Skocz do zawartości

PARTNER GŁÓWNY:

hyip monitoropcje binarne

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

corevps prozysk
Witamy na najbardziej wszechstronnym forum o inwestycjach typu online.
Zarejestruj konto aby móc w pełni uczestniczyć w życiu naszego forum (tworzenie tematów, odpowiadanie na nie, wysyłanie prywatnych wiadomości.). Jeżeli posiadasz już konto na forum zaloguj się tutaj - w innym wypadku założ darmowe konto w tym momencie!

Notka prawna:

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem. Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności. Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty (w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach. Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.

Zdjęcie

Klub Inwestorów - 20% zysku na pożyczce z gwarancją zwrotu kapitału - www.klub-inwestorow.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
272 odpowiedzi w tym temacie

aboco

aboco

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaOpole

Potwierdzam wypowiedź rufusa75. U mnie jest to samo. 

REKLAMA (do 4.06.2017) | Recenzja Investment Dragons |

rufus75

rufus75

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Informuję że Klub Inwestorów napisał do mnie maila iż zostały zrealizowane dwa przelewy w tym tygodniu. Napisał także że w przyszłym tygodniu zostaną uregulowane wszystkie zaległości a następnie wszystko będzie na bieżąco.

Stan faktyczny: dzisiaj weszły na moje konto dwa przelewy: jeden zaległy za zeszły rok jeden zaległy za ten rok.

O dalszej realizacji zobowiązanie będę informował w kolejnych postach.

aboco

aboco

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaOpole

Czyli też odprowadzisz podatki za 2014r. od kwot, których nie masz na koncie, a którymi obraca kto inny. Czy masz informację (rozliczenie) od KI o kwotach do opodatkowania za 2014r.? Bo ja jeszcze nie.

Użytkownik aboco edytował ten post 01 kwiecień 2015 - 12:47

KlubInwestorow

KlubInwestorow

Inwestor

• SuperVIP
  • 58 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Informacje dla inwestorów o wysokości osiągniętych dochodów za 2014 rok zostały wysłane lisem poleconym.

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

ZYSKAJ 20% Z INWESTYCJI

http://klub-inwestorow.pl biuro@klub-inwestorow.pl

http://klub-inwestorow.pl/newsletter.html

aboco

aboco

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaOpole

Witam.

W odpowiedzi na pojawiające się informacje odnośnie nieterminowego dokonywania przelewów dla inwestorów uprzejmie informuję, iż wszystkie przelewy dokonywane są zgodnie z obowiązującym harmonogramem spłat i w zgodzie z regulaminem portalu. Ogólnym założeniem jest aby zaliczki przelewane dla inwestorów były przelewane co tydzień zgodnie z wpłatami dokonywanymi przez pożyczkobiorców. Faktem jest iż w związku z przebudową systemu, przebudową modelu sprzedażowego oraz innymi bieżącymi problemami nastąpiły opóźnienia w kilku tygodniach u kilku inwestorów. Braki te są uwidocznione w panelu inwestora. Braki te są systematycznie uzupełniane tak aby saldo bieżące było na zero. W/w problemy są przypadkami jednostkowymi i marginalnymi w całości działania portalu.

Za zaistniałe utrudnienia przepraszam

Zespół Klubu Inwestorów

Saldo bieżące na zero? Czyje saldo? Inwestorowi każda  pożyczka ma generować zyski i spłaty w sposób opisany na stronie internetowej.

inwestor1

inwestor1

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 20 postów
  • Lokalizacjałódzkie

W 2013 r testowałem serwis wtedy 2 pożyczki spłaciły się z lekkim opóżnieniem, rozliczenie przyszło, wszystko było ok.Teraz przy gwarancji kapitału i bonusach oferta jest naprawdę atrakcyjna,nie wnikam w stronę techniczną portalu.Zainwestowałem w dwie pożyczki jak na razie bonus i pierwsza rata bez zastrzeżeń.Informujcie na bieżąco jak wasze zaległości.

Witam.

Tak wiadomo. Najdalej 1 kwietnia pojawią się pierwsze oferty AGD/RTV. Gdyby udało się wcześniej będzie informacja na forum i na stronie.

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

offtopic apryls z tym AGD ale dałem się nabrać.

KlubInwestorow

KlubInwestorow

Inwestor

• SuperVIP
  • 58 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

W 2013 r testowałem serwis wtedy 2 pożyczki spłaciły się z lekkim opóżnieniem, rozliczenie przyszło, wszystko było ok.Teraz przy gwarancji kapitału i bonusach oferta jest naprawdę atrakcyjna,nie wnikam w stronę techniczną portalu.Zainwestowałem w dwie pożyczki jak na razie bonus i pierwsza rata bez zastrzeżeń.Informujcie na bieżąco jak wasze zaległości.

offtopic apryls z tym AGD ale dałem się nabrać.

Witaj.

To nie był żart z okazji 1 kwietnia. Jeszcze chwilę to potrwa bo okazało się, że jest problem z dystrybutorem sprzętu - w ostatniej chwili podniósł nam ceny.

Nie spodziewałem się że zainteresowanie sprzętem aż tak przerośnie zainteresowanie pożyczkami. Zarówno ze strony kupujących jak i inwestorów.

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

Użytkownik KlubInwestorow edytował ten post 03 kwiecień 2015 - 08:05

ZYSKAJ 20% Z INWESTYCJI

rufus75

rufus75

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Witam

Nawiązując do moich poprzednich postów informuje ze nieco poprawiło się tempo spłacania zaległości ze strony K-I niemniej nie jest to to co być powinno ponieważ wciąż wiszą zaległości.

Mam nadzieję że temat się zakończy w tym i przyszłym tygodniu.

rufus75

rufus75

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Witam.

I dobra passa w spłacaniu rat przez K-I (zarówno zaległych jak i bieżących) niestety skończyła się, w zeszłym tygodniu nie dostałem żadnego przelewu.

No szkoda.

rufus75

rufus75

Nowicjusz

• Forumowicz
  • PipPip
  • 7 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Witam.

Chyba K-I przestał współpracować z inwestorami. Od ponad 2 miesięcy nie mam spłat rat na konto. Na napisanego maila portal nie reaguje. Japewne znowu przeczytam że modernizacja systemu. Chyba ktoś chce wyłudzic pieniądze.

aboco

aboco

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaOpole

Od ponad dwóch miesięcy nie mam żadych spłat rat na konto. Zupełny brak kontaktu z KI. Telefonów nikt nie odbiera lub są wyłączone (wyłączane po sygnale), brak reakcji na maile i nagrane wiadomości. Masz rację rufus75, ktoś wyłudza pieniądze od inwestorów.

Użytkownik aboco edytował ten post 23 czerwiec 2015 - 10:42

DawiMiko6680

DawiMiko6680

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów

Witam, ja również potwierdzam wypowiedzi rafus-a75 i aboco. U mnie też zero spłat. Maile, które wysłałem pozostają bez odpowiedzi. Telefonu nikt nie odbiera. I co tu teraz począć...? A pamiętam, jak przed podjęciem decyzji o infestowaniu Pan Rafał mnie do tego zachęał i chwalił system, jak to wszystko pięknie i ładnie będzie...

pepperoniss

pepperoniss

Strażnik regulaminu

• Moderatorzy
  • 10235 postów
Poradniki

Pomijając kwestie z ewentualnym oszustwem lub przywłaszczeniem warto rozważyć czy nie czas podjąć kroki na gruncie cywilnym a przede wszystkim wypowiedzieć KI pełnomocnictwo oraz  powiadomić o tym pożyczkobiorców wraz z informacją, że od teraz powinni spłacać pożyczki bezpośrednio na wasz rachunek.

Jeśli informacje o przywłaszczeniu środków przez KI się potwierdzą to jest to szkolny przykład mamienia zabezpieczeniami dawnymi przez pożyczkodawców...

Tak jak pisałem wcześniej, weksel gdzie pożyczkodawca nie jest remitentem, i który nie znajduje się w posiadaniu pożyczkodawcy jest nie tylko żadnym zabezpieczeniem ale jest wręcz niebezpieczny natomiast pożyczkodawca nie ma żadnych zabezpieczeń swojej wierzytelności od KI. Bo przecież zabepzieczenie w formie "gwarancji" przez spółkę zależną można chyba w sławojce powiesić...

720x90-en.gif

AutoBitcoinBuilder - Dożywotnio 6% Dziennie

Ww. programy działają wg schematu Ponziego. Pieniądze na wypłaty biorą się z wpłat kolejnych wpłacających. Istnieje ryzyko utraty całości wpłaconych doń pieniędzy.

Egzekutor

Egzekutor

Jeśli coś tracisz, nie trać tej lekcji

• Boss
  • 3878 postów
Poradniki

Proszę autora wątku o zajęcie stanowiska w tej sprawie.

forum opis
regulamin forum zasady funkcjonowania forum
subskrypcja poszerzenie możliwości twojego konta
inwestycje opis
prozysk inwestycja w pożyczki. zmniejsz koszt o 1%!
eopcje portal poświęcony inwestycjom w opcje binarne
money-monitor monitor programów inwestycyjnych
hyip (opis ryzyka) opis (indywidualne wsparcie tylko dla osób poleconych)
investment dragons mój obecny faworyt, szczegółowa recenzja
sportarb zarabianie na sytuacjach arbitrażowych, szczegółowa recenzja
chattie cukierkowy program oparty o czat, szczegółowa recenzja
zinc7 mocno reklamujący się na forum, 7% dziennie
sumwex 8-12% dziennie, wysokie roi
passiveloan zarejestrowany w usa. szczegółowa recenzja
biznet program oparty o roboty rynku walutowego forex
autobitcointrading automatyczny handel na rynku kryptowalut (bitcoin)
tradebtc ciekawy program oparty o rynek kryptowalut.
decentralized inv. program oparty o bot telegram. automatyczne wypłaty

KlubInwestorow

KlubInwestorow

Inwestor

• SuperVIP
  • 58 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Witam.

Za pośrednictwem naszego portalu inwestuje całkiem spora grupa osób. Raty klientów są wypłacane inwestorom zgodnie z regulaminem oraz zgodnie z harmonogramem (proszę go przeczytać uważnie zwłaszcza rozdział 2 paragraf 6). Owszem czasami zdażają się przesunięcia ale zazwyczaj są wyłapywane i uzupełniane.

Co do osób które wypowiadają się na forum informuję, iż nie mogę udostępnić publicznie informacji o kwotach jakie zostały przez te osoby zainwestowane ani jakie kwoty zostały im zwrócone. Nadmieniam że spłaty znacząco przekraczają wartość spłaconych pożyczek. Niemniej jednak dla dobra współpracy Ich konta zostaną przeanalizowane a informacje zostaną przekazana na Ich adresy podane w trakcie rejestracji.

Powiem jedynie że jeśli inwestor ma 1 pożyczkę trwającą od zaledwie 2 miesięcy a jego pożyczkobiorca płaci niesystematycznie to jego wypowiedzi nie mogą być miarodajne.

Co do kontaktu to faktycznie zmieniliśmy operatora i dostęp do naszyh komórek jest zlikwidowany. Jedyny kontakt to nr 343112411. Wkrótce dołączony zostanie nr infolini oraz wirtualna centrala dla kontaktu z poszczególnymi działami. Na e-maile odpowiadamy systematycznie ale tyle ich jest. Zawsze można nas odwiedzić wypić kawę i porozmawiać. Zapraszamy.

Mocno pracujemy nad rozbudową systemu oraz rozwojem bezpieczeństwa i sieci sprzedażowej. Niestety w przypadku pożyczek windykowanych nie mamy wpływu na to że w naszym sądzie czeka się rok na klauzulę wykonalności. To rodzi frustracje inwestorów. Rozumiejąc to wprowadziliśmy Program Gwarancji Zwrotu Kapitału aby przenieść ciężar złych długów na siebie.

Reasumując.

Prowadzony za naszym pośrednictwem system udzielania pożyczek gotówkowych oraz system sprzedaży ratalnej AGD i RTV jest dla spółki tak dochodowy że byłoby dziwne gdyby spółka nie rozliczyła się finalnie z inwestorem.

Większość inwestorów rozumie nasz system i dzięki tej wiedzy całkiem nieźle zarabia. A my z nimi. Ci którzy nie rozumieją sposbu działania a chcieli by zacząć zarabiać zapraszam do zadawania pytań na biuro@klub-inwestorow.pl

Zapewne na tym forum pojawi się jeszcze wiele wpisów oczerniających mnie i moją firmę. Na szczęście większość osób ma swój rozum i potrafi wyciągnąć prawidłowe wnioski zwłaszcza gdy zarabia. "Pieniądze lubią ciszę" a my i nasi inwestorzy lubimy pieniądze.

Z poważaniem,

Zespół Klubu inwestorów

ZYSKAJ 20% Z INWESTYCJI

DawiMiko6680

DawiMiko6680

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów

Na adres biuro@klub-inwestorow.pl pisałem już maila z pytaniem gdzie znajdują się aktualnie moje pieniądze i do dnia dzisiejszego nikt nie raczył mi na to odpowiedzieć. Więc w jakim celu ludzie mają pisać na ten adres, skoro nie odpowiadacie inwestorom?

aboco

aboco

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaOpole
  1. Jestem Inwestorem KI od listopada 2013r. i lubię, kiedy moje pieniądze wracają do mnie terminowo, wtedy nie ma na co narzekać i jest cicho. W razie nieprawidłowości - należy zrobić szum i to duży, odpowiednio wcześnie.
  2. Zapisy Regulaminu nie stanowią prawa i muszą być z nim zgodne.
  3. Problemy z przelewami spłaconych przez PB rat przez KI trwają - w moim przypadku - od września ubiegłegło roku i dotyczą pożyczek zaciągniętych do tego terminu.
  4. Spłaty przekazane na konta Inwestorów nie przekraczają znacząco wartości wpłaconych pożyczek. Maksymalna wartość spłaconych przez PB odsetek i bonusów wynika z oferty na stronie internetowej, reszta - to zwrot kapitału Inwestora (kwota pożyczki).
  5. Licząc odsetki w skali roku (tj. tak jak liczą to banki, kalkulatory online, etc.) - z tytułu opóźnień i nieterminowych wpłat na konto Inwestora z przyczyn leżących po stronie Operatora - realny zysk Inwestora jest znacznie niższy, niż wynika to z oferty, a w skrajnych przypadkach - przynosi straty (np. jeśli Inwestor ma inne oprocenowane wierzytelności, na spłatę których chciał przeznaczyć spłaty rat PB przetrzymywane przez Operatora).
  6. Dopóki Inwestor nie otrzyma zwrotu własnych pieniędzy na swoje konto - nie może ich reinwestować ani dysponować nimi w żaden inny sposób. Z tytułu zwłoki w przelewach spłat - prawo przewiduje w takich przypadkach karne odsetki ustawowe, który to temat jest skrzętnie omijany przez KI. Czy za ostatnie dwa miesiące zaległości spłat opisane na forum przez różnych Inwestorów KI wypłaci Inwetorom ustawowe odsetki karne?
  7. Podobnie - czy w przypadku przekroczenia regulaminowego terminu wpłat na konto Inwestora z tytułu rozliczenia pożyczki całkowicie spłaconej przez PB  - czy KI wypłaci Inwestorowi ustawowe odsetki karne? A takie przypadki już są, nieprawdaż?
  8. Jest jeszcze kilka kwestii dotyczących braku dostępu Inwestorów jako Stron do wiarygodnych informacji np. treści umów (zawartych w ich imieniu, wg starego regulaminu), danych PB (Stron) i bieżącego stanu windykowanych wierzytelności. Do dnia dzisiejszego system - pomimo pozornej ciągłej rozbudowy - tego nie generuje.
  9. Pisanie na forum o faktach i własnych doświadczeniach z firmą - nie jest oczernianiem. Chodzi o własne oszczędności Inwestorów, ich często ciężko zarobione pieniądze i oczywiste jest, że chcą wiedzieć co się z nimi dzieje.
  10. Proszę terminowo wywiązywać się ze swoich zobowiązań, a nie czarować kawą i pogawędką.

aboco

aboco

Inwestor

• Forumowicz
  • PipPipPipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaOpole

I jeszcze jedno - Operator (KI) nie ma prawa dysponować pieniędzmi Inwestorów w sposób inny, niż wynika to z informacji na stronie internetowej i zakresu udzielonych Pełnomocnictw.

DawiMiko6680

DawiMiko6680

Bywalec

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 39 postów

Panowie, muszę Wam się pochwalić, że po wczorajszej mojej wypowiedzi na tym forum, wpłynęły na moje konto dwie spłaty pożyczki (pomijam fakt, że powinno to stać się już o wiele wześniej...).  W związku z tym ponawiam pytanie mojego poprzednika: co z odsetkami karnymi??

No i szkoda, że aby otrzymać swoje zaległe pieniądze trzeba pisać o problemach na forum...

KlubInwestorow

KlubInwestorow

Inwestor

• SuperVIP
  • 58 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Nie trzeba nigdzie pisać aby wpłaty wchodziły na konto inwestora. Przelewy były zlecone wcześniej i zostały zrealizowane. Normalna sprawa.

Co do odsetek karnych patrz regulamin rozdział 6, paragraf 2, pkt 9

Z poważaniem,

Zespół Klubu Inwestorów

ZYSKAJ 20% Z INWESTYCJI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Administratorem, zarządca i managerem Serwisu WWW jest Ocrana Investment Inc. z siedzibą w Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Wyspy Marshalla, MH 96960, Nr rejestrowy 55772.
Wszelkie skargi i zażalenia dotyczące działania Serwisu prosimy kierować w j. angielskim na adres spółki, w tym adres elektroniczny: ocrana @ vmail.me (proszę usunąć spacje)

WatchBinaryOptions - binary options strategies, forum, reviews and education

Niniejszy Serwis zarejestrowany jest na Wyspach Marshalla i prowadzony jest w języku polskim i adresowany do polskojęzycznych odbiorców zamieszkałych na terytoriach,
gdzie korzystanie z przedstawianych treści oraz treści skierowanych poprzez bannery oraz linki wychodzące jest zgodne z prawem.

Strona hyipforum.pl zawiera linki do innych stron i serwisów, których treści spółka Ocrana Investment Inc. nie kontroluje i nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Proszę zauważyć, że uczestnictwo w niektórych programach / inwestycjach może być niezgodne z prawem, zgodnie z przepisami prawa w danym kraju. Ocrana Investment nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody lub straty
(w tym, bez ograniczeń, straty finansowe, utratę zysków, utratę przedsiębiorstwa lub jakiekolwiek straty pośrednie lub wtórne) spowodowane uczestnictwem w tych programach / inwestycjach.

Korzystając więc z przedstawionych na forum treści (w tym uczestnicząc w opublikowanych na forum programach / inwestycjach) zapewniasz, że uczestnictwo w nich jest w Twojej jurysdykcji dozwolone i ponosisz pełną odpowiedzialność
przed Administratorem za prawdziwość złożonego przez siebie oświadczenia.