Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W co zainwestować 40k zł?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

KlubInwestorow

KlubInwestorow

Inwestor

• SuperVIP
  • 58 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

[usunięto]

Użytkownik Kris edytował ten post 30 kwiecień 2014 - 08:06
spam

ZYSKAJ 20% Z INWESTYCJI

http://klub-inwestorow.pl biuro@klub-inwestorow.pl

http://klub-inwestorow.pl/newsletter.html

KlubInwestorow otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

lewica1979

lewica1979

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 490 postów
Poradniki

Witam, osobiście polecam inwestycję w garaż. Za 40 tys. zł a nawet mniej bo dokładnie za 25-35 tys. w Lublinie (zadający pytanie w opisie lokalizacji wpisal Lublin więc do tego miasta się odnoszę) można kupić już garaż (przy super super okazji nawet i dwa za 40 tys.), a następnie go wynająć za 200 zł na miesiąc. Czyli przy kwocie zakupu 35 tys. co miesiąc masz 0,57% co rocznie daje Ci 6,84%. Kokosy to nie są ale zawsze coś.

• malgosiaaaa lubi to

728x90.gif

Kris

Kris

Życie jest piękne :)

• SuperVIP
  • 1730 postów

No tak, tylko nie liczysz podatków i opłat np. za prąd.
Sam mam garaż i opłaty z nim związane to prawie 500 pln rocznie.
Dochodowość tego biznesu bardzo wtedy spada...

lewica1979

lewica1979

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 490 postów
Poradniki

Opłaty za prąd ponosi najemca więc nie mam tu kosztów, co do podatków to od najmu osoba fizyczna może odprowadzać podatek w wysokości 8,5%, pozostaje jeszcze podatek od nieruchomości ale jego wysokość jest inna w każdej gminie czyli kwestia do sprawdzenia. W takim mieście jak Lublin można spokojnie 200 zł na czysto co miesiąc uzyskać z najmu garażu. Moim zdaniem podana kwota 500 zł rocznie opłat jest zawyżona.

728x90.gif

Kris

Kris

• SuperVIP
  • 1730 postów

Masz rację, w każdym mieście a nawet dzielnicy jest inaczej. Jednak około 250 pln miesięcznie to suma dość wygórowana za garaż. Jeśli Tobie zostaje 200 pln na czysto, to szacun i pilnuj tego biznesu :)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

40000/200 to 200 miesięcy, czyli ok. 17 lat.

Pomijając podatki, za 17 lat garaż się rozleci... Poza tym, raczej nie uda Ci się wynająć go na 20 lat z góry.... Będziesz miał średni czas czerpania pożytków 8-10 miesięcy w roku. Części kasy będziesz szukał przez sądy i komorników. Zwrot z inwestycji 22-25 lat. Biorąc pod uwagę wartość pieniądza w czasie ok. 40 lat...

Szkoda zachodu...

Lepsza lokata terminowa... Wpływ roczny podobny a kapitał łatwiejszy do odzyskania...

720x90-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Dożywotnio 6% Dziennie

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

lewica1979

lewica1979

Doświadczony inwestor

• SuperVIP
  • 490 postów
Poradniki

Ja skalkulowałam kwotę zakupu garażu na 35 tys. ale ok zgadzam się i sama to napisałam, że "kokosy to nie są". A że się rozleci po 17 latach to raczej tak aż źle nie będzie ;-) A z garażem i tak mniej kłopotu niż z wynajmem mieszkania.

Kris udało mi się w mieście mniejszym niż Lublin kupić garaż za 20 tys. i na czysto co miesiąc mam 170 zł :-)

Rynki lokalne w tym zakresie są bardzo różne więc koniecznie trzeba zrobić dobre rozeznanie

Użytkownik lewica1979 edytował ten post 30 kwiecień 2014 - 21:36

728x90.gif

fixu

fixu

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaLubin - Z. Góra

A myslales moze o automatach vendingowych ? ;> W dobrych miejscowkach moga przyniesc naprawde ładne zyski :) tylko potrzeba serwisu takich maszyn.
Jeszcze jedna ciekawa opcja wg mnie to telebimy ledowe (reklamy)  drogie takie telebimy ale w dobrym miejscu mozna wynajac powieszchnie ok 2 min cyklu powtarzanego, reklama np ~~ 15 sec - 1 czyli w 2 min masz ok 8, w moim srednim miescie 70 tys, na dobrym skrzyzowaniu ze swiatlami placi sie ok 600-800 zł za taka reklame / miesiac, ceny za prad nie sa wygórowane bo ledy malo go pobieraja gorzej z czynszem dla miasta i pozwoleniem. 

Użytkownik fixu edytował ten post 30 kwiecień 2014 - 22:57

Kris

Kris

• SuperVIP
  • 1730 postów

@Fixu: Masz rację, jest to inwestycja dobra na "tu i teraz", bo na reklamach (nie tylko ledowych) przed wyborami zarabia się krocie - partie na wszechobecne reklamy wydają miliony i nie liczą się z kosztami. Znam ten rynek i potwierdzam. Natomiast patrząc na biznes długofalowo, to można czasem wkręcić nogawę, ponieważ istnieje tu masa przeróżnych zmiennych o których przeciętny inwestor nie ma pojęcia, wychodzi wszystko w praniu...

TheSoul

TheSoul

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów

Ja bym poszedł w giełdę z taką kasą1!!

DominikJedrzejczak

DominikJedrzejczak

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 174 postów
  • LokalizacjaDrzewica

Cytowanie bezpośrednie całego posta jest zabronione. 

Na Giełdzie trzeba mieć łeb na karku bo łatwo taką kasę szybko stracić ;)

Użytkownik Robertpl edytował ten post 05 maj 2014 - 02:39

DominikJedrzejczak otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

slivek

slivek

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaLublin

Jak narazie żaden z pomysłów mnie nie przekonuje:) ale dzięki wielkie za propozycję i dyskusję,która się tutaj troszkę rozwinęła. Przeglądam internet w poszukiwaniu nowych inspiracji i zainteresował mnie temat produkcji.:) Czego?tego jeszcze nie wiem.Macie jakieś propozycję?Produkcja kostki brukowej?Zniczy?Dachówek?Plac pod wynajem i kupno maszyny:) myślę,że jest to do zrobienia.Co sądzicie na temat produkcji "czegoś" w Lublinie?:)

Użytkownik slivek edytował ten post 04 maj 2014 - 21:14

fixu

fixu

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Temat produkcji spoko, tylko ze kwota 40 tyś jest duzo za mala na jakakolwiek produkcje wg mnie, sam kiedys myslalem zeby napisac biznes plan na nalewanie opon do ciezarowek, znam sie troche w tym temacie wiem ile kosztuja karkasy ( opony do nalewki) ~~ 80-100 zł nalewa sie opony i sprzedaje za ok 800 zł ~~ w zaleznosci od jakosci, ale maszyny sa ciezko dostepne i mega drogie

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

A coś takiego:

http://point24.com.p...ijarka-icm.html

Tutaj interpretacja podatkowa 

http://inforfk.pl/po...pa=wy&pozycja=7

Oczywiście przed ewentualnym zakupem zalecałbym zwrócenie się o własną indywidualną interpretację podatkową...

720x90-en.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

fixu

fixu

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów

Peppe ostatnio własnie czytalem o tym ze politycy chca nalozyc nowy podatek na "skrety" bo uciekaja im pieniadze, duzo ludzi przeszlo na skrety wlasnie i chca nalozyc podatek na bibulki lub sam tyton ze prawie juz nie bedzie sie oplacalo te krecenie.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10240 postów
Poradniki

Tylko, że to nie jest takie proste. Produkty akcyzowe wchodzą do domeny instytucji ponadnarodowych w zakresie koordynacji. Póki co gilzy na wykazie wyrobów akcyzowych się nie znalazły.

Politycy chcieliby opodatkować wszytsko. Już opodatkowali powietrze, oddychanie, więc pewnie kiedyś i gilzy opodatkują.

Takie automaty to jednak przede wszystkim kwestia dobrego miejsca i jego kosztów i prawidłowego oszacowania zapotrzebowania. 

Ceny są wybitnie konkurencyjne. Więc w optymalnych warunkach zwrot inwestycji to 5-7 miesięcy. Do wyborów się może zwrócić a do czasu ew. zmiany przepisów to już prawie czysty zysk. Po opodatkowaniu dochodowym i VATem oczywiście

720x90-en.gif

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3583 postów
Poradniki

U mnie w mieście deszczówkę opodatkowali :)

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

slivek

slivek

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaLublin

Zaczynam myśleć o zakładzie pogrzebowym:) 40 tys zł + dotacja i można coś ruszyć, co myślicie o tym?Zna się ktoś na tym biznesie?Ma/Miał do czynienia?

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• SuperVIP
  • 3583 postów
Poradniki

Odnośnie zakładów pogrzebowych ... w święta Bożonarodzeniowe ktoś roznosił ulotki o zniżce jeśli członek rodziny kopnie w kalendarz podczas świętowania :)

Zakład pogrzebowy to na pewno dużo papierkowej roboty, żeby nie powiedzieć czarnej ;)

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

lifetime

lifetime

Bywalec

• Zbanowani
  • 34 postów

W Metale szlachetne lub grunty inwest, czyli rolne klasy:4,5,6 są to najlepsze i najbezpieczniejsze inwestycje jakie istnieją na świecie.

Zakładam,że nie chce pan ryzykować utratą swojego majątku dlatego tylko te 2 inwestycje polecam zdecydowanie.

Glupota jest inwestowac w programy typu hyip, bo mozemy tam stracic wszystko, sprawdziłem ponad 50 takich firm w 90% to oszustwa ,a reszta znika po kilku miesiacach. Także sensu tu nie ma .

Ja bym zainwestował w grunty i metale szlachetne w odpowiedniej proporcji

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.