Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Money 2 Money - www.money2money.com.pl


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
145 odpowiedzi w tym temacie

#141
Sakubh

Sakubh

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 2 postów
 • LokalizacjaWrocław
Hej. Mam pytanie założyłem konta bankowe -aż 6. I koleś powiedział mi, że po nich dostanę kolejne informację, tym razem jak ja mam zarobić, a nie on.. tylko problem jest w tym, że już założyłem te konta, a on twierdzi, że musiałem źle to zrobić bo nie wszystkie są aktywne. Oczywiscie wiem, że na pewno wszystkie dobrze założyłem. Więc się go pytam czy może mi powiedzieć ile jest aktywnych kont i jakie to są. On odpowiada że system tego mu nie pokazuje, że musiałem na pewno coś źle wykonać tylko ani ja ani on nie wie które niby źle wykonałem.. czy możecie mi powiedzieć czy on wała jakiegoś kręci czy faktycznie tego nie widzi w systemie m2m?

#142
Ficol

Ficol

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 19 postów
 • LokalizacjaŁódź
Koles kreci wala albo jest amatorem. W panelu jest opcja zobaczenia kazdego wniosku lecz trzeba wiedziec jak. 6 kont.. parodia i amatorka

Pozdrawiam
Itaki, jest to w 100% legal

#143
dingyalley

dingyalley

  Bywalec

 • Forumowicz
 • PipPipPip
 • 36 postów

To jest chore co zrobili z m2m, ktoś wymyślił sobie, że za objaśnienie jak działa program będzie rządał 500zł, oczywiście za nic nie płacisz, zakładasz tylko konta (no tak, równie dobrze każdy może je założyć, tylko ze swojego polecenia) . Po co w takim razie jest program affilacyjny w m2m? za mało prowizji?  Zauważyłem tą lawinę naciągaczy na fb. Pseudo-mentorzy tłumaczą to tak, że najpierw musisz poznać produkt ( :D ) , a tym magicznym sposobem na pozyskanie klienta jest założenie takiego samego fanpage'a i pisanie tego samego do ludzi. Napisałem do kilku takich osób z ciekawości, nawet teksty są skopiowane. W m2m nawet bez zaplecza reklamowego też można zarobić, nawet na głupich forach.
Myślę, że warto przestrzec przed takimi osobami bo mija się to trochę z przeznaczeniem programu.


Użytkownik dingyalley edytował ten post 25 kwiecień 2017 - 23:15


#144
wrzochal11

wrzochal11

  Bywalec

 • Forumowicz
 • PipPipPip
 • 30 postów

Jak w m2m wyglądają dokładnie prowizje od poleconych?

 

Niby wszędzie jest, że przy obrocie polecającego w wysokości 500zł mamy:

 

z 1 poziomu - 20 %

z 2 poziomu - 10 %

 

Natomiast, nigdzie w regulaminie m2m nie mogę tego znaleźć, jest tylko coś takiego:

 

15% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecajacego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to polecenie powyżej 10 nowych Partnerów, którzy dokonali obrotu miesięcznego co najmniej 10000 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

 

10% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecajacego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to polecenie od 4-10 nowych Partnerów, którzy dokonali obrotu miesięcznego co najmniej 5000 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

 

5% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecajacego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to polecenie od 1-3 nowych Partnerów, którzy dokonali obrotu miesięcznego co najmniej 1500 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

 

Wie ktoś jak to w końcu wygląda?#145
Flodur

Flodur

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 1 postów

Coraz więcej pojawia się osób, które próbują oszukać innych w Money 2 Money. Ogólnie nie polecam w tym działać, a wszystkie oferty, które mówią o wielkich zarobkach radzę ignorować. #146
wrzochal11

wrzochal11

  Bywalec

 • Forumowicz
 • PipPipPip
 • 30 postów

To nie projekt jest zły, tylko ludzie którzy go wykorzystują do własnych celów. Jak niektórzy nowym poleconym każą zakładać konta, które nie są wcale darmowe, albo każą brać pożyczki - co prawda darmowe.. jednak każą to robić z własnych linków i tak polecony pracuje na polecającego - a potem jako sposób na zarobienie mówią im, "działajcie tak jak my to też zarobicie".

Osobiście to polecam taką strategię, że polecony bierze kilka darmowych pożyczek z linków polecającego, natomiast pozostałe 15-20 bierze już ze swoich linków i tak oto wszyscy są zadowoleni..


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.