Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Surf4web - Surf4web.eu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

Cezar191

Cezar191

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Całkiem nowy serwis, działa od 9 dni 

Płatne maile o wartości do 0.05€

Reklamy PTC o wartości do 0.05€

10% zarobków z klików poleconych

1€ na reklamę za free po rejestracji

6 h konta premium za zdobycie poleconego

Wypłaty na PayPal już od 1€ 

Możliwość Wypłat od 1 Kwietnia

Zapraszam

Link: http://www.surf4web.eu

Dokładne wytyczne wypłaty z serwisu:

W serwisie PTC24.org obowiązuje minimum do wypłaty, które zależne jest rodzaju członkostwa użytkownika, a także ilości wcześniej zleconych wypłat.

Członkostwo bezpłatne

• Pierwsza wypłata - €2
  • Druga wypłata - €5
  • Trzecia i każda kolejna wypłata - €10

Płatne członkostwo premium

• Pierwsza wypłata - €1
  • Druga wypłata - €2
  • Trzecia i każda kolejna wypłata - €3

Bardzo ważne:

Użytkownik może zlecać wypłatę nie częściej niż raz na 7 dni. Należy o tym pamiętać podczas zlecania kolejnej wypłaty, gdyż ta może zostać odrzucona, a środki przeznaczone na tę wypłatę przepadną.

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 19 luty 2016 - 09:23
Brak prawa do reflinka, zła budowa tematu.

Cezar191 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4448 postów
Czy są już jakieś dowody wypłat? Stawki dość wysokie...

miszigen

miszigen

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaWZU

Czy są już jakieś dowody wypłat? Stawki dość wysokie...

Pozwole sobie odpowiedzieć. Wypłat brak Bo nie ma jeszcze zakładki wypłata jak informował mnie admin na innym forum ma się pojawić do 1.04.2014  :)

Cezar191

Cezar191

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Już jest możliwość wypłat :)

Asesor

Asesor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 615 postów

Jest to typowy surf na którym mamy różne metody zarabiania takie jak klikanie:

- Google Plus,

- Twitter,

- Surf,

- Shorte,

- Youtube wyświetlenia,

Dodatkowo mamy mozliwość zarobienia na płatynych rejestracjach w różnego rodzaju serwisach, na polecaniu serwisu oraz na inwestowaniu Euro.

Gdy tylko polecony uzyska 200 wymian to otrzymujemy: 100 pkt, 0.15 Euro, 3% bonusu od inwestora oraz 8% kwoty wydanej na konto VIP / punkty do promocji. (Posiadając konto VIP mamy mozliwość zdobywania pkt za 2 i 3 poziom poleconych.

Dziennie mamy możliwość wyklikania około 120 reklam co jest w miarę dużą ilością.

4.000 pkt = 1 Euro

Min. do wypłaty to: 1 Euro.

Zapraszam: http://surf4web.eu

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 20 wrzesień 2014 - 17:32

Zarabiałem w projektach: HQRevShare Na plusie: 662,71 $

Podejmując decyzję, dokąd pójść, Czasami wierzę w swój rozsądek, Mogę ulecieć wysoko, mogę upaść nisko, Dzisiaj mam milion, jutro - nie wiem...

Asesor otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie reflinka

Rincorn

Rincorn

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 772 postów

Wchodzę z refa aby sprawdzić ile można z tego wycisnąć:)

Asesor

Asesor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 615 postów

Ja wypłacam jutro 2.40 Euro - w jakiś tydzień uzbierałem bo dostałem też gratisa. :)

[---]

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 20 wrzesień 2014 - 17:34

Podejmując decyzję, dokąd pójść, Czasami wierzę w swój rozsądek, Mogę ulecieć wysoko, mogę upaść nisko, Dzisiaj mam milion, jutro - nie wiem...

Asesor otrzymał ostrzeżenie. Powód: Złożenie oferty bez uprawnień

Rincorn

Rincorn

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 772 postów

Tak nawiasem na początek Dostajemy Bonus 0,10 Euro na konto za samą Rejestracje:)

Asesor

Asesor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 615 postów

spam

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 20 wrzesień 2014 - 17:34

Asesor otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

Rincorn

Rincorn

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 772 postów

Tak w ramach uzupełnienia opisu :

Plany Inwestycyjne dostępne w Serwisie :

fnah5u.png

Dostępne Procesory : Egopay,Paypal

Ja wypłacam jutro 2.40 Euro - w jakiś tydzień uzbierałem bo dostałem też gratisa. :)

Czekamy na dowód Wypłaty

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11806 postów
Poradniki

Przenoszę do HYBRYD

Ależ Ekspertyza! DasCoin! Wyżyny Logiki i Szczyt Elokwencji! Moc Konkretów!

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Asesor

Asesor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 615 postów

Serwis można uznać jako SCAM. Po zleceniu wypłaty otrzymałem wiadomość:

'' nie mam regulaminu, w którym zobowiązał się do wypłaty zarobków komukolwiek ;> ''

Asesor

Asesor

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 615 postów

[---]

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 12 listopad 2014 - 20:01

Asesor otrzymał ostrzeżenie. Powód: Umieszczenie wypłaty w błędnym dziale

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11806 postów
Poradniki
Program został przeniesiony do działu SCAM.

Ależ Ekspertyza! DasCoin! Wyżyny Logiki i Szczyt Elokwencji! Moc Konkretów!

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

kamil2708

kamil2708

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • LokalizacjaPodhale

potwierdzam SCAM

Zarabiaj na pisaniu przez komunikator WowApp -->> Zarabiaj-Online.com.pl <<-- Darmowe bitcoiny co godzine - FreeBitco.in

BTC investments - Zamień 8zł w 60 000zł ! Matryca BTC, start 0.002BTC ~ 8zł

kamil2708

kamil2708

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • LokalizacjaPodhale

otrzymałem dziś wypłatę, co prawda troche czekałem ale liczy się fakt wypłacenia środków

Zarabiaj na pisaniu przez komunikator WowApp -->> Zarabiaj-Online.com.pl <<-- Darmowe bitcoiny co godzine - FreeBitco.in

miszigen

miszigen

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów
  • LokalizacjaWZU

Cytowanie bezpośrednie jest zabronione całego posta poprzedzającego. 

wyklikałeś 1000 odsłon żeby wypłacić? Bo u mnie tam się kisi 14.04Euro  i niewiem czy je wyciągne gdy wyklikam te 1000 stron   :huh:

Użytkownik Robertpl edytował ten post 04 październik 2014 - 01:01

miszigen otrzymał ostrzeżenie. Powód: Cytowanie bezposr. wypowiedzi

kamil2708

kamil2708

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 291 postów
  • LokalizacjaPodhale

mam 2374 wymian, 1000 miałem już wcześniej, a skoro mi wypłacił to myśle, że Tobie też powinien ;)

• miszigen lubi to

issana

issana

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 10 postów

Nazwa serwisu zmieniła nazwę na surf4web.eu :)

kleju93

kleju93

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 64 postów

Serwis można uznać jako SCAM.

Program został przeniesiony do działu SCAM

potwierdzam SCAM

Artykuł 212 Kodeksu Karnego mówi:

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,

podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Serwis Surf4web.eu nie jest SCAMem.
Zarejestrowałem się tutaj specjalnie, aby Was o powyższym poinformować.
I to chyba tyle, ile mam w tej sprawie do powiedzeni

Napisać można wszystko. 

Należy się przedstawić konkretne dowodu a nie oskarżać innych że podają  nie prawdziwe informacje.

Oto dowody, że Surf4web.eu wypłaca
http://surf4web.eu/proof.php

Serdecznie dziękuję za informacę o istnieniu w polskim porządku prawnym art. 212 kk. Nie ma jednak 

potrzeby przytaczania tegoż artykułu kodeksu gdyż w tym wątku nie toczy się dyskusja o polskim kodeksie karnym.

Twoje zgłoszenia do moderacji dotyczące innych postów odrzucam jako bezzasadne.

Wątek zostaje w dziale SCAM.

Jednocześnie wyjaśniam, że moderatorzy forum nie są sędziami i nie orzekają czy dany program jest czy nie

jest oszustwem. Przeniesienie więc programu do tego działu o niczmym nie przesądza ma jednak zwrócić 

potencjalnym zainteresowanym uwagę na istotne wątpliwości forumowiczów dot. danego programu.

pepperoniss

kleju93 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Inne przewinienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.