Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Money 2 Money - www.money2money.com.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

Sakubh

Sakubh

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław
Hej. Mam pytanie założyłem konta bankowe -aż 6. I koleś powiedział mi, że po nich dostanę kolejne informację, tym razem jak ja mam zarobić, a nie on.. tylko problem jest w tym, że już założyłem te konta, a on twierdzi, że musiałem źle to zrobić bo nie wszystkie są aktywne. Oczywiscie wiem, że na pewno wszystkie dobrze założyłem. Więc się go pytam czy może mi powiedzieć ile jest aktywnych kont i jakie to są. On odpowiada że system tego mu nie pokazuje, że musiałem na pewno coś źle wykonać tylko ani ja ani on nie wie które niby źle wykonałem.. czy możecie mi powiedzieć czy on wała jakiegoś kręci czy faktycznie tego nie widzi w systemie m2m?

Ficol

Ficol

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaŁódź
Koles kreci wala albo jest amatorem. W panelu jest opcja zobaczenia kazdego wniosku lecz trzeba wiedziec jak. 6 kont.. parodia i amatorka

Pozdrawiam
Itaki, jest to w 100% legal

dingyalley

dingyalley

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów

To jest chore co zrobili z m2m, ktoś wymyślił sobie, że za objaśnienie jak działa program będzie rządał 500zł, oczywiście za nic nie płacisz, zakładasz tylko konta (no tak, równie dobrze każdy może je założyć, tylko ze swojego polecenia) . Po co w takim razie jest program affilacyjny w m2m? za mało prowizji?  Zauważyłem tą lawinę naciągaczy na fb. Pseudo-mentorzy tłumaczą to tak, że najpierw musisz poznać produkt ( :D ) , a tym magicznym sposobem na pozyskanie klienta jest założenie takiego samego fanpage'a i pisanie tego samego do ludzi. Napisałem do kilku takich osób z ciekawości, nawet teksty są skopiowane. W m2m nawet bez zaplecza reklamowego też można zarobić, nawet na głupich forach.
Myślę, że warto przestrzec przed takimi osobami bo mija się to trochę z przeznaczeniem programu.

Użytkownik dingyalley edytował ten post 25 kwiecień 2017 - 23:15

wrzochal11

wrzochal11

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Jak w m2m wyglądają dokładnie prowizje od poleconych?

Niby wszędzie jest, że przy obrocie polecającego w wysokości 500zł mamy:

z 1 poziomu - 20 %

z 2 poziomu - 10 %

Natomiast, nigdzie w regulaminie m2m nie mogę tego znaleźć, jest tylko coś takiego:

15% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecajacego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to polecenie powyżej 10 nowych Partnerów, którzy dokonali obrotu miesięcznego co najmniej 10000 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

10% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecajacego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to polecenie od 4-10 nowych Partnerów, którzy dokonali obrotu miesięcznego co najmniej 5000 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

5% - premia liczona od wynagrodzenia z tytułu Prowizji, uzyskanego przez innych partnerów programu M2M, którzy zarejestrowali się do programu M2M z poleceń Partnerów zarejestrowanych w programie M2M z bezpośredniego polecenia danego Partnera. Polecenie rozumiane jest jako rejestracja nowego Partnera poprzez link z unikalnym ID Partnera polecajacego. Minimalny próg naliczenia premii specjalnej Polecaj Money2Money to polecenie od 1-3 nowych Partnerów, którzy dokonali obrotu miesięcznego co najmniej 1500 PLN. Partnerzy polecający i poleceni nie podlegają Premii na Start.

Wie ktoś jak to w końcu wygląda?

Flodur

Flodur

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Coraz więcej pojawia się osób, które próbują oszukać innych w Money 2 Money. Ogólnie nie polecam w tym działać, a wszystkie oferty, które mówią o wielkich zarobkach radzę ignorować. 

wrzochal11

wrzochal11

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

To nie projekt jest zły, tylko ludzie którzy go wykorzystują do własnych celów. Jak niektórzy nowym poleconym każą zakładać konta, które nie są wcale darmowe, albo każą brać pożyczki - co prawda darmowe.. jednak każą to robić z własnych linków i tak polecony pracuje na polecającego - a potem jako sposób na zarobienie mówią im, "działajcie tak jak my to też zarobicie".

Osobiście to polecam taką strategię, że polecony bierze kilka darmowych pożyczek z linków polecającego, natomiast pozostałe 15-20 bierze już ze swoich linków i tak oto wszyscy są zadowoleni..

Hubus

Hubus

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 11 postów

Osobiście to polecam taką strategię, że polecony bierze kilka darmowych pożyczek z linków polecającego, natomiast pozostałe 15-20 bierze już ze swoich linków i tak oto wszyscy są zadowoleni..

Wrzochal11 analogicznie masz strategię z 5 kontami na osobę polecającą a wszystkie pożyczki niech polecony bierze ze swoich linków. Co do 15-20 pożyczek to wątpie, żeby komuś tyle udało się wziąć, wystarczy 6-7 i juz polecony ma 500. 

wrzochal11

wrzochal11

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Wiadomo, każdy ma swoją taktykę. Z kont bankowych to polecam tylko dwa, reszty nie polecam, ponieważ nie są one do końca darmowe, albo trzeba spełnić różne warunki typu płatność kartą, żeby taka prowizja była naliczona. Wiem, że niektórzy polecają otworzyć konto potem je szybko zamknąć.. każdy ma swoją strategię, ja czegoś takiego nie polecam. Wolę polecić inny PP podobny do m2m czyli SP od bankiera, tam też jest kilka darmowych pożyczek których nie znajdziemy w m2m.

Rafik94

Rafik94

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Witam Was. Będę wdzięczny za pomoc. Wczoraj z mojego pasażu została wzięta pożyczka w extraportfel.pl. W tabeli prowizji widnieje informacja, że oferta jest zaliczana "automatycznie". Jednak po zalogowaniu do panelu m2m ilość wniosków z danego miesiąca nie zwiększyła się. Osoba biorąca pożyczkę na pewno ją otrzymała i zostały spełnione wszystkie warunki. Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Czy zdarza się, że zaliczają wnioski z opóźnieniem?

Proszę o pomoc, bo support się nie kwapi aby odpisac ;/

moneymaniak

moneymaniak

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

#wrzochal11 co do twojego pytania w sprawie prowizji od poleconych, to osoby które zarejestrowały się na m2m:

przed 1.06.2016 korzystają z formy 10% i 20%

po 1.06.2016 korzystają z formy 5%, 10%, 15%

#Rafik94 przyczyn może być parę spróbuj skontaktować się z m2m także telefonicznie (jeżeli zrobiłeś już to mailowo)

Współpracuje z m2m od ponad dwóch lat i nie mogę o nich powiedzieć złego słowa. Co prawda w niektórych przypadkach stawka którą mi oferują jest trochę mniejsza niż u konkurencji, ale jako rekompensatę dostaję bardzo dużą ilość produktów do wyboru. Co ważniejsze w m2m posiadają bardzo atrakcyjny system poleceń wydawców, który tylko powiększa mój zarobek ;) + kwestia, która bardzo mnie martwiła czyli support, przed rozpoczęciem współpracy z nimi czytałem wiele negatywnych komentarzy na ten temat, muszę powiedzieć że zawsze otrzymuje odp na moje pytania czy to mailowo czy telefonicznie 

Użytkownik moneymaniak edytował ten post 01 czerwiec 2017 - 09:34

• wrzochal11 lubi to

Ficol

Ficol

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaŁódź

:offtopic:

Użytkownik vojtec edytował ten post 31 maj 2017 - 22:57

Ficol otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

WilkzWallStreet

WilkzWallStreet

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKatowice

Mam znajomego zarabiającego w tym programie, ale jest kilka opinii o programie. Co sądzicie o Money2Money? 

moneymaniak

moneymaniak

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław
[---]

Jak dla mnie jeden z lepszych programów partnerskich. Szybkie rozliczenia, bez żadnych nieporozumień. Jeżeli wiesz jak działa mechanizm związany z prawidłowym wysłaniem wniosku nie powinieneś mieć nigdy powodu do kontaktu z ich supportem. (no chyba ze instytucja finansowa która współpracuje z m2m zawali jakiś temat...) Generalnie polecam ;)

Użytkownik vojtec edytował ten post 24 czerwiec 2017 - 09:49
Cyt. bezp. wyp.

Kosiorro

Kosiorro

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Witam, znalazłem ogłoszenie na fb i gościu karze mi założyć konta w II etapie "wprowadzenia":

"W sumie ma być 6kont, jeżeli masz już któreś z listy to pomiń je i przejdz do następnego.
Jeśli masz pytania do tego etapu, pisz do mnie.

Pamiętaj, żeby konta zakładać dokładnie z tych linków, które Ci podałem. Jeżeli zrobisz to inaczej, etap uważam za niewykonany i nie będziemy mogli kontynuować współpracy."

Mam rozumieć, że leci w kulki ze mną? Założyłem już 3 konta, chce ktoś mi doradzić co mam dalej robić? :/

Użytkownik Kosiorro edytował ten post 18 czerwiec 2017 - 13:06

wrzochal11

wrzochal11

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 64 postów
[---]

Generalnie to teraz pracujesz na polecającego..on Ci daje linki i zakładając te konta on zgarnia prowizję, później dochodzą jeszcze pożyczki. W sumie to różne są taktyki czy strategie zarabiania w tym programie, ja np. polecam taką, że polecający zarabia z 300zł, a polecony ok.1000zł (ciężko wskazać dokładne sumy, bo parę rzeczy na to wpływa). Przestrzegam przed staniem się "jeleniem", a więc wzięciem wszystkich możliwych pożyczek i założeniu wszystkich możliwych kont z linków polecającego.. to już głupota - lepiej zrobić to ze swoich linków :)

Użytkownik vojtec edytował ten post 04 lipiec 2017 - 23:54

wrzochal11 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

amberus

amberus

Zawodowy inwestor

• VIP
  • 556 postów

To jeden z starszych i lepszych PP. Ale jak widać wielu nie potrafi z niego korzystać. To biznes jak każdy inny. Więc podstawa to wiedza a nie domyślanie się. Wszystko macie w swym panelu wystarczy czytać z zrozumieniem. [ nie pracuję już w tym ] Ale zarabiać się da, warunek to etyka i postępowanie w/g wytycznych firmy a nie własnego 'widzimisię'. Konta będą zawsze potrzebne, a umiejętne korzystanie z tego PP może generować dochody przez wiele lat. 

Zarabiaj na tradingu kryptowalut z realną firmą - 

https://cryp.trade/agent/o3barp6u5gxq     Inwestuj oraz się ucz z najlepszymi -  www.expassetbiznes.com

Inne ciekawe  -  http://zarabianieodzaraz.pl.tl/    

Whoosie

Whoosie

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

Hej,

mam taki sam problem jak niektóre osoby wcześniej w tym temacie. Chłopak przez, którego założyłam konto na money2money ( w dniu dzisiejszym zresztą) napisała mi, że mam założyć konta z jego linków. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji.

wrzochal11

wrzochal11

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

m2m to naprawdę fajna sieć afiliacyjna, dzięki niej można zarobić nawet nie polecając nikogo. Jednak zawsze szokuje mnie to, że ludzie łapią nowych partnerów do struktury i nawet nie tłumaczą im zasady działania tego projektu, tylko od razu wysyłają linki do założenia kont - byleby szybko tylko zarobić.. Zakładając konta z linków polecającego pracujesz na niego, on dostaje za to kasę, równie dobrze mogłabyś założyć te konta ze swoich linków i sama zarobić. Jak założysz konta to dostaniesz pewnie listę innych darmowych produktów finansowych, pytanie czy łaskawy polecający pozwoli Ci złożyć jakieś wnioski z Twoich linków, czy może wszystko będziesz musiała zrobić dla niego, a potem żeby zacząć zarabiać to powie Ci: werbuj tak jak ja i też zaczniesz zarabiać :) 

Za prowadzenie większości kont bankowych się płaci, dlatego będziesz musiała je od razu zamknąć, bo narazisz się na koszta, nie wiem czy o tym wspomniał Ci polecający..

Z własnego doświadczenie napiszę, m2m to świetny projekt, tylko trzeba zrozumieć jego zasadę działania. Trzeba uważać na wielu naganiaczy, którzy chcą sami jak najwięcej zarobić, bo tu chodzi o to kto na jednej osobie zarobi więcej czy polecający czy polecony. Ja stworzyłem taką strategię, że zdecydowanie więcej zarabia polecony, polecający sporo mniej, a w pierwszej kolejności tłumaczę o co w tym projekcie chodzi - zasadę działania ..a polecony ma tak naprawdę wolną rękę... a nie masz tutaj 6 kont i je natychmiast załóż, bo jest taka zasada 6 kubków... no ludzie, ludzie. ;)

Whoosie

Whoosie

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

Co do działania kont nie musiał tłumaczyć. Pracuje w finansach także wiem na czym to polega. Co do rozumienia funkcjonowania, to właśnie staram się zrozumieć i wydawało mi się, że ów osobnik choćby trochę wytłumaczy mi co i jak, ale niestety nie wytłumaczył i teraz jestem trochę w kropce, czytam, ale nadal wielu rzeczy nie wiem :( Rozumiem, że to on zarobi jeśli założę te konta przez jego linki, ale nie ukrywam też, że byłoby mi łatwiej gdyby ktoś choć trochę mnie wprowadził.

Użytkownik Whoosie edytował ten post 09 lipiec 2017 - 22:51

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.