Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W co zainwestować 40k zł?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
151 odpowiedzi w tym temacie

Sirius

Sirius

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Inwestycja w grunty to też nie takie sobie hop przed wypadałoby sprawdzić możliwość podłączenia mediów, plany miasta, zagospodarowania przestrzennego itp, żeby jedyną korzyścią w przyszłości nie okazała się zasadzona rzodkiewka :)

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

slivek

slivek

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaLublin

A co sądzicie o produkcji trumien?W moim mieście nie jest duża konkurencja..

lifetime

lifetime

Bywalec

• Zbanowani
  • 34 postów

Inwestycja w grunty to też nie takie sobie hop przed wypadałoby sprawdzić możliwość podłączenia mediów, plany miasta, zagospodarowania przestrzennego itp, żeby jedyną korzyścią w przyszłości nie okazała się zasadzona rzodkiewka :)

Oczywiście na ziemiach rolnych klasy 4,5,6 nie posadzimy rzodkiewki, lecz możemy postawić np DOM,  Grunty  tzw. inwestycyjne to najbezpieczniejsza inwestycja na świecie. Lecz własnie trzeba zwrócić na to uwagę o czym napisałeś. Właściciele Treeneo mają kilkunastoletnie doświadczenia z takimi inwestycjami, a ich dochody są zaświadczeniem tego ,że się na tym znają  :).

Jeszcze pyt. ret.:

Po co mamy ryzykować oszczędnościami naszego życia inwestując w coś ,co może nam zabrać wszystko , np polisy inwestyjne, na które nabrało się już wiele osób ?

Użytkownik Kris edytował ten post 09 maj 2014 - 19:36
Usunięto niedozwolone linki

lifetime otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie linka pośredniego

elnino1

elnino1

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

Najlepiej biznes, ale musisz trafić w nisze, którą znasz. Zainwestuj 20-30k i możesz mieć z tego zwrot w przeciągu tygodni, miesięcy. Reszte w alternatywne inwestycje.

Grzegi88

Grzegi88

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Naprawdę rada godna podziwu, a jakieś konkrety? Takie posty nie przynoszą nic oprócz śmiechu na sali :lol: . Równie dobrze ksiądz na ogłoszeniach duszpasterskich może dać parafianom taką radę, a następnie powiedzieć aby połowę zysków przelać na parafię...

Nie cytujemy wypowiedzi bezpośrednio poprzedzającej nasz wpis,

Navy

Grzegi88 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

safemy

safemy

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 7 postów

za 40k mozesz kupic akcje róznych firm.... i miec dywidendy co m-c

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6646 postów
I to jest dobry pomysl, mozna w mysl wielkiego inwestora Warrena Bufet kupic akcje duzych firm, odbierac dywidendy do Konca zycia i rozwazyc ich sprzedaz na emeryturze.

Użytkownik turboonostrilvision edytował ten post 17 maj 2014 - 19:51

slivek

slivek

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaLublin

Jako,że jestem młody to Chciałbym teraz coś zarobić i kupić sobie mieszkanie,auto itp.:) Dlatego wolę jakiś sposób na pieniądze na teraz:) a nie na później (czytaj 20lat).

• Kristofferus lubi to

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce

@slivek - odnośnie zakładu pogrzebowego, to miałem kiedyś podobny pomysł, możemy pomyśleć coś razem :D

slivek

slivek

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaLublin

Zrobiłem rozeznanie i u mnie w Lbn ciężko o nową firmę pogrzebową, silna pozycja jednej firmy nie pozwala na wybicie się innych..;/

rivenmag

rivenmag

SynTrade Lider

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1375 postów
  • LokalizacjaKielce

U mnie było to samo. Jedna duża firma - niemalże monopolista w rejonie. Ale od 2 może 3 lat zaczęły się pojawiać pomniki innych firm lokalnych na cmentarzu. A dziś widać, że ludzie wolą iść do tych mniejszych niż do monopolisty, bo pomników "innych" przybywa co dzień. Nie wiem czy to coś znaczy, ale zauważyłem u siebie takie zmiany po prostu.
Natomiast ja mówiąc o firmie pogrzebowej miałem autorski pomysł, na pewną rewolucję w tym temacie. Ale to nie temat na publiczną konwersację. Z różnych względów pomysł porzuciłem, ale nie wykluczam, że za jakiś czas do niego wrócę.

safemy

safemy

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 7 postów

znalezienie niszy, gdzie nie ma konkurencji to jest rozwiązanie :)

Grzegi88

Grzegi88

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 29 postów
  • LokalizacjaŚląsk

znalezienie niszy, gdzie nie ma konkurencji to jest rozwiązanie :)

Nie koniecznie, jak by każdy miał takie podejście to 3/4 firm, biznesów by nie miało miejsca, bo przecież kto pierwszy ten lepszy... Jest dużo czynników na które składać się może sukces w danym kierunku, w tym przypadku mówiąc o zakładach pogrzebowych. Dobra reklama, marketing, konkurencyjne ceny, szersza oferta i można tak jeszcze z parę wymienić. Myślę, że kierunek fajny bo zawsze, będzie zapotrzebowanie na te "usługi", pozostaje dobry biznes plan, odpowiedni kapitał, trochę wytrwałości i głowę na karku.  Życzę powodzenia!

milord

milord

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 442 postów

O widzę kolega też z Lublina ;) Co do firmy pogrzebowej to rzeczywiście ma dość silną i niezagrożoną pozycję. Ja bym poszedł w innym kierunku niż firma pogrzebowa. Jak znajde trochę czasu to ci podeślę na PW.

slivek

slivek

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 322 postów
  • LokalizacjaLublin

Tak, firma STYKS nie zagrożenie opanowała rynek. Świadczy o tym nawet miliony zł, które byli gotowi przeznaczyć na budowę krematorium, ale nie dostali pozwolenia.(Ich firma mieści się obok cmentarza Majdanek, ze względów historycznych nie uzyskali pozwolenia) Ale sumy mówią same za siebie.

Sirius

Sirius

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 118 postów

Nie wiem jakiej stopy zwrotu oczekujesz może zainteresuje Cię inwestycja w waluty bezpieczne raczej istnieje małe prawdopodobieństwo utraty  dużego kapitału i np dla przykładu dla wkładu  40.000 dla różnicy kursowej  2 gr masz zysk 800-opłaty na walutomacie kolo 240 zł.

Użytkownik Sirius edytował ten post 19 maj 2014 - 17:57

fixu

fixu

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaLubin - Z. Góra

Przyłączam sie też do dyskusji ( sam mialmbym 30k do zainwestowania) , myslalem nad koparkami do kryptowalut ale nie wiem czy juz za pozno nie jest.... Ktos ma jakies pomysly? Moze jakis sprzet na wypozyczenie ;>   Mysle tez nad kupnem akcji KGHM-u bo po pierwsze sa tanie a po drugie z 30 tyś w rok mialbym dywidendy ok 2.5 zł jak przeliczylem na ten rok. tj ~ 8.5% w skali roku , mało ;> :)

Użytkownik fixu edytował ten post 25 maj 2014 - 21:30

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• SuperVIP
  • 1555 postów

@ koparki do kryptowalut to obecnie ciężki temat. Sam miałem kilka i zrezygnowałem na rzecz handlu samym Bitcoinem. Jeżeli myślisz o koparkach opartych na GPU to musisz pamiętać, że biorą one sporo prądu oraz wytwarzają jeszcze więcej ciepła. Teraz lato, upały przed nami to pasuje mieć pomieszczenie klimatyzowane. Osobiście bym odradzał. 

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10271 postów
Poradniki

Acz pod kopanie warto obserwować kursy kryptowalut opartych na algorytmach niż scypt i SHA256, bo tam może przyjść opacalność kopania... Kupować dzisiaj bym nie radził...

Banner.gif       468x60-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Czy to Sleeper? Dyskusja

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Ermin

Ermin

Weteran

• SuperVIP
  • 1974 postów

Jest kilka opcji i musisz dobrać odpowiednią dla Ciebie.

Jeśli chcesz zainwestować te pieniądze to po pierwsze zgłębiłbym szczegółowo bardziej konkretne pomysły, byś miał lepszy pogląd na całość. Przejdź się/zadzwoń do jakiegoś doradcy i powiedz, że zależy Ci na ochronie i pomnażaniu kapitału, zobaczysz jakie wyjścia on Ci przedstawi - następnie podpytaj kolejnych kilku i zawsze pytaj o zdanie na temat porady ostatniego, ponieważ niejednokrotnie patrzą po prowizji, a nie dobru klienta i dlaczego coś jest lepsze, a coś gorsze.

Nie wiem, dlaczego skłaniasz się ku biznesowi, skoro chcesz bezpieczeństwa kapitału? Chcesz założyć biznes - super - ale zrób coś na czym się znasz, a nie na czym być może zarobisz. Wydasz kasę na start, reklamę i g....o z tego, bo nie będziesz pracował z pasją, szybko się zniechęcisz, tym bardziej, że efekty przychodzą po jakimś czasie i kasa pójjjdzie, szybciej niż gdziekolwiek indziej. Może coś w kierunku wykształcenia? Zdobytego doświadczenia? Bądź jeśli faktycznie coś chciałbyś robić i wiesz, że lubiłbyś to robić, wpierw liźnij danego tematu żebyś nie był zielony.

Tutaj sprawdza się też definicja, że czasem warto zrobić krok w tył, żeby następnie pójść dwa do przodu.

ban.gif

Konkretny Temat - MULTIBUY WORLD

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.