Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Gdzie zarobić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

kartky

kartky

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra

Podpinam się pod temat, żeby to nowego nie robić. Na miesiąc bym potrzebował zarobić coś w granicach 600 zł. 
Budżet na inwestycje to 500 zł jednorazowo. Pomożecie państwo?

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Rafal225

Rafal225

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 1 postów

SPAM

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 21 lipiec 2015 - 16:43

Rafal225 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

dusiiek

dusiiek

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaTczew

ja też bym chciała z kolei nie wiele zainwestować, ale mogę poświęcić dużo czasu, nie interesują mnie buxy i takie tam, bo na tym nie da sie zarobić, chociaż na jednej stronce wyrabiam sobie parę dolarów na tydzień/dwa tygodnie zależy od ilości ankiet i tasków :))))))) 

zaczęłam prowadzić bloga o zarabianiu i pomyślałam, że mogłabym na nim jakieś reklamy powstawiać, macie jakieś pomyśly może?

• chudeusz lubi to

wantwrite2014

wantwrite2014

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 87 postów
  • LokalizacjaWrocław

Jestem nowy , i zastanawiam się w który program revenue share zainwestować 500 dolarów , w jednym z programów można zarobić 150 procent przez 21 dni , obliczyłem ,że przez rok jest to 2500 procent , czyli jak zainwestuje dzisiaj 500 dolarów to za rok przy całkowitej reinwestycji będę miał 12 500 dolarów i wtedy kupię sobię kawalarkę. I jeszcze pytanie wdzię ,że tutaj użytkownicy sprytnie zamieszczają swoje reflinki pod swoimi postami jak to się robi bo mój reflink został zbanowy

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10271 postów
Poradniki

Może tak po kolei...

Mogę cię zapewnić, z pewnością 99,99%, że jeśli w program dający zarobić w 21 dni 150% zainwestujesz 500$ i będziesz cały czas reinwestował to po roku nie tylko, że nie będziesz miał kawalerki ale najzwyczajniej pozbędziesz się tych 500$ :)

Poczytaj forum a zrozumiesz o co chodzi...

Zacznij od regulaminu, bo z niego dowiesz się, że na tym forum nie tolerujemy spamu a to gdzie i jak można reflinki zamieszczać jest tam szczegółowo opisane. Nie ma w tym nic sprytnego :)

Banner.gif       468x60-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Czy to Sleeper? Dyskusja

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2321 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

wantwrite2014, po roku program może po prostu już nie istnieć, zresztą przy takich naliczeniach jest to niemal pewne.

PS. Wysłałem Ci na prywatną wiadomość instrukcję tworzenia sygnaturki (koperta w prawym górnym rogu).

wantwrite2014

wantwrite2014

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 87 postów
  • LokalizacjaWrocław

Ok , ja napisałem to trochę żartobliwie chciałem zobaczyć waszą reakcję ,ale faktycznie obliczyłem to i przez 21 stopa zwrotu wynosi 150 procent co w skali roku daje 2500 %  , właśnie jak długo taki program typu adbrook czy HQRevshare może długo działać i kiedy bedzie syngał ,że należy się wycofać? zauważyłem ,że teraz powstaje sporo tzw długoterminówek czyli po starcie nie są duże naliczenia może administratorzy zmienili politykę i naśladują TM , chociaż i tak dają stope zwrotu dużo wyzsza , jaką przyjąc strategię inwestowania może przez miesiąc reinwestować cała zainwestowaną sume , a potem 90 procent?

MarcinTOp

MarcinTOp

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 23 sierpień 2015 - 10:54

MarcinTOp otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

gregmik257

gregmik257

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 1 postów
  • LokalizacjaOstróda

Ciekawe rozwiązania tutaj piszecie.. z tymi kontami bankowymi faktycznie muzę się wczytać, dzięki!

Byczekcash

Byczekcash

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów

Sposobów na zarabianie jest wiele buxy itd. Możesz tez zarabiać na premium sms lub CPS

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 17 wrzesień 2015 - 14:05

Byczekcash otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Arek73

Arek73

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 44 postów

Może Traffic Monsoon? Przy 500 zł nie będziesz zarabiać 600 zł miesięcznie, ale przy tej kwocie można zakupić 3 AdPacki po 50$ (wyjdzie oczywiście trochę więcej niż 500 zł - zależy od aktualnego kursu $) i inwestować, aż do momentu, kiedy osiągniesz miesięczny zysk na poziomie 600 zł.

Po 55 dniach masz od 1 AdPac - 10%, czyli zarabiasz 5$. Przy 3 AdPac - 15$. Mało, prawda? I t dopiero po 55 dniach. Ale zyski można reinwestować. Tzn., zakupując 3 AdPack na Twoje konto każdego dnia wpływa 3$ (1 AdPack - 1$). Po 17 dniach masz na koncie 51$ i możesz zakupić kolejny AdPAck. Od tego momentu masz już 4 AdPack i wpływy na konto, każdego dnia to 4$. I procedura jest dokładnie taka sama. Po 15 dniach masz kolejna 50$ i kupujesz kolejnego AdPack i masz już 5. Wpływy są już na poziomie 5$. I dalej tak samo. AdPack pracuje przez 55 dni, a następnie wygasa.

Ile AdPack musisz mieć, aby miesięcznie mieć 600 zł? 6 AdPack.  Wówczas te 6 "paczek" generuje 6$ każdego dnia, 6$ * 3.7 zł * 30 dni ~~ 660 zł.

Im więcej masz takich AdPacków, tym większe generujesz zarobki. Wypłacać możesz każdego dnia na PayPal.

Nie ma tu miejsca, aby opisywać całą filozfię tego programu [spam] ale pozwala zarabiać na reklamach, polecaniu i kupowaniu.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 19 wrzesień 2015 - 13:26

Zarabianie przez internet - bez wkładu za darmo - z wkładem finansowym. Tak jak pasuje. Nie tylko poprzez polecanie 100%.  Zarabiaj, tyle ile pasuje - 1 zł na dzień, 10 zł, 30 zł, 100 zł, 300 zł... Zarabianie przez internet.

Arek73 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10271 postów
Poradniki

Zaproponowana przez kolegę strategia jest mało realna i korzystna wyłącznie dla sponsora...

Nie polecam jej :)

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Arek73

Arek73

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 44 postów

To albo kolega nie wie o czym pisze, albo nie potrafi liczyć.

Zarabianie przez internet - bez wkładu za darmo - z wkładem finansowym. Tak jak pasuje. Nie tylko poprzez polecanie 100%.  Zarabiaj, tyle ile pasuje - 1 zł na dzień, 10 zł, 30 zł, 100 zł, 300 zł... Zarabianie przez internet.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10271 postów
Poradniki

Ależ doskonale wiem o czym piszę... Liczyć zaś potrafię doskonale. Mam też jeden feler. Nie powtarzam złotych myśli tylko liczę i z wyników obliczeń wyciągam wnioski...

Wkładając w TrafficMonsoon 500 pln i reinwestowanie do czasu aż miesięczne dochody wynosić będą 600 zł miesięcznie to robienie dobrze wyłącznie polecającemu i prosta droga pożegnania się z włożoną w program kasą...

Czas może przeprosić się z arkuszem kalkulacyjnym i zrozumieć istotę i zasadę działania programu i procenta składanego a nie mamienie zyskami 660 pln miesięcznie z inwestycji 500 zł i mitycznych 6 paczek o ROI 110%... 

Warto też pamiętać, że cyferki w backoffice programu to jeszcze nie zarobek a zwykłe cyferki...

Nadal proponowanej startegii nie polecam. Jest zgubna...

Arek73

Arek73

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 44 postów

Odnoszę wrażenie, że jednak nie potrafisz liczyć, no chyba, że faktycznie arkusz kalkulacyjny znam tak niedoskonale, tak jak ty doskonale potrafisz liczyć. Tobie nie wychodzi, mnie i innym wychodzi.

Jeżeli dobrze wiesz, albo i nie wiesz, dla ciebie sponsor (?), a dla mnie osoba polecająca, zarabia kilka % od osoby bezpośrednio pod nią.

Jeżeli masz naście osób pod sobą, i większość kupuje, to zarabiam - całkiem nieźle. Jeżeli większość ogląda reklamy, również zarabiam. Kupuję paczki i zarabiam. Ryzyko jest wyłącznie moje.

Pytanie brzmiało: "Na miesiąc bym potrzebował zarobić coś w granicach 600 zł. Budżet na inwestycje to 500 zł jednorazowo." I jest to do zrobienia z tym programem, strategia jest klarowna i łatwa do wdrożenia. A tym bardziej, gdy reinwestujesz zyski, po wypłaceniu wkładu. Jeżeli będzie taka potrzeba, to z przyjemnością wkleję skan wypłat z TM, z każdego dnia przez cały tydzień.

brtkn3

brtkn3

Inwestor

• Premium
  • 85 postów
  • LokalizacjaPomorze

Arek73, na to idzie, że ja też nie potrafię liczyć :<

Czyli wrzucam do programu $150, więc kupuję 3 paczki i inwestuje do momentu, aż będę miał 600 pln zysku każdego miesiąca?

Ile to zajmie miesięcy, a może lat?

Arek73

Arek73

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 44 postów

Możesz zainwestować tyle, ile chcesz. Tzw. "paczka", czyli AdPack, kosztuje 50$. Po 55 dniach wygasa i zysk wynosi 10%, czyli 5$ (55$ = 50$ + 5$). Każdego dnia z 1 AdPacka jest dopisywane do konta 1$.

Analogicznie kupując 3 AdPacki, koszt 150$, każdego dnia dopisywane są 3$.

Przy 3 AdPackach:

Po 5 dniach na koncie jest 15$, po 10 dniach 30 $... po 17 dniach 51$. W tym momencie można dokupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować".

Z wpłaconych (własnych) pieniędzy zakupiłeś 3 "paczki" (150$), z uzyskanych wpływów 1 paczkę.

W tym momencie masz już 4 AdPacki, które każdego dnia generują 4$.

Kolejną "paczkę" możesz kupić, gdy zgomadzisz kolejne 50$ - 14 dnia jest 52$. Kupujesz 1 "paczkę"

Łącznie masz już 5 AdPacków, kóre generują po 5$ każdego dnia. Po 10 dniach możesz już kupić kolejną paczkę.

Łącznie jest już 6 AdPacków, które generują po 6$ każdego dnia. Itd. W tym momecie masz 6 AdPAcków za kwotę 300$. Gdybyś zakończył inwestycję na tym poziomie, nie kupował dalej i czekał 55 dni na wygaśnięcię wszystkich 6 AdPacków, zysk wynosi 180$ (wliczony zysk z każdej paczki po 55 dniach).

Każdy zakupiony AdPack wygasa po 55 dniach.

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10271 postów
Poradniki

Powtórzę po raz kolejny:

Przedstawiona przez Ciebie strategia jest korzystna wyłącznie dla sponsora.

Kolega mniej lub bardziej świadomie pomija fakt, że naliczenia w znacznej mierze należy przeznaczyć należy na reinwestycję a co za tym idzie dochrapanie się z 3 paczek takiej ich ilości by pozwalały na wypłatę 180$ (660 pln) miesięcznie zajmie lata świetlne.

W całym tym okresie zarabiał będzie wyłącznie sponsor a zainwestowane przez usera środki będą cały czas w paczkach poza zasięgiem usera.

Kolega po prostu szuka jelenia... I trzeba to jasno i wyraźnie powiedzieć...

Dla przykładu: Po 312 dniach reinwestowania z 3 paczek w dyspozycji usera znajduje się 20 paczek, które w najlbiższych 55 wypracują 590$. Czyli gdyby po 312 dniach już nie reinwestować zysk wyniósłby 440$. Czyli, biorąc pod uwagę cały rok uczestnictwa w programie) średnio 37$ miesięcznie. Czyli ledwo niecałe 140 pln.

By miesięcznie móc zarabiać 180$ trzebaby całość naliczeń reinwestować przez kolejny rok.

Twoja propozycja sprowadza się do tego, by zainwestować 550 zł w TrafficMonsoon, nic nie wypłacać, klikając przez 2 lata i po 2 latach cieszyć się miesięcznymi dochodami z TM w wysokości 660 zł. Oczywiście wcześniej zyski realizował będzie sponsor :)

Kolega szuka jelenia...

• manitugg i VinXin lubią to

brtkn3

brtkn3

Inwestor

• Premium
  • 85 postów
  • LokalizacjaPomorze

Tak wiem, to nie jest wątek TM :)

To ja to z grubsza widzę tak:

3 paczki kosztują $156,00

3 paczki po ~ 40 dniach z reinwestycji dają 6 paczek

od tego momentu przestajemy reiwestować i tylko wypłacamy:

1* 3 paczki wygasną 55 dnia

2* 4 paczka wygaśnie 72 dnia

3* 5 paczka wygaśnie 85 dnia

4* 6 paczka wygaśnie 94 dnia

Do wypłaty łącznie będzie $178-2%=~$174

174-156=$18

Edit:

Aby z 3 paczek zrobić zysk ok. $140 miesięcznie potrzeba ok. 730 dni. Potem wystarczy reinwestować jedynie 91%, a wypłacać 9% i ma się do końca życia (programu) ww. $ :)

Użytkownik brtkn3 edytował ten post 19 wrzesień 2015 - 15:45

Arek73

Arek73

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 44 postów

3 Paczki kosztują 150$, bo jedna paczka kosztuje 50$. W przypadku, gdybyś nie reinwestował generowanych wpływów z tych 3 "paczek", to po 55 dniach (cykl  życia AdPacka) wypłacasz 55 x 3 = 165$. Ale jak pisałem możesz za uzyskiwane wpływy dokonywać zakupów "paczek", nowych, ponieważ każdego dnia są dopisywane są do rachunku wpływy generowane z dochodów:

1 AdPack - 1$ dziennie - po 50 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

2 AdPack - 2$ dziennie - po 25 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

3 AdPack - 3$ dziennie - po 17 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

5 AdPack - 5$ dziennie - po 10 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

10 AdPack - 10$ dziennie - po 5 dniach można kupić kolejny AdPack, który zaczyna "pracować" przez 55 dni

---

@brtkn3

od tego momentu przestajemy reiwestować i tylko wypłacamy:

1* 3 paczki wygasną 55 dnia zysk 15$ (z wpłaconych pieniędzy)

2* 4 paczka wygaśnie 72 dnia zysk 55$ (z wygenerowanych pieniędzy)

3* 5 paczka wygaśnie 85 dnia zysk 55$ (z wygenerowanych pieniędzy)

4* 6 paczka wygaśnie 94 dnia zysk 55$ (z wygenerowanych pieniędzy)

Do wypłaty łącznie będzie $178-2%=~$174 NIE

do wypłaty zysk: 15$ + 55$ +55$ + 55$ = 180$

6x55$ = 330$

330$ - 150$ = 180$ - wygaśnięcie ostatniej paczki

A do moderatora: nie chce mi się pisać, jak chcesz możesz mnie wywalić z forum. Jeleni nie szukam, nikogo nie namawiam, każdy jedzie na własny rachunek. Było pytanie - jest odpowiedź. Jeżeli moderujesz tak, jak doskonale liczysz...

W tym wątku nikt merytorycznie nie wypowiadał się jako moderator. Nie jest to wątek o jakości moderowania. Jeśli masz zastrzeżenia możesz otworzyć wątek w dziale skargowym. Tutaj stanowi offtop.

Nikt też tutaj nie wyrzuca nikogo z tego powodu, że ma takie czy inne poglądy.

Na ra!

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 19 wrzesień 2015 - 16:25

Arek73 otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.