Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Szukam mentora, który wprowadzi mnie w upload

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4449 postów

Witam, poszukuję osoby, która pomoże mi zarabiać w ten sposób. Proponuję zarejestrowanie się z jego reflinka i 10% z mojego zarobku.

Nigdy nie zarabiałem w ten sposób, a z racji, że obecnie mam trochę wolnego czasu chciałbym tego spróbować.

Zapraszam do kontaktu.

Mateusz7764

Mateusz7764

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

Wiesz co, ogólnie jest to bardzo ciężko sie wybić, oraz znaleźć prawdziwego mentora który da ci chociaz jeden oryginalny pomysł.

Siedziałem w tym chwile ale zrezygnowałem. Trzeba poświęcić naprawde dobre miesiace pracy aby zobaczyć pierwsze efekty.

Albo znaleźć zajebistą nisze.

Znać sie na promowaniu stron, pisać strony które sa przyjazne dla wyszukiwarek.

Jeden błąd dostajesz blokade od google i albo zaczynasz od nowa,

albo zapiepszasz kolejne miesiące na wyjście z dołka i przekonanie google że twoja strona jest jednak czegoś warta.

Wypromowanie bloga/strony, urzymanie dobrej opini na temat twojej strony - kupa pracy.

Bo przeważnie zarabia sie na fejkach ;)

Ale Internet jest wypchany tym po brzegi.

Dobrze sie zastanów czy starczy ci sił na takie coś.

Użytkownik Mateusz7764 edytował ten post 28 październik 2014 - 11:54

Inwestowanie, najlepszą dla mnie opcją zarabiania przez internet..

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4449 postów
No nie powiem, że trochę mi rozjaśniłeś umysł.

Zikk

Zikk

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Wiesz co, ogólnie jest to bardzo ciężko sie wybić, oraz znaleźć prawdziwego mentora który da ci chociaz jeden oryginalny pomysł.

Siedziałem w tym chwile ale zrezygnowałem. Trzeba poświęcić naprawde dobre miesiace pracy aby zobaczyć pierwsze efekty.

Albo znaleźć zajebistą nisze.

Znać sie na promowaniu stron, pisać strony które sa przyjazne dla wyszukiwarek.

Jeden błąd dostajesz blokade od google i albo zaczynasz od nowa,

albo zapiepszasz kolejne miesiące na wyjście z dołka i przekonanie google że twoja strona jest jednak czegoś warta.

Wypromowanie bloga/strony, urzymanie dobrej opini na temat twojej strony - kupa pracy.

Bo przeważnie zarabia sie na fejkach ;)

Ale Internet jest wypchany tym po brzegi.

Dobrze sie zastanów czy starczy ci sił na takie coś.

Albo ja nie wiem co to upload albo ty pomyliłeś wątki ALBO nie masz zielonego pojęcia o uploadzie.

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4449 postów
@Zikk znasz się na tym?

Mateusz7764

Mateusz7764

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 83 postów
  • LokalizacjaNowy Sącz

Mówie o uploadzie PPA. ;)

Inwestowanie, najlepszą dla mnie opcją zarabiania przez internet..

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4449 postów

PPA jest zdecydowanie trudniejszą sprawą, ale właśnie o to mi chodzi ;)

Zikk

Zikk

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Mówie o uploadzie PPA. ;)

Oke. Co nie znaczy, że zgadzam się z twoim postem. W jednym poście opisałeś minusy, które wynikają z twojej niewiedzy.

HardPlayer

HardPlayer

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPołudnie

@Mateusz7764

Mentor, czy ogólnie osoba, która pomaga Ci na początku nie jest od podrzucania Ci oryginalnych pomysłów w postaci gotowych nisz. Ona ma Ci świadczyć pomoc ogólną, po to byś mógł zacząć zarabiać, a nie podrzucać nisze, gdyż każda nisza kiedyś straci swą moc, a mentor nie jest w w stanie wyszukiwać milion nisz dla swoich poleconych regularnie.

Mentor ma być Twoją podstawą, opoką, a nie dobrym wujkiem, który odwali za Ciebie całą robotę i codziennie o danej godzinie powie Ci:

"No Mateuniu, wrzuć na bloga wpis zatytuowany "ABC". Na mejlu podesłałem Ci treść w HTML, tylko pamiętaj, zanim wkleisz to co wysłałem zmień sobie w WordPressie tryb edytora na tekstowy (prawy górny róg), bo Ci się wpis rozjedzie."

To tak nie działa.

entreri1pl

entreri1pl

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

PPA nie jest takie trudne do ogarnięcia jeśli się temu przyjżeć dokładnie.
I jak stwierdzili przedmówcy wymaga poświęcenia sporo czasu, na początku głównie na naukę a później jest już łatwiej i szybciej.

cerber07

cerber07

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaJelcz
:offtopic:

Użytkownik vojtec edytował ten post 11 marzec 2017 - 18:50

cerber07 otrzymał ostrzeżenie. Powód: OffTopic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.