Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Money 2 Money - www.money2money.com.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

ZarabiarkaPL

ZarabiarkaPL

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 33 postów

Zarabiaj jako Agent kredytowy/ubezpieczeniowy. Dochód pasywny.
Program nowy i chyba najlepszy jeśli chodzi o system prowizyjny na kredytach i ubezpieczeniach.

Możesz zarabiać na polecaniu naszego programu innym osobom, które zostaną Agentami M2M a Ty otrzymasz 20% od ich zarobków ze sprzedaży i aż 10% od Agentów przez nich pozyskanych - dzięki temu otrzymujesz tzw. pasywny dochód, ponieważ pozyskani Agenci pracują na Ciebie.

Najciekawszy według mnie panel agenta i chyba jedyny w Polsce, możesz budować swoja grupę agentów i na nich zarabiać jak i sam sprzedając produkty finansowe.

np. masz 20 partnerów i każdy niech średnio zarobi 1000zł miesięcznie
Daje to kwotę 20tys.złotych ty dostajesz 20% z pierwszego miejsca polecenia daje to kwotę 4tys.złotych miesięcznie na stale nic nie robiąc.
jest jeszcze drugie miejsce polecenia na kwotę 10% także program daje ogromne możliwości.

Czym więcej aktywnych partnerów tym więcej zarabiamy. Ja dzisiaj zacząłem i mam już 6 partnerów

Najlepsi Partnerzy zarabiają nawet 140.000 zł miesięcznie.

Link do programu www.money2money.com.pl

zgoda na reflink stelcon

wejdź i dowiec się więcej! zacznij wkoncu zarabiać. Moze byc to twoja dodatkowa praca w ktorej zarobisz wiecej niz na etacie!!!

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 21 styczeń 2015 - 17:59

ZarabiarkaPL otrzymał ostrzeżenie. Powód: Zła budowa tematu

d14bl0

d14bl0

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaWrocław

Witam,

Możesz się pochwalić jak długo należysz dot tego programu partnerskiego i ile do tej pory zarobiłeś?

Prowadzę bloga o programach partnerskich i zarabianiu w internecie. 

Grzeczny

Grzeczny

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów
  • LokalizacjaCieplice

Wypłacają?

https://www.cryptobi.../ref/3b8aae92bd -  Tu admin ci pieniędzy nie zwinie ,   https://richmondberk...m/?ref=rbd81935  - otrzymasz 10$ gratis a twoja kasa jest ubezpieczona za darmo,  https://x-binary.com/?ref=X35471 -Gwarancja  otrzymania 100 poleconych z automatu

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1653 postów

Chciałem z nimi współpracować ale kontakt mailowy jest T R A G I C Z N Y! Na odpowiedź średnio czekam dobry tydzień (raz się zdarzyło) a tak po 2-3 tygodnie... Mają fajne programy i oferty (w szczególności jako agent) ale co z tego jak nie odpisują ;-) Oni należą do money.pl, więc raczej wypłacalni.

d14bl0

d14bl0

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaWrocław

Zdecydowanie wypłacalni, W tamtym roku zleciłem 12 wypłat i każda w przeciągu 14 dni na koncie. A jak masz "odznakę" wiarygodnego partnera, to wypłacą nawet po 3-4 dniach od wystawienia faktury/rachunku.

Fakt, że jeżeli chodzi o kontakt to raz odpiszą, a raz nie :) Może to wynikać ze zmian jakie zapowiadają i natłoku pracy z tym związanym, ale firma jak najbardziej zaufana i wypłacalna.

[---]

Użytkownik Polon edytował ten post 25 styczeń 2015 - 09:51
spam

d14bl0 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1653 postów

To ten natłok pracy i zmian mają chyba od roku bo strasznie ciężko z nimi o kontakt :-( 

d14bl0

d14bl0

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaWrocław

A jakie masz pytania? Współpracuje z nimi od ponad roku, więc może będę mógł pomoc?

stelcon

stelcon

Syntrade Lider

• Premium
  • 899 postów
  • Lokalizacjaopolskie

Polecam współpracę z M2M - jak widać na poniższym screenie jestem w programie od  17 Grudnia 2014r  - dziś zleciłem pierwszą wypłatę 1390 zł ;)

Wg. regulaminu mają czas na wypłatę 14 dni. Poinformuję jak pieniążki dotrą na konto.

93687365893643213630.jpg

Praktycznie każdy, bez żadnego wkładu własnego może tutaj zarobić od kilkuset złotych w górę - wystarczy tylko dobre podejście do tematu. 

Użytkownik stelcon edytował ten post 26 styczeń 2015 - 17:57

www.InwestcyjePrzezInternet.pl Zapraszam na Blog o Inwestycjach Przez Internet.

Pamiętaj o ryzyku utraty części lub całości pieniędzy. Inwestuj tylko te pieniądze, po których stracie zbytnio się nie załamiesz... ;)

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1653 postów
Tutaj nie chodzi o pytanie tylko o przypomnienie loginu w systemie, bo nie mogę przypomnieć hasła.

#stelcon wspolpracujesz jako agent czy wydawca?

stelcon

stelcon

Syntrade Lider

• Premium
  • 899 postów
  • Lokalizacjaopolskie

Jestem Wydawcą, dostałem swoją stronę w domenie     xxxx.oferty-kredytowe.pl, ale można przy rejestracji wybrać swoją domenę.

Jest dużo produktów, które można polecać, służę pomocą ;)

Pamiętaj o ryzyku utraty części lub całości pieniędzy. Inwestuj tylko te pieniądze, po których stracie zbytnio się nie załamiesz... ;)

d14bl0

d14bl0

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 25 postów
  • LokalizacjaWrocław

Hej Stelcon,

w jaki sposób pozyskujesz klientów? I jakie produkty promujesz?

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1653 postów

Sądząc po jego stopce, to oferuje rejestrację w jakimś programie w zamian za podział prowizji ;-) Przynajmniej tak mi się wydaje z tego co widzę :D

stelcon

stelcon

Syntrade Lider

• Premium
  • 899 postów
  • Lokalizacjaopolskie

Każdy sposób dążący do ogólnego zadowolenia i dający $ jest dobry ;)

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

a jak wyglada polecanie samemu sobie produktów? albo w rodzinie? bo w innym programie takie cos przechodziło z tego co kojarze?

i czym różni sie agent od wydawcy? na 1 i na 2 mozna polecac i sa takie same prowizje czy nie?

Użytkownik senthinel edytował ten post 03 luty 2015 - 10:35

Sygnatura Niezgodna z Regulaminem

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1653 postów

Na Agencie w imieniu klientów wypełniasz formularz zgłoszeniowy a na koncie wydawca masz możliwość używania banerów, linków itp jak w każdym innym programie partnerskim.

Polecać możesz znajomym, rodzinie czy samemu skorzystać z danego produktu - nie było z tym problemów.

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

czyli lepszy jest wydawca w dzialalnosci online? , i czyli moge zarejestrować się w tym programie jako wydawca, a potem z własnych linków referencyjnych sam na siebie konta pozakładać i zgarnąć za to prowizje bez zadnych banow itp? robił ktoś tak już?

i prowizje 20% są tylko z 1 szego poziomu poleconych czy głębiej też jakoś coś się liczy?

Użytkownik senthinel edytował ten post 03 luty 2015 - 11:40

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1653 postów

Zależy jaką działalność online prowadzisz. Jeżeli masz na stronie formularz, gdzie klient może zostawić swoje dane i w jego imieniu szukasz mu odpowiednich ofert to agent też jest dobrym rozwiązaniem. Chciałem kiedyś tego spróbować ale trochę niemoralne wydaje się mi, aby w imieniu klienta rozsyłać wnioski do wielu instytucji na raz. 

W programie miałem najpierw konto wydawca, później zmieniłem na Agent ale, że nie użyłem to mi konto usunęli. Teraz przy próbie powrotu do konta Wydawca nie ma z nimi kontaktu... na maile nie odpisują. Co do prowizji to nie wiem bo nie zagłębiałem temat.

Ja ze swojej strony to polecam zdecydowanie System Partnerski, gdzie nigdy nie miałem żadnych problemów, wypłaty na czas i zlicza bardzo ładnie (nawet dwa konta założyłem na siebie). Bardzo łatwo można tam operować widgetami, które same się aktualizują na naszych stronach. Używam od dawna i jest to wg mnie najlepszy program partnerski.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 03 luty 2015 - 16:50

PanInwestor otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

no właśnie jestem już w bankierze zarejestrowany, i tak od pewnego czasu zabieram się, żeby tam zacząć działać ale natknąłem sie właśnie money2money i ponoć ma największe prowizje dlatego tam też chcę wystartować

stelcon

stelcon

Syntrade Lider

• Premium
  • 899 postów
  • Lokalizacjaopolskie

Możesz w M2M spokojnie zrobić tak jak pisałeś. Przetestowane. Dla mnie akurat lepszą opcją jest Wydawca - z własną stroną polecającą.

Prowizje są następujące: 

1 poziom - 20 %

2 poziom - 10 %

Ale żeby taką prowizję otrzymać musisz w danym miesiącu zarobić sam minimum 500 zł.

Użytkownik stelcon edytował ten post 03 luty 2015 - 12:05

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

@ stelcon

mogę więc porobić konta bankowe sam na siebie, zarobić w ten sposób 500 zł albo więcej, no i polecając innym otrzymywać od nich prowizje 20% i 10% tak? 

a jeśli w danym miesiącu nie zarobię sam 500 zł, to nie dostane zadnych prowizji czy jak to wygląda?

i jak wygląda sprawa pozamykania tych kont? bo rozumiem, że większość jest bezpłatna?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Moni1313

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.