Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Surfy na których warto zarabiać ? (oczywiście czy wypłacają)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

UmCyK

UmCyK

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Surfy na których warto zarabiać ? (oczywiście czy wypłacają)

tragos

tragos

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1595 postów
  • LokalizacjaPolska

zarabiara.pl

masa dowodow wyplat w dziale zaplacily

Użytkownik tragos edytował ten post 23 styczeń 2014 - 23:08

UmCyK

UmCyK

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Dzięki, czekam dalej na propozycje.

tragos

tragos

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1595 postów
  • LokalizacjaPolska

nie ma sprawy, w innych nie uczestniczę  :)

Użytkownik tragos edytował ten post 23 styczeń 2014 - 23:10

zeluzg

zeluzg

Maniak inwestycyjny

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3893 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

potwierdzam zarabiara w tej chwili jest numer 1. Ja czekam na 10 wypłatę :)

UmCyK

UmCyK

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 97 postów

Ok ok ale to nie jeste temat w którym 10 osób ma podać ten sam surf

Spiryt1

Spiryt1

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 8 postów
http://www.surfik.net
http://www.ebesucher.com/

no i wymieniona zarabiara, ale zarabiara już nie działa tak dobrze i jest teraz taka sama jak surfik.net, ale skoro chodzi na jednym, to może jednocześnie i na drugim.

Użytkownik Kris edytował ten post 11 luty 2014 - 15:33
Usunieto reflinki

Spiryt1 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

wiesiek2

wiesiek2

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 61 postów

surfik nie wyplaca

reniasht

reniasht

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 590 postów

http://www.teracingleague.com

Wypłata od 20$ co drugi piątek, zgłąszać nie trzeba, po uzbieraniu 20$ w piątek dochodzi automatycznie na PP. Ja już jedną otrzymałam. To jest ręczny surf, po wyklikaniu 500 stron na 501 stronie masz do wyboru: kliknij i zarób od 0.15$ do 0.25$ lub surfuj dalej, po wyklikaniu 1000 stron - od 0.15$ do 0.50$, po wyklikaniu 1500 stron od 0.15$ do 1$ i po wyklikaniu 2000 stron od 0.15$ do 2$, ja tylko raz wyklikałam 2000 stron, akurat miałam dużo wolnego i zarobiłam 1.70$, ale na co dzień klikam 500 czasami 1000 stron. Wypłata zbiera się w zależności jakie kwoty będą Ci wypadały. Jak narazie wypłacalny, więc polecam :)

• skuter lubi to

Ilendil

Ilendil

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 462 postów

Odkopuję troszkę temat. Czy są aktualnie jakieś surfy lub strony bez inwestycji na których można zarobić na gazety? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :)

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Autosurfon.pl :)

wrose

wrose

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

polecam Alexa Master: link

wypłaca w $ na PayPal

HitLeap - wymiana ruchu najwyższej jakości   Alexa Master świetny Autosurf który płaci w $

Asesor

Asesor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 615 postów

Również polecam: zarabiara.pl :) 

Zarabiałem w projektach: HQRevShare Na plusie: 662,71 $

Podejmując decyzję, dokąd pójść, Czasami wierzę w swój rozsądek, Mogę ulecieć wysoko, mogę upaść nisko, Dzisiaj mam milion, jutro - nie wiem...

Adwachiel

Adwachiel

Aktywny inwestor

• VIP
  • 138 postów
  • LokalizacjaWschodnie Ściana Kraju :)

witam, czy na chwile obecna sa jakies godne polecenia i płacące programy w formie autosurf ? moze płacące w BTC ? pozdrawiam

20170224112910.gif468x60.gif

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

Na dzień obecny to w grę wchodzi tylko Dobry AutoSurf - ebesucher, który płaci cały czas. Prosta i wygodna strona. Płaci w Euro na paypal. Obecnie mam zleconą wypłatę i jak się pojawi na kocie to poinformuję w odpowiednim dziale.

zombiak

zombiak

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKąty

[---] spam

Użytkownik Polon edytował ten post 19 październik 2016 - 18:33

zombiak otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Enter

Enter

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

Kilka polskich stabilnych: 5zeta, 3zeta, szybkakasa24h, surfujkase.

sdorpl

sdorpl

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

XtraSurf.pl - Działa i wypłaca nieprzerwalnie od maja, w tym czasie zrealizowano prawie 100 wypłat na kwotę ponad 400zł.

chaczyc

chaczyc

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 276 postów

W odpowiednim dziale potwierdzenie kolejnej zapłaty z obecnie najlepszy AutoSurf - ebesucher.

Na wypłatę czekałem 5 dni.

ser2

ser2

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów

Też polecam Surfik.net

Działa w sieci od 7 lat i jest wypłacalny - bynajmniej ja wypłatę od nich dostałem ( czekałem koło 20 dni )

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.