Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Big Idea Mastermind Polska - bigideapolska.pl


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

#1
bimpolska

bimpolska

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 16 postów

logo.png

 

Czym jest Big Idea Mastermind?

 

BIM, którego twórcą jest Vick Strizheus, jest jedynym w swoim rodzaju w pełni zautomatyzowanym systemem marketingowym, który jest odpowiedzialny za wygenerowanie $710,000 w 28 dni. (Zarabianie takich kwot było prawie niemożliwe przed powstaniem Big Idea Mastermind). BIM samo w sobie jest w 100% darmowym systemem, który otrzymujesz po przyłączeniu się do Empower Network. (<- kliknij, aby dowiedzieć się więcej o EN).

 

Dołączając do Big Idea Mastermind Polska otrzymujesz pełny dostęp do systemu marketingowego BIM w języku polskim oraz wsparcie najfajniejszego zespołu w branży (zostań jego częścią!), którego w intencjach leży, byś mogł realnie zacząć zarabiać 5000zł miesięcznie w ciągu pierwszych 30-90 dni od rejestacji.

 

Jest to pierwszy tego typu system na rynku polskim, do którego masz teraz szansę uzyskać dostęp. Big Idea Mastermind sprawia, że zarabianie przez internet staje się dużo łatwiejsze, niż kiedykolwiek było to możliwe. Natomiast, jeśli masz już doświadczenie w zarabianiu online, BIM pozwoli Ci wejść poziom wyżej, abyś mógł zarabiać więcej, niż myślałeś, że jest w ogóle możliwe. Uzyskaj dostęp, ustaw swój system i wystartuj! (formuła 3 prostych kroków).

 

Nasza wizja jest prosta. Big Idea Mastermind jest czymś więcej, niż zarabianiem kolejnego dolara.

 

Naszym celem jest zmieniać życia, pomagać innym odnosić sukces, osiągnąć wolność finansową i prowadzić styl życia, o którym inni tylko marzą!

 

Big Idea Mastermind jest JEDYNYM systemem, który w szybki i prosty sposób umożliwia kompletnemu nowicjuszowi zacząć zarabiać przez internet. Nawet przy minimalnych umiejętnościach technicznych będziesz w stanie to robić.

 

Następnym krokiem jest przyłączenie się do Empower Network -> automatycznie do Big Idea Mastermind.
Prowizja za pojedyńczą sprzedaż może wynosić od $25 do $4,625.00!

 

Pamiętaj, że pieniądze i tak wydasz, więc dlaczego nie zainwestujesz ich w siebie, by zupełnie odmienić swoje życie w 2014roku.

Już teraz możesz przyłączyć się do czegoś WIELKIEGO!

 

Big Idea Mastermind jest już DOSTĘPNE!

 

Grupa BIM Polska jest już DOSTĘPNA na facebooku!

Uwaga: Zanim otrzymasz dostęp do grupy zamkniętej BIM Polska na Facebooku, musisz być członkiem EN/BIM.

 

„Przewiduję, że zespół BIM będzie najbogatszym zespołem online. Rozwalimy system!”

- Vick Strizheus

 

Zarejestruj się, jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś, ponieważ nie chcemy, żebyś za kilka miesięcy/lat żałował, że podjąłeś złą decyzję i NAWET NIE SPRÓBOWAŁEŚ.

 

more.png

dezaktywowano skrócony link

 

“Jest to grupa zamknięta stworzona tylko dla członków Big Idea Mastermind. Tam się spotykamy, poznajemy nawzajem, zadajemy pytania i świetnie się przy tym bawimy… BIM jest najsilniejszą społecznością online. W GRUPIE SIŁA!”

- Vick Strizheus

 

Zapewne nie raz słyszałeś, że „trzeba być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie” ;-)

 

Big Idea Mastermind jest okazją na świecie, w której intencji jest znacznie więcej, niż tylko zarabianie pieniędzy. Chcemy zmieniać życia, zaczynając od Ciebie. Chcemy dać Ci życie, o którym inni potrafią tylko marzyć.

 

Widzę to tak, stoisz na rozstaju dróg i masz dwie drogi do wyboru. Przeczytasz to do końca i podejmiesz decyzję, by się przyłączyć i zaczniesz działać z BIM, albo dalej... i dalej... i dalej będziesz szukał jakiegoś sekretnego przepisu na sukces, albo magicznej firmy! Minie kilka miesięcy i znowu o NAS usłyszysz. Bez różnicy czy za 6miesięcy, za rok czy za dwa... Podejmij ‘męską’ decyzję i stań się częścią czegoś wielkiego!

 

Kto stoi za Big Idea Mastermind?

 

Założyciel i twórca BIM w tej chwili jest liderem NR1 i najlepiej zarabiającą osobą w Empower Network (tylko w 2013r. zarobił prawie $3mln).

 

vick.jpg

dezaktywowano skrócony link
(Vick Strizheus z czekiem za rok 2013, 26/01/2014r. Miami, Florida, US)

 

Vick Strizheus jest żywym dowodem na to, że niemożliwe staje się możliwe. Od stworzenia jednego z najlepiej sprzedających się produktów na ClickBank do zdominowania tablicy liderów w Empower Network w ciągu pierwszego miesiąca od rejestracji.

 

„zaczynając dziś, w ciągu 90 dni Twoje życie się zmieni - mogę Ci to zagwarantować”

- Vick Strizheus

 

Big Idea Mastermind jest w pełni zautomatyzowanym systemem z instrukcją obsługi od A do Z, w jaki sposób dojść od ZERA do 5,000zł miesięcznie w przeciągu pierwszych 30-90dni. Nie zrozum mnie źle… Jest to możliwe tak długo jak długo będziesz podążał za instrukacjami od Vicka i używał systemu BIM. Tak naprawdę pieniądze, które jesteś w stanie zarobić są nieograniczone… Vick (który pokazał, że jest to możliwe) w 2013 roku zarobił $2,891,125.00 używając DOKŁADNIE tego samego systemu, do którego możesz już teraz uzyskać dostęp.

 

“Człowieku to jest to! Rozumiem, że mogę zarobić $100,000 w kilka dni praktycznie nic nie robiąc?”

 

NIE, osobiście uważam, że nie jesteś w stanie zarobić setek tysięcy dolarów w pierwszych dniach swojej pracy, jednak jest to niewykluczone, jeśli posiadasz już ogromne doświadczenie w tej branży, bądź masz olbrzymią listę mailingową i genialne relacje z nią. To jest główny powód, dla którego Vick zarobił tak duże pieniądze w tak krótkim czasie. Przedstawione wyniki oczywiście są ponadprzeciętne, ale… w tej chwili jest mnóstwo ludzi, którzy zarabiają $1,000, $5,000, $10,000, $20,000 i robią to w ciągu swojego pierwszego miesiąca, bo nie jest to takie trudne. Oczywiście wymaga to pracy i zaangażowania, ale każdy może to robić. Nie ma łatwiejszej drogi, aby zacząć zarabiać online takie kwoty.

 

100 najlepiej zarabiających w MLM na świecie <- kliknij aby zobaczyć.

Wśród nich znajdziesz Vicka, który znalazł się na 35 miejscu po roku współpracy z Empower Network (dane listopad 2013 - dokładnie 2 lata od powstania EN).

 

Dlaczego Empower Network?

Trzy powody dla których Vick Strizheus wybrał EN:

 

1. 100% prowizji.

2. Miesięczny abonament (zysk rezydualny),
2. Świetne produkty.
3. Założyciele z wizją.

 

Szybkie podsumowanie, przyłączając się do Empower Network poprzez osobę, która jest w BIMPolska otrzymasz za darmo dostęp do BIMPolska + BIM Official, gdzie znajdziesz szkolenia od najlepszych trenerów na świecie. Nie tylko marketerów, ale również mówców, autorów i trenerów motywacyjnych takich jak Tony Robbins, Les Brown, Bob Proctor, itp.

 

Otrzymasz strony przechwytujące, filmy sprzedażowe, gotowe emaile, bannery, artykuły, reklamy do gazet, w zasadzie wszystko czego potrzebujesz do promowania biznesu. Dostaniesz także w pełni zautomatyzowany system marketingowy, który jest ustawiony pod Ciebie. Jeżeli znasz technike ‘kopiuj-wklej’ bez problemu sobie poradzisz.

Powodem dla którego Vick zarobił prawie $3mln w 2013 roku jest sposób w jaki ustawiony jest system. W BIM istnieje 5 poziomów członkostwa (Podstawowy, Srebrny, Złoty, Platynowy i Diamentowy), każdy z nich jest połączony z odpowiednimi szkoleniami w Empower Network, więc, aby odblokować kolejny poziom w BIM wystarczy wykupić dany pakiet w EN.

 

BIM Poziom Podstawowy – odpowiadający za poziom basic w Empower Network (koszt $25/msc).
 

Całkowita inwestycja = $25/msc

 

Zacznij od niego, jeśli nie jesteś w stanie wejść na wyższy pakiet, ponieważ, aby otrzymać wynagrodzenie w wysokości ok. 5,000zł miesięcznie będziesz potrzebować 66 sprzedaży (od osób podpiętych pod Ciebie).

 

W pakiecie podstawowym otrzymujesz:

 • Możliwość zarabiania $25 prowizji (miesięczny abonament)
 • Platformę blogową Empower Network
 • W pełni zautomatyzowany system marketingowy/sprzedażowy Big Idea Mastermind (w języku polskim)
 • BIM Sukces Coaching:
  • Les Brown
  • Brian Tracy
  • Jack Canfield
  • Bob Proctor
  • I wielu innych!
 • BIM Mistrzostwo Marketingu Internetowego:
 • Internet Marketing 101
 • Plan 6 cyfrowych zarobków
 • Generowanie Ruchu - szybki start
 • Budowanie listy

 

BIM Poziom Srebrny – otrzymujesz go aktywując ‘EN Basic’ (koszt $25/msc + Inner Circle $100/msc).
 

Całkowita inwestycja = $125/msc

 

To jest krok do przodu. Zaczynając od tego pakietu skracasz sobie drogę do osiągnięcia 5,000zł miesięcznie do 13 sprzedaży.

 

W pakiecie Srebrnym otrzymujesz:

 • Możliwość zarabiania $125 prowizji (miesięczny abonament)
 • Platformę blogową Empower Network
 • Szkolenia ‘Inner Circle’ od Empower Network
 • W pełni zautomatyzowany system marketingowy/sprzedażowy Big Idea Mastermind (w języku polskim)
 • BIM Sukces Coaching
 • BIM Mistrzostwo Marketingu Internetowego
 • BIM Cotygodniowe szkolenia webinarowe (wyłącznie dla użytkowników Srebrnego pakietu)
 • BIM Mistrzostwo Płatnego Ruchu #1 (metody taniego pozyskiwania ruchu)
 • BIM Mistrzostwo Darmowego Ruchu (metody pozyskiwania darmowego ruchu)
 • 24/7 dostęp do nagrań z cotygodniowych webinarów BIM

 

BIM Poziom Złoty - otrzymujesz go aktywując ‘EN basic’ ($25/msc + Inner Circle $100/msc + Costa Rica Intensive 500$).

 

Całkowita inwestycja = $625

 

Start z tego poziomu jest najbardziej polecany przez Vicka. Zakładając, że chcesz zarabiać 5,000zł/miesięcznie, porównując do Srebrnego pakietu(13 sprzedaży), tutaj wystarczą 3, aby Twoja prowizja przekroczyła tę kwotę.

 

W pakiecie Złotym otrzymujesz:

 • Możliwość zarabiania $625 prowizji za pojedynczą sprzedaż, w tym $125/msc abonament!
 • Platformę blogową Empower Network
 • Szkolenia ‘Inner Circle’ od Empower Network
 • Szkolenie ‘Costa Rica Intensive’ od Empower Network (wartość $4,000)
 • BIM Sukces Coaching
 • BIM Mistrzostwo Marketingu Internetowego
 • BIM Cotygodniowe szkolenia webinarowe (wyłącznie dla użytkowników Złotego pakietu)
 • BIM Mistrzostwo Płatnego Ruchu #1 (metody taniego pozyskiwania ruchu)
 • BIM Mistrzostwo Darmowego Ruchu (metody pozyskiwania darmowego ruchu)
 • 24/7 dostęp do nagrań z cotygodniowych webinarów BIM

 

BIM Poziom Platynowy - otrzymujesz go aktywując ‘EN basic’ (koszt $25/msc + Inner Circle 100$/msc + Costa Rica Intensive 500$ + $15K Formula 1000$).

 

Całkowita inwestycja = $1,625

 

Witamy w klubie VIP!
 

"Wierzę, że jeżeli jesteś na tym poziomie to praktycznie niemożliwe jest nie osiągnąć sukcesu, ponieważ masz dostęp do mojego ekskluzywnego programu ‘30 Dni do 10,000zł’ – jest to pierwszy na świecie przewodnik, który pokazuje Ci krok po kroku, co masz robić codziennie, aby zacząć zarabiać 10,000zł/miesięcznie w ciągu pierwszych 30 dni. Będzie to bardzo łatwe do osiągnięcia, ponieważ potrzebujesz tylko 1 sprzedaży całego pakietu, aby osiągnąć wcześniej zamierzony cel 5,000zł/miesięcznie. W porównaniu do 66, 13, czy nawet 3 sprzedaży jakie potrzebne są w powyższych pakietach. Wierzę, że każdy jest w stanie zrobić 1 sprzedaż w miesiącu.”

- Vick

 

W pakiecie Platynowym otrzymujesz:

 • Możliwość zarabiania $1,625 prowizji za pojedynczą sprzedaż, w tym $125/msc abonament!
 • Platformę blogową Empower Network
 • Szkolenia ‘Inner Circle’ od Empower Network
 • Szkolenie ‘Costa Rica Intensive’ od Empower Network ( wartość $4,000)
 • Szkolenie “$15K Formula” od Empower Network
 • BIM Sukces Coaching
 • BIM Mistrzostwo Marketingu Internetowego
 • BIM Cotygodniowe szkolenia webinarowe (wyłącznie dla użytkowników Platynowego pakietu)
 • BIM Mistrzostwo Płatnego Ruchu #1 (metody taniego pozyskiwania ruchu)
 • BIM Mistrzostwo Darmowego Ruchu (metody pozyskiwania darmowego ruchu)
 • BIM Mistrzostwo Płatnego Ruchu #2 (zaawansowane metody pozyskiwania ruchu- dla Platynowego pakietu)
 • 24/7 dostęp do nagrań z cotygodniowych webinarów BIM
 • Program  “30 dni do 10,000zł” (przewodnik, który pokazuje Ci krok po kroku, co masz robić codziennie, aby zacząć zarabiać 10,000zł/miesięcznie w ciągu pierwszych 30 dni)

 

BIM Pakiet Diamentowy - otrzymujesz go aktywując ‘EN basic’ (koszt $25/msc + Inner Circle $100/msc + Costa Rica Intensive $500+ $15K Formula $1,000+ Masters Course $3,500).

 

Całkowita inwestycja = $5,125

 

To nie jest dla wszystkich. To jest dla tych którzy chcą wejść na sam szczyt w wielkim stylu. To jest ‘Klub Milionerów’. Ten pakiet jest dla elit, dla osób które chcą zarobić minimum 250,000zł w ciągu 6-12 miesięcy.

 

„Osobiście nie byłbym w stanie zarobić $1,000,000 w mniej niż 90 dni, gdybym nie miał pakietu Diamentowego.”

- Vick

 

W pakiecie Diamentowym otrzymujesz:

 

 • Możliwość zarabiania $4,625 prowizji za pojedynczą sprzedaż, w tym $125/msc abonament!
 • Platformę blogową Empower Network
 • Szkolenia ‘Inner Circle’ od Empower Network
 • Szkolenie ‘Costa Rica Intensive’ od Empower Network ( wartość $4,000)
 • Szkolenie “$15K Formula” od Empower Network
 • Szkolenie ‘Masters Retreat’ od Empower Network
 • BIM Sukces Coaching
 • BIM Mistrzostwo Marketingu Internetowego
 • BIM Cotygodniowe szkolenia webinarowe (wyłącznie dla użytkowników Diamentowego pakietu)
 • BIM Mistrzostwo Płatnego Ruchu #1 (metody taniego pozyskiwania ruchu)
 • BIM Mistrzostwo Darmowego Ruchu (metody pozyskiwania darmowego ruchu)
 • BIM Mistrzostwo Płatnego Ruchu #2 (zaawansowane metody pozyskiwania ruchu)
 • 24/7 dostęp do nagrań z cotygodniowych webinarów BIM
 • Program  “30 dni do 10,000zł” (przewodnik który pokazuje Ci krok po kroku, co masz robić codziennie, aby zacząć zarabiać 10,000zł/miesięcznie w ciągu pierwszych 30 dni. )
 • Dostęp do ‘High Traffic Academy Masters Course’ (wersje 1 & 2. O wartości $1,997 )
 • Miesięczne treningi tylko dla osób posiadających pakiet Diamentowy.

 

Link do rejestracji w http://www.empowernetwork.com/

 

join.png

dezaktywowano skrócony link

 

„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”.

- Henry Ford

 

 

Regulamin zabrania używania skróconych linków. Zapraszam do lektury Regulaminu!


Użytkownik pepperoniss edytował ten post 15 kwiecień 2014 - 15:18

2nhes8h.jpg


#2
Alduviel

Alduviel

  Maniak inwestycyjny

 • Zbanowani
 • 3583 postów
Poradniki

Najbardziej mnie razi to osoba, która zarobiła 3 miliony dollarów a nie stać ją na porządną strone internetową lub dobry filmik w lepszej jakości - a nie rozmazana twarz jak na starej nokii :)
Nie ma tu praktycznie żadnych konkretów tylko "czy chciałbyś" "czy marzyłeś" - wszystko się powtarza jak główne pytanie w filmie na kanale discovery =)


RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)


#3
bimpolska

bimpolska

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 16 postów

Niestety filmy straciły na jakości poprzez wielokrotne edytowanie (min. dodawanie napisów PL), oczywiście oryginalne filmy Vicka są w jakości full HD.
Czym dokładnie jest Empower Network i jakie oferują produkty można się dowiedzieć w tym temacie.

Konkrety, czyli rzeczy, które otrzymuje się po przyłączeniu do BIM zamieścimy jutro.

Pozdrawiam,

BIMPolska


2nhes8h.jpg


#4
Alduviel

Alduviel

  Maniak inwestycyjny

 • Zbanowani
 • 3583 postów
Poradniki

W takim razie czekam na info:) Będę śledzić temat z zainteresowaniem bo zaintrygował mnie pierwszy filmik.


Tylko mam nadzieje, że te narzędzia będą darmowe - zgodnie z obietnica!!!


RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)


#5
Dowixs

Dowixs

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 930 postów

Bimpolska, czy Ty możesz powiedzieć o tych "trzech rzeczach" - krokach, w celu zarobienia pieniędzy z pierwszego filmiku, czyli:

 

- czy system pomógł Ci wygenerować zyski - doświadczenie,

- czy te kroki, etapy są według Ciebie przedstawione w jasny sposób. 


Moja styczność z tym systemem była jakiś czas temu, jednak bez ostatecznego skorzystania, teraz kto wie. ;)#6
cynus1

cynus1

  Weteran

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1633 postów

Vick Strizheus jest wg mnie najlepszym obecnie trenerem(?) marketingowym. Nie można się do niego odnosić oglądając jedynie króciutki filmik reklamowy, trzeba zobaczyć to co Vic ma do powiedzenia w  jakimś merytorycznym odniesieniu. Jego filmy/kursy to esencja tego, co potrzebne jest do marketingu internetowego. Prowadzone ze swadą, z dużą liczbą konkretnych przykładów, czasem wręcz pokazywane wręcz w "zwolnionym tempie", co oczywiście nie odnosi się do tempa narracji, a do jakości przekazu, zrozumiałego nawet dla początkującego adepta marketingu. Vic jest świetny, wg mnie jest lepszy w przekazywaniu wiedzy niż Tim Robbins czy Frank Kern, choć oczywiście trzeba wziąć pod uwagę różnice w charakterze przekazywanych informacji. Mnie ciekawi, czy BIM Polska to działalność konsultowana z Vickiem Strizhousem, czy też raczej oddolna inicjatywa jakiegoś polskiego pasjonata BIM. Nie chodzi mi o jakieś formalne potwierdzenia, raczej o to, czy w ramach BIM Polska będą spolszczone  wszystkie dostępne filmy/kursy Vicka, czy też zapału starczy na spolszczenie jedynie kilku modułów.#7
bimpolska

bimpolska

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 16 postów

Bimpolska, czy Ty możesz powiedzieć o tych "trzech rzeczach" - krokach, w celu zarobienia pieniędzy z pierwszego filmiku, czyli:

 

- czy system pomógł Ci wygenerować zyski - doświadczenie,

- czy te kroki, etapy są według Ciebie przedstawione w jasny sposób. 


Moja styczność z tym systemem była jakiś czas temu, jednak bez ostatecznego skorzystania, teraz kto wie. ;)

 

Na rynku anglojęzycznym z powodu bariery językowej niestety wyniki były znikome (kilka osób na pakiet basic). Na rynek PL dopiero wchodzimy i jesteśmy głęboko przekonani, że BIM przyjmie się tutaj bardzo dobrze. Robiliśmy rozeznanie w innych państwach i takie podejście do tematu - przetłumaczenie na ojczysty język, było strzałem w 10! W marketingu sieciowym mamy spore doświadczenie i biorąc pod uwagę fakt, że EN jest aktualnie najszybciej rozwijającą się firmą mlm na świecie to jesteśmy pewni, że dzięki BIM jesteśmy w stanie zrobić 'małą' rewolucję w Polsce. Oczywiście potrzebny nam do tego zespół i dlatego to forum jest pierwszym na którym zamieściliśmy jakiekolwiek ogłoszenie.

 

Vick Strizheus jest wg mnie najlepszym obecnie trenerem(?) marketingowym. Nie można się do niego odnosić oglądając jedynie króciutki filmik reklamowy, trzeba zobaczyć to co Vic ma do powiedzenia w  jakimś merytorycznym odniesieniu. Jego filmy/kursy to esencja tego, co potrzebne jest do marketingu internetowego. Prowadzone ze swadą, z dużą liczbą konkretnych przykładów, czasem wręcz pokazywane wręcz w "zwolnionym tempie", co oczywiście nie odnosi się do tempa narracji, a do jakości przekazu, zrozumiałego nawet dla początkującego adepta marketingu. Vic jest świetny, wg mnie jest lepszy w przekazywaniu wiedzy niż Tim Robbins czy Frank Kern, choć oczywiście trzeba wziąć pod uwagę różnice w charakterze przekazywanych informacji. Mnie ciekawi, czy BIM Polska to działalność konsultowana z Vickiem Strizhousem, czy też raczej oddolna inicjatywa jakiegoś polskiego pasjonata BIM. Nie chodzi mi o jakieś formalne potwierdzenia, raczej o to, czy w ramach BIM Polska będą spolszczone  wszystkie dostępne filmy/kursy Vicka, czy też zapału starczy na spolszczenie jedynie kilku modułów.

 

W 100% się z Tobą zgadzamy, Vick jest genialnym szkoleniowcem. Dlatego postanowiliśmy przetłumaczyć jego szkolenia i stworzyć BIM Polska (Vick zawsze powtarza "kop własną studnię trafficu"). Niestety tłumaczenia są bardzo czasochłonne, a jest nas tylko dwóch, więc przetłumaczenie wszystkich filmów zajmie trochę czasu, ale zrobimy to jak najszybciej.

Mamy dość obietnic ze strony firm z którymi mieliśmy styczność w przeszłości, dlatego postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce i zająć się osobiście tym projektem.

W następnym tygodniu planujemy zrobić pierwszy webinar na którym opowiemy dokładne plany rozwoju BIM Polska i na który oczywiście serdecznie zapraszamy.

 

P.S. Zgodnie z obietnicą, do pierwszego postu zostały dodane 'konkrety'.


Użytkownik bimpolska edytował ten post 20 luty 2014 - 21:14

2nhes8h.jpg


#8
Dowixs

Dowixs

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 930 postów

Dziękuję za odpowiedź. Czyli to dopiero początek, wszystko zaczyna się rozkręcać.

 

Na ten moment - poznany przez Ciebie materiał - jak oceniasz kwestie merytoryczne systemu, porad, wskazówek ?

 

Chętnie wezmę udział w webinarze, zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie.  ^_^


Nota bene kwestie marketingowe masz w małym paluszku. ;)#9
bimpolska

bimpolska

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 16 postów

Dziękuję za odpowiedź. Czyli to dopiero początek, wszystko zaczyna się rozkręcać.

 

Na ten moment - poznany przez Ciebie materiał - jak oceniasz kwestie merytoryczne systemu, porad, wskazówek ?

 

Chętnie wezmę udział w webinarze, zamawiam miejsce w pierwszym rzędzie.  ^_^


Nota bene kwestie marketingowe masz w małym paluszku. ;)

 

Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z tak dokładną 'instrukcją obsługi', Vick praktycznie prowadzi Cię 'za rękę'. Każdą swoją technikę przedstawia kliknięcie po kliknięciu, więc nawet osoby nie mające umiejętności technicznych bez problemu sobie poradzą. Jednakże BIM to nie tylko szkolenia techniczne, a przede wszystkim rozwój osobisty i to tak naprawdę nas najbardziej przekonało do tego projektu. Tak jak wspomniał wcześniej 'cynus1' Vick jest jednym z najlepszych marketerów, a jak uczyć się to od najlepszych :cool:


Użytkownik bimpolska edytował ten post 21 luty 2014 - 19:20

2nhes8h.jpg


#10
frania

frania

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 368 postów
 • Lokalizacja@

Kiedy będzie przetłumaczone trzecie wideo? Kiedy będzie można do Was dołączyc?

 

OK! Już wiem, dostałam maila, dzięki.


Użytkownik frania edytował ten post 22 luty 2014 - 08:23


#11
bimpolska

bimpolska

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 16 postów

Kiedy będzie przetłumaczone trzecie wideo? Kiedy będzie można do Was dołączyc?

 

OK! Już wiem, dostałam maila, dzięki.

 

Dziękujemy za informację i kolejne potwierdzenie, że system działa bez zarzutu.

Już wkrótce kolejne nagranie będzie dostępne, a wraz z nim możliwość przyłączenia się do naszego zespołu.


2nhes8h.jpg


#12
Dowixs

Dowixs

  Zawodowy inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 930 postów

Czyli człowiek konkretny i stawiający temat w jasny sposób. Ok, dziękuję za odpowiedzi.  ^_^

 

Jak będzie znana data webinar' u - obecność aktualna.#13
senthinel

senthinel

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 407 postów
 • Lokalizacjaoln

hmm czyli zeby dojsc do bim trzeba byc w empower nawork czy jak to robic po kolei? czy dolaczam do bim i jestem w empower? poprosilbym prosta odpowiedz a nie naokolo no i ze wszystkimi kosztami jakie sa bez zbednych manipulacji, mam zamiar dojsc wiec jak ktos dobrze wytlumaczy to pewnie do jego zespolu wbije 


Sygnatura Niezgodna z Regulaminem


#14
bimpolska

bimpolska

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 16 postów

hmm czyli zeby dojsc do bim trzeba byc w empower nawork czy jak to robic po kolei? czy dolaczam do bim i jestem w empower? poprosilbym prosta odpowiedz a nie naokolo no i ze wszystkimi kosztami jakie sa bez zbednych manipulacji, mam zamiar dojsc wiec jak ktos dobrze wytlumaczy to pewnie do jego zespolu wbije 

 

Dostęp do BIM otrzymujesz za darmo w momencie przyłączenia się do Empower Network poprzez link referencyjny któregokolwiek z partnerów BIM (Vick planuje wprowadzić opłatę comiesięczną, ale osoby, które dołączą do zespołu przed wprowadzeniem tej opłaty będą miały BIM za darmo). W naszej, polskiej wersji póki co nie przewidujemy opłat za korzystanie z systemu, jednakże, aby otrzymać dostęp do polskich tłumaczeń trzeba zapisać się do Empower Network poprzez link referencyjny kogoś z zespołu BIM Polska. 

 

Podsumowując:

- Aby otrzymać dostęp do BIM+BIM Polska wystarczy, że zapiszesz się do EN z linku osoby, która już jest w BIM Polska.

- Całkowite koszta na najniższym pakiecie EN to $25/msc (basic) + jeżeli chcesz promować EN (a tym samym BIM) potrzebujesz licencji sprzedażowej która kosztuje $19,95/msc.

 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie na nie odpowiemy na #skype: bimpolska

 

 


Uwaga!

 

Już w środę (26/02/2014) o godzinie 19:30 (UTC/GMT +1) odbędzie się pierwszy webinar naszego zespołu na który serdecznie zapraszamy.

 

 

                                                     Link do webinaru:

                                                       KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, NIE MOŻE Cię zabraknąć na tym wydarzeniu!

 

"Don't Be A Wussy, Just Get In…"

- Dave Wood (co-founder of Empower Network)


Użytkownik bimpolska edytował ten post 25 luty 2014 - 21:02

2nhes8h.jpg


#15
senthinel

senthinel

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 407 postów
 • Lokalizacjaoln

a jak dolaczyc do bim jesli juz jestem w empower network? da sie czy juz nie? bo slyszalem ze to tylko jedno z wielu szkolen oferowanych w ramach apkietu podstawowego?


Sygnatura Niezgodna z Regulaminem


#16
bimpolska

bimpolska

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 16 postów

Nie masz możliwości przyłączenia się do BIM, jeżeli nie jesteś zapisany pod osobę z zespołu BIM. Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu i otrzymać dostęp do BIM Polska znajdź osobę, która jest w naszym zespole i poprzez jego link referencyjny zarejestruj się w Empower Network. Proszę sprecyzuj ostatnie pytanie, bo nie do końca rozumiemy o jakie szkolenia chodzi.


2nhes8h.jpg


#17
senthinel

senthinel

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 407 postów
 • Lokalizacjaoln

generalnie chodzi o to ze dolaczajac do empower ma sie dostep do szkolen typu: jak promowac biznes itp? tak? bo slyszalem ze wszystkie systemy mozna miec tylko wystarczy sie zarejestrowac na najtanszy pakiet np prosperity team, light and love tak? i czy to prawda ze bim opiera sie na platnej reklamie czy sa to raczej głównie darmowe metody promocji?


Sygnatura Niezgodna z Regulaminem


#18
bimpolska

bimpolska

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 16 postów

EN oraz BIM oparte są na szkoleniach z rozwoju osobistego i marketingu, ponieważ są to dwa nierozłączne elementy tego biznesu. Praca nad samym sobą powinna być równie ważna, jak nie ważniejsza, niż praca nad biznesem. Każdy zespól, czy to jest BIM, Prosperity, Light n' Love, Guru Eaters, ma swój dodatkowy system szkoleniowy oraz marketingowy i, aby otrzymać do wybranego z nich dostęp należy zarejestrować się w EN poprzez link referencyjny osoby z wybranego zespołu (jednocześnie można należeć tylko do jednego zespołu). BIM  jest oparty na darmowych, jak i na płatnych metodach promocji.


2nhes8h.jpg


#19
senthinel

senthinel

  Doświadczony inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPipPipPip
 • 407 postów
 • Lokalizacjaoln

okej rozumiem:) bo pisalem z typkiem ktory mowil ze wszystkie szkolenia bim prosperity itp mozna miec jak tylko sie zarejestruje do EN a mógłbym sie dowiedziec w skrocie na czym one polegaja i czyms ie od siebie roznia te zespoly? no i czy bim jest bardziej na platnej reklamie oparty czy na darmowym promowaniu?  


Sygnatura Niezgodna z Regulaminem


#20
amberus

amberus

  Zawodowy inwestor

 • VIP
 • 566 postów

Czyli biznes dla bardzo ambitnych , wręcz profesjonalistów  w zarabianiu w najbardziej zagmatwanych programach. Widzicie tu jakąkolwiek szansę dla szarego Kowalskiego.? To w takim razie kto napędzi tą kasę.?


Zarabiaj na tradingu kryptowalut z realną firmą - 

     Inwestuj oraz się ucz z najlepszymi -  www.expassetbiznes.com

   Inne ciekawe  -  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/  

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.