Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Nieetyczny promotor "Pietruszka"

pietruszka nieetyczny promotor pietruszka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

TRex4eX

TRex4eX

Uzależniony od inwestowania

• SuperVIP
  • 8982 postów
Poradniki

@pepperoniss: "na pw sugerował mi ręczne wyjaśnienie meandrów tego projektu" - a może w zamian trzeba było "łopatologicznie" wytłumaczyć "Koledze"... ;)

W konfrontacji" "dwie graby" vs. łopata - stawiam na łopatę ;)

• wiesiek2 lubi to

TRex4eX eXchange - transakcje w klasie biznes * TRex4eX - Dziennik Tradera * TRex4eX - Dziennik Tradera - komentarze * Ostrzeżenie dla potencjalnych inwestorów: Inwestycje na rynku forex mogą skutkować utratą części, lub całości kapitału. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które są przeznaczone na codzienne funkcjonowanie i regulowanie bieżących zobowiązań. 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

tkolpaczek

tkolpaczek

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów
  • LokalizacjaUnited Kingdom

PV padnie już za moment, zaobserwowałem prawidłowość, która wielokrotnie sprawdziła się w przeszłości - zaczynają tam wpłacać ogromne pieniądze ludzie "z łapanki"; nie mający zielonego pojęcia o tym czym grozi angażowanie znacznych środków w piramidzie finansowej...
Też już słyszałem o kredytach na PV i zastawianiu domów niestety...
Chciwość ludzka jest jak ocean.
Na mój nos wiosny PV nie doczeka na 100%, a może to być duuużo wcześniej.

Odciety Paypal, problemy z wyplatami na Payze.. Zaczyna sie? A @Kris wiedzial ;-)

userek

userek

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1078 postów

U mnie tam wszystko dochodzi bez zarzutu, żebyście się też jeszcze nie zdziwili jak po tych problemach wstanie 2x silniejsze :D

Nie ma takiego programu, który problemów nie przechodzi. Czy będą przejściowe - czas pokaże.

• piotrskrzypczak lubi to

Kiedyś coś tu będzie...  :lol:

jarass

jarass

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

Szczerze powiem że jestem zaskoczony tym co tu wyczytałem o panu pietruszce, jak na ironie to sam mnie tu doprowadził poprzez negowanie pewnego projektu na innym forum a mianowicie wystąpiła taka sytuacja: http://www.moneymake...om-t489686.html . Powiem szczerze że widziałem już wcześniej jego sposób prowadzenia grupy na fb ale nie pomyślałbym że działał w sposób tak nie godny pochwały jeśli mogę to tak delikatnie ująć. Swoją drogą kojarzy ktoś to LucreLab przed którym tak ostrzega? Bo skoro on mówi nie to wnioskuje że można się temu przyjrzeć. Ktoś może coś w tej sprawie powidzieć? Swoją drogą witam wszystkich bo przy okazji zostałem nowym użytkownikiem forum :D ;)

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Witaj, jestem właścicielem serwisu LucreLab. Tutaj wiecej o projekcie:

http://www.hyipforum...ab-aktualności/

Agassi się tak odgryza, ponieważ odkryłem jego prawdziwe oblicze :)

Polon

Polon

Weteran

• Moderatorzy
  • 2347 postów
  • LokalizacjaWioska Smerfów
  • Grupy:Prywatna
Poradniki

Pietruszka, czy jak mu tam inaczej to wyjątkowo aktywny naganiacz i manipulator. Jeśli coś mówi (zwłaszcza jeśli dotyczy to programów zarobkowych), to domyślnie należy to traktować na odwrót. Czyli jeśli zachwala to należy zachować wyjątkową ostrożność, a jeśli obrzuca błotem, to pewnie coś mu nie w smak. W obu przypadkach należy szukać informacji w innych źródłach, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo że informacje uzyskane od pietruszki będą skrajnie wypaczone.

jarass

jarass

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 3 postów

Pietruszka, czy jak mu tam inaczej to wyjątkowo aktywny naganiacz i manipulator. Jeśli coś mówi (zwłaszcza jeśli dotyczy to programów zarobkowych), to domyślnie należy to traktować na odwrót. Czyli jeśli zachwala to należy zachować wyjątkową ostrożność, a jeśli obrzuca błotem, to pewnie coś mu nie w smak. W obu przypadkach należy szukać informacji w innych źródłach, gdyż istnieje spore prawdopodobieństwo że informacje uzyskane od pietruszki będą skrajnie wypaczone.

Dlatego właśnie szukam, bo jak mnie nauczył mój promotor przy okazji innego biznesu działamy tak żeby zarobić i pomóc zarobić innym, ale musi temu towarzyszyć zdroworozsądkowe podejście. A pietrucha ewidentnie nie chce żeby ktoś się tym zainteresował przynajmniej tak to przedstawia z tym że popełnił błąd wstawiając link do forum, bo jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie to przeczyta cały wątek a znajdzie tam ten temat i przy okazji forum z którego mam nadzieje dużo się naucze.

• tragos i Brzydan lubią to

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10741 postów
Poradniki

Zgadzam się, że tworzenie aury długowieczności na bazie tego, że projekt jest podparty papierem zarejestrowanej spółki, może spowodować wielkie szkody w przypadku osób, które zaczną traktować go podobnie jak, jak np. akcje rejestrowych spółek.

Jednak @pietruszka nadal blubry smolone bredzi sprzedając Trafficmonsoon jako biznes na dłuuuuuugie lata...
2r2rcet.png
który jest lepszy od złota bo złoto nie pączkuje a adpacki tak...
ftivid.png
Do tego no jest superliderem, bo zanim program na dobre wystartował był na olbrzymim plusie...
2wnz6dw.png

Prawda, że świetna historia sukcesu?

Guzik prawda...
Jeśli się chwilę zagłębić to łatwo spostrzec, że bardziej @pietruszka nadaje się na głównego bohatera filmu "Strzyżenie owiec"...
Wszak zainwestował w promowany przez siebie program ledwo 60$ 
2zs5i53.png
Szybko, bo już w grudniu, zrealizował zyski
r7t4z9.png
Jakby nie ufał zaufanemu adminowi i wolał mieć kasę w kieszeni niż ją cudownie rozmnażać w cudownym programie...

Potem postawić swoim poleconym takie cele coby za szybko kasy nie wypłacali a jedynie mnożyli wirtualne cyferki, 
68xzle.png
Do tego drwić sobie z drobnych ciułaczy, z których wszakże żyje, chwaląc się co rusz wypłatami na waciki
k9hte8.png
90aypf.png

Potem wystarczy już tylko trochę nałgać i zrobić czarny PR innym programom, które nie są na 20 lat, nie są bez ryzyka, nie są od PIETRUSZKI AGASSSIEGO!
To nic, że działają one identycznie jak Trafficmonsoon ale nie są od @pietruszki. Więc są scamem....
y2wk.png

I już gotowy przepis na sukces, w którym ludzie przekonani, że mają do czynienia z pewnym biznesem na co najmniej 20 lat, bez żadnego ryzyka za miesiąc, dwa lub sześć zostaną z wirtualnym majątkiem w wirtualnym programie pytając się zarobionego @piertuszki co się stało. Oczywiście odpowiedź dostaną... Przecież nawet warzywniak to ryzyko...

Wspólna Inwstycja w Elite Earners Club Posłusznie melduję!

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4442 postów
Gość z refów nachapał się 26k $?

tragos

tragos

Weteran

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1595 postów
  • LokalizacjaPolska
Niedobrze mi jak to czytam, ale wszystko się zgadza... Dlatego proste powiedzenie mowi: Umiesz liczyć? Licz na siebie ;-) a napewno nie na naganiaczy

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10741 postów
Poradniki

Powiem tak. 

Włożył 60$ i sam zeznaje, że wypłacił minimum 2920$.

Reszta to naliczone wirtualne pieniążki, które teraz pracują jako adpacki...

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Simek

Simek

Chief Executive Officer

• SuperVIP
  • 4442 postów
Typ nie ma żadnych skrupułów, nie liczy się z nikim i niczym...

Bsk_Johny

Bsk_Johny

Zawodowy inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 584 postów
Zawsze mozna do ZUSu uprzejmie doniesc ;)

Banana fund, nowy projekt zalozyciela MTV/PV/Compound fund -> https://banana.fund/BF-ZQN7ZEXI

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10741 postów
Poradniki

Hehe... To jeszcze nic...
Kilka dni temu ogłosił, chyba wzorem Bystrzanowskiego, strategię Milion $ dla każdego...

Strategia - jak zarobić 1.000.000$ w ciągu roku z Traffic Monsoon

Tak sobie zwykłem ostatnimi rozmawiać przez Skype z właścicielem TM (Charlesem Scoville'm)..
Ostatnio rozmawialiśmy o tym jak skalkulować i zmaksymalizować zyski w programie Traffic Monsoon i doszliśmy do wniosku, że najlepsze efekty zawsze przyniesie polecanie. 
Można pracować samemu i świetnie zarabiać z większym wkładem, ale osiągniecie naprawdę spektakularnych rezultatów wymaga większej aktywności.
Wtedy Charles powiedział mi że istnieje pewna strategia w jednej z zagranicznych grup liderskich Traffic Monsoon gdzie ludzie założyli sobie pewien cel, który realizują a ja niżej wam go nakreślę:
Otóż....

Planem grupy jest zarobienie 1.000.000$ w ciągu 12 miesięcy i powielenie tej strategii w CAŁYM TEAMIE!!

Ich strategia jest bardzo prosta. 100 AdPacków oraz 75 aktywnych poleconych w pierwszej linii, którzy też posiadają 100 AdPacków.

i później zaaplikowanie tego samego u 275 poleconych pierwszej linii.

Dojście do 100 paczek aktywnych lub kupienie 100 za jednym zakupem i kupowanie 2 nowych dziennie. ... i wtedy...
prowizje od poleconych zaczną naprawdę rosnąć.

75x $10 prowizji dziennie z dokupowania 2 paczek = 750$ dziennie.
X 365 dni w roku =  $273,750 w prowizjach + zarobki z własnych paczek.

Rosnąc ponad to.. ich celem jest 275 osobistych poleconych.. 
275 X $10 prowizji = $2750 na dzień
X 365 dni = $1,003,750

Wiele osób w ich Teamie wystartowało ze znacznie niższą ilością paczek niż 100.. Ale budują wszyscy konsekwentnie to 100 jako cel.
Jedni kupili od razu 100 pakietów, inni do tego doszli przez reinwestowanie + zyski z polecania.

Z całą pewnością użytkownicy którzy polecają zarabiają zawsze więcej.
Plan tego Teamu jest szalony, ale jak najbardziej realny dla ludzi którzy chcą uczynić z TM swój PEŁNO-WYMIAROWY dochód i z dnia na dzień są coraz bliżej celu.

Źródło: blog trafficmonsoon.pl/blog/mozna-zarobic-1000000-w-rok

Przecież wszyscy wiemy, że milion nam się należy jak psu kiełbasa a @pietruszka sprawi, że za rok Polska to już nie będzie kraj miodem i mlekiem płynący jeno Kraj-Raj Milionerów... Milionów Milionerów...

A co Milionerzy będą reklamować TM?

No jak to co?

Dobre Słowo i Swoje Miliony...

Eh...

Ja naprawdę nie, żartuję....

Spóźnił się parę dni, bo powinien na prezydenta startować

2753 to 20.796.875 milionerów w rok!

Cała Polska milionerów!

Chyba się nim zakocham :)

• baro, MrKB i manitugg lubią to

728-en.gif

BO-728-EN.gif

szpon5

szpon5

Aktywny inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 201 postów

Może to on mi wysyła maile o tym, że zarobię miliony, że ktoś tam odkrył sposób na kasę w milionach i prawie bez wysiłku  :lol:

Dobrze, że trafiają do spamu.

Alduviel

Alduviel

Maniak inwestycyjny

• Zbanowani
  • 3583 postów
Poradniki

@peppe, a może to Wałęsa ;) on też miliony obiecaływał 

RAPIDADS - 120% ZWROTU ZA PACZKE
5 lat w biznesie, aby w końcu znaleźć program życia - RapidAds, zewnętrzne źródła finansowania, polsko-bułgarska administracja, 100% zaufania ! 
Dołącz do teamu - otrzymaj landing page, kalkulator, pełne doradztwo inwestycyjne :)

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10741 postów
Poradniki
Hehe...
Jeno wałęsowe 100.000.000 to dzisiejsze 10.000... Ale tłumaczenie pewnie w stylu JE. Prezydenta Wałęsy będzie:

Śpiewa piosenkarz, że: 'Wałęsa oddaj sto milionów' - ja chciałem dać! chcę! Tylko, że oni mi nie pozwalają, a ja nie mogę, bo ja nie mam mocy wykonawczej. Ale to niech ten piosenkarz, który uważa, że on jest inteligentniejszy, to niech pomyśli, że to nie ja. Tylko niech on ostatnią zwrotkę zaśpiewa: 'Pomóżmy Wałęsie zrealizować to', 'Pomóżmy Wałęsie lepiej to zrobić, mądrzej'.Ja nie mówię..to jest wprost niezbyt mądre, ale w samym założeniu mądre.

Hm... Nawet już jest...
Pomóżmy @piertruszce zrealizować ten szczytny cel...
Pędźmy co sił do banków, do schowków, sprzedajmy auta, złoto, chałupy...
Wystarczy 5000$ od każdego z nas...
Wystarczy raz...
Wpłaćmy po 5000$ na 100 paczek do TrafficMonsoon...
Natychmiast staniemy się milionerami...

TraficMonsoon to wszak maszynka do zarabiania pieniędzy... Mennica Polska... Kserokopiarka pieniędzy...

A tak całkiem serio...
To tym jednym wpisem udowodnił swoim wyznawcom, że TM to zwykła piramida jest... Bo niby jak wpłacajć 5000$ można zrobić milion w rok....
Upsss... Można... W TM z Agassim...

hehe...
  • baro lubi to

728-en.gif

BO-728-EN.gif

Marmaj71

Marmaj71

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 40 postów

Wdałem się w dyskusję z "Pietruszką" pod jego postem, że LucreLab to scam.
Nie wyzywałem, nie obrażałem, nie krzyczałem a on bez powodu usunął mnie z grupy, bo zacząłem udowadniać mu, że jest w błędzie.
Nienawidzę takich ludzi, którzy nie potrafią się przyznać, że popełnili błąd...

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10741 postów
Poradniki

Tu nawet nie chodzi o błąd...

W hyipach w jeden program się wchodzi, w drugi nie. Czasem się trafi w świetny program a czasem taki program przegapi...

@pietruszka ma po prostu typowe zachowania pseudolidera czy wręcz oszusta tworzącego wokół siebie sektę wyznawców. Ma się na kim wzorować. Bystrzanowski w MTW miał dokładnie identyczne zachowania. 

Każdy może mieć swoje zdanie pod warunkiem, że będzie to zdanie identyczne z guru. Gdy nie jest to wysiadka... I grupa wciąż wygląda na skonsolidowaną i jednomyślną ze swoim bożkiem...

Inna sprawa, że wielu sobie niewiele robi z tego co @pietruszka mówi i pisze. Tylko siedzi cicho  robi swoje. Wśród userów aktywnych lucrelab widzę wielu aktywnych promotorów TM z jego grupy...

Mnie bardziej przeraża brak granicy bezczelności. Jak choćby cytowany przeze mnie wpis na blog, w którym w nonszalancki sposób robi z admina TrafficMonsoon kłamcę, oszusta i naciągacza... Bo jakoś nie wierzę w to, że Admin tego projektu wymyślił w burzy mózgów  @pietruszką Fabrykę Milionerów bez Ryzyka. 

A, że sekta działa ak każda inna to wśród członków grupy oprócz tych rozsądnych, którzy mimo uszu puszczają jego podrygi i zawodzenia znadą się też tacy, którzy rzucą się sforą na program, który się guru nie podoba i będą powtarzać kłamstwa, hejtować, trollować... 

A dobry program... No cóż... Poradzi sobie i sam się obroni a @pietruszka usunie swoje zawodzenia z ogólnie dostępnych miejsc w necie i dalej będzie naciągał na biznesy bez ryzyka...

728-en.gif

BO-728-EN.gif

kujawa

kujawa

Nowicjusz

• Zbanowani
  • 2 postów
  • LokalizacjaOpole

[---]

Obrażanie i atakowanie innych użytkowników + wulgaryzmy.

Na forum nie akceptujemy zachowania które tu zaprezentowałeś. Jeśli zarejestrowałeś się tylko po to aby oczerniać innych na podstawie własnych wizji , to nie tędy droga. 

Użytkownik Polon edytował ten post 04 kwiecień 2015 - 14:54

kujawa otrzymał ostrzeżenie. Powód: Wulgaryzmy

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pietruszka, nieetyczny promotor pietruszka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.