Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Regulamin targowiska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Ivaho

Ivaho

    Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

  • Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
REGULAMIN DZIAŁU "TARGOWISKO"

Zasady

 
1.  Targowisko podzielone jest na dział wymiany walut i oferty. Dział wymiany walut posiada poddział Kantorek limitowany gdzie ofertę wymiany/zakupu/sprzedaży waluty może złożyć każdy forumowicz, który posiada min. 20 postów. Jak sama nazwa mówi kantorek ten posiada limit kwotowy oferty - $100 lub równowartość w innej walucie/kryptowalucie dla jednego systemu płatności. Limit dotyczy wszystkich założonych i aktywnych ofert użytkownika. Aby móc oferować wymianę walut bez limitów, należy dokonać upgrade konta do co najmniej statusu PREMIUM
 
Aby móc założyć ofertę wymiany/kupna/sprzedaży o charakterze stałym (założyć oddzielny kantorek) należy posiadać co najmniej status VIP.
 
2. Oferta zakupu, sprzedaży lub wymiany walut musi zawierać informację o rodzaju transakcji (kupno, sprzedaż, wymiana), kwotę i rodzaj e-waluty (oznaczony prefixem). W tytule tematu podajemy rodzaj waluty i kwotę.
 
3. Do składania ofert związanych z poszukiwaniem inwestora/wspólnika służy dział szukam inwestora/wspólnika. Aby zakładać tematy w tym dziale należy posiadać co najmniej status PREMIUM.
 
4. Jeżeli oferta nie będzie aktualizowana przez 30 dni to może ona zostać zamknięta/ukryta. Prosimy również o poinformowanie użytkowników kiedy oferta przestaje być aktualna.
 
5. Na ofertę w dziale walut odpowiadamy poprzez prywatna wiadomość. Po zawarciu transakcji możemy podzielić się swoją opinią i doświadczeniem wymiany/zakupu/sprzedaży z autorem oferty albo poprosić o aktualizację oferty.
 
6. Do składania innych ofert służy dział oferty. Oferta musi mieć dodany odpowiedni prefix (słówko opisujące ofertę) oraz opisany przedmiot oferty również w tytule. Dla osób nie posiadających wykupionej subskrypcji możliwe do złożenia oferty to (prefixy):
 
- kupię
- poszukuję usługi
- szukam mentora (bez oferty refbacku!)
- szukam pożyczki
- za darmo
- zamienię
- inne (oferta nie może mieć charakteru odpłatnego)
 
osoby z wykupioną subskrypcją mogą ponadto zakładać tematy z prefixami:
 
- sprzedam
- oferta mentora
- oferuję pożyczkę
- usługa
- inne (oferta może mieć charakter odpłatny)
 
7. Zakazane są oferty zawierające ofertę refbacku czy innych korzyści bonusowych związanych z zapisem.
 
8. Administracja ma prawo do interpretacji tego regulaminu pod kątem akceptacji oferty lub jej braku.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 22 październik 2015 - 08:50

  • customizer lubi to
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.