Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Gdzie zarobić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

dziewczyna227

dziewczyna227

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • LokalizacjaKielce

spam + offtop

Załączone pliki

• Załączony plik  2121.png   9,73 KB   0 Ilość pobrań

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 02 listopad 2016 - 21:30

dziewczyna227 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

Skaner

Skaner

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 5 postów
  • LokalizacjaPolska

Ja polecam aby zakładać konta bankowe/lokaty z bonusem. Banki często organizują takie promocje. Jeżeli ktoś by chciał poznać szczegóły to mogę coś opisać więcej.

poproszę o więcej :)

macko093

macko093

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

SPAM

Nie myślałem, że na hyipforum spotkam klasyczny, prehistoryczny łańcuszek św. Antoniego w pełnej krasie :)

Za to nagroda punktowa...

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 15 grudzień 2016 - 13:09

macko093 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Lethorgius

Lethorgius

Nowicjusz

• Premium
  • 2 postów
  • LokalizacjaPolska

[---] spam

Użytkownik Polon edytował ten post 26 grudzień 2016 - 17:16

Lethorgius otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

michal689111

michal689111

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 1 postów

MULTISPAM

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 17 styczeń 2017 - 18:59

michal689111 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

evans666999

evans666999

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 701 postów
  • LokalizacjaKraków

Miejsc, gdzie można coś 'dorobić' jest naprawdę sporo w internecie. Jak kolega wyżej wspomniał, można bardzo ładne pieniądze otrzymać od promowania kont bankowych, niektóre z nich sypią grubymi złotówami. :) 
Poza tym, wydaje mi się, że jakby ktoś znał doskonały sposób na zarobek w internecie, to by się tak łatwo tym nie podzielił. 

!!!! JUŻ JEST. BANANA.FUND !!!!  KLIK 

https://www.facebook.com/ChceTaka/ - torby z Twoim własnym wzorem lub napisem. :) 

iCash

iCash

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 12 postów

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 17 styczeń 2017 - 22:36

wazka1907

wazka1907

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKrosno

[---] spam

Użytkownik Polon edytował ten post 20 styczeń 2017 - 14:53

wazka1907 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Zamieszczanie form kontaktu w postach

johny600

johny600

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

spam

Naprawdę można przeczytać Regulamin :)

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 23 styczeń 2017 - 18:35

johny600 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Ana14

Ana14

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaLeszno

[---] spam

Użytkownik Polon edytował ten post 26 styczeń 2017 - 10:22

Ana14 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Fargorn

Fargorn

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

w sumie niewiele sie dowiedzialem z tych postów :) Generalnie zawsze warto wbic na giełde no ale tam, to albo trzeba sie znac, albo miec szczecie :D MOzna tez zainwestowac w złoto :) na tym tez idzie zarobic bo zawsze jest w cenie - raz lepszej raz gorszej :) znajomi inwestowali ale z tego co pamietam to w banku jakims chyba Raiffeisen Polbank, wiec jak wiadac tam sie w jakis sposob musi oplacac ;D

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3360 postów

możesz inwestowac w bitcoina :D

indigochild

indigochild

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów

w złoto inwestuje się w celu przeciwdziałania inflacji i ochrony kapitału. Na złocie bardzo ciężko zarobić, wystarczy popatrzeć na wykres. Ja natomiast jak kolega wyżej polecam bitcoina. Siedzę w temacie od 2 lat i jak na razie jest to moja najlepsza inwestycja. 

mszczerbal

mszczerbal

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 6 postów
  • LokalizacjaKościan

Zajmujesz się tylko handlem BC, czy też miningiem?

samoha87

samoha87

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów
  • LokalizacjaNewbridge

Ja polecam zainwestowanie w Skyllex, wpłaciłem 200$ i po 30dniach dostanę 300$ tak więc 50% zarobku :)

karocris

karocris

Maniak inwestycyjny

• Premium
  • 3360 postów

nie dziel skóry na niedzwiedziu :)

Użytkownik karocris edytował ten post 06 luty 2017 - 16:16

• czosownik lubi to

Remi33

Remi33

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów

Najlepiej zarabiać tam gdzie płaci się niskie podatki jak Wielka Brytania - proste. [---]. W sumie sporo tego jest w sieci do przerzucania spółek ;]

Offtop. Forum nie służy do pozycjonowania firm konsultingowych.

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 07 luty 2017 - 17:37

Remi33 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

amberus

amberus

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 490 postów

Do tych pytających. Drobna uwaga. Widzisz gdzie jesteś ? To czytaj, pytaj - tu znajdziesz wszystko.  Warunek to chęci. Ale widzę że nawet tego brak.  Myślcie, to nie boli  :)

DOBRY BIZNES -  zarabiasz bez ryzyka     http://essensanaturaleb.pl.tl/

Dymin

Dymin

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów
[---] spam

Użytkownik Polon edytował ten post 17 luty 2017 - 18:51

Dymin otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Adedasy

Adedasy

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Ostatnio zacząłem "bawić się " w zarabianie na internecie. Zacząłem od znalezienia rozsądnej aplikacji na telefon ale jest naprawde trudno. We wszystkich zarabia się grosze a progi wypłaty są nieosiągalne. Ankiety natomiast są świetne. W internecie są setki stron z płatnymi ankiatami. Najlepszą ze wszystkich jakie znalazłem są opinie.pl [---] Spam 

A więc wracając, wypełnienie ankiety na tym serwisie zajmuje średnio 5-15 minut, a wynagrodzenie wynosi od 2 zł do aż 8 zł za jedną ankietę. Wielkim uproszczeniem jest to że ankiety mają wersję mobilną więc można je spokojnie wykonywać na telefonie a powiadomienia o ankietach przychodzą a pocztę mailową. Zarobiłem na tej stronie 15 złotych w dwa tygodnie więc jest to dobry wynik. Wiem że to nie majątek ale dla studentów którzy chcą trochę dorobić to każdy grosz się liczy :)

Użytkownik vojtec edytował ten post 27 luty 2017 - 20:57

Adedasy otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.