Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Gdzie sprzedać alkohol?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

Mateusz7764

Mateusz7764

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

Witam. Mam pytanie odnośnie inwestycji w alkohole.

Gdzie je potem sprzedać? Ma ktoś jakies namiary na kolekcjonerów? lub osoby skupujące trunki?

Inwestowanie, najlepszą dla mnie opcją zarabiania przez internet..

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4445 postów
Hmm, sam mam dostęp do alkoholi z za zachodniej granicy i próbowałem to spieniężyć. Jednak nie jest to łatwe. Internauci nie ufają - zresztą ja - też trunkom z sieci. W ostateczności sprzedałem je znajomym.
Zależy jeszcze co masz na składzie, ja w większości miałem 12-letniego ballantinesa, który nie jest w końcu taki drogi. Jak masz coś bardziej wyszukanego to spróbuj poszukać jakiegoś forum internetowego poświęconego tej tematyce.

Kaligula

Kaligula

Inwestor

• Zbanowani
  • 56 postów

Może to naiwne pytanie, ale czy na sprzedaż alkoholu nie trzeba mieć koncesji? Czy sprzedaży kolekcjonerskiej to nie dotyczy?

Polecam zarabianie na opcjach binarnych - Otwórz konto - polskojęzyczna platforma - eXbino

Mateusz7764

Mateusz7764

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

No trzeba, ale w taki razie idea inwestowania w alkohole sie nie opłaca. Bo przekichane jest to potem sprzedać.

Inwestowanie, najlepszą dla mnie opcją zarabiania przez internet..

Dido

Dido

Bywalec

• Zbanowani
  • 47 postów

Trzeba mieć koncesję na sprzedaż kolekcjonerską alkoholi?!

Channing

Channing

Inwestor

• Zbanowani
  • 84 postów

:offtopic:  (szkoda, że na tym forum żarty [i to w temacie, a nie z kapelusza wzięte] są karane ostrzeżeniami)

Polecam zapoznanie się z artykułem dotyczącym sprzedaży drogich alkoholi na aukcjach:

http://wyborcza.biz/...h__Otwiera.html

tyle, że raczej nie chodzi o allegro, a o jakieś specyficzne aukcje.

Można zapytać jakiegoś sommeliera o pomoc w sprzedaży - sommelierzy często mają znajomych, którzy lubią markowe, drogie trunki

Użytkownik Channing edytował ten post 29 październik 2014 - 01:10

• migbor lubi to

Sprawdziłem i mogę polecić: www.exbinog.com - nowy bukmacher na rynku | polecam http://affiliates.exbinog.com/ - program partnerski | TYPY - tenis WTA i ATP

Channing otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

DominikJedrzejczak

DominikJedrzejczak

Aktywny inwestor

• Zbanowani
  • 174 postów
  • LokalizacjaDrzewica

raczej na tym nie zarobisz, to ciężka branżą

Explorer1965r

Explorer1965r

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaDębica k/Tarnowa

Mateusz,

Sprawdź tutaj.

www.oferteo.pl/spozywcze-i-alkohole

guti94

guti94

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Faktycznie to bardzo ciężka branża niestety..

adrian83

adrian83

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 9 postów

Ciężka branża, ale są osoby, jak twórca biedronek, które właśnie na tym się dorobili. Z tego co pamiętam to bodajże dodawał butelke do kwiatów :)

Kaataarzynaa

Kaataarzynaa

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 24 postów

Faktycznie taka branża to same problemy.

Grzeslaw

Grzeslaw

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów
  • LokalizacjaStargard

Spróbuj sprzedawać osobom które będą brać śluby, jeśli dasz dobrą cenę to rozkręcisz interes.

Pawelchack

Pawelchack

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • LokalizacjaRadom

Nie ma rzeczy niemożliwych,ale wiąże się to z ciężką pracą poprzedzoną znalezieniem dobrego alkoholu/niszowego. 

Np. jeżeli będzie sprowadzał te same alkohole co są w każdym sklepie, to bez odpowiedniej ilości sprowadzonych skrzynek i dobrej ceny - nie przebijesz się.

Warto zainwestować w dobra luksusowe. Na nie popyt stale rośnie. I wtedy sprzedawać je do wykwintnych restauracji, pubów oraz klubów. 
Wtedy to ma sens, ale też jesteś narażony na ogromne lobby ze strony już działających na rynku dostawców.

No ale, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. 

Boodryl88

Boodryl88

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów

Spróbuj sprzedawać osobom które będą brać śluby, jeśli dasz dobrą cenę to rozkręcisz interes.

Witam. Mam pytanie odnośnie inwestycji w alkohole.

Gdzie je potem sprzedać? Ma ktoś jakies namiary na kolekcjonerów? lub osoby skupujące trunki?

Sorry za kolejność cytowania postów. 

Czesław całkiem dobrze kombinuje. Na początku próbuj sprzedać alko swoim znajomym, znajomych znajomym, a później zahacz o najbardziej oblegane miejsca weselne (remizy, pałace, dworki) oraz o firmy, które organizują wesela. 
Jeżeli dobrze to zrobisz, możesz zbić niezły hajs, a może nawet wprowadzić stopniowo monopol. 

swiderskiandrzej

swiderskiandrzej

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

SPAM

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 09 kwiecień 2015 - 15:11

swiderskiandrzej otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

maccabra

maccabra

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

:offtopic:

Użytkownik pepperoniss edytował ten post 01 maj 2015 - 03:58

maccabra otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

hypki

hypki

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPoznań

wstawiać na wesela ktoś próbował?

safarix

safarix

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Ja sprzedawałem w akademiku i dobrze na tym wychodziłem :D

Freeky

Freeky

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 22 postów
  • LokalizacjaSzkocja

wanted.jpg

Witam

Jeśli chodzi o alkohol kolekcjonerski jakim jest Whisky polecam

mobile_and_tablet.png

http://auction.cataw...id=107299266674

INFO:

http://www.catawiki.co.uk/help/selling

Auction costs

We charge a 12.5% commission fee, excluding VAT/sales tax (15.1% incl. VAT/sales tax) 
of the winning bid.
 Commission fees are used for extensively promoting our auctions, among other things.

jest jeszcze whisky-onlineauctions-social.png

https://www.whisky-onlineauctions.com/

ale z tej strony nigdy nie korzystałem

pepe

pepe

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 4 postów

To bardzo ciężka sprawa, bo bez koncesji i uregulowania prawnego, jeśli ktoś doniesie na Ciebie, że rozprowadzasz alkohol załóżmy po akademikach, to mogą czekać Cię prawne konsekwencje. W końcu traktowane to będzie jako działalność na zasadzie mety.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.