Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Własny HYIP - koszty

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

Bremes

Bremes

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów
Tak się dzisiaj zastanawiałem, czy myśleliście kiedyś o otworzeniu własnego HYIP'a. Bynajmniej nie mówię o otwieraniu powaznego programu, tylko zwykłe ponzi, które płaci 3-4% dziennie i utrzymuje się przez pół roku albo mniej i znika. Można też płacić mniej i dłużej się utrzymać lub płacić bardzo dużo i utrzymać tydzień lub dwa.

Oczywiście można dywagować, czy to moralne takie oszukiwanie ludzi, lecz w tej branży wszyscy wiedzą, że większość programów to zwykłe piramidy. Przy okazji moich rozmyślań sprawdziłem ile kosztuje otworzenie takiego HYIP'a i wcale nie jest to takie tanie, jak się wielu osobom wydaje.

Trzeba kupić:
Hosting z rozsądnym transferem, minimum 20-30$ miesięcznie. Jak chcemy otworzyć program dłuższy i wyglądający na bardziej "poważny" to przydałoby się wykupić dedykowany hosting, który kosztuje 200$ wzwyż.

Domena oczywiście też kosztuje. Cena anonimowej domeny to do 20$ za pierwszy rok.

Jeśli chodzi o skrypt to wszystko zależy od naszych umiejętności. Można mieć autorski i tutaj jedyny koszt to nasza praca. Można też kupić GC HYIP Manager za 95$ lub wersje PRO za 145$. Instalowanie pirackiego Cold Coders chyba nie ma sensu, bo wtedy mało kto będzie inwestował.

Do tego dochodzi reklama. Adminowi GoldPoll trzeba wpłacić 100USD do naszego HYIP'a. Dodatkowo trzeba wykupić kilka reklam na monitorach, ale to nie powinno przekroczyć 100$(jeśli nie będziemy przesadzać z reklamą).

Podsumowując, przy najtańszej wersji na początek trzeba wyłożyć jakieś 300$. Zapomniałem o czymś?

Co o tym myślicie? Czy wszystkim adminom zwraca się to , co wkładają w star HYIP'a?

Oczywiście ja nie zamierzam startować ze swoim ponzi, nie ma na to kasy i inwestowanie w swój HYIP ponad 300$ to dla mnie zbyt duże ryzyko. Mam nadzieję, że nie zaczniecie mnie wyklinać za ten temat. Wiem, ż ejest podobny temat, ale tutaj chcę rozmawiać bardziej o kosztach wystartowania z HYIP'em, który jest nastawiony na , ż ejest ponzi i ma zarabiać na admina.

Gosc_dyczko0_*

Gosc_dyczko0_*
  • Gość
300$ ?? to na waciki chyba tylko ;D

skrypt, serwer, domena, reklama, wszystko na tip top minimum kilka tysięcy $

Gosc_adrian42_*

Gosc_adrian42_*
  • Gość
Jakbys zakładał jednak to daj znać z wiadomych powodów ;D

wojownik

wojownik

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1075 postów
Myślałem.
Doszedłem do wniosku, że nie zdecyduję się na oszukiwanie ludzi. No chyba, że nauczę się sam grać na Foreksie albo znajdę rzetelny fundusz powierniczy, to w oparciu o ten fundusz coś zbuduję, nie mniej jeśli będę stawiać własnego HYIP-a to takiego, który rzeczywiście inwestuje i pomnaża środki inwestorów.

Dyczko, jak Ci wyszło te kilka tysięcy dolców?
Site Talk - portal społecznościowy, który zarabia. GoldenTowns - baw się i zarabiaj jednocześnie. MarketGlory - kolejna gra pozwalająca na dobrą zabawę i zarobek.

Gosc_krvz_*

Gosc_krvz_*
  • Gość
Kilka tysięcy dolarów na start to chyba przy przedsięwzięciach na poziomie SportArbs. Patrząc na to co prezentują typowe programy ponzi powiedziałbym, że koszt ich uruchomienia nie przekroczył 500$.

jacu131

jacu131

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 94 postów
W te za kilkaset $$ przecież to nie są HYIPy tylko śmiecie najczęściej :) Można i za 20$ takiego śmiecia postawić, na pirackim skrypcie, domena 10$ + hosting kilka dolców.

Co do poważniejszych HYIPów, sporo pewnie kosztują je hostingi. Sam skrypt dedykowany to wydatek rzędu kilku tysięcy dolarów ale to też zależy, można mieć znajomego programistę który zrobi to taniej. Ale skrypt to wydatek jednorazowy, myślę że najwięcej idzie na hosting.

Reklama też jest ważna, 100$ na dobrą reklamę nie wystarczy. Sam Money News bierze za dodanie programu po kilkaset $$.
SYGNATURKA NIEZGODNA Z REGULAMINEM!! STRONY BLOKUJĄ PRZEGLĄDARKĘ W DODATKU!!

wojownik

wojownik

Weteran

• Forumowicz
  • 1075 postów
Lubiany przez wszystkich skrypt GC w wersji PRO to 145$. Indywidualna skórka to koszt 25-50$
Znalazłem jakiś hosting za 60$ miesięcznie, wraz z ochroną DDoS - geniusguard.com, ale za SSL trzeba dopłacić 120$.
Domena to 11$.

Rozumiem, że za reklamę na monitorach admin musi wybulić, ale za post na TalkGold chyba nie płaci.

W sumie wychodzi, że na dzień dobry trzeba około 400$, a szukałem kilkanaście minut. Jak by dłużej poszukał, to pewnie znalazł by się tańszy skrypt, hosting, a SSL to można chyba mieć za darmo.

Zakładam, że chcemy być "legalni" i nie ściągamy skryptu z pirackich stron, bo takie skrypty na pewno mają dodatkowe "funkcje", nie koniecznie przewidziane przez twórców.
Site Talk - portal społecznościowy, który zarabia. GoldenTowns - baw się i zarabiaj jednocześnie. MarketGlory - kolejna gra pozwalająca na dobrą zabawę i zarobek.

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1608 postów
  • LokalizacjaBDG / PL
Powiem tak, zgłębiłem temat - to co pisze wojownik to prawda. Niestety GC to najtańszy skrypt na rynku. Do tego wersja z integracją LR jest to ta droższa :)
Co do pirackich skryptów to wszystkie zakupione poza stroną Codersów są pirackie, sami piszą to na stronie. Codersi podają że nie istnieją żadne firmy, które sprzedają ich skrypty tzw. resellers. Wersje pirackie zawierają backdoory, chociaż słyszałem że oficjalna wersja też :) Licencja wykupowana jest na domenę i wygasa wraz ze śmiercią programu.
Innymi słowy licencjonowanego skryptu dla programu można użyć tylko raz.

Można zainwestować dużo więcej i zamówić skrypt u programistów - istnieją takie portale, na których można wystawić ofertę i czekać na bidy :) koszt całościowy od 500 do 2000 USD, ale takim programem wszyscy się zainteresują. Można tam wlepić własną filozofię wypłat, wpłat itp.

Kolejny problem to reklama. Dodanie do monitora to koszt od 50 do 100 USD, do tego sloty na bannery potrafią gdzieniegdzie kosztować nawet 700 USD za tydzień. No ale tylko w ten sposób można zaznaczyć obecność.

Ogólnie mówiąc nie ma lekko.

cryptobanner.pngbanner5.gif

Matryce BTC rozpracowane - szczegóły niedługo    Wypłaty z BTC w bankomacie 

Ivaho

Ivaho

Zarabiam abym mógł spokojnie żyć w ubóstwie

• Partner forum
  • 4232 postów
Poradniki
Po zainteresowaniu tematem widze, ze niedlugo bedzie wiecej adminow niz inwestorow  :crazy2:
Forum Opis Regulamin forum Zasady funkcjonowania forum Subskrypcja Poszerzenie możliwości twojego konta
Inwestycje Opis ProZysk Inwestycja w pożyczki. Zmniejsz koszt o 1%! Eopcje Portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
HYIP (opis ryzyka) Opis MerchantSchares Płaci nieprzerwanie od marca 2014 roku.    

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1608 postów
  • LokalizacjaBDG / PL
Myslę że to jednak nie jest takie proste, tanie i nie grozi nam ;)

wojownik

wojownik

Weteran

• Forumowicz
  • 1075 postów
Tylko pytanie w co ci admini będą inwestować. Jeśli znajdą się jakiś fanatycy giełdy to wysyp nowych programów może jedynie cieszyć. Albo tak jak nasz kolega Housemaster chcą inwestować w biznes.
Gorzej jeśli będą to głównie znawcy biografii Ponziego.

Pawel

Pawel

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów
Nie chce mi się rozpoczynać nowego tematu, ale z deka mój post jest związny z kosztami hyip.

Zastanawiam się nad napisaniem profesjonalnego skryptu pod hyip. Czy ma to ręce i nogi ? Jedną wersję sprzedawałbym po ok. $100 za sztukę.

Co myślicie ?

Są rzeczy cenniejsze niż złoto. Polecam blog www.kapitalista.biz, realnie traktujący o biznesie. zero teorii, 100% praktyki.

makao

makao

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów
  • LokalizacjaEverywhere
Ciężko będzie ci przebić GC ponieważ ten skrypt jest bardzo rozpowszechniony.
Jednak sam powiedziałeś że twój skrypt byłby profesjonalny więc o klase lepszy od GC
to nie lepiej sprzedawać go np: po 250-500USD, wtedy ludzie co chcą zrobić szmelc nie HYIP to kupowali by GC a inni twój skrypt.

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1608 postów
  • LokalizacjaBDG / PL
Wszystko zależy od tego jakie opcje modyfikacji będą dostępne. Jeżeli strona będzie umożliwiała modyfikację filozofii inwestowania oraz łatwego dostosowania wyglądu strony wtedy przy wstawieniu wszystkich funkcji GC mógłby być to sukces.

Pawel

Pawel

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów

Wszystko zależy od tego jakie opcje modyfikacji będą dostępne. Jeżeli strona będzie umożliwiała modyfikację filozofii inwestowania oraz łatwego dostosowania wyglądu strony wtedy przy wstawieniu wszystkich funkcji GC mógłby być to sukces.

Myślę, że mógłbym zrobić to bardzo elastycznie wyglądowo. Z funkcjonalności to ma chyba wszystko, co jest potrzebne. Jakbym miał to wykonywać, to faktycznie, celować tylko w hyipy które chcą zarabiać, a nie kraść.
Dlatego wyższa cena powinna być na miejscu.
Poza tym licencja na każdy egzemplarz. Każda kopia dostawałaby swój nr ID i pisemny certyfikat.

Może to miałoby sens :)  :rolleyes:

Są rzeczy cenniejsze niż złoto. Polecam blog www.kapitalista.biz, realnie traktujący o biznesie. zero teorii, 100% praktyki.

housemaster

housemaster

Weteran

• VIP
  • 1608 postów
  • LokalizacjaBDG / PL
To rozumiem że mamy tu do czynienia z developerem :) Miło mi poznać :) Jakby co to jak w ogień ???

Pawel

Pawel

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 175 postów
Jeżeli ktoś zechce autorski skrypt - to zapraszam.

Mam już na koncie jedną HYIP - produkcję. Niedługo ruszy, więc tylko czekać :).

MichauPreslau

MichauPreslau

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów

Pozwolę sobie odświeżyć temat z racji iż nie mogę zakładać jeszcze nowych topiców.

Otóż mam pytanie(narazie jedno):

Mam skrypt autorski ale jest jeden problem odnośnie hostingu. Program jest pisany w Pythonie/Django i poszukuję do niego hostingu z zabezpieczeniami i w dodatku najlepiej by nie był to polski host. Czy znacie jakieś dobre i sprawdzone hostingi z odpowiednią ochroną (SSL, DDoS etc) które obsługiwały by Python/Django ? Cena nie gra roli ponieważ wiem, że coś dobrego musi kosztować.

Z góry dziękuję za udzielone informacje

Do Moderatorów: napisałem ten sam post w innym temacie, jeżeli złamałem lub naruszyłem regulamin proszę o pouczenie.

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• Zbanowani
  • 3583 postów
Poradniki

No to widzę, dobry z ciebie admin będzie jeśli nawet tak podstawowych rzeczy nie ogarniasz :)

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

MichauPreslau

MichauPreslau

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów

Ja nie prosiłem o wylewanie swoich wywodów a o propozycje odnośnie serwera

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.