Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Czego oczekujesz od programu partnerskiego?


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21
Zaufany1000

Zaufany1000

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 2 postów

:offtopic:


Użytkownik Polon edytował ten post 05 październik 2016 - 12:35
Zaufany1000 otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

#22
MatthewK

MatthewK

  Nowicjusz

 • Premium
 • 10 postów
 • LokalizacjaPolska

1. Misja, wizja, długofalowe plany firmy.

2. Cechy charakteryzujące ludzi tworzących firmę - uczciwość, prawdziwe wartości, pomoc innym a nie wyzysk.

3. Silne wsparcie mentorskie, liderskie.

4. Darmowe szkolenia, webinary.

5. Unikalne produkty.

6. Prosty, zrozumiały, uczciwy system zarabiania. 

7. Polska firma.#23
laureethe

laureethe

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 4 postów
Spam

Użytkownik vojtec edytował ten post 09 luty 2017 - 23:07
laureethe otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

#24
marcinek112

marcinek112

  Nowicjusz

 • Stażysta
 • PipPip
 • 4 postów

1. Spora ilość produktów do promowania.

2. Jak najwyższe prowizje.

3. Udostępnianie różnego rodzaju banerów do reklamy.

4. Możliwość wypłaty każdej sumy pieniędzy.

5. Uczciwość firmy.#25
NutriProfits

NutriProfits

  Nowicjusz

 • Forumowicz
 • PipPip
 • 7 postów
1. Ciekawa oferta
2. Jasne zasady
3. Dobra prowizja
4. Wypłacalność


#26
omnis99

omnis99

  Inwestor

 • Forumowicz
 • PipPipPipPip
 • 77 postów

del.


Użytkownik omnis99 edytował ten post 25 sierpień 2017 - 18:35

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowychAdministratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.