Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Nieetyczny promotor "Pietruszka"

pietruszka nieetyczny promotor pietruszka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

antyhyip

antyhyip

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1955 postów
W mojej wypowiedzi nie chodziło o to że promowanie jest złe. Jedynie problem jest w sposobie promowania. Jeżeli ktoś mówi że TM czy cokolwiek innego to super biznes bo kupilem 1 paczke i zarobilem juz 1000$ po miesiącu to jest kłamstwo i naciagactwo.
Dlatego też ja zawsze przedstawiam biznes takim jaki on jest na sucho bez polecania. Nie można zakładać że wejdziesz do programu i na pewno zaprosisz 100 osób bo Pietruszka zaprosił to i ja dam radę. Takiej retoryki on używa mówiąc czym różnisz się ode mnie. Ja mogę to ty też. Tak, to prawda ale nie można nigdy zakładać że tak będzie. Zawsze zatem należy zakładać że nie zaprosze nikogo i wtedy wykalkulowac czy to się w ogóle opłaca. Zdaniem Pietruszki tak bo wystarczy włożyć kupic 100 paczek. Za 5000$ i miec 100$ dziennie. Powstaje kolejny problem że te 100$ to przychód a nie dochód - o tym też nie wspomina.
Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

Obywatel

Obywatel

Aktywny inwestor

• VIP
  • 244 postów
  • LokalizacjaTrzecia planeta od Słońca.

Kilka dni temu, miałem wątpliwą przyjemność klikać z "Agassim" na fb. Wyraziłem wątpliwości odnośnie szybkich zysków z TM. Zaraz groził banem, i jakiś dziwny wykład o re inwestycjach zrobił..

Użytkownik Obywatel edytował ten post 30 wrzesień 2015 - 15:23

antyhyip

antyhyip

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1955 postów
I ma rację bo jego racja jest mojsza niż twojsza. Za podobnie wyrażane wątpliwości poparte wyliczeniami nie dostałem groźby tylko od razu bana. Widać agassi mądrzejszy od matematyki. A najprostsza matematyka w TM jest konkretna. Każda uruchomiona paczka przynosi 5$ zysku. Niewazne czy pochodzi ona z reinwestycji, wlasnych środków czy czegokolwiek. Ile uruchomisz paczek tyle 5-dolarowek macie na czysto. Jak ktoś nie wierzy niech policzy. Ale za takie postawienie sprawy agassi id razu banuje bo w jego matematycznej jedynej słuszności to nieprawda.
Niczego nie polecam. Wszystko piramidy i oszustwa.

senthinel

senthinel

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 407 postów
  • Lokalizacjaoln

Tak myślę kiedy następny event, może by się ktoś tam wybrał, jeszcze niezbanowany i nie znienawidzony przez agassiego i wygłosił tam małą mowe, o tym jak to wygląda naprawde :D ciekawe jaka by była reakcja Charlesa i pietruchy

• tomekmhhh lubi to

Sygnatura Niezgodna z Regulaminem

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11518 postów
Poradniki

Świetnie!

hQgrS9e.png

Praxis Boitech Control Finance FexFund  

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

robert3

robert3

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 321 postów

a dlaczego nie??skoro można. Tak samo w TM jak w innych mamy refów. Dodam ,refów świadomych ryzyka i tego w czym uczestniczą...no przynajmniej moi wiedzą

poza tym konkurs nie jest od niego tylko od Charlsa i juz 2 miesiace temu było wiadomo o nim. Więc nie rorozumiem o co ci biega??? Typowa polska zazdrość

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 11518 postów
Poradniki

Tajny był?

Przecież skomentowałem słowem świetnie :)

Gdzie tu widzisz zazdrość... Krzyknę nawet: Fajnie!

Praxis Boitech Control Finance FexFund  

K98awXC.gif

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

PanInwestor

PanInwestor

Weteran

• VIP
  • 1653 postów

Trochę odbiegnę od tematu ale myślę, że jest to warte zainteresowania w kontekście tego, iż dotyczy tego forum a Pan R.Kujawa to jeden z wielkiej trójcy grupy promotorów pietruszki :-)

http://prntscr.com/9vxqkc

MrKB

MrKB

Aresztowany

• Zbanowani
  • 2197 postów
  • LokalizacjaCape Verde

Drwal strzygący owce :) Tego to jeszcze nie było.

• nazgull lubi to

nazgull

nazgull

Doświadczony inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPipPip
  • 316 postów
  • LokalizacjaCK

O zgrozo ! Temu indywiduum nie powierzyłbym nawet ułamanego śrubokręta !! a co dopiero bezbronną owcę ? :)

Ale fakt,jak to pisał kiedyś @ peppe-to zachłanność nas gubi...ja też kiedyś byłem naiwny i uwierzyłem w zapewnienia polskiego króla tm

(mała litera zamierzona )...

Ale teraz nauczony swoją naiwnością,łatwowiernością...głupotą - przestrzegam innych:

TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD TM I im podobnych oszustw !!!

Użytkownik nazgull edytował ten post 02 luty 2016 - 13:40

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 4640 postów
Poradniki

Ciekawa autorska lektura naszego moderatora powiązana z tematem:

Hyipowy naganiacz

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
InvestEllect Program objęty ochroną Funduszu Bezpieczeństwa
Resonance-Capital Projekt o dużym potencjale. Będzie hit :) szczegółowa recenzja
BuyTime Czy można kupić czas? I jeszcze na tym zarobić? :)
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pietruszka, nieetyczny promotor pietruszka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.