Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

konto demo sygnalodawca broker fxcm start 50000

forex inwestycja zyski sygnaly konto pieniadze radosc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

turboonostrilvision

turboonostrilvision

Uzależniony od inwestowania

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6832 postów

loglog, Twoje konto jest invalid, wygasla jego waznosc.

Wole miec jednak wieksza kontrole nad otwierana pozycja. SL, ilosc lotow itp. Bo mi wytnie pol depozytu jak teraz na edku sie dzieje ;)

Myslalem, ze bedzie to cos na wzor sygnalow podawanych w MT4 w zakladce "sygnaly" i sam bede mogl decydowac czy otwierac pozycje i jak duzo lotow.

bufi,

ten ustawiony trade copier na Twoje konto moze przyjac inne konto live, prosze o opinie czy Cie interesuje nadal ten uklad czy masz lepsze rozwiazania, pytam gdyz mam chetnych z kontem live na Twoje miejsce do tych sygnalow.

System dziala obecnie prawidlowo, fakt ze kazde konto nie moze miec tej samej aktywnosci i zostaja trady po bledach ktore nalezy pozniej zamknac recznie badz zniwelowac strate.

01122014.png

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów
  • Lokalizacjaszafa twojej dziewczyny
turboonostrilvision to odlacz mnie. Komus innemu przyda sie bardziej.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6832 postów

bufi zapraszam zatem do monitorowania aktywnosci/wydajnosci konta master za pomoca linku w pierwszym wpisie tego watku i w razie zainteresowania podpieciem konta live o kontakt. Broker XM spisywal sie tu calkiem dobrze.

chichot

chichot

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

@turboonostrilvision mam parę pytań :

1. Napisałeś "Prosze nie pytac o podpiecie do sygnalow z kontami demo, od teraz przyjme jedynie konta live z min $500" widziałam ,że wymagany depozyt dziś przekroczył tą kwotę.

W jaki sposób byś to rozwiązał gdybym się zdecydowała podpiąć konto rzeczywiste? Części transakcji dla tego konta byś nie zawierał ?

2. Dla zdecydowanej większości transakcji (dziś widziałam dwa wyjątki) nie stosujesz SL . Czy masz jakieś ea do tego ?

3. Nie widzę SL dla gbpusd oraz audnzd (edit: a obie pary są ostro na minusie- an 14 transakcji,gu 6 transakcji) czy to znaczy ,że tych sl nie ma (czy jak wyżej ,że jest ale w formie ea) czy też jesteś pewien kierunku ,który obrałeś? Jeśli tak to na jakiej podstawie ?

edit2:

4. Czy poza kontem rzeczywistym ze skromnym depozytem , o którym wcześniej wspomniałeś, a które teraz powinno być wyzerowane (jeśli nie było w nanolotach i grałeś na nim jak na tym, które mam podpięte) masz także podpięte swoje konto rzeczywiste?

Użytkownik chichot edytował ten post 03 grudzień 2014 - 04:10

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6832 postów

1. tak, czesc tradow nie jest kopiowana na wszystkie konta a jedynie zagrane na koncie master.

2. tak, jest uzywane sl niewidoczne oraz ea.

3. pisalem o tych parach i aby zwracac na to uwage i tych sygnalow nie kopiowac recznie.

4. konta sa naprzemiennie podpinane i odpinane wedlug potrzeby, wszystkie konta to konta standard badz mikro i zadne nie zostalo wyzerowane.

Powyzszy test wykazal spore rozbieznosci pomiedzy roznymi kontami klientow dlatego idealnie byloby testowanie na jednakowych kontach od tego samego brokera.

chichot

chichot

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Nie kopiowałam tych sygnałów.

Obserwacja konta ma na celu m.in pomóc mi w podjęciu decyzji o podłączeniu (lub nie) konta realnego, spojrzałam na demo z perspektywy jakby było rzeczywiste i dlatego chciałam rozwiać pewne wątpliwości bo sytuacja nie wyglądała dobrze(stąd pytanie o sl i piramidowanie gdy szło w przeciwnym kierunku - może masz jakieś tajne dane :P i pewność ,że zawrócą ).

Planujesz przedstawić w przyszłości statystyki wszystkich kont (skoro są na nich wykonywane niekoniecznie te same transakcje) ? Duże są rozbieżności procentowe na nich w zyskach?

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów
Wlasnie turbo, moglbys podac jakies statsy odnosnie skutecznosci sygnalow w ostatnim miesiacu?

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6832 postów

chichot, wiekszosc z tych kont pozostanie nieujawniona, moge pokazac ze kazde konto mialo zysk ktore podpialem od forumowiczow hyipforum.

Kazda analiza moze sie okazac bledna i nie ma szklanej kuli na rynki finansowe.

audnzd_weekly.png

bufi, prosze sobie spojrzec na historie konta, link w pierwszym poscie tego watku, jest tam pelna historia dostepna, przeszla i aktualna terazniejsza.

Ten uklad pozostaje taki jak jest, jak wspominalem mam zamiar utworzyc kolejne konto master tylko bym chcial aby ono bylo live, moze jednak minac jeszcze z dwa miesiace zanim to wszystko poustawiam jak chce.

• bufi lubi to

bufi

bufi

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 687 postów
Czyli dobrze widze, ze za pazdziernik to bylo 10.5% za listopad 6.07% a grudzien zaczal sie strata -3.81%?

12.74% w troche ponad dwa miesiace. To całkiem niezły wynik.

Teraz grudzien. Nie za dobry czas na gre, korekty, koniec roku itp.

Powodzenia, rozwijaj dalej ten projekt. Cały czas sie przygladam.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6832 postów

Tak dobrze widzisz, dopiero zaczalem to wszystko uzywac ( trade copier ) i z pewnoscia bede rozwijal.

Zadbalem o pelna widocznosc i transparentnosc tego konta.

chichot

chichot

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

@turboonostrilvision napisałeś "wiekszosc z tych kont pozostanie nieujawniona..." zdecydowanie nie o ujawnianie mi chodziło tylko skoro żonglujesz zastanawiało mnie, czy może być tak ,że na moim koncie jest np. +1% a inna osoba może mieć np. +7% czy -5%.

Co do "Kazda analiza moze sie okazac bledna i nie ma szklanej kuli na rynki finansowe" miałam wrażenie ,że może wiesz coś więcej (przeciek) i dlatego uparcie trzymasz się tych par(przyjmuję wersję o błędnej analizie).

Czy kolejnego "sygnałodawcę" tez planujesz mieć u tego brokera? Ja biorę pod uwagę podłączenie raczej konta np.z xm chociaż nie wiem jakby to miało wyglądać jeśli knf zrealizuje swoje plany w stosunku do obywateli Polski (dźwignia max 1:50).

Póki co obserwuję nadal i powodzenia życzę :)

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6832 postów

Oczywiscie moze byc rozny zysk procentowy chocby z uwagi na to iz sa pary ktore sie ne otworza na jednym koncie a na innych 4 sie otworza, z kolei moze byc konto na ktorym cos zostanie zagrane recznie dodatkowo i dzieki temu konto zarobi wiecej, celem jest jednak pelna integracyjnosc czyli ten sam wynik na kazdym koncie, na to jednak potrzeba jednakowych kont.

Rozwazam konto master live z finfx lub axitrader na ten moment, jeszcze bede sprawdzal spread.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6832 postów

Z uwagi na wysylke sygnalow na kilka kont live musialem wstrzymac konta slave demo z dostarczaniem sygnalow, konta te, w szczegolnosci Chihot i Elektro i tak nie sa w stanie odzwierciedlic konta master z uwagi na zasade FIFO uniemozliwiajaca zamykanie zlecen na zadanie.

live_acc_dec_2014.png

Na kontach tych bede dogrywal recznie aby nie mialy straty, nastepnie dam znac gdy bede mial kolejne konto master gotowe do podawania sygnalow, w tym czasie konta demo ktore sa w stanie podazac za kontem master moga byc nadal podpiete, jednak prosze o potwierdzenie udzialu dalszego uczestnictwa.

chichot

chichot

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

@turboonostrilvision zauważyłam już dawno pewną zależność :huh: :

Jeśli wszystko idzie po "Twojej myśli" nie udzielasz się tu.

Jeśli rynek zmierza w przeciwnym kierunku niż zawarte przez Ciebie transakcje widzisz nagle niedociągnięcia/błędy podpiętych kont/ostatecznie odcięcie...

Gdyby moje konto ,którym "zarządzasz" było rzeczywiste a nie demonstracyjne przy takich minusach nie spałabym spokojnie :(  minus 1/3 depozytu (minus zamiast plusa) ... bez sl (ok na moje wcześniejsze pytanie odpowiedziałeś , że jest ea)...może po dzisiejszych danych pójdzie w przeciwnym kierunku , co jednak jeśli nie...Mój depozyt na demo celowo wynosił 3.000 $ a nie max by był bliżej potencjalnego realnego (margin level -automatyczne zamykanie stratnych pozycji itd). Może przed FED zbyt pochopnie ale źle to widzę :wacko:

Użytkownik chichot edytował ten post 17 grudzień 2014 - 04:34

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6832 postów

Zaleznosc taka nie ma miejsca, to spostrzezenie nie odzwierciedla aktualnej sytuacji, Twoje konto tak jak napisalem juz wczesniej jest takie iz nie nadaje sie do tego systemu, poczatkowo pisalem iz kazde konto moze tu zostac podpiete jednak pozniej okazalo sie ze sie mylilem, prosze sie kierowac postepem na koncie master aby zobaczyc jakie sa wynki i jaki maksymalny drawdown na nim wystapil. Link w pierwszym poscie jast aktywny.

chichot

chichot

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

Zależność ,którą zauważyłam nie musi być Twoim świadomym działaniem.  Zauważyłam to wcześniej i przy pewnych ruchach rynku (mocno przeciwnych do otwartych przez Ciebie transakcji na moim koncie) wręcz spodziewałam się Twojego posta tutaj (nie będę ciągnęła tego wątku bo nie ma to większego znaczenia).

Myślę ,że nie ma sensu byś poświęcał czas i dogrywał ręcznie na moim koncie demo. 

Widzę, że od 09.12 nic się nie dzieje i nie sądzę by wyciąganie tego konta na + miało sens.

Poczekam cierpliwie na inne konto master ,pod które będę mogła ewentualnie podpiąć inne konto demo żeby zobaczyć jak sytuacja się dalej potoczy.

turboonostrilvision

turboonostrilvision

• Forumowicz
  • 6832 postów

Sytuacja i owszem zmienila sie na Twoim koncie ale zrobmy jak piszesz i kontynuujmy z nowym kontem, jak tylko wszystko przygotuje powiadomie o tym.

Dziekuje za wziecie udzialu w tej czesci naszej forexowej przeprawy.

• chichot lubi to

MoneyHunter3000

MoneyHunter3000

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaPoland

turbo, jak zwykle ciekawy projekt :)

chichot

chichot

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 78 postów

@turboonostrilvision można się spodziewać możliwości podpięcia nowego konta demo w najbliższym czasie?

Co myślisz o podpięciu konta real  typu "No deposit bonus"?  Jest sens w ogóle próbować przy Twoich strategiach?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: forex, inwestycja, zyski, sygnaly, konto, pieniadze, radosc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.