Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

mBank

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

Gosc_policeman_*

Gosc_policeman_*
  • Gość
Najprawdopodobnie najlepszy bank pod względem opłat.

4 rodzaje kont indywidualnych: eKONTO eMAX eMAX plus izzyKONTO

Prowadzenie rachunku: we wszystkich rodzajach 0zł
Wydawanie karty VE do rachunku: do eKONTO 0zł; eMAX 36zł; izzyKONTO 0zł
Przelew dowolny do innego banku (Internet): jedyne 0,5zł
Oprocentowanie: eKONTO 0.50%; eMAX 1.50%; eMAX plus 3.60%; izzyKONTO 0.50%

Kilka dni temu mBank rozszerzył swoją ofertę o konta walutowe i o przelewy zagraniczne.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Gosc_policeman_*

Gosc_policeman_*
  • Gość
mBank zostaje pierwszym wirtualnym operatorem sieci komorkowej.

Koszt jednej minuty rozmowy to 0,66 zl, SMS kosztuje 0,20 zl a MMS 0,40 zl. Oplata za transmisje danych wynosi 0,10 zl za 100 KB. mBank mobile rozpoczal swiadczenie uslug 13 grudnia br. Klienci banku moga liczyc na 10-proc. znizke i inne upusty zwiazane z korzystaniem z jego usług.

Wiecej informacji znajdziecie na mobile.pl

shogun

shogun

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 11 postów

Przelew dowolny do innego banku (Internet): jedyne 0,5zł

Aktualnie opłata ta jest już zniesiona i wszystkie przelewy sa bezpłatne zatem prowadzenie konta i wykorzystywanie najpopularniejeszych jego funkcji (prowadzenie konta, przelewy wychodzące, karta debetowa i wypłaty w bankomatach) jest już całkowicie darmowe.
Potrzebujesz kupić / sprzedać LibertyReserve lub ePay Payments? Profesjonalne wymiany, wieloletnie doświadczenie i wiarygodność potwierdzana przez setki zadowolonych klientów (szuwi.com). Zapraszam na gg: 4758518!

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Tej zmiany mi brakowalo do doskonalosci :)
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

GiGa

GiGa

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 289 postów
Trochę odkopuję, ale nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie.

Dlaczego praktycznie wszyscy co udzielają się w wątku wymiany walut posiadają mbank?
To najlepsze rozwiązanie pod względem opłat prowadzenia rachunku online i karty płatniczej?
Czy może są jakieś inne jeszcze powody dlaczego forumowicze lubią tak mocno akurat ten bank?

evensah

evensah

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów
Jednym z głównych powodów są koszty. Do 31 sierpnia 2011 roku mBank był w 100% darmowy. Od tej daty wprowadzono opłatę w wysokości 2 PLN miesięcznie za kartę płatniczą. W najbliższym czasie pojawi się na rynku dość spory konkurent - Alior Sync. Być może wtedy sytuacja ulegnie delikatnej zmianie.
Worldgmn.com - biznes przyszłości, oparty na reklamie mobilnej. Bądź na szczycie, dołączając do pierwszej polskiej struktury.
Chcesz wiedzieć więcej, a do konferencji informacyjnej pozostało jeszcze kilka godzin? Odwiedź: world-gmn.eu - w całości po polsku przewodnik po firmie!

wilczk

wilczk

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 391 postów
Bo jest znany, dużo ludzi go ma i wpłaty z rachunku na rachunek przechodzą błyskawicznie :)
Ale ja korzystam już z ofert innych banków jeżeli chodzi o codzienne użytkowanie. Mbank został w tyle.

RIPPLN - ZAPRASZAM PO DARMOWE ZAPROSZENIA!

Sharlih

Sharlih

Aktywny inwestor

• Idea-T
  • 101 postów
Dokładnie mogę się podpisac pod wpisem WIlczek, w chwili obecnej to co oferuje mbank oferuje chyba większość banków konkurencji, przy czym mają niekiedy instrumenty których mbank dla odmiany nie posiada.
Jeśli chodzi o mnie to w chwili obecnej do "codziennego" życie używam generalnie milenium.
W mbanku dobre są ostatnio wprowadzone przelewy błyskawiczne czyli zintegrowanie z bluecashem, poza tym stosunkowo łatwo uzyskać w nim kartę kredytową czy też linię kredytową na wysokie sumu.

powodzenia w inwestycjach

zikmro

zikmro

Bywalec

• Zbanowani
  • 40 postów
  • Lokalizacjagdw
Zamierzam założyć konto w kolejnym banku czyli mbanku, i mam kilka pytań czy przelewy natychmiastowe w mbanku działają również np w święta, sylwester itd osoby które korzystają już dłuższy czas z tego banku miały jakieś problemy z dostępem do konta typu awarie serwisu itp.

pawel9091

pawel9091

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaGorlice
Witam , jak najbardziej ci polecam bank - mbank. Nie ma żadnych problemów , przelewy natychmiastowe działają znakomicie , Polecam :)

zikmro

zikmro

Bywalec

• Zbanowani
  • 40 postów
  • Lokalizacjagdw
Założyłem dzisiaj konto w punkcie mbank czekam na umowę do podpisania i kartę płatniczą, mam nadzieje że będę zadowolony z tego banku.

nightlark7

nightlark7

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów
Powinieneś być zadowolony. Ja mam konto w mbanku już 4 lata i jak dotąd spisuje się bez zarzutów. Przelewy dochodzą bardzo szybko.

zikmro

zikmro

Bywalec

• Zbanowani
  • 40 postów
  • Lokalizacjagdw
Dobrze wiedzieć bo szczególnie zależy mi na tych przelewach ekspresowych z mbanku aby pieniążki do klientów trafiały po kilku minutach :) liczy się czas i płynność trzeba zadbać o klienta.

Inwestor25

Inwestor25

Inwestor

• Zbanowani
  • 82 postów
  • Lokalizacja3city
mbank jest solidny. Korzystam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Szybkie przelewy, atrakcyjne produkty oszczędnościowe, ładne graficznie karty

Chcesz zarabiać na opcjach binarnych? ZAŁÓŻ KONTO :) Zarobiłem ponad 48 000 od listopada 2012 :) FILM Jak zarobić 300€ w 15 minut :D

max2000

max2000

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
Z doświadczenia nie ale z rozmów z innymi wiem ze mbank jest spoko puki nie pojawi się problem - a konkretnie powinni oddac jakąś kase klientowi (awaria bankomatu, wpłatomatu , bezpodstawne pobranie jakichś pieniedzy z konta ) to wtedy jest prawdziwa przeprawa i walka o swoje .
Kuzyn wpłacał 15 000 do wpłatomatu , ten zaczą świrować a na koncie zaksięgowało tylko 12 000 . Telefonów na infolinie wykonał chyba z 20 a kase oddali po 5 miesiącach - jak twierdzili mają procedury których obejść nie mogą . Kilka innych historii o ponaddzwiękowej szybkości mbanku w załatwianiu tego typu spraw mozna znaleść w sieci .

Osobiście mam juz konto w Mbanku od kilku lat i w zasadzie współpraca jest wzorowa , może poza telefonami z jakimiś kompletnie nieinteresującymi mnie ofertami przynaj,mniej raz w tygodniu . I dzwonią akurat kiedy nie mam ochoty z nimi gadac . Na szczeście dzwonią z warszawskich numerów i z zasady tych połączeń po prostu nie odbieram .

Dobrze wiedzieć bo szczególnie zależy mi na tych przelewach ekspresowych z mbanku aby pieniążki do klientów trafiały po kilku minutach :) liczy się czas i płynność trzeba zadbać o klienta.

Jeśli zależy ci na expresowych przelewach to lepiej założyć obok Mbanku jeszcze Synca . Sorbnet w mbanku kosztuje 35 zł a Sync daje 10 darmowych na miesiąc . Z tym dojściem kasy w kilka minut to także bym się zbytnio nie podniecał bo jest gdzieś w sieci tabela jak śmigają sorbnety i pomiedzy pewnymi bankami wcale "ponaddzwiekowo" nie jest szczególnie w wekendy.

Użytkownik max2000 edytował ten post 26 luty 2013 - 00:19

Bushido

Bushido

Aktywny inwestor

• CIO
  • PipPipPipPipPip
  • 187 postów
  • LokalizacjaUK/LDN
Pytanie do osób wypłacających kase z polskiego konta zagranicą, jakie konto polecacie? Szykuję się do Anglii i póki nie mam konta w ich banku (a nie chce biegać w gotówką przy sobie cały czas), chce wypłacać kasiurkę z konta polskiego. Wiem, że mBANK oferuję założenie konta eMAX w walucie GBP plus karta do tego konta (30zł/rok), czy ktoś z forumowiczów używał takiego konta i może powiedzieć coś więcej jak to działa w praktyce? walute obcą kupujemy w kantorze mBanku czy np. w jakimś eKantorze? W ASyncu walute można kupować w ich Alior eKantorze po całkiem korzystnym kursie, ciekaw jestem jak to wygląda w mBanku.

max2000

max2000

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 232 postów
Moi znajomi w wiekszości zakladają w UK konta HSBC - zdaje sie najbardziej wywazona oferta pod względem techniczno/kosztowym - przelewy na polskie rachunki też w przystępnej cenie :)

Papuga

Papuga

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów
Mbank jest jak najbardziej solidny mam tam konto już kilka lat i nie napotkałem jeszcze żadnych problemów.

suchy

suchy

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
No jasne mbank jest najlepszym bankiem w Polsce nie ma lepszego.

duruderek

duruderek

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
Mbank na pierwszym miejscu a później Alior wchodzi w grę

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.