Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Klub Inwestorów - 20% zysku na pożyczce z gwarancją zwrotu kapitału - www.klub-inwestorow.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
272 odpowiedzi w tym temacie

inwestor1

inwestor1

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów
  • Lokalizacjałódzkie

@Bogmir

Sprecyzuj pytanie,nie wiem o jaką umowę pytasz.

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

luiza10

luiza10

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 19 postów

Witam w nowym roku . Ja dalej inwestuję w tej firmie i jestem zadowolona . Moje poprzednie pożyczki się pospłacały jedne w terminie drugie z małym opóżnieniem ale ogólnie jestem zadowolona .Ulokowałam teraz pieniądze znowu w kilka nowych pożyczek , Zainteresowanie jest duże bo co się pojawi kilka pożyczek na stronie to znikają .

tracer88

tracer88

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKoszalin

SPAM

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 25 kwiecień 2016 - 20:51

tracer88 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Spamowanie

FinronPL

FinronPL

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Co dzieje się ze stroną klub-inwestorow.pl ?

Od dwóch dni nie da się na nią wejść.

sanjiro

sanjiro

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

strona już działa ale mam pytanie czy komuś udało się do nich dodzwonić bo na numer podany na stronie 34-311-24-11 od paru dni nie mogę się dodzwonić

aboco

aboco

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaOpole

Życzę sukcesów. Na ten numer NIGDY nie udało mi się dodzwonić. Kiedyś prezes podawał swój numer komórki. Potem zmienił komórkę. Jak będziesz w Częstochowie to możesz wpaść na kawę, ale czy coś załatwisz? Moje reklamacje opisywane wcześniej do dzisiaj są nie załatwione (brak zwrotu wpłat rat pożyczek  spłaconych przez PB w tamtym roku). Z windykacji - też zero zwrotów. Nie polecam tej firmy. 

sanjiro

sanjiro

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów

i co zamierzasz to tak zostawić czy skierowałeś gdzieś tą sprawę?

Peterpan

Peterpan

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 11 postów

Moze zmieniaja nazwe na ofprofit tak jak porzyczkoposiadacz zmienil na pro zysk

Andrzej1

Andrzej1

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 1 postów

Witam wszystkich oszukanych przez Klub Inwestorów z Cęstochowy   a konkretnie Rafała Hedę . Wpłaciłem 37 tys złotych w 27 pożyczkach w grudniu 2015 roku .Otrzymałem w niektórych pożyczkkach 6 rat w innych 7 rat oraz tylko 4 bonusy . Do dnie dzisiejszego brak kontaktu oraz wpłat a także brakujących bonusów  . Mam już kontakt z grupą poszkodowanych osób z którą składamy zawiadomienie do prokuratury . Proszę innych oszukanych o kontakt w celu złożenia doniesienia do prokuratury . Kontakt : ciach

pozdrawiam :) Andrzej 

Użytkownik Egzekutor edytował ten post 13 listopad 2016 - 21:39

Andrzej1 otrzymał ostrzeżenie. Powód: Inne przewinienie

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3878 postów
Poradniki

Jakieś potwierdzenie oszustwa?

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
investment dragons mój obecny faworyt, szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, szczegółowa recenzja
chattie cukierkowy program oparty o czat, szczegółowa recenzja
zinc7 mocno reklamujący się na forum, 7% dziennie
sumwex 8-12% dziennie, wysokie roi
passiveloan zarejestrowany w usa. szczegółowa recenzja
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
autobitcointrading automatyczny handel na rynku kryptowalut (bitcoin)
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.
decentralized inv. program oparty o bot telegram. automatyczne wypłaty

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10234 postów
Poradniki

Miałem dokładnie podobne pytanie do @Andrzej1

Otrzymałem w niektórych pożyczkkach 6 rat w innych 7 rat oraz tylko 4 bonusy . Do dnie dzisiejszego brak kontaktu oraz wpłat a także brakujących bonusów. 

Przypominam, co wielokrotnie było w tym wątku poruszane, że w kwestii pożyczek KI działał jako pełnomocnik pożyczkodawcy i operator płatności.

By więc mówić o potencjalnym oszustwie niezbędny jest posiadanie dowodu, że pożyczkodawcy spłacili więcej niż owe 6 - 7 rat.

Moja rada to wypowiedzieć pełnomocnictwo, zawiadomić o tym pożyczkobiorcę i żądać dalszych spłat bezpośrednio na swój rachunek. Najlepiej po konsultacji z prawnikiem.

720x90-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Dożywotnio 6% Dziennie

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

loco

loco

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • Lokalizacjacała Polska

Wnioski po kilkunastu miesiącach istnienia tematu na forum , przez jednych ostrzeżeń , innych zachwalania ki )

- telefony nie aktualne ( nie ma takiego numeru )

- strona znikła ( jakiś czas przekierowanie było na OFPROFIT , obecnie adres bancoo.pl - dziwnym trafem platforma o takim samym profilu i planie na super inwestycje = od kilku miesięcy w budowie ? )

- całkowity brak kontaktu z firmą jak i prezesem

I jakie wnioski ? I kto w tym krzyku na forum miał rację , może wypowie się eliza ,babajaga itp. , może mają jakiś kontakt do firmy bo z postów wynika ,że były to osoby o wyjątkowych względach u prezesa  KI .

Pozdrawiam

P.S   Domena  Klub-inwestorów.pl    jest obecnie wystawiona na sprzedaż

Użytkownik loco edytował ten post 10 styczeń 2017 - 10:14

loco

loco

Nowicjusz

• Stażysta
  • PipPip
  • 2 postów
  • Lokalizacjacała Polska

Czy ktoś wie co się dzieje z KI? Ma ktoś kontakt z portalem,dostaje ktoś jakieś rozliczenia?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.