...az tu bach, kop w 4 litery i trzeba bylo sie ogarnac. Tak trafilem na MLM. Nie zarobilem tam, ale przynajmniej wpoili mi do glowy idee rozwoju osobistego. No i polecialem, ksziazki, szkolenia, seminaria, kursy. Z goscia z depresja i wiecznym zyciowym pechem (bo jeszcze wtedy wierzylem w takie bzdury) stalem sie guru pozytywnego myslenia ( :P troche przesadzam oczywiscie, ale jestem na dobrej drodze).

W kazdym razie ide dalej i oby pod gore, bo dzieki temu miesnie rosna (te mentalne zwlaszcza)

:D

nniedzielski

nniedzielski

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów
  • LokalizacjaKalisz

U mnie najważniejszym krokiem też było uświadomienie sobie, że wcale nie muszę dla kogoś pracować. Od dziecka wpajano mi "musisz znaleźć pracę", a to duży błąd, bo zawęża pole widzenia. 

BJK

BJK

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 362 postów

Myślę, że fakt założenia własnego bloga na początku tego roku. Myślę, że przy dobrym planie rozwoju kiedyś może przynieść jakieś zyski, być może wystarczające by zrezygnować z etatu...

Zapraszam serdecznie na mojego bloga:
Prywatny INV€$TOR

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.