Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

W co inwestujecie ? Wasze doświadczenia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

dimon

dimon

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 33 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Witam,

w związku z tym, iż nie ma w dziale aktualnego tematu zadaje pytanie. Czy ktoś z Was inwestuje aktualnie w giełdę, akcję lub instrumenty pochodne ? Jakie macie doświadczenia ? Chodzi mi głównie o rok 2014, który jak dotąd jest bardzo przychylny inwestorom. 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

DominikJedrzejczak

DominikJedrzejczak

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 174 postów
  • LokalizacjaDrzewica

Chyba bitcoin rządzą od kilku lat, ale i tak najlepiej inwestować w ludzi ;)

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1643 postów

To może ja się wypowiem co do inwestycji w kryptowaluty a dokładniej w Bitcoina. Handlowałem pomniejszymi kryptowalutami (doge, litecoin, allcoin) ale jest ich tyle, że trudno ucelować w te, które mogą pewnego dnia wzrosnąć na wartości. Dlatego też poprzestałem tylko na BTC.

Zetknąłem się z nim ponad roku temu ale tak naprawdę dopiero gdy widziałem, że osiągnął kwotę około 600zł/btc to zakupiłem ich trochę. Od tego czasu (ponad pół roku) non stop handluję na giełdzie kryptowalut. Przez te parę miesięcy życie nauczyło mnie, że trzeba mieć zimną głowę i nie panikować gdy kurs w ciągu 10 minut spadnie o 50 dolarów. Musisz sobie założyć jakąś dopuszczalną stratę a najlepiej nie spoglądać co kilka godzin na wykresy tylko np raz dziennie. Jest to rynek strasznie wrażliwy na różne informacje ze świata Bitcoina. Również zauważyłem, że istnieje najprawdopodobniej osoba bądź grupa osób, która sztucznie podbija kurs albo go obniża. Zauważysz to sam jak zaczniesz grać jak w ciągu kilku minut ktoś skupuje w tysiącach BTC lub sprzedaje. I jeszcze raz podkreślam, trzeba mieć dużo samo zaparcia i pewności w tym co się robi, bo wahania kursów są czasem aż nie do uwierzenia ;-) Ja sugeruję się w dużej mierze interwałem czasowym 1h i korzystam z https://bitcoinwisdo...bitstamp/btcusd oraz http://bitcoinity.org/markets/bitstamp/USD. Co do giełd to gram na bitstam oraz bitcurex na przemian z bitmarket.pl

Za parę dni ukaże się na moim blogu wpis w którym opisuję jak gram i chętnie poznam metody jak inni grają, także zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami.

Poza tym inwestuję również w programy które znajdziesz u mnie w stopce :-)

A tak na sam koniec to czytaj forum, zadawaj pytania bo to naprawdę skarbnica wielu osób, którzy mają w różnych dziedzinach zarabiania duże doświadczenie. 

Życzę powodzenia w dążeniu do wolności finansowej! 

pavixion

pavixion

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 204 postów

jak inwestuje w bardzo rozwojową branże, jaką jest żywność funkcjonalna.

warto jest na pewno inwestować w kruszcea i ostatnio coraz popularniejsze staja się  grunty (ziemia)

dimon

dimon

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 33 postów
  • LokalizacjaWarszawa

jak na razie nie ufam Bitcoinowi, być może dlatego, że się na tym nie znam i nie wiem od czego zależny jest kurs. Jeśli chodzi o ziemie, to chyba raczej nie grunty, a nieruchomości do remontu i ponownej odsprzedaży z zyskiem. A w jaki sposób w żywność funkcjonalną ? Nie słyszałem o tej formie inwestowania ?

amberus

amberus

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 490 postów

Grunty, nieruchomości , działki - to zawsze jakaś pewność. Osobiście inwestuję w działki na Mazurach , nie wielkie jakieś sumy ale w ratach [ po 300 zł miesięcznie]  Czyli na spokojnie i bez przesady [ a raczej w miarę możliwości :) ]  Już przy wpłacie 13,5 tyś zł miał będę akt własności. Czyli nie źle. Kupowanie podupadłych nieruchomości na wsiach też jest dobrym biznesem. Szybki remont i do sprzedaży.

DOBRY BIZNES -  zarabiasz bez ryzyka     http://essensanaturaleb.pl.tl/

autor12

autor12

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • Lokalizacjawarszwa

Ja inwestuje w sórowce i nie narzekam fakt faktem robie zyski na ilości a nie wysokosci ale zawsze minimum 60% do przodu rocznie minus podadki daje na czysto około 45% dla mnie na czysto a że w miare duzym obracam kapitałem to i zyski ok.

Ale inwestycja to ryzyko nie ukrywam ze i straty czasm zaliczam wiec to dla odważnych ale tez i nie popadajacych w skrajnosci bo przeciez straty tez mozna odrobic

• turboonostrilvision lubi to

IronFX

IronFX

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Forex to przyszłość.Zsyki miesięczne generowane na poziome 3-10 % miesięcznie są bardzo zadowalające.Jednak aby osiągnąć taki poziom trzeba w tym troszeczkę posiedzieć

http://x-profit.com/ 25 $ na Start.Bonus bez depozytu

Rada

Rada

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Generalnie rok 2014 jest bardzo niepewny, jeśli chodzi o giełdę, jak również bardzo zmienny. 

Obawiam się, że najlepsze już za nami. 

Mikon

Mikon

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

Hossa w zachodniej Europie i USA na pewno niebawem się skończy. Ciężko wyczuć jak będzie w Polsce. Polska giełda jest mocno zdołowana. 

Lion1994

Lion1994

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 358 postów
  • LokalizacjaPolska

Ja inwestuję w handel - w produkty towarowe, różnej maści, klucze, kody do gier, w mojej stopce możesz również zobaczyć PaidVerts - liczę na duże obroty, ale wszystko ze spokojem i sumiennie, nigdzie się nie spieszę :)

Zarabiaj na CashPirate - KOD DAJĄCY 500PKT: TEBM0S (BONUS!) || COINMINE.IO - HIT ROKU 2017!

dimon

dimon

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 33 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ciekawa inwestycja Lion 1994, ale ważną rzecz napisałeś - spokój  i sumienność ;)

Hossa w zachodniej Europie i USA na pewno niebawem się skończy. Ciężko wyczuć jak będzie w Polsce. Polska giełda jest mocno zdołowana. 

Polski rynek jest jeszcze bardzo mocno niedowartościowany w porównaniu z Zachodem i USA, ale u nich można powoli się obawiać spadków ;p

Użytkownik dimon edytował ten post 13 lipiec 2014 - 11:42

• Lion1994 lubi to

Norbi33

Norbi33

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 30 postów

Ja proponuję inwestycje w złoto lub srebro. Dno już mamy prawdopodobnie za sobą.

Użytkownik Norbi33 edytował ten post 09 sierpień 2014 - 06:24
Spamerom dziekujemy!

Norbi33 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 663 postów
  • Lokalizacjaszafa twojej dziewczyny

Witam, chcialbym podyskutowac o inwestycjach, strategiach  na tzw. 'Putina'. Jak wiadomo 'caly swiat' gra teraz na gieldach przeciwko 'putinowi'. Jak to sie ma w praktyce?

Ano, np. od konca maja rosyjski rubel traci bardzo wyraznie na wartosci, z ok. 33.6 uds za rubla teraz jest ponad 37.  Mam otwarte dwie dlugie pozycje na usdrub, ale mysle, zeby jeszcze dolozyc lota albo dwa.

Jak wysoko moze cena podskoczyc?

Inna sprawa, surowce; gaz od parunastu tygodni tez ma tendecje spadkową. Szykuja sie kolejne sankcje i prawdopodobnie cena ropy rowniez spadnie bo maja wprowadzic sankcje sektorowe wlasnie na sektor energetyczny i finansowy. Zobaczymy czy rzeczywiscie, doprowadzi to do bardzo duzej plynnosci na rynkach.

Czy sa jeszcze jakies inne instrumenty na ktorych mozna grac przeciwko 'putinowi'?

Pozdrawiam

panda

panda

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 796 postów

Możesz grać na giełdzie "przeciwko putinowi" kontrakty w chodzą w grę, ale tak naprawdę to jest czysta loteria takie zabawy. Szczególnie, że z dnia na dzień sytuacja może się diametralnie zmienić. 

Zostań Wikingiem 

Oczami Pandy    ||     Dochodypasywne -zajrzyj czasami i tu ;)  

PP Intymność  - program partnerski dla dorosłych   ||     Intymność.pl - bo czasami warto coś zmienić :) 

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 663 postów

Jak narazie para USD/RUB zachowuje sie tak jak sie domyslalem. Ponad 1500 pipsow na plus i dalej leci na połnoc.

Do konca roku doleci do 40-45 rubli za dolara?

Na nastepnej korekcie znowu jakiegos longa dokupie.

Przez ten tydzien wiecej zarobilem na tej parze niz na wszystkim w ciagu ostatniego roku. heh

Ktos sie jeszcze interesuje ta parą?

P.

Dawido

Dawido

Weteran

• VIP
  • 1201 postów

ja zaczalem inwestowac w Preiscoin, ktory jest szwajcarskim odpowiednikiem Bitcoina. zapowiada sie obiecujaco...

Masz dosc tracenia $ w hyipach? Promoteam to preznie rozwijajaca sie firma mojego kolegi ze sklepem online, cyklerem liniowym, i portalem ogloszeniowo-reklamowym, gdzie stabilnie zarabiamy od 2015 roku. Kupuj markowe produkty w konkurencyjnych cenach aby otrzymac bonusowe pozycje do cyklera! Przelew bankowy, BTCZarejestruj sie TUTAJ w cyklerze Promoteam Chcesz kupic/sprzedac BTC? Skorzystaj ze swietnej oferty Bitbay: https://affiliate.bitbay.net/55024

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 663 postów

Dalej mozna zarabiac na parach z RUB na koncu. Rubel sie oslabia i nic nie wskazuje na to aby mialo cos sie zmienic. Mozna stawiac longi dlugoterminowe.

Ropa leci dalej w dol mysle, ze dlugoterminowy short wskazany.

Chodza sluchy, ze tegoroczna susza w Brazylii spowodowala mniejsze plony kawy. W ciagu 6 miesiecy prawodopobnie cena kawy mocno wzrosnie. Jakies buy limity mozna stawiac.

Szwajcaria mysli nad tym, aby skupowac wieksza ilosc zlota jako zabezpieczenie swojej waluty. Mozliwe zwyzki cen zlota niedlugo.

A Wy w co zamierzacie zainwestowac w najblizszych tyg.?

P.

dimon

dimon

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 33 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ja ostatnio w akcje firmy przed IPO (za rok) z zabezpieczeniem na nieruchomości z wpisem i w razie braku satysfakcjonującej stopy zwrotu - opcją na 2 lata gwarantującą wykup po określonej cenie ;)

Dzisiaj RUB lekko nerwowy się zrobił - zobaczymy jutro co będzie po posiedzeniu Banku Rosji.

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 663 postów

No wlasnie, cos dzis rub umocnil sie za bardzo i zaliczylem stop lossa. O ktorej te posiedzenie?

P.

Użytkownik bufi edytował ten post 30 październik 2014 - 16:09

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.