Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

biznes-host prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zulutrade.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Gosc_firma44_*

Gosc_firma44_*
  • Gość
Interesuje mnie, czy ktoś z was korzysta z usług tej firmy  www.zulutrade.com (na koncie live). Z tej lub innej podobnej.  Jestem ciekawy waszych opinii i wyników (jeżeli takowe są).

Robertpl

Robertpl

Doświadczony inwestor

• Moderatorzy
  • 313 postów
Witam

Może to ci pomoże?

http://www.forex.naw...er=asc&start=30
--Chytrzy ludzie pogardzają zgłębianiem wiedzy, prości podziwiają ją,a mądrzy wykorzystują!!
--Tylko dwie grupy ludzi narzekają na podatki - kobiety i mężczyźni.

KLIK CHARYTATYWNY KTÓRY POMAGA INNYM! Pajacyk itp.

Gosc_firma44_*

Gosc_firma44_*
  • Gość
Dzięki za link. Oczywiście czytałem go już wcześniej, ale myślę, że nie wyczerpuje on tematu. Kilka osób , które tam opisuje swoje przygody z ZuluTrade, pisze wprost, że zrobiło błędy przy konfiguracji konta, przez co ułatwili "wyczyszczenie" salda. Bawię się tam trochę na demo i zauważyłem, że dobór dostawców sygnału i konfiguracja ich dostępu do mojego konta ma olbrzymie znaczenie. Według mnie nie wystarczy wybrać tradera, który ma ładną historie handlu. Wielu z nich zakłamuje statystyki i trzyma wiele stratnych pozycji nie zamykając ich przez wiele miesięcy. Takich eliminuję na dzień dobry. Niektórzy mają skłonności do otwierania wielu identycznych pozycji w przeciągu kilku minut (np. opisany w linku na nawigatorze LowestDD) i trzeba ich odpowiednio hamować ustawieniami w programie. Jak na razie na demo jest aż za dobrze i dlatego jestem ciekawy czy nie ma tu jakiegoś wałka. Niestety zawsze łatwiej jest znaleźć tych narzekających niż tych którzy są zadowoleni i chcą się pochwalić swoim sukcesem...

inso

inso

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
firma44 moglbys sie podzielic swoimi ustawieniami i dostawcami? ja wybralem czterech dostawcow, ktorzy wydawali mi sie najbardziej odpowiedni i konto demo wyczyszczone w dwa tygodnie.

Gosc_firma44_*

Gosc_firma44_*
  • Gość
Długo można by o tym pisać. Moja rada. Nie wybieraj wielu traderów. Ja na początku wybrałem 5. Potem zwiększyłem do 12. Obecnie ma 7. Niektórzy są bardziej, a niektórzy mniej aktywni. Niektórzy chcieli by grać ale ja (swoimi ustawieniami) im nie pozwalam. Próbują grać np. 100 lotów  :D Niektórzy przez kilka dni zrobili spory zysk, po czym przegrali wszystko co zarobili plus dużo więcej. Nie pamiętam wszystkich , których miałem i usunąłem. Tych co pamiętam postaram się opisać. Wymienię kogo miałem (mam)i jakie mam o nim zdanie.

Digital-Pip-Bot - usunąłem go, w 3 dni stracił mi 1990 $. Wygrywał po 2, 3 pipsy, a tracił po 40. Grał 3 lotami.

LowestDD
(znany również pod wieloma innymi nickami) - Polak, na początku myślałem, że będzie bardzo dobry. Zarabiał. Ma jedną wielką wadę. Otwiera po 10 takich samych pozycji w jednej minucie (może w ten sposób stara się obejść ograniczenie w ilości lotów jaką może grać na danym koncie). Ograniczyłem mu liczbę lotów do 1 i liczbę otwartych pozycji do max. 3. Mimo to, po zarobionych w pierwszych kilku dniach 3300 $, w następnych kilku dniach zrobił mi stratę na 1887 $. Zarabia po 10, a traci po 80 pipsów. Usunąłem go.

The Hunter - klient lubi grać dużą liczbą lotów, dlatego wiele jego zleceń u mnie nie wchodzi. Z tych, które weszły (od 2 do 13 lotów) klient zarobił 1033 $, ale może to być kwestia szczęścia, gdyż połowę pozycji miał stratnych. Na jego szczęście te zyskowne były grane większą liczbą lotów. Chyba go usunę.

Pro-B5 - zarobił mi 1102 $ w 8 transakcjach. Nigdy nie miał stratnej pozycji. Gra 1 - 2 lotami.

Forex.com
(dużo innych nicków) - dużo stratnych pozycji. Lubi grać dużą liczbą lotów. Usunąłem go.

PretorianGuard - duży plus, polecam. Mało stratnych pozycji, ugrał około 2106 $. Tylko raz zakończył dzień na bardzo małym minusie. Pozycje, które nie rokują zamyka. Dużo handluje, 90% zleceń na plus. Nie "kisi" otwartych pozycji po kilka dni. Gra głównie 1 lotem, ale zdaża mu się 2 lub 3.

MayfairSwing - gra bardzo rzadko (tylko 4 pozycje), może ze względy na ograniczenia jakie wprowadziłem (klient nigdy nie grał mniej niż 11 lotami). Typowy skalper. Na tych 4 pozycjach (3 zyskowne) zarobił 1172 $.

4xMarket Trackerss - gra mało, tylko 3 pozycje, wszystkie na plus. Gra 1 lotem. Zarobił 593$.

MoTech Financial - statystycznie OK. 90% zyskownych pozycji, ale to tylko złudzenie. Klient nie stosuje SL. Jak wygrywa to po 10 - 30 pipsów, ale jak przegrywa, to do spodu. Sam nie zamknie stratnej pozycji. Trzeba to robic za niego, bo inaczej wyczyści konto. Teoretycznie to zarobił mi 157$ w 11 pozycjach, ale mam jeszcze 2 pozycje otwarte (od kilku dni). Zanim je zamknę, to czekam żeby się coś poprawiło, bo jest tam minus 1505 $. Usunąłem go i odradzam.

A Wall Street Guru - klient dopiero dzisiaj zaczął być aktywny. Wcześniej próbował wchodzić ale na zbyt dużym ryzyku i system go blokował. Dzisiaj zahandlował 3 razy. Wszystko do przodu - 335 $.

Swan - mam go ale równie dobrze mógłbym go nie mieć. Klient usiłuje robić mnóstwo operacji na moim koncie. Wszystko wielkościami 80 - 100 lotów. Oczywiści system go blokuje. Usunę go.

Miałem jeszcze jakiegoś chińczyka, którego nazwy nie pamiętam. Ma na koncie w Zulu kilkadziesiąt miliardów $ (oczywiście demo). Żadna pozycja mu nie weszła, bo próbował grać po 100 tys. lotów. Usunąłem go.

System ustawiłem tak, że blokuje bardzo dużo zleceń, które ktoś usiłuje otwierać na moim koncie. Niektórym nie wchodzi nic. Moje ustawienia dla każdego tradera:

Bilansowy % - 2
Max. liczba otwartych pozycji - 3
Max. liczba otwartych transakcji/waluty - tu nic nie ustawiałem, bo ograniczenie wyżej wystarcza
Odwróć - nie znaczyłem
Limit - nie znaczyłem
Stop - niektórym ustawiłem 80 (np. LowestDD), większości nie trzeba, bo sami ustawiają, ale można dodatkowo ograniczyć
Bezpieczny - nie znaczyłem

Po 2 tygodniach gry miałem około 20% zysku. Niestety w ciągu 3 dni połowa z tego została stracona (sprawców już usunąłem). W tym momencie mam na koncie 54 157 $ (plus 4095 $ w pozycjach stratnych, jeszcze nie zamkniętych, które zostały mi po "szkodnikach").

Przy wyborze traderów nie sugerujcie się tylko ładnymi wykresami. Patrzcie ile maja otwartych stratnych pozycji. Czasami jest tam kilka tysięcy pipsów kiszonych od kilku miesięcy. Takich eliminuję na dzień dobry. Z tych których mam, zdecydowanie najlepszy jest PretorianGuard.

Moja ogólna opinia o systemie jest raczej na NIE. Traderem ("ekspertem")w tej firmie może zostać dosłownie każdy. To wybierający ponosi pełne ryzyko za to kogo sobie wybrał i co ten ktoś zrobił z jego pieniędzmi. Zulu nie odpowiada za nic. Na dzień dzisiejszy nie wpłaciłbym tam prawdziwych pieniędzy. Lepiej nauczyć się grać samemu, albo powierzyć pieniądze jednemu, doświadczonemu traderowi wzamian za prowizję od zysków.

Czerwony - odradzam
Zielony - może być

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
@projektZulu, albo podawaj wszystkie informacje tutaj na forum, albo ich nie podawaj wogole, kolejne tego typu wpisy bede traktowal jako spam posredni.
Forum Opis
Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum
Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis
ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%!
Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis
MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.
Mexeer Hybryda systemu płatności i produktu inwestycyjnego

Gosc_projektZulu_*

Gosc_projektZulu_*
  • Gość
To nie tak że nie podaje wszystkich informacji na forum, po prostu konto LIVE mam od 2 tygodni i na podstawie takiego krótkiego okresu niemożna nic powiedzieć o skuteczności.
Wpłaciłem minimalny depozyt (300$) i traktuje je jako konto testowe.
Zamierzam wyniki prezentować na swoim blogu (wszystko, ustawienia wykresy, statystyki) żeby po jakimś czasie każdy mógł stwierdzić czy warto zainteresować się Zulutrade.
Wyniki na kontach demo były zadowalające (testowałem 4miesiące zanim otworzyłem konto LIVE)ale czy wyniki na koncie rzeczywistym równierz takie będą ?? na razie nie mam pojęcia.
Ale jak testy będą wyglądały dobrze to zamierzam w zulutrade zainwestować większe pieniądze.
pozdrawiam

Flymen

Flymen

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 507 postów
  • LokalizacjaHomeless

Ostatnio natknąłem się właśnie na zulutrade. Rozważam opcję założenia konta demo i zobaczenia jak to będzie pracować. Chciałem się też dowiedzieć czy ktoś z forum inwestuje tam obecnie? Jeśli tak to jakim skutkiem?

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6621 postów

Ich demo dziala krotko, jakies dwa tygodnie, ciezko sie wiec zorientowac z kim warto byc podpietym, najlepiej wybrac jednego gracza z najdluzszym stażem i najlepszym brokerem na wykonanie zlecenia.

Flymen

Flymen

Zawodowy inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 507 postów
  • LokalizacjaHomeless

Wydłużyli teraz z 2 do 4 tygodni okres dema. Zarejestrowałem się. Zobaczę jak to będzie działać.

ForexQuality

ForexQuality

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 75 postów

A mnie zastanawia np alparii itp  dobry trader zarabia np rok czasu a potem w tydzień 0. Ciekawe kto ma jaki cel w tym :(

• mariusr lubi to

walduss

walduss

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1788 postów

Jak zrobi 0 to pół biedy. Gorzej jak wyzeruje konto...

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6621 postów

Wydłużyli teraz z 2 do 4 tygodni okres dema.

Smieszni sa z tym ograniczonym czasowo demem, wszystko w celu oskubania jak najwiekszej ilosci osob z kasy.

4 tygodnie to zdecydowanie za krotko aby sie zorientowac z kim byc warto podpietym.

Mozna zrobic tak ze ja przedstawie swoich najlepszych, pozniej ktos ich potestuje przez 4 tyg i zostawi swoich najlepszych i jeszcze z dwie , trzy osoby i wtedy byloby potwierdzone czy warto byc z danym traderem. :)

Jagi

Jagi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

mozna zalozyc kolejne demo gdy pierwsze bedzie sie konczylo i obserwowac dalej wybranych kandydatow.

a tak wogole to zarabiacie cos w tym? obecnie na demie obserwuje kolesia,ktorego zagrywki mi sie podobaja :) kilku innych pogonilem bo sie nie nadaja. 

chce wejsc z realnym kontem i zastanawiam sie czy warto

Jagi

Jagi

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 140 postów

demo dziala dluzej niz miesiac,osobiscie uzywam dema ponad pol roku,caly czas jedno konto.najsmieszniejsze jest to ze trafiam na zle otwarte pozycje obserwowanych(ustawione mam po 2 na kazdego) i akurat te 2 sa zle z tych 20 ktore otwieraja, druga sprawa,ludzie udzielajacy sygnaly maja duzy kapital na kontach,nie stosuja stop lost wiec jak zejda na spory minus to my polyniemy, czasem sie zastanawiam czy maja pojecie co robia czy tylko tak na chybil trafil,obserwuje dalej i czasem kozystam z tych sygnalow  aby potwierdzic swoje spostrzezenia na wlasnych kontach

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8854 postów
Poradniki

Temat być może beznadziejny, bo wątek wygląda jakby dawno temu 'zdechł', pytanie jest następujące: jak ogarnąć kwestię założenia konta i dodanie jednocześnie swojego brokera (np. polski TMS, albo HFT, ewentualnie jakiś zagraniczny broker, np. XM) do Zulu?

Żadnego z nich nie widzę na liście dostępnych/rekomendowanych.

Z kolei na liście aktywnych traderów widzę zawodników z kontami u brokerów, których na ww. liście też nie widzę.

Więc jak to jest...?

Czy to w ogóle jest możliwe? Trenował ktoś z Was taki temat?

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

TRex4eX

TRex4eX

• SuperVIP
  • 8854 postów
Poradniki

Obiecałem sobie kiedyś, że przyjrzę się bliżej temu, co oferuje Zulutrade. Założyłem demo, wszedłem na zakładkę 'trade', żeby ewentualnie złożyć jakieś zlecenie oczekujące, ale jakoś mi przeszło po tym, co zobaczyłem...

Załączony plik  zulu.png   168,63 KB   0 Ilość pobrań

Czy ktoś z obecnej tutaj ekipy koszysta/korzystał kiedyś aktywnie z oferty Zulu?

To co zobaczyłem właściwie całkowicie mnie zniechęciło..., to już dużo lepsze warunki ma w tej chwili inna platforma typu 'social trading'.

to już pierwszy lepszy z brzegu MM oferuje o 'niebo' lepsze warunki handlu.

---

edit. Na początku myślałem, że spread'y są wysokie, ale widzę teraz, że dynamicznie się zmieniają. Nie bardzo 'kumam' jak to się ma do faktycznych spred'ów, któe pobiera od Ciebie Twój broker.

Póki co trochę to da mnie 'pokręcone'.

Było by super, gdyby znalazł się ktoś, kto 'kuma' trochę zasady, jakie tu panują.

Użytkownik TRex4eX edytował ten post 11 grudzień 2016 - 22:40

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

Ostatnie wpisy w tym temacie

Zdjęcie

Od: Zulutrade.

przez TRex4eX w TRex4eX, czyli polowanie na Pipsozaury. ;), na 11 grudzień 2016 - 22:14

Źródło: Zulutrade.

Czytaj wpis →

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.